Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren koektrommel
Startprijs 750 EUR

Mooie antieke zilveren koektrommel, 925/000, Hollands. Rechthoekige koektrommel met afgeronde hoeken versierd met een drie dubbele filetrand aan de boven- en onderrand. MT.: Jacob Hendrik Stellingwerf...

Thorapointer, Rusland
Startprijs 325 EUR

Zilveren Thorapointer, zilver 84 zolotniks, Rusland versierd met getorst draad, rode steen, een kandelaar en bekroond met een fazant. Minsk 1878. Grootte 30 cm. Wat gebruiksporen. ca 50 gr.

Thorapointer met edelstenen
Startprijs 250 EUR

Bijzondere thorapointer, groot model, witmetaal met vergulde hand, bezet met diverse edelstenen o.a. turkoois en carneool. Lengte 57 cm.

Zilveren moccakan
Startprijs 400 EUR

Zilveren moccakan, 800/000. Rijkelijk versierde moccakan met bloem- en kruldecor, voorzien van 2 voorstellingen. rond 1900. ca 264 gr. 17x9x12cm. In goede staat

Witgouden oorhangers met diamant
Startprijs 150 EUR

Witgouden oorhangers, 585/000, met briljant. Oorstekers met een bolletje met daaraan een pegelvormige hanger bezet met 3 kleine briljantjes. Lengte 24 mm. ca 2,8 gr. Nieuw

Witgouden hanger opaal
Resultaat: 100 EUR

Witgouden hanger, 585/000 met blauw opaal (triplet). Een rozethanger met in het midden een ovale blauw opaal met daaromheen een rand met witte steentjes. Grootte hanger 25x14 mm. ca. 2,8 gr. Als nieu...

Witgouden rijring
Resultaat: 400 EUR

Witgouden rijring, 585/000, met briljanten. Rijring, breedte 2,8 mm, bezet met 9x0.04 crt briljant. ø 52 ca 2,5 gr. Nieuw

Witgouden rijring
Startprijs 150 EUR

Witgouden rivierering, 585/000, met briljant. Witgouden rijring Riviéremodel met 3 zettingen met daarin een bewerkte rand met een briljant, totaal ca 0,06 crt.ø 53 ca. 2,7 gr. Nieuw

Witgouden solitairring
Resultaat: 160 EUR

Witgouden solitairring, 585/000, met briljant. Ring met zespoots chaton voorzien van briljant geslepen diamant, ca 0,20 crt. ø 59 ca 1,6 gr.

Hanger met opaal
Startprijs 90 EUR

Hanger,375/000 met een opaaltriplette, hartvormig, 15x15mm. ca. 3,1gr. Nieuw

Ring met opaal
Startprijs 150 EUR

Ring, 375/000 met hartvormige triplette opaal, ø ringkop 17x17mm, ø 57. Nieuw

Gouden collier
Startprijs 550 EUR

Gouden collier, 585/000 met bewerking. Gevlochten collier met bollen, versierd met oplegde rondjes en pegels. Voorzien van bakslot en veiligheid. Breedte 7-12,5 mm. ca 19,5 gr.

Handgemaakte gouden collier met briljant
Startprijs 475 EUR

Handgemaakte gouden choker, 585/000, met briljant. Ovaal gourmetcollier, 2 mm, met in het midden een boog uit wit- en geelgoud, in het midden bezet met een briljant, 0,05 crt, bevestigd met 2 witgoude...

Ring met blauwe steen
Startprijs 275 EUR

Brede zilveren ring, 925/000, met gouden kop, 585/000 met blauw topaas. Brede zilveren band, 8 mm, met grote roodgouden zetting met een blauw topaas, ø 10 mm. ø 52. ca 11,3 gr.

Gouden ring met diamant
Resultaat: 100 EUR

Witgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met een rozet bezet met diamanten, oud slijpsel. ø kop 11 mm. ø 51 ca. 3,5 gr.

Collier van parels en bloedkoraal
Resultaat: 30 EUR

Collier van bloedkoraal en parels. Lang gedraaid collier met zoetwaterparels, ø 4 mm, en ronde bloedkoralen, ø 5 mm voorzien van double karabijnsluiting. Lengte 74 cm. ca 53 gr.

Zilveren dekseldoos
Resultaat: 130 EUR

Zilveren dekseldoos 835/000 met hamerslag, opgehoogde bovenkant, vergulde binnenkant en met oud belastingkeur, 115gr. 9,5x6,5x3,5cm.

