Zilveren sieradenset met Lapis Lazuli, bestaande uit een hanger, een ring en oorhangers met een hart bezet met een driehoekige lapis lazuli. totaal ca. 8,3 gr. ø 51 grootte hanger ca 2 cm incl. oog.
Modern zilveren collier 925/000. ca 39 gr. (massief) Lengte 80cm
Zilveren design klemband, 925/000, met afgevlakte bovenzijde, 58x46 mm. Breedte 12 mm. MT.: Edelmetaalbedrijf populier n.v. Den Bosch. ca. 16,3 gr.
Twee zilveren tafelkandelaars, 925/000. Twee fraaie kandelaars met getorste rand en vlakbewerking. Voorzien van gevulde voet. ø10x8 cm. Eén kandelaar is iets gedeukt aan de onder en bovenrand.
Fraai uitgewerkt zilveren bakje, 88 Zolotniks. Russisch ovaal schaaltje met rand voorzien van opgelegde krullen. Op ovale voet met bloem- en bladbewerking. Met royale grepen. Voorzien van vergulde bin...
Antiek Hollands zilveren tabaksdoos met ribbelversiering,835/000. Grootkeur. jl: L:1845, MT: J.v Halteren Schoonhoven. ca. 146 gram 12,5x7,5x2cm Cond:G
Twee zilveren roomlepels, 835/000. Een roomlepel, Biedermeier met ovale bak met gecontourneerde rand voorzien van gravure bevestigd aan een geconturneerde steel met bewerking en een eikel. Voorzien va...
Twee antieke Franse zilveren sierlepels met geschulpte bak en putties op gegoten bewerkte steel ca. 185gr. (samen), 800/000, 28cm. Cond.: G
Unieke zilveren aspergeschaal, 800/000, Duits. Halfronde schaal met gecontournerde dubbele rand. Opengewerkt met langwerpige en ronde motieven. Geplaatst op 4 fraaie krulpootjes. Gemerkt: M.Hansen, 20...
Fraaie ovale zilveren gehamerde schaal, 900/000, met gecontourneerde rand met gevlochten bewerking. 26,5x19x3 cm. ca 198 gr. In goede staat.
Craquele glazen beschuitbus 11,5x22cm op bijbehorende onderschotel met zilveren 835/000 knop met parelrand en tekst. Mt: C.W Bolman Leeuwarden 1886, enkele chips
Kristallen theebus met zilveren dop, 835/000. Fraaie theebus op geschulpte voet , achtkantig verlopend geslepen bus met een zilveren dop versierd met parelrand. Enkele deukjes. ø8x17 cm.
Prachtig hengselmandje, zilver 925/000, Hollands. Schaaltje op ronde voet, met strak versierde rand, met gecontourneerde beugel met bewerking. MT.: Zilverfabriek van Kempen, Voorschoten jl.: M: 1871...
Zilveren 800/000 rond kluwenbakje, opengewerkte bovenrand met honingraad motief, middenrand met spijlen, dichte bodem en belastingkeur, ca. 39 gr. ø7,5cm
Lot ivoren sieraden bestaande uit bewerkte rinkelband, 2 paar rozen oorstekers, 2 bewerkte ringen en 2 colliers.
Collier van zwarte parels met een witgouden sluiting met diamant. Collier van parels afgewisseld met gefacetteerde witgouden bolletjes. Het collier is voorzien van een olijfvormige sluiting bezet met ...
Grote gouden ring, 585/000, met agaat. Een ring met grote geschulpte zetkast voorzien van getorste bewerking, met daarin een ovaal cabouchon geslepen agaat. ca 4,9 gr. ø 65 Ring is iets uit model.
Twee paar gouden oorschroeven, 585/000. Een paar oorschroeven met kleine Zeeuwe knop, ø 8 mm, en een paar oorschroeven met een dubbele rozet met granaten, ø 12 mm. totaal ca. 5,7 gr. In goede staat
Collier van granaat met gouden streeksluiting, 585/000. 3 Rijen granaten bevestigd aan een grote streeksluiting, rond model met geschulpte rand voorzien van filigrain en bloemapplicaties. Ontbreekt ee...
Gouden oorknoppen met granaat, 585/000. Ronde oorknoppen met getorste rand. In het midden bezet met een gefacetteerde granaat. ø oorknop 11 mm. Nieuw
Gouden broche, 585/000, met granaten. Een bloemvormige broche met een rozet met granaten, versierd met getorste randen en knopjes. ø 25 mm, ca 7,2 gr. Nieuw
Prachtige gouden slavenband, 750/000, met granaat. Armband met scharnier, volledig bezet met 4 rijen granaten, Breedte 10-24 mm. In het midden van de armband zit een grote rozet bezet met ronde en pee...
Collier van agaatkralen met een gouden limoges hanger, 585/000. Collier met gefacetteerde agaatkralen met een mooie steenrode kleur voorzien van gouden antieke sluiting en een limoges hanger met fraai...
Gouden ring met streepagaat, 585/000. Gouden ring met grote ronde zetrand met getorste rand bezet met een cabouchon geslepen ronde streepagaat. ø kop van de ring 20 mm. ø 51 ca. 5,8 gr.
