Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Marmeren reliëf
Resultaat: 85 EUR

Oude marmeren plaquette 2 dimensionaal en gouden lijst met messing merkteken achterop 20e eeuw 18ø Cond;G

Marmeren reliëf
Resultaat: 85 EUR

Italiaans marmeren kunstwerk, 2 dimensionaal met goudkleurige lijst en messing medaillon achterop 18,5ø 20e eeuw Cond:G

Schilderij, havengezicht Evert Moll.
Resultaat: 250 EUR

Evert Moll, 1878-1955 Den Haag, verso leuvenhaven, olieverf op paneel 20x10cm Cond:G

Schilderij, landschap
Resultaat: 220 EUR

Antoon Kruysen 1898- 1977 dorpsgezicht met figuur op het land, olieverf op paneel 35x25cm. Cond:G

2x Ikoon 20e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Twee oude Ikonen 20e eeuw, met kopergeslagen front, verzilverd met geschilderde gezichten, olieverf op paneel, kleine geheel geschilderd, 29x25cm. 13x9,5cm Cond:G

Artur Feudel
Resultaat: 550 EUR

Artur Feüdel, Duitse school 1857-1929, landschap met koeien, Noordwijk, olieverf op paneel 29,5x20cm. Cond:G

Klaas Bernink
Resultaat: 1.340 EUR

Klaas Bernink 1913-1996, boerderij de Wijk 1981, acryl op linnen 60x40cm. Cond:G

Ziveren kinderbeker
Resultaat: 50 EUR

Zilveren kinderbeker met omgeslagen bovenrand, geheel glad en graveerbaar, MT.: Zilverfabriek, Voorschoten, jl.:A:1960 ca. 68 gr. 8xø7cm.

10 Zilveren ringen
Resultaat: 45 EUR

Tien zilveren fanatsieringen, 925/000. O.a. met een bloedkoraaltje, een roosje en Zeeuwse knoppen. ca 15 gr. ø 50-59

2 Zilveren sieraden
Resultaat: 30 EUR

Twee zilveren sieraden, 925/000, een reverclip met krulbewerking, ontworpen door Ans Markus, 23x50mm, en een rechthoekige broche versierd met floraal decor, ontworpen door Jeroen Krabbe, 27x45mm. Tota...

2 Ringen barnsteen
Resultaat: 65 EUR

Twee ringen met barnsteen. Een grote zilveren ring gemaakt uit zilverdraad bezet met een grote ovale barnsteen, 21x16 mm. ø52. En een moderne zilveren ring met strakke golvende zetkast bezet met een g...

Parelcollier
Resultaat: 75 EUR

Collier van cultivé parels met witgouden, 585/000 sluiting. Collier met cultivé parels, ø 7 mm, met een mooi luster en een mooie ronde vorm. Voorzien van een witgouden sluiting met parels. Lengte 60 c...

3 Zilveren strooiers vogels
Resultaat: 85 EUR

Drie zilveren strooiers in de vorm van vogels. Een zilveren vogel met scharnierend klepje aan de onderzijde, deukje in de kop,8x3x6cm, en twee uilen, strooiers, Engels, 925/000, met gekleurde ogen. MT...

Zilveren Fries zakmes
Resultaat: 160 EUR

18e Eeuws zilveren zakmes, 835/000. Het heft is voorzien van Lodewijk XV C-vormen en bloemen. Met stalen mes. 2x16cm.

Mandje met parel
Resultaat: 100 EUR

Gouden mandje, 750/000, met parels. Fraai uitgewerkt hengsel mandje, met klepjes met rode steen. Gevuld met parels. 29x21 mm. ca 8 gr. In goede staat.

Zilveren collier met opaal
Resultaat: 30 EUR

Zilveren collier, 925/000, met hanger met opaal. Kort jasseroncollier met hanger met een ovale witte opaal, 11x9mm. Lengte 36 cm. ca. 5,6 gr.

Oorhangers met amethist
Resultaat: 45 EUR

Oorhangers, 333/000, met amethist. Brisures met daar onderaan een ovaal gefaceteerde amethist, 4x6mm.

Broche met maansteen en onyx
Resultaat: 25 EUR

Zilveren broche, 925/000, met onyx en maansteen. Grote ovale hanger met een plaat onyx, versierd een dame uit zilver die een maansteen vasthoudt. 32x50 mm.ca 15,2 gr.

