Twee zilveren zakhorloges, 800/000. Een horloge merk Frietmeijer. I Hoya met op de achterzijde een paard en een horloge merk: Ernst Fincke, Fallersleben met floraal bewerkte rand en achterzijde. Beide...
Gouden horloge, 585/000, Prisma met gouden band. Rond horloge, mechanisch, met Milanees bewerkte gouden band. Lengte 16 cm. ca. 20 gr. In goede staat, werkend.
Fraaie antiek gouden manchetknopen gemaakt uit een Zeeuwse knop, ø 24 mm. Voorzien van belastingkeur. Enkele deukjes in de knoppen en een iets beschadigd randje aan één knop. totaal ca. 14 gr.
Fraaie strakke zilveren natfruitlepel, 835/000, Lepel met grote ovaal vormige bak, uitgewerkt met bloemen en gravures, met strakke steel. M.T.: Koninklijke zilverfabriek Begeer n.v. Voorschoten, jl.: ...
Collier en armband van gefacetteerde granaatkralen, ø 9 mm, met geslepen gouden, 585/000, sluiting. Lengte 38 en 19 cm.
Gouden collier, 585/000 met hanger met granaten. Collier van vierkant gevormde schakels, ø 1,7 mm, met een hanger voorzien van granaten met filigrainversiering en kleine knopjes. Het collier is voorzi...
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met tekst en floraal/vogel decor 21x19cm Cond:G
Grote antieke bruingeglazuurde voorraadpot 19e eeuw 48x33øcm Cond:G
Hoge zeskantige Chinees porseleinen vaas, 20e eeuw met floraal en vogeldecor, in goede staat 54x17x19cm. Cond:G
Grote Makkumse polychrome apothekerspot St Vincent met messing deksel 20e eeuw 36xø21cm Cond:G
Vier delen Hollands Makkum keramiek, 20e eeuw, vaas, kandelaar, 2x kom 16-25cm. Cond:G
Zeer grote Spaanse Llardo porseleinen figuur Jouen oriental sentado, zittende Oosterse jongen, met certificaat no 198 2009, in goede staat 59x60x30cm.
Apart antiek Chinees porseleinen voorwerp, met draken en Chinees schrift, 17e-18e eeuw, bovenrand chip 20xø10cm Cond:R/G
Oude keramieken scheerbekken met passer en winkelhaak(mogelijk vrijmetselaars) monogram J.B.G 6x27x21cm Cond:G
Negen delen oud Hollands aardewerk, o.a. Defts witte plooischotel, 4 x makkum 2x Fayence, visschaal, bladvormig schaaltje, roomkan (chips en beschadigingen) 14-35cm. Cond:R/G
Oud antiek tegeltableau, 6 pas, met reiger, handbeschilderd, monogram R.D 46x30cm. Cond:G
Twee grote polychrome platelen vazen, design Colenbrander A. Kool N.V plateelbakkerij Ram A.K Arnhem Holland, in goede staat, met originele doos 22x12,5cm
Zes oude antieke rode boheems kristallen glazen met gravures, minimale chip mogelijk 12-17cm Cond:G
Groot 18e/19e eeuws slingerglas met brede voet, in goede staat 26,5cm.
Bronzen figuur, 3 zusters door Martin Stolk Enschede 1928-hengelo 2014 , 5,5x8x11cm Cond:G
Achtiende eeuwse houtgestoken Madonna met ivoren hoofden (Zuid Duitsland of Frankrijk) met originele polychromie 58cm. Cond;G
Twee Oosterse Perzische kleden en 1 kussen 20e eeuw, groot kleed iets versleten 45x55 en 98x95cm. Cond:R/G
Oud Perzisch kleed met florale decors, in goede staat 242x172cm. Cond:G