Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Hans van Wijk
Resultaat: 250 EUR

Hans van Wijk 1965, 1911-1990, stilleven met slakken boomstronk en insecten, gemengde techniek op papier 20x18,5cm Cond:G

Grote gestoffeerde stoel
Resultaat: 100 EUR

Grote oude gemodernisseerde armleunstoel omstreeks 1900 (chabby chic) in goede staat 99x66x90cm.

Bijbel 1759, zilveren sloten
Startprijs 770 EUR

Bijbel met zilveren sloten en draaghaken met ketting, 835/000, Bijbel met oude en nieuwe testament 1769, Dordrecht, met zwarte lederen omslag versierd met dubbele zilveren sloten en draaghaken met rel...

Zilveren kan
Resultaat: 300 EUR

Zilveren kan, 925/000, met parelrand. Ovaal gevormde koffiekan versierd met parelrand aan de boven en onderrand en voorzien van een houten oor. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, Voorschoten jl.: ...

Eikenhouten bankje
Startprijs 80 EUR

Antiek Duits eikenhouten kerkbank gemaakt van eikenhout, 18e/19e eeuws 118x135x38cm Cond:G

Chinese tafel, marmeren blad
Resultaat: 140 EUR

Oude Chinese houtgestoken hoge bijzettafel met marmeren blad, 20e eeuw in goede staat 100x42x42cm

Beeld met console
Resultaat: 45 EUR

Oud gips gegoten beeld, vrouw met ampfora, 2e helft 20e eeuw in goede staat, gesigneerd garia, achter stukje ingezet, 68cm. Cond:R/G

Schilderij, stilleven
Startprijs 200 EUR

Antoon Kruysen 1898-1977 stilleven met groentes, olieverf op linnen 46x38cm. Cond:G

Artur Feudel
Resultaat: 550 EUR

Artur Feüdel, Duitse school 1857-1929, landschap met koeien, Noordwijk, olieverf op paneel 29,5x20cm. Cond:G

Witgouden ring met briljant en saffier
Resultaat: 450 EUR

Prachtige witgouden ring, 750/000 met briljanten en saffier. Ring met markiesvormige rozet, in het midden voorzien van een blauw saffier met daaromheen een dubbele rand met 24 briljanten, totaal ca. 0...

2 Kristallen wandlampen
Startprijs 40 EUR

Twee Venetiaanse stijl glazen wandlampen met spiegel, 20e eeuw, een compleet, een mist glas, 40x36x20cm Cond:R/G

Paul Morro stilleven
Startprijs 250 EUR

Paul Morro 1925-1972(Ingfried Paul Henze Morro) Duitse school, vaas met bloemen olieverf op linnen, 70x80cm. Cond:G

Schilderij, Ton Ancone, fazanten
Resultaat: 110 EUR

Ton Ancone (Oldenzaal) landschap met fazanten, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

Mahoniehouten bijzettafel
Resultaat: 80 EUR

Mahoniehouten bijzettafel met bandintarsia, etage, twee lades, staande op koperen wieltjes, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 63x47x46cm.

Antieke accordeon
Resultaat: 50 EUR

Vooroorlogse Duitse accordeon, gemerkt Hess Klingenthal 40x42x23cm. Cond:G

Mahonie klapbuffet
Startprijs 500 EUR

Gave gerestaureerde mahoniehouten klapbuffet, 19e eeuw met lades en deurtje, omstreeks 1800, in goede staat 83x65x50cm. Cond:G

Citer in kist
Resultaat: 50 EUR

Mooie antieke Citer in originele kist omstreeks 1900, notenhouten fineer met bandintarsia en graveringen, in zeer goede staat 66x40x10cm.

Benen zonnewijzer met kompas
Startprijs 150 EUR

Oude benen zonnewijzer met kompas, 20e eeuw gemerkt Ansonia Clock Co New York USA met scheepsdecor op deksel, in goede staat 9,5x6x1.8cm

Wortelnoten barok secretaire
Resultaat: 600 EUR

Achtiende eeuwse Hollandse wortelnoten Barok Louis Quinze secretaire, omstreeks 1760, aantal jaren geleden vakkundig gerestaureerd, minimale krimpnaad, cylinder bureau en 4 lades Cond:G

Stutterheim
Startprijs 220 EUR

Louis Stutterheim 1873-1943 landschap bij Kortenhoef, olieverf op linnen 30x40,5cm. Cond:G

Jachtgeweer, enkelloops
Startprijs 170 EUR

Negentiende eeuwse voorlader mat gravering, in goede staat 123cm. Cond:G

Witgouden armband met briljant
Startprijs 1.000 EUR

Witgouden slavenband, 750/000, met een rij briljanten. Slavenband met aan de bovenzijde een verhoogd stuk waarin een 21 briljanten, verlopend in grootte, van 0,02 crt tot 0,10 crt, zijn gezet. De slav...

Opaline eierset met zilver
Startprijs 120 EUR

Opaline eierset met zilveren houders, 835/000. Zes opaline glazen eierdopjes met ronde zilveren voet met florale bewerking geplaatst op een mahoniehouten voetstuk met ivoren bolpootjes en zilveren get...

Zilveren doosje, klein
Startprijs 125 EUR

Klein zilveren doosje, antiek, 800/000, met getrembleerde en gegraveerde vierkante bewerking en ronde medaillon in het midden. Voorzien van scharnier. 70x28x23 mm. ca. 58 gr. Wat gedeukt over het hele...