Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

10 Bolcollier magneetsluitingen
Startprijs 40 EUR

Set met 10 vergulde bolsluitingen, met magneet, bezet met stenen. ø 10 mm

2 Wandkandelaars met figuren
Startprijs 400 EUR

Twee grote antieke messing vergulde wandkandelaren met figuren, omstreeks 1900, geëlectrificeerd, in goede staat 52cm.

Boek
Resultaat: 25 EUR

Antiquarisch boek, Websters New international Dictionary. J.Bell en sons 1920, authorized edition 14,5x26x31cm. Cond:G

W. v/d Vliet
Startprijs 940 EUR

W. v.d Vliet 1856-1924 omstreeks 1900 Hollandse kustplaats met scheepsbouw, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G

Antiek boek
Resultaat: 20 EUR

Achtiende eeuws antiek boek, oude en hedendaagse kerkelijke geschiedenissen, J.L Mosheim MDCCLXXX deel 3, band iets gescheurd 23x14,5x5,5cm. Cond:R

Jan te Wierik
Resultaat: 650 EUR

Jan te Wierik 1954-2002 Haaksbergen, fantasiefiguur 1998, acryl op papier 76x62cm. Cond:G

E.J. Ligtelijn
Startprijs 700 EUR

Evert Jan Ligtelijn 1893, Oosterse straat met figuren, olieverf op paneel 50x40cm Cond:G

Collier van bloedkoralen
Resultaat: 725 EUR

Mooi collier van bloedkoralen en gouden streeksluiting, 585/000. Collier met 3 rijen bloedkoralen, kaasvormig ø 8 mm, bevestigd aan een gouden streeksluiting met geschulpte rand en fraaie knop- en apl...

3 Delig slacouvert zilver
Startprijs 70 EUR

Een drie-delig slacouvert met zilveren heften. Couvert bestaande uit een kleine vork, een grote vork met bijpassende lepel, alledrie voorzien van ivoren bak, bevestigd aan een zilveren, 800/000 gecon...

Piano Jamaha
Resultaat: 750 EUR

Zwarte Yamaha piano, 2e helft 20e eeuw type Lu 201 C nr 4227979, nieuwprijs 3950,- in goede staat 114x152x58cm.

Eiken kabinet
Resultaat: 950 EUR

Hollands 19e eeuw eikenhouten barokkabinet met klauwpoten en bronzen beslag, snijwerk, koplijst mist verder in goede staat, 168x57x235 Cond:G

2 Zilveren vorken met kronen
Startprijs 75 EUR

Twee antieke Duitse vorken, zilver 800/000. vroeg 19e eeuws, Sierlijke vorken met getorste steel, versierd met kroon en engelen. ca 93 gr 19x2,5cm. In goede staat.

P. van den Braken, boerderijtje
Startprijs 150 EUR

Peter van den Braken 1896-1979, landschap met avondlucht, olieverf op paneel 21x15cm. Cond:G

Zilveren servies met comfoor
Resultaat: 850 EUR

Mooi zilveren koffieservies, 835/000, uitgevoerd in model Parelrand. Koffieservies bestaande uit een koffiekan met comfoor met spiritusbrander, en kan met scharnierend deksel en zilveren oor. Een suik...

Zilveren kovsch met paardenhoofd
Startprijs 2.500 EUR

Russische zilveren schenkkannetje, zogenoemd "Kovsch". Gekeurd met 84 zolotniks, 875/000. Prachtig bewerkt kannetje, zilver verguld, met emaille versieringen. Voorzien van een handvat in de vorm van e...

Chinese gemberpot, geel
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen dekselpot met familie Roze en floraal decor, gele glazuur 17xø13cm. in goede staat.

2 Portretten in Empire lijst
Startprijs 675 EUR

D'apress A. de mandre, 2 emaille geschilderde portretten in prachtige vergulde messing lijsten, twee stukjes weg, mooie kwaliteit 15ø Cond:G

Instrument in kist
Startprijs 40 EUR

Oude Engelse marine afstandmeter in mahoniekist door E.R Watts+son ltd. range finder Colton type M.K II, in goede staat 6x28x9cm.