Armband + medaillon
Resultaat: 35 EUR

Zilveren armband en en goud op zilveren medaillon. Zilveren armband gemaakt van een oud bijbelslot versierd met figuren en een rond medaillon, lengte 19 cm breedte 3 cm met bewerking en monogram.ø 20 ...

Zilveren sierstop
Resultaat: 35 EUR

Zilveren 835/000 sierstop met parelrand en druiventros bekroning met blad, MT.:F.E Held, Amsterdam, ca 1880 11,5cm.

Gouden ring met roze koraal
Resultaat: 110 EUR

Gouden ring, GG 585/000, met roze koraal. Fijne gouden ring met in het midden een ovale gladde gouden zetting met daarin een roze/witte koraal, ø 18x11 mm. ca. 3,8 gr. ø 57

Cassette bestek, Keltum
Resultaat: 170 EUR

Oude notenhouten bestekcassette vol met keltum bestek en Gerritzen en van Kampen bestek, 2e helft 20e eeuw in goede staat 29x39x43cm. Cond:G

Antiek zilveren loddereindoosje
Resultaat: 70 EUR

Fraai antiek zilveren loddereindoosje. Driehoekig doosje met gecontourneerde rand en scharnierend deksel. Voorzien van religieuze voorstellingen. gegraveerd met SP 1806. 3x3x3,5cm. ca 15 gr. In goede...

Zilveren rozenkransdoosje
Resultaat: 120 EUR

Zilveren rozenkransdoosje in de vorm van een ei. Zilveren doosje met fraaie Biedermeier graveerbewerking. Met scharnierend deksel. ca. 32 gr. ø4,5x6 cm. In goede staat.

Broche
Resultaat: 35 EUR

Zilver vergulde broche met emaille en lapis lazuli. Ovale broche mooi versierd met emaille en een ovaal geslepen lapis lazuli. 41x28 mm. ca 18 gr. In goede staat.

12 Zilveren vorkjes met ivoor in doos
Resultaat: 90 EUR

Doos met 12 zilveren oestervorkjes met ivoren heften, Frans 950/000, rond 1900. MT.: J.G. 16 cm. In goede staat.

Gouden ring met bloedkoraal
Resultaat: 175 EUR

Gouden ring, 585/000 met een rozet met bloedkoralen. Fijne ring met een rozet bezet met 9 bloedkoralen. ø 54 ca. 2,6 gr. Nieuw

Kavel lepels met emaille
Resultaat: 60 EUR

Kavel met zilver vergulde lepels en taartschep, 925/000, versierd met emaille. Acht lepeltjes met diverse kleuren, Denmark, een zilveren lepeltje met gravure (800/000) en een taartschep met wit emaill...

Longines horloge
Resultaat: 70 EUR

Double Longines dameshorloge. Langwerpige kast met zwarte wijzerplaat bezet met steentjes bevestigd aan een fraai bewerkte schakelband. Lengte 17 cm.

Zilveren kluwenhouder + naaldenkoker
Resultaat: 140 EUR

Zilveren kluwenhouder, 925/000, en naaldenkoker, 835/000. Strakke zilveren kluwenhouder met rokhaak, MT.: Henry Williamson Ltd, Birmingham jl.: M:1911, 12x8 cm. In zeer goede staat. En een naaldenkoke...

6 Borrelglaasjes en 6 onderzetters
Resultaat: 130 EUR

Zes zilveren onderzetters, 925/000, en borrelglaasjes, 800/000. Zes onderzetters versierd met een getorste rand, ø 10 cm, MT: E.L.Vietor, Darmstadt en zes kleine zilveren borrelglaasjes, ø3x4 cm, gla...

Stel kristallen boterschaaltjes
Resultaat: 90 EUR

Stel geslepen kristallen boterschaaltjes met geslepen ster op bodem, op 835/000 zilveren onderschotels met gecontourneerde rand, gemerkt Wilkens Bremen nr. 5258, kanten kleedjes en stel 835/000 zilver...

Collier van Lapis lazulli
Resultaat: 50 EUR

Collier van Lapis Lazulli met GG 585/000, sluiting en stukjes. Lapis Lazulli kralen, ø 6 mm, met 5 gouden tussenstukjes en een gouden karabijn. Lengte 46 cm

4 Zilveren messen
Resultaat: 90 EUR

Vier zilveren messen, 835/000, Hollands. Model Hollands glad, 2 tafel- en 2 dessertmessen, MT.; Koninklijke van Kempen en Begeer, Voorschoten. jl.: f-i, 1965-1968 lengte 21-24 cm.

