Vijf delen Franse Fayence, bloemsteelvaasje, geribbeld vaasje, een geit, hoorn gelijmd 19e-20e eeuw 11-19cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, hardwerkende boerenvrouw, olieverf op linnen 50x68cm. Cond:G
Bernardus Johannes Josef Marie Meddens 1933, 1913 Amsterdam 1989, surrealistische voorstelling met monsters en naakte figuren, gas in lood kunstenaar, olieverf op papier 62x44cm. Cond;G
Achtiende eeuwse Chinees Imari kom, met florale en gouddecor in goede staat, gerestaureerd, 8,5x16,5ø
Zes gouden fantasieringen, 585/000. Verschillende ringen o.a. met zirconia, saffier en robijn. Totaal ca. 10,4 gr Nieuw
Drie delen antiek aardewerk, omstreeks 1900, platelen schenkkan(chips tuit), rond tablet Arnhem plateel, matrius Gelria(barstje rand) grote ronde keramieken onderzetter, met vernikkelde omranding en f...
Antieke smeedijzeren bijl met merktekens mogelijk Gotisch, bodemvondst. 82x40x4 cm. In redelijke staat.
Oude vooroorlogse zakkroonluchter omstreeks 1930, met prismenglas en messing, sommige delen zitten los 60x37øcm. Cond:R/G
Oude keramieken scheerbekken met passer en winkelhaak(mogelijk vrijmetselaars) monogram J.B.G 6x27x21cm Cond:G
Antieke voorlader(beschadigd), en oude decoratieve sabel, 20 eeuw 42-104cm. Cond:M/G
lot met zilveren sieraden bestaande uit figarocollier, een gourmetarmband en 4 ringen. Totaal ca. 58 gr. Nieuw
L.P Versteeg, dorpsgezicht, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
Twee grote oude Chinese Yixing theepotten, beide gemerkt, 20e eeuw, mooie kwaliteit, goede staat 17x13,5 11x13ø
Twee antieke handgeschilderde Indiase waardepapieren, Japur Governement, 1 maal Four Annas, 1 maal Eight Annas, in goede originele staat, gouache op papier 22x33cm. Cond:G
Vier oude Duitse keramieken diverse Hummel figuren, jongen op hekje heeft barst, verder goed 11-14cm. Cond:R/G
Groot Spaans Lladro porseleinen figuur 2 nonnen no 4611, in goede staat 33,5cm
Buco treinset (spoor 0) bestaande uit; uurwerk locomotief (212), personenwagen (8671-3), goederenwagen (8672), goederenwagen (8660), goederenwagen (8661), koelwagen (8646), en platte houtwagen (8665) ...
J. Fehnendahl omstreeks 1900 zeegezicht met pier en zeilboten(alte Nordmole Geestenmünde) gouache op papier 47x33cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd Franse school omstreeks 1940, bergdorp, olieverf op linnen 72x91cm. Cond:G
Grote oude mecano speeldoos met 3 compartimenten en electromotor, omstreeks 1930, in goede staat 65x37x10cm.
Zeven delen Hollands Makkum keramiek, 20e eeuw, apothekerspot, dekselvaas, natfruitschaal met onderschotel, plooi schotel, asbak, 2 schaaltjes, (1 schaaltje gelijmd) 10-32cm.
Zilveren naaldenkoker en breischede, 835/000. Langwerpige naaldenkoker met Beidermeier bewerking, 90x12x5mm, voorzien van deukjes en een breischede verlopend van smal naar breed met Biedermeier bewerk...
Antieke Duitse Armand Marseille pop 370 met lederbalg lichaam omstreeks 1900, porseleinen onderarmen (duim af) slaapogen, open mond 4 tanden echt haar pruik 45cm Cond:G