Zilveren thee en suikerpot
Startprijs 375 EUR

Mooie zilveren theepot en suikerpot, Empirestijl , 835/000, Hollands. Theepot en suikerpot, schuitvormig, versierd met dubbele filetranden. MT.: J.M. van Kempen en Zonen, Voorschoten, jl.:X:1907 Totaa...

Zilveren kandelaar
Resultaat: 120 EUR

Gehamerde zilveren 830/000 kandelaar, ø 8cm met verzwaarde voet onder en bovenrand voorzien van parelrand, met oude belastingkeur.

Zilveren schaal op voet
Startprijs 100 EUR

Fraaie zilveren schaal op voet, 830/000. Ronde schaal met geschulpt motief en de rand voorzien van florale bewerking met bladeren en druiven. ø 22x9 cm. ca. 294 gr. In goede staat.

Zilveren broodmand
Resultaat: 325 EUR

Zilveren broodmand, 835/000, gecontourneerd schuitmodel met opgesoldeerde parelrand, voorzien van een dubbele spijlenbaan. MT.: Koninklijk van Kempen en Begeer, Voorschoten. jl.: u: 1979 ca. 337 gr. G...

Zilveren doosje op pootjes
Startprijs 200 EUR

Zilveren lepeldoosje, 835/000, hollands. Zilveren lepeldoosje met ribbewerking geplaatst op 4 klauwpootjes, iets hollopend met fraai floraal bewerkt hengsel. MT.: Hendrik Kuijlenburg, Schoonhoven jl.:...

Rookstel
Startprijs 120 EUR

Bijzonder drie delig rookstel voor sigaren, op zwart basement met ivoren pootjes, kristallen sigarenbeker op 835/000 zilveren voet, luciferdoosje en sigarenknipper 835/000, met bijzonder opvangbakje e...

Zilveren suikerhouder
Startprijs 180 EUR

Zilveren suikerschaal, Duits 800/000. Fraaie ovale suikerschaal uitgewerkt met krullen, medaillons en bloemen. Voorzien van 4 krulpootjes en 2 handgreepjes uit takjes gemaakt. 14x10x11 cm. ca 200 gr. ...

Zilveren naairing en naaldenkoker
Startprijs 110 EUR

Zilveren naairing en naaldenkoker, 835/000, Empirestijl. Naairing versierd met geribbelde bewerking, MT.: A.Greup, Schoonhoven, 1880 en een cilindervormige naaldenkoker met geribbelde bewerking versie...

Zilveren tafelbel 1850
Resultaat: 300 EUR

Zilveren tafelbel, 835/000, met gecontourneerde rand. Voorzien van floraal graveerwerk. MT.: Van Kempen, Voorschoten jl.: Q: 1850. Voorzien van onedele binnenbel. Gerestaureerd. ø 10x17 cm.

Zilveren ovale koektrommel op onderschotel
Startprijs 650 EUR

Prachtige zilveren koektrommel met onderschotel, Hollands 835/000. Ovale gladde koektrommel versierd met dubbele filetranden met bijpassende ovale zilveren onderschotel. MT.: Koninklijke van Kempen en...

Zilveren ei
Resultaat: 350 EUR

Zilver verguld ei, 88 Zolotniks, 916/000. Ei, faberge stijl, prachtig versierd met diverse kleuren emaille. Gekeurd met BY in rechthoek. ø5x8 cm. ca. 99 gr. In goede staat.

Zilveren koektrommel met voorstelling
Startprijs 650 EUR

Antieke Hollandse zilveren 835/000 koektrommel, rondom mooi bewerkt met bloemguirlandes en op deksel voorzien van een geciseleerde voorstelling. Jaarletter: G: 1841, MT.: onduidelijk, ca. 368 gr., 15x...

Gouden collier en hanger met granaat
Resultaat: 120 EUR

Gouden collier, 585/000 met hanger met granaten. Collier van vierkant gevormde schakels, ø 1,7 mm, met een hanger voorzien van granaten met filigrainversiering en kleine knopjes. Het collier is voorzi...

Gouden ring met streepagaat
Startprijs 110 EUR

Gouden ring met streepagaat, 585/000. Gouden ring met grote ronde zetrand met getorste rand bezet met een cabouchon geslepen ronde streepagaat. ø kop van de ring 20 mm. ø 51 ca. 5,8 gr.