Antieke Hollandse zilveren 835/000 koektrommel, rondom mooi bewerkt met bloemguirlandes en op deksel voorzien van een geciseleerde voorstelling. Jaarletter: G: 1841, MT.: onduidelijk, ca. 368 gr., 15x...
Zilver verguld ei, 88 Zolotniks, 916/000. Ei, faberge stijl, prachtig versierd met diverse kleuren emaille. Gekeurd met BY in rechthoek. ø5x8 cm. ca. 99 gr. In goede staat.
Prachtige zilveren koektrommel met onderschotel, Hollands 835/000. Ovale gladde koektrommel versierd met dubbele filetranden met bijpassende ovale zilveren onderschotel. MT.: Koninklijke van Kempen en...
Zilveren naairing en naaldenkoker, 835/000, Empirestijl. Naairing versierd met geribbelde bewerking, MT.: A.Greup, Schoonhoven, 1880 en een cilindervormige naaldenkoker met geribbelde bewerking versie...
Zilveren suikerschaal, Duits 800/000. Fraaie ovale suikerschaal uitgewerkt met krullen, medaillons en bloemen. Voorzien van 4 krulpootjes en 2 handgreepjes uit takjes gemaakt. 14x10x11 cm. ca 200 gr. ...
Bijzonder drie delig rookstel voor sigaren, op zwart basement met ivoren pootjes, kristallen sigarenbeker op 835/000 zilveren voet, luciferdoosje en sigarenknipper 835/000, met bijzonder opvangbakje e...
Zilveren lepeldoosje, 835/000, hollands. Zilveren lepeldoosje met ribbewerking geplaatst op 4 klauwpootjes, iets hollopend met fraai floraal bewerkt hengsel. MT.: Hendrik Kuijlenburg, Schoonhoven jl.:...
Fraaie zilveren schaal op voet, 830/000. Ronde schaal met geschulpt motief en de rand voorzien van florale bewerking met bladeren en druiven. ø 22x9 cm. ca. 294 gr. In goede staat.
Gehamerde zilveren 830/000 kandelaar, ø 8cm met verzwaarde voet onder en bovenrand voorzien van parelrand, met oude belastingkeur.
Mooie zilveren theepot en suikerpot, Empirestijl , 835/000, Hollands. Theepot en suikerpot, schuitvormig, versierd met dubbele filetranden. MT.: J.M. van Kempen en Zonen, Voorschoten, jl.:X:1907 Totaa...
Zilveren dekseldoos 835/000 met hamerslag, opgehoogde bovenkant, vergulde binnenkant en met oud belastingkeur, 115gr. 9,5x6,5x3,5cm.
Collier van bloedkoraal en parels. Lang gedraaid collier met zoetwaterparels, ø 4 mm, en ronde bloedkoralen, ø 5 mm voorzien van double karabijnsluiting. Lengte 74 cm. ca 53 gr.
Witgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met een rozet bezet met diamanten, oud slijpsel. ø kop 11 mm. ø 51 ca. 3,5 gr.
Brede zilveren ring, 925/000, met gouden kop, 585/000 met blauw topaas. Brede zilveren band, 8 mm, met grote roodgouden zetting met een blauw topaas, ø 10 mm. ø 52. ca 11,3 gr.
Handgemaakte gouden choker, 585/000, met briljant. Ovaal gourmetcollier, 2 mm, met in het midden een boog uit wit- en geelgoud, in het midden bezet met een briljant, 0,05 crt, bevestigd met 2 witgoude...
Gouden collier, 585/000 met bewerking. Gevlochten collier met bollen, versierd met oplegde rondjes en pegels. Voorzien van bakslot en veiligheid. Breedte 7-12,5 mm. ca 19,5 gr.
Ring, 375/000 met hartvormige triplette opaal, ø ringkop 17x17mm, ø 57. Nieuw
Hanger,375/000 met een opaaltriplette, hartvormig, 15x15mm. ca. 3,1gr. Nieuw
Witgouden rivierering, 585/000, met briljant. Witgouden rijring Riviéremodel met 3 zettingen met daarin een bewerkte rand met een briljant, totaal ca 0,06 crt.ø 53 ca. 2,7 gr. Nieuw
Witgouden oorhangers, 585/000, met briljant. Oorstekers met een bolletje met daaraan een pegelvormige hanger bezet met 3 kleine briljantjes. Lengte 24 mm. ca 2,8 gr. Nieuw
Zilveren moccakan, 800/000. Rijkelijk versierde moccakan met bloem- en kruldecor, voorzien van 2 voorstellingen. rond 1900. ca 264 gr. 17x9x12cm. In goede staat
Bijzondere thorapointer, groot model, witmetaal met vergulde hand, bezet met diverse edelstenen o.a. turkoois en carneool. Lengte 57 cm.
Zilveren Thorapointer, zilver 84 zolotniks, Rusland versierd met getorst draad, rode steen, een kandelaar en bekroond met een fazant. Minsk 1878. Grootte 30 cm. Wat gebruiksporen. ca 50 gr.
Mooie antieke zilveren koektrommel, 925/000, Hollands. Rechthoekige koektrommel met afgeronde hoeken versierd met een drie dubbele filetrand aan de boven- en onderrand. MT.: Jacob Hendrik Stellingwerf...