2x Knipkunst
Startprijs 25 EUR

Twee maal antiek religieus, eenmaal papierknipsels in baklijst Ex puip BJM Jonassi, 1 x velours en linnen Angus dei 14-32cm,.Cond:G

Schilderij met messing lijst
Resultaat: 125 EUR

Deyer, omstreeks 1900, Italiaans landschap in bewerkte messing lijst, olieverf op paneel 18x13cm. Cond:G

Ring met granaat
Resultaat: 50 EUR

Ring 375/000 met granaat. Fraaie rozetring met granaat. In het midden een ovaal gefacetteerde granaat met een rand met rond gefacetteerde granaten. ø 54 ca. 2,8 gr. In goede staat.

Gouden collier met granaat
Startprijs 250 EUR

Gouden collier 585/000 met granaten. Ankercollier met in het midden drie peervormige schakels met daarin granaten. De peervormige schakels hebben filigrain bewerking en zijn voorzien van een peervormi...

Mahonie 4-laden commode
Startprijs 1.000 EUR

Brede, vroeg 19e eeuwse, 4 -laden commode met zwart marmeren blad, mahoniehouten fineer en mooi messing ringbeslag. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat, 83x130x55cm.

Art Deco eiken naaitafeltje
Resultaat: 45 EUR

Eiken art deco bijzettafel met lade omstreeks 1920 in goede staat 66x54x33cm Cond:G

Gouden oorstekers met diamant
Startprijs 70 EUR

Gouden oorknoppen, 585/000. Peervormige opengewerkte oorknoppen met wit- en geelgoud. Bezet met diamant. Grootte 13 mm. ca. 2,6 gr.

Vooroorlogse harpoen
Resultaat: 35 EUR

Vooroorlogse ijzeren harpoen in goede staat (oxidatie) L. 65cm. Cond:G

Kristallen mosterdpot, zilv, deksel en voet
Startprijs 160 EUR

Kristallen mosterdpot met zilveren voet en deksel, 835/000. Kristallen peervormige mosterdpot met olijf- en kruisslijpsel. Voorzien van een zilveren scharnierende deksel en een ronde zilveren voet met...

Zilveren suikerstrooier
Startprijs 75 EUR

Zilveren suikerstrooier, 835/000, Holland. Fraaie suikerstrooier met een ronde bak voorzien van kruisjes bewerking, een gecontourneerde steel versierd met Biedermeier gravures. MT.: onduidelijk, jl.:...

Chinees karperbord met rode glazuur
Startprijs 500 EUR

Oud Chinees porseleinen karper bord, Cheng Lung, gemerkt, 4,8x20,8ø Cond:G

4 Chinese Fam Rose borden
Startprijs 150 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen familie Rose borden met rozendecor, chips en haarscheuren, 23,2ø Cond:R

3 Zilveren bekers
Startprijs 100 EUR

Drie Italiaanse zilveren bekers, 925/000, Versierd met extra rand, een soort hamerslagbewerking en een uit gestanste bloembewerking. MT.: Brandimarte SRL, Firenze. ø 7x8,5 cm. Enkele deukjes Totaal ca...

Baykam Bedri, gouache
Resultaat: 550 EUR

Baykam Bedri, 1985 abstracte figuratieve voorstelling, mixed media, gouache 70x100cm Cond:G

Zilveren doos
Startprijs 1.500 EUR

Zilveren dekseldoosje, 84 Zolotniks, 875/000, versierd met emaille. Zilver verguld doosje versierd met bloemen en krullen uit emaille met verschillende kleuren. Gekeurd met: A.C 1894 en MC in ovaal. 9...

C. de Melotty
Startprijs 150 EUR

C. de Melotty 1898, Italiaanse school, monnik met kindje Jezus, olieverf op koper(kras) 58x33 Cond:R/G

Italiaanse barok zetel
Resultaat: 70 EUR

Italiaanse armleun oorstoel met petit point bekleding en floraal decor, 20e eeuw 105x69x87cm Cond:G

Italiaanse barok armleunstoel
Resultaat: 130 EUR

Italiaanse armleunstoel met petit point bekleding en floraal decor, 20e eeuw, in goede staat 101x68x60cm.

Gouden oorknoppen met parel
Startprijs 60 EUR

Gouden oorknoppen, 585/000, met grijze parels, ø 8 mm. Nieuw

Honing-agaat collier met gouden camee hanger
Startprijs 225 EUR

Collier van honingagaat en parels met een gouden camee, 585/000. Collier van honing-agaatkralen, ø 8 mm, en zoetwaterparels, met gouden bolsluiting met ribbewerking. In het midden van het collier een ...