Agaatcollier met gouden limoges hanger
Startprijs 200 EUR

Collier van agaatkralen met een gouden limoges hanger, 585/000. Collier met gefacetteerde agaatkralen met een mooie steenrode kleur voorzien van gouden antieke sluiting en een limoges hanger met fraai...

Massieve slavenband met granaat
Startprijs 1.950 EUR

Prachtige gouden slavenband, 750/000, met granaat. Armband met scharnier, volledig bezet met 4 rijen granaten, Breedte 10-24 mm. In het midden van de armband zit een grote rozet bezet met ronde en pee...

Gouden broche met granaten
Startprijs 110 EUR

Gouden broche, 585/000, met granaten. Een bloemvormige broche met een rozet met granaten, versierd met getorste randen en knopjes. ø 25 mm, ca 7,2 gr. Nieuw

Gouden oorknop met granaten
Startprijs 110 EUR

Gouden oorknoppen met granaat, 585/000. Ronde oorknoppen met getorste rand. In het midden bezet met een gefacetteerde granaat. ø oorknop 11 mm. Nieuw

Collier, 3-rij granaat, gouden slot
Startprijs 350 EUR

Collier van granaat met gouden streeksluiting, 585/000. 3 Rijen granaten bevestigd aan een grote streeksluiting, rond model met geschulpte rand voorzien van filigrain en bloemapplicaties. Ontbreekt ee...

Collier en armband van granaat
Resultaat: 90 EUR

Collier en armband van gefacetteerde granaatkralen, ø 9 mm, met geslepen gouden, 585/000, sluiting. Lengte 38 en 19 cm.

2 Paar gouden oorschroeven
Startprijs 150 EUR

Twee paar gouden oorschroeven, 585/000. Een paar oorschroeven met kleine Zeeuwe knop, ø 8 mm, en een paar oorschroeven met een dubbele rozet met granaten, ø 12 mm. totaal ca. 5,7 gr. In goede staat

Gouden ring agaat
Startprijs 60 EUR

Grote gouden ring, 585/000, met agaat. Een ring met grote geschulpte zetkast voorzien van getorste bewerking, met daarin een ovaal cabouchon geslepen agaat. ca 4,9 gr. ø 65 Ring is iets uit model.

Collier met zwarte parels met diamanten slot
Startprijs 250 EUR

Collier van zwarte parels met een witgouden sluiting met diamant. Collier van parels afgewisseld met gefacetteerde witgouden bolletjes. Het collier is voorzien van een olijfvormige sluiting bezet met ...

Lot ivoren sieraden
Resultaat: 45 EUR

Lot ivoren sieraden bestaande uit bewerkte rinkelband, 2 paar rozen oorstekers, 2 bewerkte ringen en 2 colliers.

Zilveren kluwenbakje
Startprijs 90 EUR

Zilveren 800/000 rond kluwenbakje, opengewerkte bovenrand met honingraad motief, middenrand met spijlen, dichte bodem en belastingkeur, ca. 39 gr. ø7,5cm

Zilveren confituurvorkjes
Resultaat: 140 EUR

Stel 18e eeuwse confituurvorkjes 835/000 steelaanzet dubbel lof steeleinde rond model met kam, Mt: Hendrik Vrijman Rotterdam. 1793, 11,5cm 20gr.

Zilveren schaaltje
Startprijs 150 EUR

Prachtig hengselmandje, zilver 925/000, Hollands. Schaaltje op ronde voet, met strak versierde rand, met gecontourneerde beugel met bewerking. MT.: Zilverfabriek van Kempen, Voorschoten jl.: M: 1871...

Kristallen theebus, zilv. dop
Startprijs 90 EUR

Kristallen theebus met zilveren dop, 835/000. Fraaie theebus op geschulpte voet , achtkantig verlopend geslepen bus met een zilveren dop versierd met parelrand. Enkele deukjes. ø8x17 cm.

Beschuitbus met onderschotel
Startprijs 90 EUR

Craquele glazen beschuitbus 11,5x22cm op bijbehorende onderschotel met zilveren 835/000 knop met parelrand en tekst. Mt: C.W Bolman Leeuwarden 1886, enkele chips

Zilveren ovale gehamerde schaal
Startprijs 80 EUR

Fraaie ovale zilveren gehamerde schaal, 900/000, met gecontourneerde rand met gevlochten bewerking. 26,5x19x3 cm. ca 198 gr. In goede staat.

