Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren naairing en naaldenkoker
Startprijs 110 EUR

Zilveren naairing en naaldenkoker, 835/000, Empirestijl. Naairing versierd met geribbelde bewerking, MT.: A.Greup, Schoonhoven, 1880 en een cilindervormige naaldenkoker met geribbelde bewerking versie...

Zilveren thee en suikerpot
Startprijs 375 EUR

Mooie zilveren theepot en suikerpot, Empirestijl , 835/000, Hollands. Theepot en suikerpot, schuitvormig, versierd met dubbele filetranden. MT.: J.M. van Kempen en Zonen, Voorschoten, jl.:X:1907 Totaa...

Ring met opaal
Startprijs 150 EUR

Ring, 375/000 met hartvormige triplette opaal, ø ringkop 17x17mm, ø 57. Nieuw

Zilveren kandelaar
Resultaat: 550 EUR

Grote zilveren kandelaar, zilver 925/000, 8 lichts. Fraaie uitgewerkte kandelaar op ronde voet met 3 klauwpoten versierd met leeuwekoppen. Verder is kandelaar versierd met bloem en bladbewerking. 1 Li...

10 Theelepels en suikerschep
Startprijs 80 EUR

Zilveren wajang lepels, 800/000. 10 theelepels en een suikerlepel met getorste steel bekroond met een wajangfiguur. ca 119 gr. Lengte 13-17 cm. In goede staat

Choker en armband zilver
Resultaat: 40 EUR

Choker en armband, 835/000. Verlopende choker met gourmetschakel, 7-10mm, voorzien van een harthanger in het midden met rode steen, 30x35mm. En een gourmetarmband, 8 mm. Lengte 40 cm en 19 cm. Totaal ...

Zilveren jat
Resultaat: 190 EUR

Zilveren jat, 84 zolotniks,875/000, Russisch. Grote zilveren jat prachtig versierd met druivenrank en boemen. Voorzien van c-voluten met een kruis en omwikkelt met getorst draad. Verfraaid met een rod...

Zilveren bestek 6 persoons
Resultaat: 490 EUR

Zilveren bestek, 835/000, 6 persoons. Bestek bestaand uit 6 tafelvorken en -lepels, 6 dessertvorken en -lepels, 3 verschillende vleesvorkjes, een botermesje en een kleine en een grote opdienlepel met ...

Ovale spinnekop-tafel
Startprijs 100 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten spinnekoptafel, Holland omstreeks 1860, in goede staat 77x107x130cm.

Jachtgeweer, enkelloops
Startprijs 170 EUR

Negentiende eeuwse voorlader mat gravering, in goede staat 123cm. Cond:G

Marmeren potje met zilveren deksel
Startprijs 110 EUR

Zwavelstokkenpotje, marmer met zilveren deksel, pootjes en hengsel, 835/000. Bruin marmeren zwavelstokkenpotje met Biedermeier bewerkte deksel en hengsel. Geplaatst op 3 zilveren pootjes. ø8x11cm. plm...

Manchetknopen + reverspeld
Startprijs 250 EUR

Manchetknopen en reverspeld, 585/000, bezet met jade. Ovale manchetknopen en reverspeld met geschulpte rand bezet met ovaal cabouchon geslepen jade. 25x18 mm en 14x12 mm. ca.18 gr. In zeer goede staat...

A. Karssen
Startprijs 3.000 EUR

Anton Karssen 2e helft 20e eeuw, Hollandse ijspret, naar 19e eeuws voorbeeld, olieverf op paneel 70x49cm Cond:G

Zes zilveren bestekdelen
Startprijs 60 EUR

Zes bestekdelen bestaande uit een zilveren visschep met fraaie gravure op de schep, klein breukje, 2 botermesjes met verguld blad, 800/000 Wilh. Giese en drie vleesvorken met zilveren heft, 800/000.

2 Zilveren kandelaren
Startprijs 200 EUR

Stel lage kandelaars, zilver 925/000, Duits. Stel kandelaars, 2 armig met bewerkte rand. 16x9x12 cm. Tevens gekeurd met een klein Z1 keur.

Gouden armband met carneool
Startprijs 500 EUR

Gouden armband, 585/000, met carneool. Gouden schakelarmband, met 9 ronde schakels met geschulpte rand voorzien van een rond gefacetteerde carneool. ø schakel 18 mm. Voorzien van veiligheidsketting. L...

Groot stilleven, Romeny
Resultaat: 650 EUR

Pieter Willem Romeny, 1830-1898. Stilleven met Wildvoorstelling, olieverf op paneel, 70x56cm. Cond.: G

Poederdoosje met goud
Startprijs 450 EUR

Poederdoos met gouden rand. Ronde poederdoosje van gelakt papier maché met gouden bloembewerking en voorzien van gouden rand, 585/000, met gravure van een slak en een geheel gematteerde bewerking. Aan...

Schaar met schede en ketting
Resultaat: 130 EUR

Schaar met zilveren greep, schede en ketting, 835/000. Schaar voorzien van zilveren greep en schede versierd met gegraveerde Biedermeier krul/ en bloembewerking. Voorzien van jasseronketting. Lengte 1...

Gouden brede armband
Resultaat: 700 EUR

Mooie brede gouden armband, 585/000, met bakslot en veiligheid. Brede gouden gevlochten armband. Breedte 16 mm. Lengte 20 cm. ca 35 gr.

Zilveren ovale zoutvaatjes
Startprijs 80 EUR

Stel 835/000 zilveren zoutvaatjes met divers drijfwerk, staande op 4 pootjes met blauwglazen binnenbakjes 5,5x4x4cm Z2 keur, importeursteken Hamco Amsterdam.

Zilveren waterkan met schaal
Startprijs 1.000 EUR

Bijzondere fraaie zilveren waterkan met bijpassende onderschotel, 925/000, Italië. Grote schenkkan, glad, iets een gehamerd decor, met dubbele rand op voet. Voorzien van een platte brede handgreep met...

Witgouden broche met parel en diamant
Startprijs 240 EUR

Witgouden broche, 585/000, met diamant. Staafbroche, strikmodel, bezet met diverse kleine diamanten en een parel, ø 6 mm. Lengte 5 cm. ca. 7,5 gr.

Gouden slavenband met briljant
Startprijs 1.300 EUR

Elegante slavenband GG/WG 585/000 met briljanten. Strakke brede slavenband, breedte 8 mm, met groot WG stuk, 28x8 mm, bezet met 3 rijen met 51 briljanten, totaal ca. 0.76 crt VSI/SI-TW, iets oplopend....