Oorhangers, hanger en ring
Resultaat: 50 EUR

Mooi set sieraden, zilver met vergulde details, 925/000. Markiesvormige set met een rode steen in het midden voorzien van een rand met witte stenen, bestaande uit oorhangers, een ring en een hanger. 2...

Bijbel met zilver
Resultaat: 450 EUR

Grote antieke zilveren bijbel met zilveren slot en ketting. Te Amsterdam bij de compag. 1766.MT.: B8. Bijbel met bruin lederen kaft, bewerkte bladeren. Voorzien van dubbel zilveren sluiting en 2 zilve...

Oorstekers met granaat citrien
Resultaat: 90 EUR

Elegante gouden oorhangers, 585/000, met citrien en granaat. Gouden oorhangers met op de steker een rond gefacetteerde citrien, ø 6 mm, met daaronder een kleine zetting met een klein wit steentje en d...

Chrysocolcollier met zilver
Resultaat: 45 EUR

Collier van chrysocol. Platte chrysocolstenen, 14x20 mm, bevestigd aan een zilver vergulde sluiting met briljant. Lengte 45 cm.

Zilveren armband
Resultaat: 60 EUR

Zilveren schakelarmband, 925/000. Armband bestaande uit 5 rechthoekig getorste schakels met veeroog. ca 39 gr. Lengte 21 cm.

2 Zilveren vleesvorkjes
Resultaat: 110 EUR

Twee zilveren vleesvorkjes, 835/000. Vleesvorkjes met steel met punt versierd met een dubbele filetrand. ca 17 cm. ca 59 gr. MT.: Koninklijke Begeer. jl.: N: 1923.

Gouden potlood met zakhorloge
Resultaat: 50 EUR

Zakpotlood met goud, 585/000 en een zakhorloge. Een potlood met gouden bewerkte doppen, lengte 94 mm, en een witmetalen zakhorloge met een paard, werkend. ø 44 mm.

Maurice Lacroix horloge
Resultaat: 75 EUR

Maurice Lacroix horloge, bicolour kast met zwart leren band. ø kast 36 mm. In goede staat, band is wat versleten. Werkend

Twee zakhorloges
Resultaat: 130 EUR

Twee zakhorloges, een double Aplina met deksel, ø 51 mm, en een zilveren, 800/000 horloge Karl Lische, ø 50 mm. Beiden werkend.

Collier van bloedkoraal
Resultaat: 190 EUR

Collier van bloedkoralen. Verlopend collier met ronde kralen, 8-11 mm, met veeroog. ca. 27,3 gr. Lengte 40 cm.

Zilveren flessenbak
Resultaat: 85 EUR

Zilveren flessenbak, 925/000, met parelrand. Fraaie flessenbak met ajourgezaagd hekwerk met ovalen. Op de bovenrand zit een opgesoldeerde parelrand. ca. 107 gr. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, ...

Zilveren soeplepel
Resultaat: 70 EUR

Zilveren soeplepel, 835/000, met filet en parelrand. MT.: Johannes Schijfsma, Woudsend, Sneek. jl.: D: 1888. ca 189 gr. 32x10 cm. In goede staat.

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 35 EUR

Lot zilveren sieraden, 835/000, bestaande uit een collier van bolletjes, een collier met bewerkte bollen, een bedelarmband met gekleurde bedels en een armband met florale schakels.

Zilveren oorbellen met amethyst
Resultaat: 35 EUR

Zilveren oorbellen met amethyst, 4,7 gr. 925/000, twee amethysten 15x10mm

Zilveren bestek 6 persoons
Resultaat: 490 EUR

Zilveren bestek, 835/000, 6 persoons. Bestek bestaand uit 6 tafelvorken en -lepels, 6 dessertvorken en -lepels, 3 verschillende vleesvorkjes, een botermesje en een kleine en een grote opdienlepel met ...

