Zilveren naairing en naaldenkoker, 835/000, Empirestijl. Naairing versierd met geribbelde bewerking, MT.: A.Greup, Schoonhoven, 1880 en een cilindervormige naaldenkoker met geribbelde bewerking versie...
Prachtige zilveren koektrommel met onderschotel, Hollands 835/000. Ovale gladde koektrommel versierd met dubbele filetranden met bijpassende ovale zilveren onderschotel. MT.: Koninklijke van Kempen en...
Zilver verguld ei, 88 Zolotniks, 916/000. Ei, faberge stijl, prachtig versierd met diverse kleuren emaille. Gekeurd met BY in rechthoek. ø5x8 cm. ca. 99 gr. In goede staat.
Antieke Hollandse zilveren 835/000 koektrommel, rondom mooi bewerkt met bloemguirlandes en op deksel voorzien van een geciseleerde voorstelling. Jaarletter: G: 1841, MT.: onduidelijk, ca. 368 gr., 15x...
Gouden ring met streepagaat, 585/000. Gouden ring met grote ronde zetrand met getorste rand bezet met een cabouchon geslepen ronde streepagaat. ø kop van de ring 20 mm. ø 51 ca. 5,8 gr.
Collier van agaatkralen met een gouden limoges hanger, 585/000. Collier met gefacetteerde agaatkralen met een mooie steenrode kleur voorzien van gouden antieke sluiting en een limoges hanger met fraai...
Prachtige gouden slavenband, 750/000, met granaat. Armband met scharnier, volledig bezet met 4 rijen granaten, Breedte 10-24 mm. In het midden van de armband zit een grote rozet bezet met ronde en pee...
Gouden broche, 585/000, met granaten. Een bloemvormige broche met een rozet met granaten, versierd met getorste randen en knopjes. ø 25 mm, ca 7,2 gr. Nieuw
Gouden oorknoppen met granaat, 585/000. Ronde oorknoppen met getorste rand. In het midden bezet met een gefacetteerde granaat. ø oorknop 11 mm. Nieuw
Collier van granaat met gouden streeksluiting, 585/000. 3 Rijen granaten bevestigd aan een grote streeksluiting, rond model met geschulpte rand voorzien van filigrain en bloemapplicaties. Ontbreekt ee...
Twee paar gouden oorschroeven, 585/000. Een paar oorschroeven met kleine Zeeuwe knop, ø 8 mm, en een paar oorschroeven met een dubbele rozet met granaten, ø 12 mm. totaal ca. 5,7 gr. In goede staat
Grote gouden ring, 585/000, met agaat. Een ring met grote geschulpte zetkast voorzien van getorste bewerking, met daarin een ovaal cabouchon geslepen agaat. ca 4,9 gr. ø 65 Ring is iets uit model.
Collier van zwarte parels met een witgouden sluiting met diamant. Collier van parels afgewisseld met gefacetteerde witgouden bolletjes. Het collier is voorzien van een olijfvormige sluiting bezet met ...
Lot ivoren sieraden bestaande uit bewerkte rinkelband, 2 paar rozen oorstekers, 2 bewerkte ringen en 2 colliers.
Zilveren 800/000 rond kluwenbakje, opengewerkte bovenrand met honingraad motief, middenrand met spijlen, dichte bodem en belastingkeur, ca. 39 gr. ø7,5cm
Prachtig hengselmandje, zilver 925/000, Hollands. Schaaltje op ronde voet, met strak versierde rand, met gecontourneerde beugel met bewerking. MT.: Zilverfabriek van Kempen, Voorschoten jl.: M: 1871...
Kristallen theebus met zilveren dop, 835/000. Fraaie theebus op geschulpte voet , achtkantig verlopend geslepen bus met een zilveren dop versierd met parelrand. Enkele deukjes. ø8x17 cm.
Craquele glazen beschuitbus 11,5x22cm op bijbehorende onderschotel met zilveren 835/000 knop met parelrand en tekst. Mt: C.W Bolman Leeuwarden 1886, enkele chips
Fraaie ovale zilveren gehamerde schaal, 900/000, met gecontourneerde rand met gevlochten bewerking. 26,5x19x3 cm. ca 198 gr. In goede staat.
Unieke zilveren aspergeschaal, 800/000, Duits. Halfronde schaal met gecontournerde dubbele rand. Opengewerkt met langwerpige en ronde motieven. Geplaatst op 4 fraaie krulpootjes. Gemerkt: M.Hansen, 20...
Twee antieke Franse zilveren sierlepels met geschulpte bak en putties op gegoten bewerkte steel ca. 185gr. (samen), 800/000, 28cm. Cond.: G
Twee zilveren roomlepels, 835/000. Een roomlepel, Biedermeier met ovale bak met gecontourneerde rand voorzien van gravure bevestigd aan een geconturneerde steel met bewerking en een eikel. Voorzien va...
Antiek Hollands zilveren tabaksdoos met ribbelversiering,835/000. Grootkeur. jl: L:1845, MT: J.v Halteren Schoonhoven. ca. 146 gram 12,5x7,5x2cm Cond:G
Fraai uitgewerkt zilveren bakje, 88 Zolotniks. Russisch ovaal schaaltje met rand voorzien van opgelegde krullen. Op ovale voet met bloem- en bladbewerking. Met royale grepen. Voorzien van vergulde bin...