Hollandse school, haven
Startprijs 500 EUR

Hollandse school omstreeks 1920, Hollands havengezicht, olieverf op linnen 31x32cm Cond:G

Zilveren muntdoosje + loddereinflesje
Startprijs 110 EUR

Zilveren muntdoosje en loddereinflesje, Een zilveren muntendoosjes, langwerpig model, voor een kleine en grote munt met gekretste lijnenbewerking aan de buitenzijde. 7x3cm. En een loddereinflesje, 925...

Zilveren suikerbak + suikerlepel
Startprijs 110 EUR

Zilveren suikerbak met suikerlepel, 835/000, Hollands. Suikerbak in de vorm van een kolenbak, achtkantig, met Biedermeier bewerking, MT.: A.Graves, Schoonhoven, jl.:Z:1859 en een suikerlepel in de vor...

Spiesbok gewei
Startprijs 60 EUR

Oud Afrikaans spiesbok gewei, in goede staat 81cm.

3 Boeken
Startprijs 50 EUR

Drie antieke boeken, European and American snuff boxes 1730-1830, Rozenburg monographie einen Mannfaktor 1883-1917(München), modern primitives naive paintings Oto Bihaj Merin, 30-31cm Cond:G

2 Cloisonne vazen, blauw
Startprijs 200 EUR

Twee grote oude antieke Japanse cloissone vazen omstreeks 1920 met bloesemtak en vogeldecor, in goede staat 26-13cm.

Reproduktie, Yves They
Startprijs 100 EUR

Reproduktie Yves They, omstreeks 1930, halfnaakte vrouw in open lucht, reproduktie op papier 66x47cm Cond:G

4 Stoelen (3x LP, 1x petit point)
Startprijs 60 EUR

Vier oude stoelen, 1x armleunstoel 20e eeuw met petit point stoffering, 3x Louis Phillipe stoelen, 93x50x45cm en 86x65x50cm Cond:G

Displaytafel
Resultaat: 70 EUR

Zestiger jaren winkel displaytafel, in hoogte verstelbaar metaal en hout, in goede staat 6 kantig, 97x65x75cm.

Witgouden rijring
Resultaat: 400 EUR

Witgouden rijring, 585/000, met briljanten. Rijring, breedte 2,8 mm, bezet met 9x0.04 crt briljant. ø 52 ca 2,5 gr. Nieuw

Rococo bankje
Startprijs 100 EUR

Negentiende eeuws notenhouten rococo stijl bankje met petit point stoffering( poot gerestaureerd) verder in goede staat 53x52x40cm.

2 Louis Quinze stoelen
Startprijs 150 EUR

Twee Louis Quinze stijl stoelen met mooie biedermeier stoffering, groene beschildering, op wielen 78x76x62cm. Cond:G

Gouden hanger met parel en briljant 585/000
Startprijs 190 EUR

Gouden hanger, 585/000 met parel en briljant. Ronde hanger met mabeparel, ø 14mm wit/rose, met een rand met kleine briljantjes, totaal 0.03crt, Grootte 29x17 mm. ca 7.30 gr

Gouden broche filigrain
Startprijs 110 EUR

Gouden filigrainbroche, 585/000. Langwerpige broche met cantille en filigrain bewerking. Met kanonsluiting. Voorzien van restauratie. Lengte 5 cm. ca 3,2 gr.

2 Zilveren tamboereernaalden
Startprijs 100 EUR

Twee antieke tamboereernaalden met trombleerde bewerking ca 1850. 11,5cm. in goede staat.

Grunder penantkastje ca. 1880, gestoken panelen
Startprijs 150 EUR

Notenhouten Duitse Gründerzeit penantkast met houtgestoken panelen en halfvolle zuilen omstreeks 1880 (lichte fineerschades gerestaureerd) 100x100x41cm

Kristallen bonbonschaal, zilv. hengsel
Resultaat: 80 EUR

Fraai rijk bewerkt diepe ovale kristallen bonbonschaal met geschulpte rand met streep en ruitdecor, dubbele geslepen ster op bodem, voorzien van 835/000 zilveren hengsel met fraaie filetrand 18x12x16c...

Salontafel, mahonie
Startprijs 100 EUR

Empire mahoniehouten salontafel omstreeks 1830(huwelijk blad en poot) 66x100ø Cond:G

Wortelnoten naaitafel
Resultaat: 250 EUR

Antieke Duitse wortelnoten Louis Philippe naaitafel omstreeks 1870 met vakverdeling en deksel in bovenlade, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitourd, in zeer goede staat 80x45x45cm.