Zilver aspergeschaal
Startprijs 550 EUR

Unieke zilveren aspergeschaal, 800/000, Duits. Halfronde schaal met gecontournerde dubbele rand. Opengewerkt met langwerpige en ronde motieven. Geplaatst op 4 fraaie krulpootjes. Gemerkt: M.Hansen, 20...

2 Franse zilveren dienlepels
Startprijs 125 EUR

Twee antieke Franse zilveren sierlepels met geschulpte bak en putties op gegoten bewerkte steel ca. 185gr. (samen), 800/000, 28cm. Cond.: G

2 Zilveren roomlepels
Startprijs 90 EUR

Twee zilveren roomlepels, 835/000. Een roomlepel, Biedermeier met ovale bak met gecontourneerde rand voorzien van gravure bevestigd aan een geconturneerde steel met bewerking en een eikel. Voorzien va...

Zilveren tabaksdoos 1845
Startprijs 190 EUR

Antiek Hollands zilveren tabaksdoos met ribbelversiering,835/000. Grootkeur. jl: L:1845, MT: J.v Halteren Schoonhoven. ca. 146 gram 12,5x7,5x2cm Cond:G

Zilveren schuitje
Startprijs 460 EUR

Fraai uitgewerkt zilveren bakje, 88 Zolotniks. Russisch ovaal schaaltje met rand voorzien van opgelegde krullen. Op ovale voet met bloem- en bladbewerking. Met royale grepen. Voorzien van vergulde bin...

2 Zilveren fazanten
Resultaat: 90 EUR

Twee zilveren fazanten, miniaturen, 800/000. 12x3x6 cm. ca. 42 gr. In goede staat.

2 Zilveren kandelaars
Startprijs 70 EUR

Twee zilveren tafelkandelaars, 925/000. Twee fraaie kandelaars met getorste rand en vlakbewerking. Voorzien van gevulde voet. ø10x8 cm. Eén kandelaar is iets gedeukt aan de onder en bovenrand.

Zilveren design klemband
Startprijs 30 EUR

Zilveren design klemband, 925/000, met afgevlakte bovenzijde, 58x46 mm. Breedte 12 mm. MT.: Edelmetaalbedrijf populier n.v. Den Bosch. ca. 16,3 gr.

Zilveren ring met carneool 925/000
Resultaat: 25 EUR

Zilveren ring met carneool 925/000 ringkop 22x17mm maat 59.

Modern zilveren collier 925/000
Startprijs 25 EUR

Modern zilveren collier 925/000. ca 39 gr. (massief) Lengte 80cm

Zilveren sieradenset met lapis
Startprijs 35 EUR

Zilveren sieradenset met Lapis Lazuli, bestaande uit een hanger, een ring en oorhangers met een hart bezet met een driehoekige lapis lazuli. totaal ca. 8,3 gr. ø 51 grootte hanger ca 2 cm incl. oog.

Armband zilver Pianegonda
Startprijs 375 EUR

Zilveren armband, 925/000, Merk Pianegonda, met 4 bedels met roodgouden, 750/000, plaatjes. Voorzien van kapitolstok. totaal ca. 33 gr. Lengte 18 cm.

Zilveren broche diamant
Startprijs 75 EUR

Zilveren broche, 835/000,. Fraaie bloementakjes bezet met 14 diamanten met oud slijpsel. 40x23 mm. ca. 7 gr. in goede staat.

Zilveren broche
Startprijs 30 EUR

Grote ronde broche van kunststof versierd met zilveren ornamenten en zirconia. ø 58 mm.

Zilveren horlogeketting met munt
Startprijs 75 EUR

Zilveren horlogeketting met munt, 925/000. Ketting van verlopende gourmetschakels met musketonhaak en onedele kapitolstok. Voorzien van een munt: Huddersfield &District cross country assoc. Gewicht al...

Zilveren horlogeketting
Startprijs 55 EUR

Zilveren horlogeketting, 925/000, Engels. Ketting gemaakt van een verlopende Gourmetschakel met kapitolstok en musketonhaak. Breedte 6-9 mm. Lengte 36 cm. ca. 44 gr.

