Negen zilveren theelepels, 835/000, waarvan 4 met een afbeelding van een apostel en vijf strakke lepeltjes bekroond met fruit. MT.: o.a. Van Kempen en Begeer. Totaal ca 119 gr. Cond.: G
Bijzonder specerijenbakje met zilveren houder, 925/000. Twee strak geslepen vierkante specerijenbakjes gedragen op een zilveren houder met handvat, versierd met florale bewerking. Grootte 10x8 cm. ee...
Twee antieke Engelse plated bloemvazen, omstreeks 1900, Sheffield. In goede staat. Lengte 19,5cm.
Lot met 10 delen o.a, zilver, bestaande uit een borstel, Duits 800/000, met gecontourneerde vorm, 3 koffielepels, vork en lepel, 800/000, en 4 kleine lepels, 800/000. zilver ca 128 gr. Cond.: R-G
Cassette met vijf zilveren lepeltjes, 800/000, met spitse bak met een versierde gecontourneerde rand aan de steel en een lelie bij de aanzet van de bak. 14 cm. ca 79 gr. In goede staat.
Kristallen schaal met zilveren rand en 10 onderzetters met silver-overlay. Ronde kristallen schaal voorzien van diverse slijpsels afgedekt met een zilveren rand, 800/000. 21x6 cm. En 10 glazen onderze...
Zilveren ring, Pierre cardin, 925/000, gerhodineerd. met draaibare binnenring bezet met 4 zirconia's. Breedte 8 mm. ø 53. ca. 10 gr. Nieuw
Gouden dasspeld, 585/000, fraai versierd met een turkoois en zaadparels. Een ovale dasspeld, rozetmodel met in het midden een turkoois met daaromheen een rand met kleine zaadpareltjes. 8x11mm.
Lot met 5 horloges o.a. Prisma automaat en Prisma mechanisch, een Corvette mechanisch en een Adora en merkloos horloge beiden quartz. 4x voorzien van een rekband.
Sierlijk verguld couvert, bestaande uit twee vorken, een lepel en een mes voorzien van gecontourneerde steel met fraai versiering en voorzien van een monogram. Lengte 16 cm. ca. 135 gr.
Gouden ring, 585/000, met carneool. Ring met ovale zetting met versierde rand met een carneool. zetkast wat afgesleten. ca. 3,1 gr. ø 53
Zilveren ring met bewerkte rand voorzien van een bloedkoraal, 12x9mm, ø 56 ca 3,5 gr.
Divers antiek Duits villeroy en Boch aardewerk, omstreeks 1900, bestaande uit 4 vazen1 goed, 2 scherf gelijmd en 1 met haarlijn, 1 kom en 2 borden, in goede staat. 15-22cm Cond.: R-G
Twee delen satsuma keramiek 20e eeuw goud en figurendecor, olifant en vaas(bovenrand gelijmd) 21-30cm.
Drie antieke Chinese porseleinen borden omstreeks 1900 met spelende chinese kinderen, 22,8ø Cond:G
Twee 19e eeuwse porseleinen figuren putti met bloemenwanden, 2 minimale chips 9,5x11cm. Cond:R/G
Driedelig Delfts polychrome kaststel met floraal decor, flora keramiek, 2e helft 20e eeuw in goede staat 25-34cm.
Oude/ antiek Fayence plaquette, gemerkt A.T. Waarschijnlijk Frankrijk. Met een afbeelding van een vrouw in klederdracht met heilig kruis. ( breuk) door midden, 54 cm. Cond.: R
Antieke Franse damesbuste op onyx voetje, mondaine dame met hoed, omstreeks 1890(compositiemetaal) 16,5cm. Cond:G
Antieke Hollandse eikenhouten kinderstoel met biezenzitting, omstreeks 1900, in goede staat 94x40x47cm.
