Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee brandweerhelmen, 1900
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Duitse brandweer kinderhelmen omstreeks 1920, 1 van messing 1 van leder en metaal 22-25cm. Cond:G

3 Antieke Chinese borden
Startprijs 35 EUR

Drie antieke Chinese porseleinen borden omstreeks 1900 met spelende chinese kinderen, 22,8ø Cond:G

3 Chinees porseleinen hanenborden
Startprijs 100 EUR

Drie oude Chinees porseleinen borden met hanen(chicken decor) omstreeks 1930 of later, gemerkt met gouddecor, 1 schaal en 2 borden, in goede staat 6,5x25,5ø en 26ø cm Cond:G

2 Delen Chinees porselein
Resultaat: 90 EUR

Twee x 18e/19e eeuwse Chinees porselein, kom met tuindecor, bord met diepblauw tuindecor, randschade/chips 16,6x21,3cm. Cond:R/G

Miniatuur
Resultaat: 120 EUR

Oud antiek miniatuur portret, geschilderde voorstelling Napoleon Bonaparte, omstreeks 1900, in notenhouten lijst, en in goede staat

2x Mahoniekist met divers bestek
Startprijs 60 EUR

Lot plated, antiek doosje met vorken, bestekdoos met divers bestek en opdienlepels 15-33cm. