Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Kavel jade
Startprijs 200 EUR

Zeven delen Jade, oud Chinees, twee armbanden, 2 ringen, 3 bewerkte figuren, 1e helft 20e eeuw, in goede staat 3,5-8cm Cond:G

Kavel jade
Startprijs 200 EUR

Lot oud Chinees Jade, 3 medaillons en 4 figuren 2e helft 20e eeuw 3,5x8,5cm

Spekstenen Chinees beeldje met apen
Startprijs 60 EUR

Antieke Chinese spekstenen dubbelvaas met drie apen en vogels, omstreeks 1900 in goede staat 15x20x6cm

4 Delen Makkum
Resultaat: 35 EUR

Vier delen Hollands Makkum keramiek, 20e eeuw, vaas, kandelaar, 2x kom 16-25cm. Cond:G

7 Delen Delft
Startprijs 30 EUR

Zeven x Hollands aardewerk 20e eeuw, 5 delig kaststel en 2 apothekers potten 18-33cm. Cond:R/G

7 Delen Makkum
Resultaat: 150 EUR

Zeven delen Hollands Makkum keramiek, 20e eeuw, apothekerspot, dekselvaas, natfruitschaal met onderschotel, plooi schotel, asbak, 2 schaaltjes, (1 schaaltje gelijmd) 10-32cm.

Apothekerspot, Makkum
Resultaat: 60 EUR

Grote Makkumse polychrome apothekerspot St Vincent met messing deksel 20e eeuw 36xø21cm Cond:G

Stel vazen, Brussel ca. 1890
Startprijs 140 EUR

Stel grote 19e eeuwse Brusselse vazen met gouddecor en handgeschilderde figuren in landschapsdecor, blad beschadigd, en haarlijn 31x26x15cm. Cond:R

Chinese Fam Rose kop & schotels
Startprijs 280 EUR

Zes 18e Eeuwse Chinees Imari Porseleinen kop en schotels met coullissen decor, landschappen.En met floraal en gouddecor. 6 schotels goed, 3 kopjes minimale chips, 3 kopjes goed. 5,5xø12 cm.

Blauwe Wanli kom, 18e eeuw
Startprijs 275 EUR

Zeventiende eeuwse Chinese Wanli porseleinen kom met geschulpte rand, hertvoorstellingen(chip) 5x15,5ø Cond:G

Sevres doos, eind 18e eeuw
Startprijs 275 EUR

Negentiende eeuwse sevres porseleinen dekseldoos met handgeschilderde putti en gouddecor, mooie kwaliteit 4,5x10,5x6cm.

Chinees bordje
Resultaat: 30 EUR

Achtiende eeuws Chinees porseleinen bord met coulissen, floraal en swistaka decor, chips, 21øcm Cond:R

VOC bord
Resultaat: 60 EUR

Grote decoratieve porseleinen schotel met V.O.C teken 20e eeuw, naar oud voorbeeld, in goede staat 39,5øcm

5-Delig Satsuma kaststel
Startprijs 125 EUR

Antiek Japans 5 delig Satsuma kaststel omstreeks 1900 met figuren decor, in goede staat 20-39cm.Cond:G

Satsuma vaas
Resultaat: 125 EUR

Prachtige hoogwaardige antieke Japanse Satsuma vaas met fijn geschilderde figuren en gouddecor, keizerlijke familie, chips voet 23x12ø Cond;G

Chinese drakenpot, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR

Negentiende eeuwse Chinese drakenpot, gemerkt, 19e eeuw in goede staat 8,5x15øcm

Chinese paraplubak
Resultaat: 100 EUR

Hoge zeskantige Chinees porseleinen vaas, 20e eeuw met floraal en vogeldecor, in goede staat 54x17x19cm. Cond:G

Rode glazuurvaas
Startprijs 1.750 EUR

Negentiende eeuwse Chinees porseleinen vaas, rood-blauw glazuur, Cheng Lung gemerkt, in goede staat 25cm. Cond:G

Grote blauwe schotel
Startprijs 350 EUR

Zeer grote oude of antieke Chinees porseleinen visschaal met vijverdecor en geschulpte rand 11x62cm Cond:G

Blauw glazuur Chinese waterpot
Startprijs 800 EUR

Oude Chinees porseleinen waterpot, Kang Xy gemerkt, lichtblauw glazuur, in goede staat 3,4x12øcm.

Chinese vaas, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Grote 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor (barst in vaas) 40cm. Cond:M

Chinese vaas, 17e-18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Grote 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met drakendecor in de wolken, beschadigd, 40cm Cond:M

Celadon schaal
Startprijs 50 EUR

Oude antieke celadon kom met craquele glazuur

2 Chinese borden
Startprijs 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, 1 maal koekoek in huisje, 1 maal landschap met geribbelde omranding, beide met haarlijn, 22-23øcm Cond:R

Drie delen Chinees porselein
Startprijs 75 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein familie Roze 18e-19e eeuw, tuitvaasje chip bovenrand en 2 schotels, gemerkt 13,5-16cm Cond:R/G

Imari trekpotje, 18e eeuw
Startprijs 325 EUR

Achttiende eeuws Imari trekpotje, met tuin en gouddecor, Chip tuit, 14,5xø10,5cm. Cond:G

2x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 35 EUR

Twee delen 18e/19e eeuws Chinees porselein, capucijner schaaltje met zilveren montuur Lyra(haarscheur bodem), 18e eeuws schaaltje Familieroze, twee scherven gelijmd 11-12,5cm Cond:R

2 Vazen met draken en phoenix
Startprijs 60 EUR

Twee Chinese of Japanse keramieken geglazuurde vazen, groen-oker-blauw met paradijsvogeldecor en houten consoles omstreeks 1900( craquelee glazuur) 25x13cm Cond:G

Twee Staffordshire hondjes
Resultaat: 40 EUR

Twee grote antieke Staffordshire hondjes Kent gemerkt, omstreeks 1930, 30cm in goede staat

3 Ballerina's
Resultaat: 40 EUR

Drie Ballerina's 2e helft 20e eeuw Adulvia porcelain 13-19cm. Cond;G

2 Porseleinen beelden, Maria met kind
Startprijs 50 EUR

Twee antieke religieuze porseleinen figuren omstreeks 1900, nr. 205 Frankrijk, in goede staat 30-32cm. Cond:G

Porseleinen aapje
Startprijs 120 EUR

Porseleinen Bing en Gröhndahl aap nr 1646, 17cm. Cond:G

Duits beeldje, naakte vrouw
Resultaat: 60 EUR

Oud Duits Passau gemerkt porseleinen figuur, mogelijk Familie Lenck, naakte dame in goede staat 10x12x8cm.

2 Antieke porseleinen figuren
Startprijs 35 EUR

Twee 19e eeuwse porseleinen figuren putti met bloemenwanden, 2 minimale chips 9,5x11cm. Cond:R/G

14 Beelden, apenorkest
Startprijs 450 EUR

Veertien delig Duits porseleinen apenorkest, hoofdzakelijk Thüringen, omstreeks 1900-1940, 9 heel, 5 beschadigd, 11-15c,. Cond:R/G

5 Delen Lladro
Resultaat: 60 EUR

Vijf Spaans Lladro porseleinen figuren, vrouw met konijn, vrouw met lam, vrouw met stenen muur, vrouw met hond, jongen met zeilboot 19-24cm. beschadigingen, Cond:M/R/G

2 Lladro hondjes
Resultaat: 40 EUR

Twee Spaanse Lladro porseleinen hondengroepen, 2e helft 20e eeuw in goede staat 12-16cm.

5 Porseleinen beelden
Startprijs 30 EUR

Lot diverse porseleinen figuren 20e eeuw, 2 windhonden omstreeks 1900-1930, witte beschadigd, muscicerende groep, Duitsland, , figuur edele dame, rouches beschadigd, danseresje 10-22cm.

3 Porseleinen damesfiguren
Startprijs 40 EUR

Drie oude porseleinen damesfiguren 20e eeuw, moeder met kind, meisje met lam, meisje met jurk 20-21cm Cond:G

2 Porseleinen damesfiguren
Resultaat: 60 EUR

Twee oude Duits porseleinen figuren, 1x vrouwelijk naakt gerold Bavaria, en een danseres omstreeks 1950 gemerkt met kroon en 1764, handarbeid(topje vinger af) 20-25cm.

6 Porseleinen figuren
Startprijs 40 EUR

Zes oude porseleinen figuren, 2e helft 20e eeuw (arm weg) verder in goede staat 15-22cm.

2 Haan-theekannen ca. 1900
Resultaat: 55 EUR

Twee zeldzame antieke Haan theekannen omstreeks 1900, gemerkt, snavel gelijmd Cond:R/G

2 Bisquit wijwaterbakjes + Mariabeeld
Startprijs 30 EUR

Twee Duitse antieke bisquit porseleinen wijwater wandbakjes , omstreeks 1900, terracotta mariabeeld Jac Maris 1955 (beschadigd) in goede staat 19-33cm. Cond:R/G

Delfts aardewerken vrucht
Resultaat: 135 EUR

Negentiende eeuwse keramieken vrucht, Delfts? 19x16ø in goede staat

Chinese pot
Startprijs 250 EUR

Oude Chinese Familie Verte dekselvaas met rondom landschapsdecor(gemerkt) 1e helft 20e eeuw of ouder minimale haarlijn bovenrand 37,5x22,5cm Cond: R-G

Limoges barok dekseldoos
Resultaat: 65 EUR

Bijzondere Franse Jugendstil art Nouveau porseleinen dekseldoos van limoges omstreeks 1900 met goudkleurig floraal en zweepslag decor. 9x18x17cm. Cond:G

2 Imari kraagvazen
Startprijs 225 EUR

Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met floraal en Geisha decor, minimale chip kraag, 49x19ø Cond:G

Koffie- en eetservies ca. 1910
Startprijs 150 EUR

Uitgebreid antiek Jugendstil eetservies met goud en bloemendecor, bestaande uit: theekan, suikerpot, 2 sauskom, vleesschaal, soepterrine, 2dekselschalen, opdienschaal, 12 soepborden, 12 eetborden, 5 k...

Westerwald snavelkan ca. 1900
Startprijs 80 EUR

Antieke Duitse fayence snavelschenkkan met tinnen monturen, omstreeks 1880 Westerwald 27cm. Cond:G

Chinese gemberpot, geel
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen dekselpot met familie Roze en floraal decor, gele glazuur 17xø13cm. in goede staat.

Dienblad
Resultaat: 40 EUR

Antiek keramieken dienblad omstreeks 1910, met florale decors en vernikkelde omranding 54x37cm Cond:R/G

Yixing trekpotje met bloesem en pruimen
Startprijs 190 EUR

Chinese Yixing theepot met bloesemtak decor, gesigneerd 2e helft 20e eeuw 8x15x9ø Cond:G

2 Klepkannen, eind 20e eeuw
Startprijs 50 EUR

Twee Duitse klepkannen met tinnen deksel, 20e eeuw, 1 maal porseleinen Kaiser, 1 maal Fayence handbeschilderd 25-35cm Cond:G

Divers Royal Albert porselein
Resultaat: 25 EUR

Lot Engels Royal Albert porselein 2e helft 20e eeuw, lily of the valley decor, cakeschaal, eierdop, tafelbel, theekop met onderschotel, servetring, twee schaaltjes, vorkje en lepel, taartschep en mes ...