Armband zilver parels, Pianegonda
Startprijs 300 EUR

Zilveren armband, 925/000, gourmet bezet met parels, waarvan een met gouden rand. Merk Pianegonda. ca. 33 gr. Lengte 19 cm. In goede staat

9 Zilveren kinderringen
Resultaat: 20 EUR

Lot met 9 zilveren kinderringen, 925/000. ca 9 gr.

Lot barnsteen
Resultaat: 90 EUR

Lot met diverse barnstenen sieraden o.a. drie colliers en een armband. ca 97 gr.

Kristallen koekjespot
Startprijs 120 EUR

Geslepen kristallen koekjespot met waaier- en ruitslijpsel, en geslepen ster op bodem, op onderschotel met geschulpte rand, ook met ster op bodem. Deksel voorzien van 6 kantige gegraveerde 835/000 zil...

Zilveren theeset
Startprijs 660 EUR

Prachtige twee delige zilveren theeset, 835/000. Theeset bestaande uit een ronde bolle theekan met bijpassende roomkan, rijkelijk versierd met rocailles. MT.: J.kuiper, Amsterdam, jl.: E 1864. 22x13x1...

Djokja bus, 20e eeuw
Startprijs 125 EUR

Djokja zilveren bus, 800/000. Ronde bus met florale Djokja bewerking en bijbehorend deksel. ø 7,5 x 9 cm. In goede staat. ca. 179 gr.

Gouden naaldenkoker
Resultaat: 110 EUR

Gouden naaldenkoker, 585/000, Frans. Prachtig versierd met gedreven guirlandes en bewerkt met Biedermeier gravures. 7x1cm. ca 3,2 gr. In zeer goede staat.

Zilveren brandewijnkom
Startprijs 300 EUR

Zilveren brandewijnkom, rondom versierd met drijfwerk, waaronder vogel en florale motieven 835/000 ca. 101gr. ø 18cm inclusief handgrepen. In zeer goede conditie

Zilveren hengselmandje
Startprijs 125 EUR

Fraai zilveren hengselmandje, 875/000, met vergulde binnenzijde. Rond mandje op gladde voet met een sierlijk bewerkte rand afgewerkt met een rand met parels. Rusland rond 1950. ø 11x11 cm. ca 197 gr. ...

Zilveren suikerbak
Startprijs 360 EUR

Antiek zilveren suikerbak, 835/000. Vierkante suikerbak met afgeronde hoeken geplaatst op 4 rijkelijk versierde krulpoten. Suikerbak met opgelegde rand met krullen en accantusbladeren geplaatst op een...

Zilveren servies, 4-delig
Resultaat: 550 EUR

Fraai zilveren thee-, moccaservies, 835/000. Servies in een ovale vorm met een geribbeld motief, met de koffie- en theepot voorzien van houten oren. Model: Queen Ann. Afmeting: theepot: 26 x 11 x 18 c...

Zilveren natfruit-lepel
Resultaat: 120 EUR

Fraaie strakke zilveren natfruitlepel, 835/000, Lepel met grote ovaal vormige bak, uitgewerkt met bloemen en gravures, met strakke steel. M.T.: Koninklijke zilverfabriek Begeer n.v. Voorschoten, jl.: ...

2 Karaffen met zilveren stoppen
Resultaat: 110 EUR

Twee kristallen karaffen voorzien van zilveren stoppen, halsen en kragen, Engels 925/000. Eén karaf rond/bol geslepen model met uitgewerkt zilveren kraag. Voorzien van bolle bewerkte dop en een karaf ...

6 Zilveren vorken en lepels
Resultaat: 220 EUR

Zes zilveren vorken en zilveren lepels, 835/000, Hollands. Vorken en lepels, tafelcouvert, met puntvormige steel voorzien van een getrembleerde en een s-vormig geslepen rand. MT.: Cornelis Wendels, Mi...

4 Zilveren sleven
Resultaat: 180 EUR

Vier zilveren sleven,bwg, Hollands. Sleven voorzien van ovale puntbak voorzien van gecontourneerde steel voorzien van getrembleerde bewerking langs de rand en aan de bovenkant van de steel. MT.: D.H. ...