Negentiende eeuwse Franse reiswekker, eigenbouw, slagwerkveer kapot 24cm. Cond:R
Messing tafellamp met prismenglas en putti, 5 lichts 20e eeuw. 35cm. Cond:G
Mooie antieke Hollandse schippertjes petroleumlamp, met handbeschilderde gebloemde kap omstreeks 1900, 50x28øcm.Cond:G
Antieke voorlader(beschadigd), en oude decoratieve sabel, 20 eeuw 42-104cm. Cond:M/G
Vooroorlogse 3 delige schrijfset, briefopener, vulpen en lakstempel, messing met baceliet 23x8x3cm. Cond:G
Twee antieke dekseldozen, eenmaal Japans lakwerk, en eenmaal historisme met ijzeren beslag 19-22cm.Cond:G
Antieke houtgestoken dekseldoos omstreeks 1880 met slot en sleutel, lijst zit los 15x25x27cm. Cond;G
Jugendstil schaal, compositie metaal, voorstellende een lelieblad met mandoline spelende vrouw en kikkers, 20e eeuw, 23x17x4cm. Cond:G
Helmut Grundner Duitse school, Rom Fontaine di Trevi, ets op papier, Cond:G
P. de Bruin omstreeks 1930, Loosdrechtse plassen, olieverf op linnen 50x70cm Cond;G
Grote verzameling Duitse houtsnedes, tekeningen etc. ongeveer 50 werken 22x30x3cm Cond:G
Wim van oostrom 1975, gemengde techniek met abstracte compositie, afkomstig galerie de Pook Hengelo. 34x48 Cond. G
Zeven Duitse Schertsuitgaves, Der ware Jacob, Druckverlag Dietz Stuttgart eind 19e eeuw 24x32cm (niet gecontroleerd of compleet is) Cond:R/G
Fraai geslepen kristallen peperstrooier, 6,5cm. diverse slijpsels en zilveren 925/000 schroefdop Birmingham 1932
Twee geslepen kristallen zoutpotjes met zilveren schroefdeksel ø4cm.
Zilveren klontjestang 835/000 met lepelvormig uiteinde, hartvormige poten met palmet 35gr. 13cm MT: H.A Schuss, Amsterdam, jl.:B:1836
Zilveren designring, Novitum, 925/000. Strakke ring met slag, versierd met zwart geoxideerde lijnen. Breedte 7 mm. ø 54 ca. 11,5 gr. Nieuw
Zilveren Design ring, 925/000. Strak model met geoxideerde lijnen. Breedte 12 mm. ø 54 ca. 8 gr. Nieuw
Zilveren broche, kikker, 925/000. Merk Quinn. 38x28 mm. ca.16 gr. Nieuw
Zilveren 800/000 miniatuur van een trompettende olifant. ca. 49gr. 6x5cm.
Drie lepels, een silverplated lepel van Wilhelmina, 6 september 1898-1938 met portret en wapen, een plated lepel met molen met losse wieken en een voorstelling van molens in de bak. En een zilveren le...
Antiek plated bestek, bestekcassette vis met benen heften (9 messen, 6 vorken, 1 lepel) bestekcassette met parelmoeren heften (2 vismessen) lepel, 2x saladebestek met kristallen heften 18-33cm Cond:G
Zilveren miniatuur en lepel, 835/000. Een miniatuur in de vorm van een antiek strijkijzer, 43x35 mm, MT.: Pako Metaalfabriek, Rhenen jl.:O:1974. en een suikerlepel bekroond met een man met een hoorn. ...
Zilveren sieradenset met Lapis Lazuli, bestaande uit een hanger, een ring en oorhangers met een hart bezet met een driehoekige lapis lazuli. totaal ca. 8,3 gr. ø 51 grootte hanger ca 2 cm incl. oog.
Vijf delen antiek Engels Staffordshire aardewerk, twee sets honden Spaniel, en keramieken figuur klokvoorstelling 10-23cm Cond:G
Twee delen Chinees porselein: 1x Chinees porseleinen kom 17e-18e eeuw 5,5xø13,8cm. en 1x oude Chinese eierschaal porseleinen kom 1e helft 20e eeuw met draken- en floraal decor. Geel/roze/groen/blauw 4...
Lot antiek Chinees porselein, landschapsdecor, 3 capucijner schotels, 3 capucijner kopjes, en een 18e eeuwse schotel, Cond:R/G