Twee zilveren zakhorloges, 800/000. Een horloge merk Frietmeijer. I Hoya met op de achterzijde een paard en een horloge merk: Ernst Fincke, Fallersleben met floraal bewerkte rand en achterzijde. Beide...
Gouden horloge, 585/000, Prisma met gouden band. Rond horloge, mechanisch, met Milanees bewerkte gouden band. Lengte 16 cm. ca. 20 gr. In goede staat, werkend.
Fraaie antiek gouden manchetknopen gemaakt uit een Zeeuwse knop, ø 24 mm. Voorzien van belastingkeur. Enkele deukjes in de knoppen en een iets beschadigd randje aan één knop. totaal ca. 14 gr.
Fraaie strakke zilveren natfruitlepel, 835/000, Lepel met grote ovaal vormige bak, uitgewerkt met bloemen en gravures, met strakke steel. M.T.: Koninklijke zilverfabriek Begeer n.v. Voorschoten, jl.: ...
Collier en armband van gefacetteerde granaatkralen, ø 9 mm, met geslepen gouden, 585/000, sluiting. Lengte 38 en 19 cm.
Gouden collier, 585/000 met hanger met granaten. Collier van vierkant gevormde schakels, ø 1,7 mm, met een hanger voorzien van granaten met filigrainversiering en kleine knopjes. Het collier is voorzi...
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met tekst en floraal/vogel decor 21x19cm Cond:G
Grote antieke bruingeglazuurde voorraadpot 19e eeuw 48x33øcm Cond:G
Hoge zeskantige Chinees porseleinen vaas, 20e eeuw met floraal en vogeldecor, in goede staat 54x17x19cm. Cond:G
Grote Makkumse polychrome apothekerspot St Vincent met messing deksel 20e eeuw 36xø21cm Cond:G
Vier delen Hollands Makkum keramiek, 20e eeuw, vaas, kandelaar, 2x kom 16-25cm. Cond:G
Zeer grote Spaanse Llardo porseleinen figuur Jouen oriental sentado, zittende Oosterse jongen, met certificaat no 198 2009, in goede staat 59x60x30cm.
Apart antiek Chinees porseleinen voorwerp, met draken en Chinees schrift, 17e-18e eeuw, bovenrand chip 20xø10cm Cond:R/G
Oude keramieken scheerbekken met passer en winkelhaak(mogelijk vrijmetselaars) monogram J.B.G 6x27x21cm Cond:G
Negen delen oud Hollands aardewerk, o.a. Defts witte plooischotel, 4 x makkum 2x Fayence, visschaal, bladvormig schaaltje, roomkan (chips en beschadigingen) 14-35cm. Cond:R/G
Oud antiek tegeltableau, 6 pas, met reiger, handbeschilderd, monogram R.D 46x30cm. Cond:G
Twee grote polychrome platelen vazen, design Colenbrander A. Kool N.V plateelbakkerij Ram A.K Arnhem Holland, in goede staat, met originele doos 22x12,5cm
Zes oude antieke rode boheems kristallen glazen met gravures, minimale chip mogelijk 12-17cm Cond:G
Groot 18e/19e eeuws slingerglas met brede voet, in goede staat 26,5cm.
Bronzen figuur, 3 zusters door Martin Stolk Enschede 1928-hengelo 2014 , 5,5x8x11cm Cond:G
Achtiende eeuwse houtgestoken Madonna met ivoren hoofden (Zuid Duitsland of Frankrijk) met originele polychromie 58cm. Cond;G
Twee Oosterse Perzische kleden en 1 kussen 20e eeuw, groot kleed iets versleten 45x55 en 98x95cm. Cond:R/G
Oud Perzisch kleed met florale decors, in goede staat 242x172cm. Cond:G
Zuid-Duitse grenenhouten beschilderde kast met datering 1832, 1 deurs met schappen (slot weg) 175x54x110cm Cond:R
Bruin lederen oorfauteuil in Barokstijl, 20e eeuw in goede staat 106x90x83cm.
Antieke plantentafel gemaakt van boomstam, omstreeks 1900 in goede staat, met 3 tableaus 48cm.
Antiek Jugendstil eikenhouten parapluhouder, met ijzeren beugel en opvangbak, omstreeks 1900 in goede staat 70x22x54cm
Zeldzame 18e eeuwse notenhouten 4laden commode, met openslaande knieen(louis quinze) achter elke openslaande knie twee compartimenten, een met vakverdeling en een met lades, notenhout fineer met bandi...
Antieke Hindelopen beschilderde Duitse vrijslinger klok omstreeks 1920, in goede staat 70cm.
Zeldzame 18e eeuwse Twentse of Friese stoelklok met dagaanduiding en wekker met dubbele zolderplaat en spillegang, Gesigneerd S.I. in uurwerk, gedateerd 1747, in goede staat 70cm.
Kavel met diverse munten waaronder; 2x Zilveren 10G (Nederland herrijst 1945 - 1970), 1x 10 euro 2002 (huwelijk Maxima-Alexander), 4 munten van 2,5G (Unie van Utrecht), 1x 2,5G 1980, 4x 1G (diverse j...
Antieke Friese mahoniehouten kerfsnede EL in goede originele staat 90cm Cond:G
Antiek plated azijnstel met kristallen flacons omstreeks 1920, mosterd, olie en azijn, 28cm Cond:R
Vier antieke fotoalbums met diverse foto's in goede staat 22-26cm.
Antiek dienblad, mahoniehout met intarsia en decor van tropische vlinders achter glas, in goede staat 46x29x7cm.
Joodse tol uit wit en geelmetaal met een handvat voorzien van getorste bewerking en diverse bewerkingen met greinen op de tol. Grootte 7x3 cm.
Lot antieke boeken, 5x over zilver, 1x Delfts aardewerk, J. de Bree Zeeuws zilver, oude Nederlandsch Majloica en delftsch aardewerk, Nederlands zilver 1580-1830, Gelders zilver, monumenten in zilver e...
Drie boeken, meestertekens 1814-1963 goud en zilversmeden, zilvermerken, tinwerken 20-24cm. Cond:G
Oude houtgestoken schildersezel in rococco vormgeving 20e eeuw 112cm. Cond:R/G
Antiek opgezet wildzwijn kop met houtsnijwerk, omstreeks 1916 Dannenberg, in goede staat 64x86x45cm. Cond:G
Henry Ness Zweedse school, Fjord met zeilboten, olieverf op linnen 36x54 Cond:G
Onduidelijk gesigneerd modern '96 verso Joop Stoop Deventer, abstracte compositie, tekening op papier 32x23cm. Cond:G
Drie keer Theo Goedvriendt 1879-1964, 1 maal landschap gemengde techniek 1949, 2 maal schets landschap Transvaal 1937 30x25cm tekening op papier Cond:G
J.J de Smit omstreeks 1900, gezicht op Zierikzee, olieverf op paneel, 60x40cm Cond:G
Gesigneerd G. Poggenbeek, landschap, olieverf op linnen (Maroufle) 38x27cm Cond:G
R.Weber, omstreeks 1900 Rudolf Weber 1872-1949 Duitse school, Hollands havengezicht met vissersvolk, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Ton Schulten (ootmarsum) titel: bloeiende akkers 162/180 1996, zeefdruk op papier, 60x84cm. Cond:G