Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

9 Zilveren theelepels
Startprijs 40 EUR

Negen zilveren theelepels, 835/000, waarvan 4 met een afbeelding van een apostel en vijf strakke lepeltjes bekroond met fruit. MT.: o.a. Van Kempen en Begeer. Totaal ca 119 gr. Cond.: G

Specerijenbakje, kristal met zilver
Startprijs 40 EUR

Bijzonder specerijenbakje met zilveren houder, 925/000. Twee strak geslepen vierkante specerijenbakjes gedragen op een zilveren houder met handvat, versierd met florale bewerking. Grootte 10x8 cm. ee...

2 Plated vaasjes
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Engelse plated bloemvazen, omstreeks 1900, Sheffield. In goede staat. Lengte 19,5cm.

Lot zilveren bestekdelen 10x
Startprijs 40 EUR

Lot met 10 delen o.a, zilver, bestaande uit een borstel, Duits 800/000, met gecontourneerde vorm, 3 koffielepels, vork en lepel, 800/000, en 4 kleine lepels, 800/000. zilver ca 128 gr. Cond.: R-G

Doos met 5 zilveren lepeltjes
Startprijs 40 EUR

Cassette met vijf zilveren lepeltjes, 800/000, met spitse bak met een versierde gecontourneerde rand aan de steel en een lelie bij de aanzet van de bak. 14 cm. ca 79 gr. In goede staat.

Kristallen schaal met 10 onderzetters
Startprijs 40 EUR

Kristallen schaal met zilveren rand en 10 onderzetters met silver-overlay. Ronde kristallen schaal voorzien van diverse slijpsels afgedekt met een zilveren rand, 800/000. 21x6 cm. En 10 glazen onderze...

Ring Pierre Cardin
Startprijs 40 EUR

Zilveren ring, Pierre cardin, 925/000, gerhodineerd. met draaibare binnenring bezet met 4 zirconia's. Breedte 8 mm. ø 53. ca. 10 gr. Nieuw

Gouden dasspeld met parel en turkoois
Startprijs 40 EUR

Gouden dasspeld, 585/000, fraai versierd met een turkoois en zaadparels. Een ovale dasspeld, rozetmodel met in het midden een turkoois met daaromheen een rand met kleine zaadpareltjes. 8x11mm.

Vijf horloges
Startprijs 40 EUR

Lot met 5 horloges o.a. Prisma automaat en Prisma mechanisch, een Corvette mechanisch en een Adora en merkloos horloge beiden quartz. 4x voorzien van een rekband.

Verguld couvert
Startprijs 40 EUR

Sierlijk verguld couvert, bestaande uit twee vorken, een lepel en een mes voorzien van gecontourneerde steel met fraai versiering en voorzien van een monogram. Lengte 16 cm. ca. 135 gr.

Gouden ring met carneool
Startprijs 40 EUR

Gouden ring, 585/000, met carneool. Ring met ovale zetting met versierde rand met een carneool. zetkast wat afgesleten. ca. 3,1 gr. ø 53

Zilveren ring bloedkoraal
Startprijs 40 EUR

Zilveren ring met bewerkte rand voorzien van een bloedkoraal, 12x9mm, ø 56 ca 3,5 gr.

Divers porselein Villeroy & Boch
Startprijs 35 EUR

Divers antiek Duits villeroy en Boch aardewerk, omstreeks 1900, bestaande uit 4 vazen1 goed, 2 scherf gelijmd en 1 met haarlijn, 1 kom en 2 borden, in goede staat. 15-22cm Cond.: R-G

Satsuma olifant + vaas
Startprijs 35 EUR

Twee delen satsuma keramiek 20e eeuw goud en figurendecor, olifant en vaas(bovenrand gelijmd) 21-30cm.

3 Antieke Chinese borden
Startprijs 35 EUR

Drie antieke Chinese porseleinen borden omstreeks 1900 met spelende chinese kinderen, 22,8ø Cond:G

2 Antieke porseleinen figuren
Startprijs 35 EUR

Twee 19e eeuwse porseleinen figuren putti met bloemenwanden, 2 minimale chips 9,5x11cm. Cond:R/G

Delfts polychroom kaststel
Startprijs 35 EUR

Driedelig Delfts polychrome kaststel met floraal decor, flora keramiek, 2e helft 20e eeuw in goede staat 25-34cm.

Porseleinen plaquette
Startprijs 35 EUR

Oude/ antiek Fayence plaquette, gemerkt A.T. Waarschijnlijk Frankrijk. Met een afbeelding van een vrouw in klederdracht met heilig kruis. ( breuk) door midden, 54 cm. Cond.: R

Antieke damesbuste
Startprijs 35 EUR

Antieke Franse damesbuste op onyx voetje, mondaine dame met hoed, omstreeks 1890(compositiemetaal) 16,5cm. Cond:G

Kinderstoel
Startprijs 35 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten kinderstoel met biezenzitting, omstreeks 1900, in goede staat 94x40x47cm.

