Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Secretaire
Startprijs 400 EUR

Duitse antieke mahoniehouten Louis Philippe secretaire met volle zuilen en kroon, omstreeks 1870 met mooi mahoniehouten binnenleven met lades en deuren, zuilen en capitellen, lichte gebruikerssporen, ...

Delfts polychroom kaststel
Startprijs 35 EUR

Driedelig Delfts polychrome kaststel met floraal decor, flora keramiek, 2e helft 20e eeuw in goede staat 25-34cm.

Inktstel met zilver
Startprijs 125 EUR

Kristallen inktstel met zilver, 835/000, op houten basement. Fraai inktstel met 2 bolle inktpotjes met ovaal en markiesvormig slijpsel voorzien van zilveren kraag en dop versierd met parelrand. Met th...

Chinees bord (chip)
Resultaat: 80 EUR

Zeldzame 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen schotel, gemerkt Kang Xy, floraal,vogel en gouddecor, geschulpte omranding Cond:R 6,5xø28,3cm.

Delfts Blauwe vaas/lamp
Startprijs 220 EUR

Oude lamp gemaakt van 18e eeuwse Delftsblauwe vaas, heeft chips, 51cm Cond:R/G

N. Gumberger
Startprijs 100 EUR

Nikolaus Gumberger 1822-1898 Duitse school, bergdorp, olieverf op paneel, 23x18cm Cond:G

2 Schilderijtjes
Startprijs 60 EUR

Twee schilderijtjes 20e eeuw, G.v. Marle en onduidelijk, boten op het strand en boerenhuis met wandelaar, olieverf op paneel, 8x8cm en 16x14cm. Cond:G

Kavel Hollands aardewerk
Resultaat: 60 EUR

Negen delen oud Hollands aardewerk, o.a. Defts witte plooischotel, 4 x makkum 2x Fayence, visschaal, bladvormig schaaltje, roomkan (chips en beschadigingen) 14-35cm. Cond:R/G

Schilderij, Metsu 1661
Resultaat: 300 EUR

G. Metsu 1661, 19e eeuwse kopie) Jager met wijnglas, geweer, tin en gevogelte, olieverf op paneel 23x27,5cm

2 Porseleinen dames
Resultaat: 60 EUR

Twee Duitse porseleinen figuren omstreeks 1950, gemerkt: H.S halfnaakte dame en danseres 13-15cm Cond:G

3 Beeldjes, knikkende hoofdjes
Startprijs 175 EUR

Drie 19e eeuwse porseleinen figuren met schuddende hoofdjes, Arabische vrouw en man, en 1 Chinees, beschadigingen 8-12cm. Cond:R/G

Religieus schilderij
Startprijs 360 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, religieuze voorstelling, originele lijst, olieverf op linnen 107x85cm. Cond:R/G

Schilderij, van Wissen
Startprijs 400 EUR

J.H van Wissen omstreeks 1930 Hollands strandgezicht met vissersvolk, pointillisme, olieverf op linnen 35x46cm Cond:G

Schilderij, havengezicht ca. 1900
Resultaat: 100 EUR

P.Ooms omstreeks 1930, Hollands havengezicht, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G

Grote imari vaas
Startprijs 100 EUR

Zeer grote Japans porseleinen Imari kraagvaas met figuren in landschapsdecor, paradijsvogel, goud, en floraal decor 9minimale chip kraag) 62cm Cond;G

Porseleinen lamp
Resultaat: 130 EUR

Prachtige grote antieke porseleinen lamp met bolelfen of putti, gemerkt Spode Engeland, geelectrificeerd, in goede staat 75x45cm

Paul Morro
Resultaat: 250 EUR

Paul Morro 1925-1972 (Infried Paul Henze Morro) Duitse school stadsgezicht met vele figuren, olieverf op linnen 70x80cm Cond:G

A. van beek Loosdrechtse plassen
Startprijs 800 EUR

Bernard Anthony van Beek, 1875-1941 Kortenhoef, poldergezicht met steiger en eenden, olieverf op linnen (verso Loosdrechtse plassen) 40x60cm Cond;G

Schilderij stoomboot
Resultaat: 200 EUR

Sabine Rickmers, zeer gedetailleerd, passagiersstoomboot, olieverf op paneel 32x26cm. Cond:G

Gemberpot, Fam Rose
Startprijs 125 EUR

Oude Chinese porseleinen deksel voorraadpot met familie Roze decor, omstreeks 1930 of later, in goede staat 22x16øcm

2 Blauwe Chinese vazen, 19e eeuw
Resultaat: 170 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met blauwe achtergrond en interieurdecor met vazen, 27,5x13ø Cond:G

Notenhouten Grunder tafelklokje
Resultaat: 35 EUR

Antieke Duitse notenhouten tafelklok omstreeks 1880 Gründerzeit, wormbeval, wijzerplaat geoxideerd 42cm Cond:M

Zonneklokje
Resultaat: 60 EUR

Oude houten zonneklok goudkleurig met mechanisch uurwerk met bovenliggende balans 20e eeuw in goede staat 25ø

Chinese kom met lotusbloemen
Startprijs 2.500 EUR

Negentiende eeuwse Chinees porseleinen kom met lotusbloemen decor, goud-rood in goede staat 7,8x17,5cm.