Kavel met zilver vergulde lepels en taartschep, 925/000, versierd met emaille. Acht lepeltjes met diverse kleuren, Denmark, een zilveren lepeltje met gravure (800/000) en een taartschep met wit emaill...
Gouden ring, 585/000 met een rozet met bloedkoralen. Fijne ring met een rozet bezet met 9 bloedkoralen. ø 54 ca. 2,6 gr. Nieuw
Doos met 12 zilveren oestervorkjes met ivoren heften, Frans 950/000, rond 1900. MT.: J.G. 16 cm. In goede staat.
Zilver vergulde broche met emaille en lapis lazuli. Ovale broche mooi versierd met emaille en een ovaal geslepen lapis lazuli. 41x28 mm. ca 18 gr. In goede staat.
Zilveren rozenkransdoosje in de vorm van een ei. Zilveren doosje met fraaie Biedermeier graveerbewerking. Met scharnierend deksel. ca. 32 gr. ø4,5x6 cm. In goede staat.
Fraai antiek zilveren loddereindoosje. Driehoekig doosje met gecontourneerde rand en scharnierend deksel. Voorzien van religieuze voorstellingen. gegraveerd met SP 1806. 3x3x3,5cm. ca 15 gr. In goede...
Oude notenhouten bestekcassette vol met keltum bestek en Gerritzen en van Kampen bestek, 2e helft 20e eeuw in goede staat 29x39x43cm. Cond:G
Gouden ring, GG 585/000, met roze koraal. Fijne gouden ring met in het midden een ovale gladde gouden zetting met daarin een roze/witte koraal, ø 18x11 mm. ca. 3,8 gr. ø 57
Zilveren 835/000 sierstop met parelrand en druiventros bekroning met blad, MT.:F.E Held, Amsterdam, ca 1880 11,5cm.
Zilveren armband en en goud op zilveren medaillon. Zilveren armband gemaakt van een oud bijbelslot versierd met figuren en een rond medaillon, lengte 19 cm breedte 3 cm met bewerking en monogram.ø 20 ...
Zilveren broche, 925/000, met onyx en maansteen. Grote ovale hanger met een plaat onyx, versierd een dame uit zilver die een maansteen vasthoudt. 32x50 mm.ca 15,2 gr.
Oorhangers, 333/000, met amethist. Brisures met daar onderaan een ovaal gefaceteerde amethist, 4x6mm.
Zilveren collier, 925/000, met hanger met opaal. Kort jasseroncollier met hanger met een ovale witte opaal, 11x9mm. Lengte 36 cm. ca. 5,6 gr.
Gouden mandje, 750/000, met parels. Fraai uitgewerkt hengsel mandje, met klepjes met rode steen. Gevuld met parels. 29x21 mm. ca 8 gr. In goede staat.
18e Eeuws zilveren zakmes, 835/000. Het heft is voorzien van Lodewijk XV C-vormen en bloemen. Met stalen mes. 2x16cm.
Drie zilveren strooiers in de vorm van vogels. Een zilveren vogel met scharnierend klepje aan de onderzijde, deukje in de kop,8x3x6cm, en twee uilen, strooiers, Engels, 925/000, met gekleurde ogen. MT...
Collier van cultivé parels met witgouden, 585/000 sluiting. Collier met cultivé parels, ø 7 mm, met een mooi luster en een mooie ronde vorm. Voorzien van een witgouden sluiting met parels. Lengte 60 c...
Twee ringen met barnsteen. Een grote zilveren ring gemaakt uit zilverdraad bezet met een grote ovale barnsteen, 21x16 mm. ø52. En een moderne zilveren ring met strakke golvende zetkast bezet met een g...
Twee zilveren sieraden, 925/000, een reverclip met krulbewerking, ontworpen door Ans Markus, 23x50mm, en een rechthoekige broche versierd met floraal decor, ontworpen door Jeroen Krabbe, 27x45mm. Tota...
Tien zilveren fanatsieringen, 925/000. O.a. met een bloedkoraaltje, een roosje en Zeeuwse knoppen. ca 15 gr. ø 50-59
Zilveren kinderbeker met omgeslagen bovenrand, geheel glad en graveerbaar, MT.: Zilverfabriek, Voorschoten, jl.:A:1960 ca. 68 gr. 8xø7cm.