3-Laden commode, Louis Quinze stijl
Startprijs 100 EUR

Satijnhout, noten met wortelnoten, Franse Louis Quinze stijl, 3 laden commode met bandintarsia en bruin marmeren blad, bronzen versieringen. Omstreeks 1930, 78x70x43cm Cond:G

Tafel met brons, Louis Quinze stijl
Resultaat: 100 EUR

Satijnhout met wortelnoten, marquetterie gelegd Louis Quinze stijl tafel, omstreeks 1930, versiering in goede staat 75x59x79cm

4 Delen meubels
Resultaat: 50 EUR

Vier delen 19e eeuws, pijpcomfort, kinderstoel, klaptafel miniatuur, kerfsnede klaptafel(spanningsscheur blad) 28-50cm.

Houten Madonna
Resultaat: 700 EUR

Achtiende eeuwse houtgestoken Madonna met ivoren hoofden (Zuid Duitsland of Frankrijk) met originele polychromie 58cm. Cond;G

Bronzen beeld Ferrat
Startprijs 500 EUR

Negentiende eeuws groot bronzen beeld op originele marmeren sokkel met bronzen plaquettes, gesigneerd H. Ferrat, vrouw met ampfora, marmer heeft beschadigingen, Charles Hippolyte Ferrat 1830-1882, 49-...

Beeldje, ploegende boer
Startprijs 125 EUR

Negentiende eeuwse gesigneerd bronzen beeld op marmeren basement , voorstellende een ploegende boer, met paardenspan, gesigneerd Andre 11x23x19cm Cond;G

Ikoon, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Kleine fijngeschilderde 19e eeuwse Russische Ikoon met drie heiligen waaronder Mozes, met Christus pantocrator in de toog, met bladgoud decor en fijngeschreven tekst(mooie kwaliteit) 13,5x10,5x1,5 Con...

3 Familie roze borden
Startprijs 250 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen familie Roze borden met emaille tuindecor en gouddecor, 1 bord met schilfer 22,7ø Cond:R/G

Zilveren broodmand
Resultaat: 325 EUR

Zilveren broodmand, 835/000, gecontourneerd schuitmodel met opgesoldeerde parelrand, voorzien van een dubbele spijlenbaan. MT.: Koninklijk van Kempen en Begeer, Voorschoten. jl.: u: 1979 ca. 337 gr. G...

2 Antieke wolhouders
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke wolhouders 19e eeuw, notenhout en Japans lakwerk in goede staat 6-17cm.

8 Antieke benen pennen
Resultaat: 175 EUR

Acht antieke schrijfpennen omstreeks 1900, bewerkt, in goede staat, 17-22cm Cond:G

Zilveren doosje op pootjes
Startprijs 200 EUR

Zilveren lepeldoosje, 835/000, hollands. Zilveren lepeldoosje met ribbewerking geplaatst op 4 klauwpootjes, iets hollopend met fraai floraal bewerkt hengsel. MT.: Hendrik Kuijlenburg, Schoonhoven jl.:...

Ikoon groot
Startprijs 1.000 EUR

Feestdagenicoon met anastasis in het midden (verrijzenis) Russisch, 19e eeuw.40x48cm.

Gouden ring Bloedkoraal
Startprijs 150 EUR

Gouden ring, 585/000 met bloedkoraal. Ring met grote ovaal geslepen bloedkoraal, 16x13 mm, In een zetrand versierd met een getorste rand met daaromheen een geschulpte bewerking. ø 54 ca. 4,0 gr.

Gouden ring met bloedkoraal
Resultaat: 175 EUR

Gouden ring, 585/000 met een rozet met bloedkoralen. Fijne ring met een rozet bezet met 9 bloedkoralen. ø 54 ca. 2,6 gr. Nieuw

2 Japanse beeldjes, 19e eeuw
Resultaat: 75 EUR

Twee gesigneerde Japanse plated metalen figuren, met sprokkelhout, omstreeks 1900 in goede staat 25cm Cond;G

Stel Jugendstil vazen
Startprijs 60 EUR

Twee antieke keramieken Jugendstil vazen omstreeks 1900 met zweepslagmonturen, gemerkt H 865, 1 vaas gelijmd, andere goed, 37cm.