Kavel divers imari
Resultaat: 35 EUR

Acht delen 19e eeuws Imari porselein, 5 borden, 2 kommen en een tablet, 16-21cm. Cond:R/G

2 Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Twee 17e /18e eeuwse Chinees porseleinen borden met geschulpte omranding en floraal decor, beschadigingen, 23,8ø Cond;R/G

3 Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met floraal decor, en gouddecor in goede staat, 23,5ø Cond:G

Delfts bonte koe
Resultaat: 35 EUR

Antieke Delftse polychrome koe 18e 19e eeuws, hoorns en juk beschadigd 20x28cm. Cond:R

Divers Wedgwood etc.
Resultaat: 20 EUR

Vijf delen Engels keramiek, drie maal Wedgwood Barlaston of Etruria, staffordshire dekseldoos, wedgwood dekseldoos 9-13,5cm Cond:C

2 Kommen, Amsterdams bont
Resultaat: 100 EUR

Twee 18e-19e eeuwse porseleinen kommen, Amsterdams bont met floraal en gouddecor, beide randschade 7,5x15ø Cond;R

3 Kastkommen met haan
Resultaat: 25 EUR

Drie antieke kastkommen , Chinees porselein , kommen met floraal en haan decor 5,2x15,4 ø Cond:G

9 Diverse vaasjes/flesjes
Resultaat: 190 EUR

Negen diverse oude Chinese objecten, Kang Xy stijl vaasje met ruiters in wolken decor, 3 keramieken snuffbottles, turkoise bewerkt, Jade snuffbottle Kang Xy stijl, vaasje met oren, glazen snuffbottle ...

Meissen fruitschaal op voet
Resultaat: 160 EUR

Oude Meissen fruitschaal omstreeks 1930 met bloemen en gouddecor (onbeschadigd) lijmresten bevestiging voet op schaal 18x30ø Cond:R/G

4-Delig Makkums kaststel
Resultaat: 35 EUR

Vier delig Makkums kaststel 20e eeuw met polychrome florale decors twee chips bij deksel 11-18cm Cond:R/G

Chinese vaas
Resultaat: 50 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met florale decors en tekens, 18e/19e eeuws in goede staat 44xø19cm.

Chinees porselein
Resultaat: 20 EUR

Negen maal antiek Chinees porseleinen kopjes, 2e helft 19e eeuw, in Kang Xy stijl met figuren en bloem decor(haarscheur/chip) 5x8øcm. Cond:R/G

Fam Verte penselenpotje
Resultaat: 1.100 EUR

Antieke Chinees porseleinen penselenpot, 1e helft 20e eeuw, gemerkt met landschapdecor, in goede staat 11,5x7,5ø Cond:G

2 Fam Verte tegels met karpers
Resultaat: 1.400 EUR

Twee grote Chinees porseleinen Fam. Verte plaquettes, met karperdecor en tekst(gemerkt) Republikeins, 2e helft 20e eeuw 38x20cm. Cond:G

2 Jade tijgers
Resultaat: 90 EUR

Twee Chinese Jade tijgers, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 32cm.

Schaal, Arnhems plateel
Resultaat: 70 EUR

Antieke Jugendstil Arnhems platelen presenteerschaal omstreeks 1900 met floraal decor, 38x26cm. Cond:G

3 Aardewerken kruiken
Resultaat: 40 EUR

Drie 19e eeuws steengoed, melkkan met groen glazuur, 2 Keulse kruiken, (chip bodem) Cond;R/G 24-29cm.

3 Blauwe vazen
Startprijs 30 EUR

Drie oude porseleinen oorvazen met floraal en vogeldecor, nr 44 B.A bed. omstreeks 1930, 22cm Cond:G

Scheerbekken
Resultaat: 50 EUR

Negentiende eeuwse Fayence scheerbekken, gemerkt, in goede staat 10xø27cm.

Kantonese gemberpot
Resultaat: 30 EUR

Oude antieke Chinese kantonese gemberpot met krijgers te paard, decor in goede staat , 8 kantig minimale chip 22x15x17cm.Cond:G

10 Bierpullen
Resultaat: 45 EUR

Tien oude Duitse bierpullen o.a. met tinnen deksel 20e eeuw 14-30cm Cond:G

6 Diverse borden
Resultaat: 30 EUR

Diverse oude antieke keramieken sier/herdenkingsborden, o.a Delft, echt Kobalt, Makkum, Porseleijne fles, minimale beschadigingen mogelijk, 18-25cm.

2 Wit marmeren leeuwen
Startprijs 90 EUR

Twee oude Chinese witmarmeren tempelhonden, 20e eeuw in goede staat 20x11x8cm

3 Delftse borden, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Drie 18e eeuwse Defltsblauwe borden, 1 bloemvaas klein, 2x groot (randglazuurschades) ø19,5 en ø34cm Cond:R/G

2 Delfts bonte borden, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delftse polychrome schotels met floraal decor, beide met barst 32ø Cond:R

4 Chinese kop & schotels
Resultaat: 180 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels met goud en floraal decor, minimale chips 5x11ø

Divers Royal Albert porselein
Resultaat: 25 EUR

Lot Engels Royal Albert porselein 2e helft 20e eeuw, lily of the valley decor, cakeschaal, eierdop, tafelbel, theekop met onderschotel, servetring, twee schaaltjes, vorkje en lepel, taartschep en mes ...