Klaas Bernink 1913-1996, boerderij de Wijk 1981, acryl op linnen 60x40cm. Cond:G
Artur Feüdel, Duitse school 1857-1929, landschap met koeien, Noordwijk, olieverf op paneel 29,5x20cm. Cond:G
Twee oude Ikonen 20e eeuw, met kopergeslagen front, verzilverd met geschilderde gezichten, olieverf op paneel, kleine geheel geschilderd, 29x25cm. 13x9,5cm Cond:G
Antoon Kruysen 1898- 1977 dorpsgezicht met figuur op het land, olieverf op paneel 35x25cm. Cond:G
Evert Moll, 1878-1955 Den Haag, verso leuvenhaven, olieverf op paneel 20x10cm Cond:G
Italiaans marmeren kunstwerk, 2 dimensionaal met goudkleurige lijst en messing medaillon achterop 18,5ø 20e eeuw Cond:G
Oude marmeren plaquette 2 dimensionaal en gouden lijst met messing merkteken achterop 20e eeuw 18ø Cond;G
Ton Schulten (ootmarsum) titel: bloeiende akkers 162/180 1996, zeefdruk op papier, 60x84cm. Cond:G
R.Weber, omstreeks 1900 Rudolf Weber 1872-1949 Duitse school, Hollands havengezicht met vissersvolk, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Gesigneerd G. Poggenbeek, landschap, olieverf op linnen (Maroufle) 38x27cm Cond:G
J.J de Smit omstreeks 1900, gezicht op Zierikzee, olieverf op paneel, 60x40cm Cond:G
Drie keer Theo Goedvriendt 1879-1964, 1 maal landschap gemengde techniek 1949, 2 maal schets landschap Transvaal 1937 30x25cm tekening op papier Cond:G
Onduidelijk gesigneerd modern '96 verso Joop Stoop Deventer, abstracte compositie, tekening op papier 32x23cm. Cond:G
Henry Ness Zweedse school, Fjord met zeilboten, olieverf op linnen 36x54 Cond:G
Antiek opgezet wildzwijn kop met houtsnijwerk, omstreeks 1916 Dannenberg, in goede staat 64x86x45cm. Cond:G
Oude houtgestoken schildersezel in rococco vormgeving 20e eeuw 112cm. Cond:R/G
Drie boeken, meestertekens 1814-1963 goud en zilversmeden, zilvermerken, tinwerken 20-24cm. Cond:G
Lot antieke boeken, 5x over zilver, 1x Delfts aardewerk, J. de Bree Zeeuws zilver, oude Nederlandsch Majloica en delftsch aardewerk, Nederlands zilver 1580-1830, Gelders zilver, monumenten in zilver e...
Joodse tol uit wit en geelmetaal met een handvat voorzien van getorste bewerking en diverse bewerkingen met greinen op de tol. Grootte 7x3 cm.
Antiek dienblad, mahoniehout met intarsia en decor van tropische vlinders achter glas, in goede staat 46x29x7cm.
Vier antieke fotoalbums met diverse foto's in goede staat 22-26cm.
Antiek plated azijnstel met kristallen flacons omstreeks 1920, mosterd, olie en azijn, 28cm Cond:R
Antieke Friese mahoniehouten kerfsnede EL in goede originele staat 90cm Cond:G
Kavel met diverse munten waaronder; 2x Zilveren 10G (Nederland herrijst 1945 - 1970), 1x 10 euro 2002 (huwelijk Maxima-Alexander), 4 munten van 2,5G (Unie van Utrecht), 1x 2,5G 1980, 4x 1G (diverse j...
Zeldzame 18e eeuwse Twentse of Friese stoelklok met dagaanduiding en wekker met dubbele zolderplaat en spillegang, Gesigneerd S.I. in uurwerk, gedateerd 1747, in goede staat 70cm.
Antieke Hindelopen beschilderde Duitse vrijslinger klok omstreeks 1920, in goede staat 70cm.
Zeldzame 18e eeuwse notenhouten 4laden commode, met openslaande knieen(louis quinze) achter elke openslaande knie twee compartimenten, een met vakverdeling en een met lades, notenhout fineer met bandi...