Wekkertje
Startprijs 35 EUR

Negentiende eeuwse Franse reiswekker, eigenbouw, slagwerkveer kapot 24cm. Cond:R

Staand lampje met putti
Startprijs 35 EUR

Messing tafellamp met prismenglas en putti, 5 lichts 20e eeuw. 35cm. Cond:G

Schippertje, gebloemde kap
Startprijs 35 EUR

Mooie antieke Hollandse schippertjes petroleumlamp, met handbeschilderde gebloemde kap omstreeks 1900, 50x28øcm.Cond:G

Sabel en percussie pistool
Startprijs 35 EUR

Antieke voorlader(beschadigd), en oude decoratieve sabel, 20 eeuw 42-104cm. Cond:M/G

Antieke schrijfset
Startprijs 35 EUR

Vooroorlogse 3 delige schrijfset, briefopener, vulpen en lakstempel, messing met baceliet 23x8x3cm. Cond:G

2 Antieke doosjes
Startprijs 35 EUR

Twee antieke dekseldozen, eenmaal Japans lakwerk, en eenmaal historisme met ijzeren beslag 19-22cm.Cond:G

Antieke dekseldoos
Startprijs 35 EUR

Antieke houtgestoken dekseldoos omstreeks 1880 met slot en sleutel, lijst zit los 15x25x27cm. Cond;G

Jugendstil stijl schaaltje, vrouw met kikkers
Startprijs 35 EUR

Jugendstil schaal, compositie metaal, voorstellende een lelieblad met mandoline spelende vrouw en kikkers, 20e eeuw, 23x17x4cm. Cond:G

Schilderij, Helmut Grundner
Startprijs 35 EUR

Helmut Grundner Duitse school, Rom Fontaine di Trevi, ets op papier, Cond:G

P. de Bruin, Loosdrecht
Startprijs 35 EUR

P. de Bruin omstreeks 1930, Loosdrechtse plassen, olieverf op linnen 50x70cm Cond;G

S. Tamisi, rozen
Startprijs 35 EUR

S. Tamisi, rozentakken, olieverf op linnen, 35x50cm Cond:R/G

Verzameling Duitse houtsnedes etc.
Startprijs 35 EUR

Grote verzameling Duitse houtsnedes, tekeningen etc. ongeveer 50 werken 22x30x3cm Cond:G

Oostrom 1975
Startprijs 35 EUR

Wim van oostrom 1975, gemengde techniek met abstracte compositie, afkomstig galerie de Pook Hengelo. 34x48 Cond. G

7x Der Ware Jakob, Dietz Stuttgart
Startprijs 35 EUR

Zeven Duitse Schertsuitgaves, Der ware Jacob, Druckverlag Dietz Stuttgart eind 19e eeuw 24x32cm (niet gecontroleerd of compleet is) Cond:R/G

Kristallen peperstrooier
Startprijs 35 EUR

Fraai geslepen kristallen peperstrooier, 6,5cm. diverse slijpsels en zilveren 925/000 schroefdop Birmingham 1932

Kristallen zoutpotjes
Startprijs 35 EUR

Twee geslepen kristallen zoutpotjes met zilveren schroefdeksel ø4cm.

Klontjestang
Startprijs 35 EUR

Zilveren klontjestang 835/000 met lepelvormig uiteinde, hartvormige poten met palmet 35gr. 13cm MT: H.A Schuss, Amsterdam, jl.:B:1836

Designring Novitum
Startprijs 35 EUR

Zilveren designring, Novitum, 925/000. Strakke ring met slag, versierd met zwart geoxideerde lijnen. Breedte 7 mm. ø 54 ca. 11,5 gr. Nieuw

Design ring Novitum
Startprijs 35 EUR

Zilveren Design ring, 925/000. Strak model met geoxideerde lijnen. Breedte 12 mm. ø 54 ca. 8 gr. Nieuw

Zilveren broche kikker Quinn
Startprijs 35 EUR

Zilveren broche, kikker, 925/000. Merk Quinn. 38x28 mm. ca.16 gr. Nieuw

Zilveren miniatuur, olifant
Startprijs 35 EUR

Zilveren 800/000 miniatuur van een trompettende olifant. ca. 49gr. 6x5cm.

3 Lepels, 2x pleet.
Startprijs 35 EUR

Drie lepels, een silverplated lepel van Wilhelmina, 6 september 1898-1938 met portret en wapen, een plated lepel met molen met losse wieken en een voorstelling van molens in de bak. En een zilveren le...

Divers antiek plated bestek
Startprijs 35 EUR

Antiek plated bestek, bestekcassette vis met benen heften (9 messen, 6 vorken, 1 lepel) bestekcassette met parelmoeren heften (2 vismessen) lepel, 2x saladebestek met kristallen heften 18-33cm Cond:G

Zilveren strijkijzer en lepel
Startprijs 35 EUR

Zilveren miniatuur en lepel, 835/000. Een miniatuur in de vorm van een antiek strijkijzer, 43x35 mm, MT.: Pako Metaalfabriek, Rhenen jl.:O:1974. en een suikerlepel bekroond met een man met een hoorn. ...

Zilveren sieradenset met lapis
Startprijs 35 EUR

Zilveren sieradenset met Lapis Lazuli, bestaande uit een hanger, een ring en oorhangers met een hart bezet met een driehoekige lapis lazuli. totaal ca. 8,3 gr. ø 51 grootte hanger ca 2 cm incl. oog.

5x Staffordshire aardewerk
Startprijs 30 EUR

Vijf delen antiek Engels Staffordshire aardewerk, twee sets honden Spaniel, en keramieken figuur klokvoorstelling 10-23cm Cond:G

Chinese kom + schaaltje
Startprijs 30 EUR

Twee delen Chinees porselein: 1x Chinees porseleinen kom 17e-18e eeuw 5,5xø13,8cm. en 1x oude Chinese eierschaal porseleinen kom 1e helft 20e eeuw met draken- en floraal decor. Geel/roze/groen/blauw 4...

Divers Chinees porselein
Startprijs 30 EUR

Lot antiek Chinees porselein, landschapsdecor, 3 capucijner schotels, 3 capucijner kopjes, en een 18e eeuwse schotel, Cond:R/G