Twee penningen in doos van Begeer Voorschoten voor 25 jaar trouwe dienst ø8cm. en ø5cm. Cond.: G. Tevens een set met 5 munten "Sail 95", 1x een munt van 10 euro 1996, 1x 5 euro 1996, 1x munt Rotterdam...
Set antieke benen dominostenen met hout, in houten doos, omstreeks 1900 in goede staat, 4,5x19,5x6,5cm.
Houten bloemtafel met binnenbak, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 49x53ø Cond;G
Antieke halspiegel, omstreeks 1900 met facetgeslepen spiegel, in goede staat 125x70cm.
Oude kameelhocker, gemaakt van hout, koperbeslagen lederen zitting, oker kleurig (nieuw bekleed) in goede staat 52x70x38cm Cond:G
Antieke mahoniehouten salontafel met glasplaat, fineerschade bij 3 spant 62x104 Cond:R/G
Antieke spiegel met facetgeslepen spiegelglas omstreeks 1890, lijst beschadigd 91x47cm Cond:R
Antieke Engelse stoel met armleuning, omstreeks 1900, bewerkte poten en armleuning, velours stoffering 103x60x85cm Cond:G
Antieke groen glazen likeurset, 7 delig met floraal en emaille beschildering 5,5-23cm in goede staat
Hoge blauwgroene transparante vaas omstreeks 1970, waarschijnlijk Murano, in goede staat 38cm.
Twee oude glazen, paper weights, 20e eeuw 5,5x7cm. in goede staat
Lot divers kristal 20e eeuw 12x, vazen, schalen, manden,1 vaas gelijmd, minimale chips Cond:R/G
Twee antieke opaline vazen met landschapsdecor, omstreeks 1900, 1 gelijmd 26xø13cm Cond:R/G
Lot van 23 diverse kristallen glazen met diverse slijpsels en afbeeldingen. 5-14 cm Cond.:G
Vijf delen oud Duits Fürstenberg porselein 60er jaren, 2 bolvazen, 2 hoge vazen, koekjesschaal 10-20cm. Cond:G
Groot oud Imari porseleinen schotel, 2e helft 20e eeuw, tuindecor, 46,5cm. Cond:G
Antieke porseleinen bonbonniere met hengsel Weens gemerkt omstreeks 1900, floraal met gouddecor in goede staat 11,5x16x11cm
Zeven x Hollands aardewerk 20e eeuw, 5 delig kaststel en 2 apothekers potten 18-33cm. Cond:R/G
Lot diverse porseleinen figuren 20e eeuw, 2 windhonden omstreeks 1900-1930, witte beschadigd, muscicerende groep, Duitsland, , figuur edele dame, rouches beschadigd, danseresje 10-22cm.
Twee Duitse antieke bisquit porseleinen wijwater wandbakjes , omstreeks 1900, terracotta mariabeeld Jac Maris 1955 (beschadigd) in goede staat 19-33cm. Cond:R/G
Antieke Hollandse societe ceramique Maastricht eierset, omstreeks 1900 8 delig (zoutnap heeft chip) decor Beatrix, 5-21cm
Drie delen Duits Meissen porselein, grote sauskom omstreeks 1900, theepotje, schaal, 13-28cm Cond;M
Drie delen oud porselein 20e eeuw, herend dekseldoosje, herend schaaltje, wedgwood, blue elephant dekseldoos 10-15cm. Cond:G
Drie oude porseleinen oorvazen met floraal en vogeldecor, nr 44 B.A bed. omstreeks 1930, 22cm Cond:G
Driedelig Chinees porseleinen kaststel in Kang Xy stijl, in goede staat 26-31cm.
Duitse Lindner porseleinen dekselvaas met floraal en gouddecor, omstreeks 1960, in goede staat 24cm.
Lot 18e-19e eeuws Chinees/Japans porselein, familie Roze bordje met floraal decor en chip, 5 maal rijstwijn kopjes met gouddecor binnenin, 4 diepe schotels goud-blauw 5,5x11,5øcm. Cond:G
Lot antiek Chinees porselein, landschapsdecor, 3 capucijner schotels, 3 capucijner kopjes, en een 18e eeuwse schotel, Cond:R/G
Twee delen Chinees porselein: 1x Chinees porseleinen kom 17e-18e eeuw 5,5xø13,8cm. en 1x oude Chinese eierschaal porseleinen kom 1e helft 20e eeuw met draken- en floraal decor. Geel/roze/groen/blauw 4...
Vijf delen antiek Engels Staffordshire aardewerk, twee sets honden Spaniel, en keramieken figuur klokvoorstelling 10-23cm Cond:G
Zilveren sieradenset met Lapis Lazuli, bestaande uit een hanger, een ring en oorhangers met een hart bezet met een driehoekige lapis lazuli. totaal ca. 8,3 gr. ø 51 grootte hanger ca 2 cm incl. oog.
Zilveren miniatuur en lepel, 835/000. Een miniatuur in de vorm van een antiek strijkijzer, 43x35 mm, MT.: Pako Metaalfabriek, Rhenen jl.:O:1974. en een suikerlepel bekroond met een man met een hoorn. ...
Antiek plated bestek, bestekcassette vis met benen heften (9 messen, 6 vorken, 1 lepel) bestekcassette met parelmoeren heften (2 vismessen) lepel, 2x saladebestek met kristallen heften 18-33cm Cond:G
Drie lepels, een silverplated lepel van Wilhelmina, 6 september 1898-1938 met portret en wapen, een plated lepel met molen met losse wieken en een voorstelling van molens in de bak. En een zilveren le...
Zilveren 800/000 miniatuur van een trompettende olifant. ca. 49gr. 6x5cm.
Zilveren broche, kikker, 925/000. Merk Quinn. 38x28 mm. ca.16 gr. Nieuw
Zilveren Design ring, 925/000. Strak model met geoxideerde lijnen. Breedte 12 mm. ø 54 ca. 8 gr. Nieuw
Zilveren designring, Novitum, 925/000. Strakke ring met slag, versierd met zwart geoxideerde lijnen. Breedte 7 mm. ø 54 ca. 11,5 gr. Nieuw
Zilveren klontjestang 835/000 met lepelvormig uiteinde, hartvormige poten met palmet 35gr. 13cm MT: H.A Schuss, Amsterdam, jl.:B:1836
Twee geslepen kristallen zoutpotjes met zilveren schroefdeksel ø4cm.
Fraai geslepen kristallen peperstrooier, 6,5cm. diverse slijpsels en zilveren 925/000 schroefdop Birmingham 1932
Zeven Duitse Schertsuitgaves, Der ware Jacob, Druckverlag Dietz Stuttgart eind 19e eeuw 24x32cm (niet gecontroleerd of compleet is) Cond:R/G
Wim van oostrom 1975, gemengde techniek met abstracte compositie, afkomstig galerie de Pook Hengelo. 34x48 Cond. G
Grote verzameling Duitse houtsnedes, tekeningen etc. ongeveer 50 werken 22x30x3cm Cond:G
P. de Bruin omstreeks 1930, Loosdrechtse plassen, olieverf op linnen 50x70cm Cond;G
Helmut Grundner Duitse school, Rom Fontaine di Trevi, ets op papier, Cond:G