2 Satsuma beeldjes
Startprijs 260 EUR

Twee grote antieke Japanse Satsuma keramieken musicerende dansende figuren omstreeks 1900 met floraal en gouddecor(minimale chip bij voet) 19-21cm Cond:G

4 Chinese kop & schotels
Resultaat: 180 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels met goud en floraal decor, minimale chips 5x11ø

2 Delfts bonte borden, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delftse polychrome schotels met floraal decor, beide met barst 32ø Cond:R

3 Delftse borden, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Drie 18e eeuwse Defltsblauwe borden, 1 bloemvaas klein, 2x groot (randglazuurschades) ø19,5 en ø34cm Cond:R/G

3 Chinese Queng Long borden
Startprijs 180 EUR

Drie 17e 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors, lichte randschade ø22 Cond;G

Achthoekig Queng Long bord/schotel
Startprijs 180 EUR

Achttiende eeuwse Chinese porseleinen Queng Lung opdienschotel, octogonaal met landschapsdecor(randglazuurschade) 4x33x26cm Cond:G

2 Grote Imari schotels
Startprijs 180 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schotels, bord met fijne beschildering heeft haarlijn 40-41cm Cond:R/G

Delftse schotel, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse schotel (antiek gekramd) met Chinees decor(randschade) 34ø Cond:R

Chinees wit beeldje, zittende man
Startprijs 500 EUR

Antieke Chinese Chin de Blanc porseleinen figuur, oude slapende man met gewaad, verso gemerkt, 18e/19e eeuw, 11x11x8cm Cond:G

Chinees karperbord met rode glazuur
Startprijs 500 EUR

Oud Chinees porseleinen karper bord, Cheng Lung, gemerkt, 4,8x20,8ø Cond:G

4 Chinese Fam Rose borden
Startprijs 150 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen familie Rose borden met rozendecor, chips en haarscheuren, 23,2ø Cond:R

3 Chinese Queng Long borden
Startprijs 150 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met huis aan een baai decor, twee beschadigd, een goed 23,3ø Cond:R

2 Chinees imari kop & schotels
Startprijs 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels met landschap en bloesemtak decor in goede staat 6x11,5cm Cond:G

Twee Griekse figuren
Startprijs 100 EUR

Twee oude gipsen figuren, 1e helft 20e eeuw, twee Griekse dames, minimale chip, 24x37cm. Cond:R/G

Keramieken vaas 2 oren
Startprijs 80 EUR

Antieke keramische oorvaas, omstreeks 1900 nr 74 zwart mat glazuur, in goede staat 19x25ø

2 Porseleinen beelden
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke Duitse porseleinen figuren, vaas met figuur, omstreeks 1900, Altenburg Saxony, danseres, gemerkt N omstreeks 1930 of later 20-30cm.

3 Porseleinen beeldjes
Startprijs 40 EUR

Driemaal antiek porsleien, omstreeks 1900, 2 maal staffordshire dekseldoosje met figuren(2 handen af bij figuur) 1 maal klokhuis nr 1053 (Haarscheur) 11-26cm. Cond:R/G

Porseleinen beeldengroep
Startprijs 50 EUR

Antieke porseleinen beeldengroep omstreeks 1900, haarscheur in basis, gemerkt met anker, 19x17ø Cond:R

Porseleinen ikoon
Resultaat: 60 EUR

Duitse porseleinen Ikoon der heilige Grossmärtyrer Georg der Siegbringer, nr 1215/3000, handbeschilderd met gouddecor 21-25cm. Cond:G

4 Chinese rijstschalen, 18e eeuw
Startprijs 90 EUR

Vier Chinese rijstskommen, met floraal decor, chips 7-14,3ø Cond:R

2 Wit marmeren leeuwen
Startprijs 90 EUR

Twee oude Chinese witmarmeren tempelhonden, 20e eeuw in goede staat 20x11x8cm

Chinees Imari bord
Startprijs 90 EUR

Achttiende eeuwse Chinees Imari bord met floraal en gouddecor, chip, 23ø Cond:R/G

2 KPM borden, kasteelgezicht
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Duitse K.P.M borden met kasteelvoorstellingen, omstreeks 1900 in goede staat 26ø

Petrus Regout eierset
Startprijs 30 EUR

Antieke Hollandse societe ceramique Maastricht eierset, omstreeks 1900 8 delig (zoutnap heeft chip) decor Beatrix, 5-21cm

