Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Bajonet en pistool
Startprijs 50 EUR

Antiek pistool (Oosterse voorlader) antieke reparaties, 19e eeuw 29-30cm Cond:G

Zes zilveren ringen
Resultaat: 50 EUR

Lot met zes zilveren ringen, 925/000, Breed model met kleurstenen. Nieuw ca. 98 gr.

2 Porseleinen dames
Resultaat: 60 EUR

Twee Duitse porseleinen figuren omstreeks 1950, gemerkt: H.S halfnaakte dame en danseres 13-15cm Cond:G

3 Beeldjes, knikkende hoofdjes
Startprijs 175 EUR

Drie 19e eeuwse porseleinen figuren met schuddende hoofdjes, Arabische vrouw en man, en 1 Chinees, beschadigingen 8-12cm. Cond:R/G

Geldclips, briefopener, vijl
Startprijs 40 EUR

Lot zilver bestaande uit 2 geldclips, één met schip en één met letter J, briefopener bekroond met een schip en een vijl met zilveren floraal gegraveerd heft. In goede staat.

Grote imari vaas
Startprijs 100 EUR

Zeer grote Japans porseleinen Imari kraagvaas met figuren in landschapsdecor, paradijsvogel, goud, en floraal decor 9minimale chip kraag) 62cm Cond;G

Porseleinen lamp
Resultaat: 130 EUR

Prachtige grote antieke porseleinen lamp met bolelfen of putti, gemerkt Spode Engeland, geelectrificeerd, in goede staat 75x45cm

Theezeef + geboortelepel
Startprijs 40 EUR

Zilveren theezeef en geboortelepel, 835/000. Beiden Hollands. Theezeef met een afbeelding van een schip in de bak en op de steel MT.: B.W. van Eldik, Zutphen jl.: k: 1920. en een geboortelepel met dub...

Poppenhuis met 6 kamers
Startprijs 125 EUR

Groot poppenhuis met 6 kamers, eigenbouw met diverse meubelen en accessoires, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 65x62x28cm

3 Set sieraden, met glas
Resultaat: 15 EUR

3 Sets sieraden met glas: 1x Hanger en oorhanger van glas. Hanger en oorhangers in peervorm met zwart, zilver, wit en goudkleur bewerkt. Hanger bevestigd aan een collier van zwart lint en 6 zwarte koo...

Amerikaanse (trap)brandweerauto
Resultaat: 100 EUR

Oude Amerikaanse brandweer trapauto, omstreeks 1980, fire engine no 8(mist iets op gril, koplamp mist)In redelijke staat 60x110x54cm.

Chinese hoornen cup
Startprijs 250 EUR

Antieke Chinese hoornen beker met figuren in landschapsdecor rondom, omstreeks 1900 11,5cm. Cond:G

Zilveren pepermuntdoosje, 18e eeuw
Startprijs 110 EUR

Antiek zilveren pepermuntdoosje, 800/000. Gecontourneerd pepermuntdoosje versierd met Biedermeier krullen en bloemen. De zijkant is voorzien van een rib-bewerking. De onderzijde is voorzien van een gr...

Gemberpot, Fam Rose
Startprijs 125 EUR

Oude Chinese porseleinen deksel voorraadpot met familie Roze decor, omstreeks 1930 of later, in goede staat 22x16øcm

2 Blauwe Chinese vazen, 19e eeuw
Resultaat: 170 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met blauwe achtergrond en interieurdecor met vazen, 27,5x13ø Cond:G

Gietijzeren visitekaartjes standaard
Resultaat: 280 EUR

Duitse 19e eeuwse Historisme gietijzeren visitekaartjes standaard, meisje met oesterschelp, gemerkt Hanau E.G. Zimmerman 32cm. Cond:G

3 Bezemstuivers
Startprijs 60 EUR

Kavel met 3 bezemstuivers: 1x Zilveren Pijl-of bezem stuiver Zeelandia anno 1791, Kwaliteit: ZF/P, 1x Zilveren pijl-of bezem stuiver Gelria anno 1764. Kwaliteit: ZF/P en 1x Zilveren pijl-of bezem stui...

Chinese kom met lotusbloemen
Startprijs 2.500 EUR

Negentiende eeuwse Chinees porseleinen kom met lotusbloemen decor, goud-rood in goede staat 7,8x17,5cm.

2 Putti lampen
Startprijs 275 EUR

Twee Barockstijl tafellampen met putti(kunststof) 20e eeuw in goede staat 52cm.

5 Delen kristal
Startprijs 20 EUR

Vijf delen kristal 20e eeuw 1 maal zwaan gesigneerd Snappharr Glasbruk, eend, paard(oor af), diamantvorm(chip) souvernierbord Wien(chips) 4,5-11cm Cond:R/G

Zilveren brandewijnkom
Startprijs 350 EUR

Antieke brandewijnkom, zilver, 835/000 versierd met drijfwerk, MT: J.J Schijfsma, Sneek 26x14x8cm ca 290gr

Gouden ring alexandriet
Startprijs 125 EUR

Gouden rozet ring met alexandriet met granaat, 585/000 Rozet ring met in het midden een ovaal geslepen alexandriet, 12x8 mm, met daaromheen een rand met glasgrananten. 20x16 mm. ø 50 ca. 5,5 mm.

2 Glazen bolvazen
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke blauwglazen bolvazen, iriserend blauw met gouden floraal decor(Lutz stijl) nr 242/287, omstreeks 1920 10-ø10cm. Cond:G

Kristallen flacon, zilv. montuur
Resultaat: 40 EUR

Oude ruitkristallen parfumverstuiver met 925 sterling zilveren montuur, in goede staat 18cm.