7 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 50 EUR

Lot met 7 zilveren lepeltjes, 835/000, met een kroontje. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer. Eén lepeltje wat afgesleten aan de achterzijde. ca. 72 gr. Lengte 10 cm

Gouden ring met carneool
Startprijs 40 EUR

Gouden ring, 585/000, met carneool. Ring met ovale zetting met versierde rand met een carneool. zetkast wat afgesleten. ca. 3,1 gr. ø 53

Gouden broche met parels
Startprijs 200 EUR

Prachtige gouden broche, 750/000, met parels. Gouden broche in de vorm van een soort tak versierd met cultivé parels. 30x35 mm. In zeer goede staat

Gouden horlogesleutel; pistool
Startprijs 200 EUR

Bijzondere gouden horlogesleutel, 585/000, in de vorm van een pistool. Voorzien van veiligheidsketting. Lengte 6 cm. Cond.; R-G

Gouden broche met granaat
Startprijs 225 EUR

Grote gouden broche, 585/000, met granaten. Prachtige gouden broche in de vorm van een zeskant volledig bezet met granaten. ø 40 mm ca. 16 gr. Als nieuw

Set met granaat
Resultaat: 135 EUR

Set sieraden zilver verguld met granaat bestaande uit oorknoppen met een rozet, een bloemvormige en markiesvormige broche en een schakelarmband met bloemvormige schakels bezet met granaten. Totaal ca ...

Gouden collier met kruis
Resultaat: 160 EUR

Gouden collier met kruis, 585/000. Collier met een accolade vormige schakels met een groot gouden kruis verfraaid met Biedermeier krulgravure. Op de hoeken versierd met krullen. ca. 9,8 gr. Kruis 6,5x...

Antieke gouden broche
Startprijs 260 EUR

Antieke gouden broche, 585/000, met diamanten. Broche in de vorm van een maan met een bloementak, bezet met diverse diamanten, met oud slijpsel, in zilver gezet. Grootte 36x26 mm. ca. 8,4 gr. In goede...

Antieke speld met briljant
Startprijs 200 EUR

Antieke gouden kapspeld, 585/000, royaal bezet met diamanten met oudslijpsel. 52x22 mm. In goede staat.

Gouden collier met streekhanger
Resultaat: 70 EUR

Gouden collier, 585/000, met streekhanger met granaat. Collier van ronde ankerschakel voorzien van een ronde hanger met granaat en filigrainbewerking, gemaakt van een sluiting. Voorzien van onedele ve...

Gouden hanger met zegel
Startprijs 100 EUR

Gouden hanger, 585/000, met wapenzegel en medaillon met haar. Hanger in de vorm van een wapen met lagensteen voorzien van een gravure van een anker en een kruis. Aan de achterzijde te openen en voorzi...

Gouden manchetknopen Zeeuwse knop
Resultaat: 250 EUR

Fraaie antiek gouden manchetknopen gemaakt uit een Zeeuwse knop, ø 24 mm. Voorzien van belastingkeur. Enkele deukjes in de knoppen en een iets beschadigd randje aan één knop. totaal ca. 14 gr.

Koraal ketting
Startprijs 225 EUR

Koralen ketting, met tonvormige kralen, 8 mm, lengte 60 cm. ca. 48 gr. Zonder sluiting.

Zilveren fotolijst met emaille.
Startprijs 850 EUR

Fraaie zilveren fotolijst. 84 Zolotniks, versierd met emaille. Ovaal medaillon voor foto in een zilveren gecontourneerde plaat prachtig versierd met diverse kleuren emaille. De achterkant is gemaakt u...

Zilveren soeplepel
Resultaat: 70 EUR

Zilveren soeplepel, 835/000, met filet en parelrand. MT.: Johannes Schijfsma, Woudsend, Sneek. jl.: D: 1888. ca 189 gr. 32x10 cm. In goede staat.

Zilveren Empire suikerlepel
Startprijs 80 EUR

Zilveren Empire suikerlepel, 835/000. Suikerstrooier voorzien van ronde steel met dubbele filetrand. Een rechthoekige bak met geschulpte binnenrand en een opengewerkt hekjes patroon met in het midden ...

Zilveren pepermuntdoosje, schelp
Resultaat: 90 EUR

Zilveren pepermuntdoosje, 835/000, in de vorm van een schelp. Mooi bol doosje gemaakt als schelp met scharnierend deksel. Voorzien van ZII keur. 6x4,5x3cm. ca 42 gr. In goede staat.

Zilveren tweedelig roomstel
Startprijs 70 EUR

Zilveren roomstel bestaande uit een suikercoupe en een melkkannetje, 925/000, met gevulde voet. Roomstel bokaalmodel met oren. 15x8,5 cm. Fisher, enkele kleine deukjes. Verder in goede staat.