2 Franse bordjes met familiewapen
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse Frans porseleinen Samson borden met floraal en wapendecor 21,5cm gemerkt, in goede staat

12 Hollandse borden, P. Regout
Startprijs 40 EUR

Twaalf Hollandse Petrug Regout Maastricht en o.a. Royal Sphinx Maastricht, decor Old England, bord gebarsten, bord chip, rest in goede staat 20-30cm. Cond:G

2 Engelse figuren, edelman en edelvrouw
Startprijs 80 EUR

Twee grote 19e eeuwse Engels porseleinen figuren, edelman en edelvrouw bij boomstronk, in goede staat 23-24cm Cond:G

Theepotje met 4 kopjes, Fam Noir
Startprijs 80 EUR

Oude Chinese porseleinen familie Noir rijstwijn set, 20e eeuw, 6 delig in goede staat 8x16x13cm Cond:G

6 Diverse borden
Resultaat: 30 EUR

Diverse oude antieke keramieken sier/herdenkingsborden, o.a Delft, echt Kobalt, Makkum, Porseleijne fles, minimale beschadigingen mogelijk, 18-25cm.

10 Bierpullen
Resultaat: 45 EUR

Tien oude Duitse bierpullen o.a. met tinnen deksel 20e eeuw 14-30cm Cond:G

27x Hutschenreuther kop en schotels
Startprijs 25 EUR

Duits Hutschenreuther porselein, 27 delen, Selb, decorJurvel, minimale chip mogelijk 5-14cm. Cond:G

4 Japanse schaaltjes, 5-kantig
Startprijs 60 EUR

Vier antieke Japanse porseleinen hoekschaaltjes met rood-gouddecor, 19e eeuws gesigneerd, met landschapsdecor in goede staat, haarlijn, Cond;G 18x11x5cm

Yixing theepot
Startprijs 80 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met lachende Boedha en tekst, gemerkt 2e heflt 20e eeuw, 11x18x10,5cm. Cond:G

Kleine blauw/witte drakenvaas
Startprijs 400 EUR

Antieke Chinese Kang Xy vaas met drakendecor, in goede staat 20xø8,5cm

Chinese vaas
Startprijs 50 EUR

Negentiende eeuwse Chinees porseleinen vaas met kraanvogeldecor en tekst 33,5cm Cond:R

Servies ca. 1900, Chinese decoratie
Resultaat: 60 EUR

Antiek theeservies omstreeks 1900 met Chinese florale decors, 10 delig, minimale chips mogelijk, scherf melkkan, verder in goede staat 6-22cm.

Kantonese gemberpot
Resultaat: 30 EUR

Oude antieke Chinese kantonese gemberpot met krijgers te paard, decor in goede staat , 8 kantig minimale chip 22x15x17cm.Cond:G

Familie Roze bord
Resultaat: 100 EUR

Oud antiek Chinees familie Roze porseleinen bord met figuren, dieren, krekels, vlinders en gouddecor, omstreeks 1900 of ouder , ø22,7cm.

2 Delen Chinees porselein
Resultaat: 90 EUR

Twee x 18e/19e eeuwse Chinees porselein, kom met tuindecor, bord met diepblauw tuindecor, randschade/chips 16,6x21,3cm. Cond:R/G

Chinese schaal
Startprijs 80 EUR

Grote Chinees porseleinen schaal 2e helft 20e eeuw met diverse figuren, floraal decor en symbolen 11x25,7øcm Cond:G

3 Chinees porseleinen hanenborden
Startprijs 100 EUR

Drie oude Chinees porseleinen borden met hanen(chicken decor) omstreeks 1930 of later, gemerkt met gouddecor, 1 schaal en 2 borden, in goede staat 6,5x25,5ø en 26ø cm Cond:G

Kavel met 6 Chinese borden
Startprijs 100 EUR

Lot van zes oude Chinees porseleinen borden 20e eeuw, chip bij geel bord, 23-27cm. Cond:R/G