Porseleinen potje met deksel
Startprijs 40 EUR

Antieke Duitse keramieken tabakspot omstreeks 1890, met figurendecor, gemerkt 27x15ø Cond:G

Zilveren thee-ei met onderschotel
Resultaat: 90 EUR

Zilveren thee-ei met onderschotel, 925/000. Thee-ei in de vorm van een theepot met een glad lekbakje. 2x5 cm. Cond.: G

Bijbel, dubbele zilveren sloten
Startprijs 360 EUR

Bijbel met zilveren lijst, bewerking en dubbele sloten, 835/000. Bijbel, met zwart lederen omslag bewerkt met zilveren knoppen en lijst. Met dubbele zilveren sloten, Empire. MT.: G.Lazonder, Schoonhov...

Bronzen buste, Duitse soldaat
Startprijs 60 EUR

Bronzen buste 21e eeuw, voorstellende een Duitse soldaat op marmeren voet, 20cm in goede staat

3 Bronzen nonnetjes
Resultaat: 225 EUR

Bronzen figuur, 3 zusters door Martin Stolk Enschede 1928-hengelo 2014 , 5,5x8x11cm Cond:G

Schilderij, boerin met koe in landschap
Startprijs 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw (van Ellas?) boerin met kalf langs de beek, olieverf op linnen 85x50cmCond:G

Parfum Van Cleef & Arpels
Startprijs 25 EUR

Fles Eau de toilette "First de Van Cleef & Arpels, Paris 120 ml. nieuw.

Staande lamp
Startprijs 20 EUR

Porseleinen met messing tafellamp, electrisch, 2e helft 20e eeuw 55cm. Cond:G

Schilderij Han Bruinenberg
Resultaat: 100 EUR

Han Bruinenberg copyist, copy oude meester, naakte man en vrouw in landschap 152x125cm olieverf op linnen Cond:G

Schilderij 18e eeuw, ongesigneerd
Resultaat: 250 EUR

Ongesigneerd duits riviergezicht ca. 1800 met figuren bij paard en huis aan een rivier. Olieverf op paneel 19.5x13.5 Cond. G.

Beeld, lezende heer
Startprijs 360 EUR

Negentiende eeuws bronzen figuur op marmeren voet, oudere man die brief leest, 31cm. Cond:G

2 Delen divers
Resultaat: 30 EUR

Handbeschilderde dekseldoos en antiek ijzeren graanmand 5 liter Cond:G

Modern zilveren collier 925/000
Startprijs 25 EUR

Modern zilveren collier 925/000. ca 39 gr. (massief) Lengte 80cm

Gouden oorhangers granaat
Resultaat: 95 EUR

Gouden oorhangers, 585/000, met granaat. Brisures voorzien van een GG bloemrand voorzien van gravurebewerking met in het midden een gefacetteerde granaat. Grootte 25x13 mm. ca. 3 gr.

3 Zilveren hangers
Resultaat: 60 EUR

Drie prachtige grote zilveren hangers, 925/000, twee strakke zettingen en één zetting versierd met kruldraad en bloemen. o.a. bezet met ruwe lapis lazulli. 24x44- 42-65 mm. ca. 63,3 gr. In zeer geode ...

Landkaart, Overijssel (Ottens)
Resultaat: 275 EUR

Landkaart van Overijssel 17e-18e eeuws door R.J Ottens Amsterdam (minimale vochtvlekken) 45x58cm. Cond:G

Buste, Jezus, Beroude
Resultaat: 90 EUR

Gesigneerde antieke buste van Jezus , door Beroude, brons gepatineerd compositie metaal, in goede staat, 31cm.

Figuur, S. Bernardini
Startprijs 50 EUR

Figuur Madonna met kind op stenen sokkel, gesigneerd S Bernardini 42. 1e helft 20e eeuw, gipsen figuur, door metaal versterkt van binnen 45cm. Cond:G

Lot diverse brillen
Resultaat: 25 EUR

Lot diverse brillen met kokers, o.a verguld en ijzer 5x, 1e helft 20e eeuw 11-14cm. Cond:G

4 Cloissone vaasjes
Resultaat: 50 EUR

Vier Japanse cloissone vazen 1e helft 20e eeuw met floraal decor, in goede staat 13-21cm Cond:G

Schilderij, naar Theofiel de Bock
Startprijs 60 EUR

Gesigneerd Th. de Bock omsgtreeks 1900, olieverf op paneel 20x15cm, Cond:G

Wilhelm Frederik Smit
Startprijs 100 EUR

Wilhelm Frederik Smit 1923 Den Haag, stadsgezicht bij avond, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G