Twee zilveren tafelkandelaars, 925/000. Twee fraaie kandelaars met getorste rand en vlakbewerking. Voorzien van gevulde voet. ø10x8 cm. Eén kandelaar is iets gedeukt aan de onder en bovenrand.
Zilveren design klemband, 925/000, met afgevlakte bovenzijde, 58x46 mm. Breedte 12 mm. MT.: Edelmetaalbedrijf populier n.v. Den Bosch. ca. 16,3 gr.
Modern zilveren collier 925/000. ca 39 gr. (massief) Lengte 80cm
Zilveren sieradenset met Lapis Lazuli, bestaande uit een hanger, een ring en oorhangers met een hart bezet met een driehoekige lapis lazuli. totaal ca. 8,3 gr. ø 51 grootte hanger ca 2 cm incl. oog.
Zilveren armband, 925/000, Merk Pianegonda, met 4 bedels met roodgouden, 750/000, plaatjes. Voorzien van kapitolstok. totaal ca. 33 gr. Lengte 18 cm.
Zilveren broche, 835/000,. Fraaie bloementakjes bezet met 14 diamanten met oud slijpsel. 40x23 mm. ca. 7 gr. in goede staat.
Grote ronde broche van kunststof versierd met zilveren ornamenten en zirconia. ø 58 mm.
Zilveren horlogeketting met munt, 925/000. Ketting van verlopende gourmetschakels met musketonhaak en onedele kapitolstok. Voorzien van een munt: Huddersfield &District cross country assoc. Gewicht al...
Zilveren horlogeketting, 925/000, Engels. Ketting gemaakt van een verlopende Gourmetschakel met kapitolstok en musketonhaak. Breedte 6-9 mm. Lengte 36 cm. ca. 44 gr.
Zilveren armband, 925/000, gourmet bezet met parels, waarvan een met gouden rand. Merk Pianegonda. ca. 33 gr. Lengte 19 cm. In goede staat
Geslepen kristallen koekjespot met waaier- en ruitslijpsel, en geslepen ster op bodem, op onderschotel met geschulpte rand, ook met ster op bodem. Deksel voorzien van 6 kantige gegraveerde 835/000 zil...
Prachtige twee delige zilveren theeset, 835/000. Theeset bestaande uit een ronde bolle theekan met bijpassende roomkan, rijkelijk versierd met rocailles. MT.: J.kuiper, Amsterdam, jl.: E 1864. 22x13x1...
Djokja zilveren bus, 800/000. Ronde bus met florale Djokja bewerking en bijbehorend deksel. ø 7,5 x 9 cm. In goede staat. ca. 179 gr.
Zilveren brandewijnkom, rondom versierd met drijfwerk, waaronder vogel en florale motieven 835/000 ca. 101gr. ø 18cm inclusief handgrepen. In zeer goede conditie
Fraai zilveren hengselmandje, 875/000, met vergulde binnenzijde. Rond mandje op gladde voet met een sierlijk bewerkte rand afgewerkt met een rand met parels. Rusland rond 1950. ø 11x11 cm. ca 197 gr. ...
Antiek zilveren suikerbak, 835/000. Vierkante suikerbak met afgeronde hoeken geplaatst op 4 rijkelijk versierde krulpoten. Suikerbak met opgelegde rand met krullen en accantusbladeren geplaatst op een...
Fraai zilveren thee-, moccaservies, 835/000. Servies in een ovale vorm met een geribbeld motief, met de koffie- en theepot voorzien van houten oren. Model: Queen Ann. Afmeting: theepot: 26 x 11 x 18 c...
Twee kristallen karaffen voorzien van zilveren stoppen, halsen en kragen, Engels 925/000. Eén karaf rond/bol geslepen model met uitgewerkt zilveren kraag. Voorzien van bolle bewerkte dop en een karaf ...
Vier zilveren sleven,bwg, Hollands. Sleven voorzien van ovale puntbak voorzien van gecontourneerde steel voorzien van getrembleerde bewerking langs de rand en aan de bovenkant van de steel. MT.: D.H. ...
Gouden ring, 585/000, met carneool. Ring met ovale zetting met versierde rand met een carneool. zetkast wat afgesleten. ca. 3,1 gr. ø 53
Prachtige gouden broche, 750/000, met parels. Gouden broche in de vorm van een soort tak versierd met cultivé parels. 30x35 mm. In zeer goede staat
Bijzondere gouden horlogesleutel, 585/000, in de vorm van een pistool. Voorzien van veiligheidsketting. Lengte 6 cm. Cond.; R-G
Grote gouden broche, 585/000, met granaten. Prachtige gouden broche in de vorm van een zeskant volledig bezet met granaten. ø 40 mm ca. 16 gr. Als nieuw
Antieke gouden broche, 585/000, met diamanten. Broche in de vorm van een maan met een bloementak, bezet met diverse diamanten, met oud slijpsel, in zilver gezet. Grootte 36x26 mm. ca. 8,4 gr. In goede...