Dienblad
Resultaat: 40 EUR

Antiek keramieken dienblad omstreeks 1910, met florale decors en vernikkelde omranding 54x37cm Cond:R/G

Limoges barok dekseldoos
Resultaat: 65 EUR

Bijzondere Franse Jugendstil art Nouveau porseleinen dekseldoos van limoges omstreeks 1900 met goudkleurig floraal en zweepslag decor. 9x18x17cm. Cond:G

2 Porseleinen damesfiguren
Resultaat: 60 EUR

Twee oude Duits porseleinen figuren, 1x vrouwelijk naakt gerold Bavaria, en een danseres omstreeks 1950 gemerkt met kroon en 1764, handarbeid(topje vinger af) 20-25cm.

Twee Staffordshire hondjes
Resultaat: 40 EUR

Twee grote antieke Staffordshire hondjes Kent gemerkt, omstreeks 1930, 30cm in goede staat

Chinese vaas, 17e-18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Grote 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met drakendecor in de wolken, beschadigd, 40cm Cond:M

Chinese vaas, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Grote 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor (barst in vaas) 40cm. Cond:M

VOC bord
Resultaat: 60 EUR

Grote decoratieve porseleinen schotel met V.O.C teken 20e eeuw, naar oud voorbeeld, in goede staat 39,5øcm

Chinees bordje
Resultaat: 30 EUR

Achtiende eeuws Chinees porseleinen bord met coulissen, floraal en swistaka decor, chips, 21øcm Cond:R

7 Delen Makkum
Resultaat: 150 EUR

Zeven delen Hollands Makkum keramiek, 20e eeuw, apothekerspot, dekselvaas, natfruitschaal met onderschotel, plooi schotel, asbak, 2 schaaltjes, (1 schaaltje gelijmd) 10-32cm.

Zonnespiegel
Resultaat: 40 EUR

Kleine houtgestoken zonnespiegel, 20e eeuw met zilver en bronskleurig decor ø31 Cond:G

Wedgwood servies, 20-delig
Resultaat: 85 EUR

Twintig delen Engels Wedgwood of Etruria serviesgoed, botervloot, 2 schalen, 1 dekselschaal, 4 diepe borden, 5 ontbijtborden, 4 maaltijdborden, sauskom, 2 ovale schalen, minimale chip mogelijk 17-18cm...

2 Hummels, 2087 en 239
Resultaat: 30 EUR

Twee Hummels: 1x Hummel 2087 "ABC Student" en Hummel 239 H.: 9cm. Cond.: G

2 Hummels
Resultaat: 45 EUR

Twee oude Duitse Hummel figuren, meisje op hek nr 1938 112/1 Western Germany, jongen met paraplu en varken op rug nr 198 2/0 1948 12-14cm Cond:G

4 Hummels
Resultaat: 85 EUR

Vier oude Duitse keramieken diverse Hummel figuren, jongen op hekje heeft barst, verder goed 11-14cm. Cond:R/G

4 Hummels
Resultaat: 80 EUR

Vier oude Duitse keramieken diverse Hummelfiguren, in goede staat 14-16cm.

4 Hummels
Resultaat: 60 EUR

Vier oude Duitse keramieken musicerende Hummel figuren, in goede staat 8-14cm.

Hummel set 620 + 621, story from grandma / grandpa
Resultaat: 500 EUR

Set Hummels bestaande uit 620 "A Story from Grandma" en 621"A Story from Grandpa" uit de 1994 Excl. Ed. for members (10.000 ex.) met originele dozen en certificaten H.: 21-22cm. Cond.: G

Franse vaas met oren
Resultaat: 40 EUR

Antieke Italiaanse gesigneerde porseleinen ampfora vaas Richard Ginori no 8 met figuren in landschap decor en gouddecor, in goede staat 27cm.

Yixing theepot
Resultaat: 50 EUR

Oude antieke Chinese Yixing theepot, gemerkt, met vruchten en rankendecor 9x17x10,8 20e eeuw Cond:G

Chinese beker, fruit
Resultaat: 1.900 EUR

Antieke Chinees porseleinen familie Roze citruspers met floraal en gouddecor, gemerkt, in goede staat 6xø15,5cm