Twee grote polychrome platelen vazen, design Colenbrander A. Kool N.V plateelbakkerij Ram A.K Arnhem Holland, in goede staat, met originele doos 22x12,5cm
Achttiende eeuws Amsterdams staand horloge, Jan Gobels Amsterdam, met prachtige wortelnoten kast, 8 daags uurwerk met maanstand, seconde en dagaanduiding, halfuurslag. In goede staat. 265cm. Cond;G
Grote 18e/19e eeuwse Chinese Yixing theepot, met landschapsdecor en Chinees schrift, gemerkt, met haarlijn in tuit 13,5x25xø14,5cm. Cond:G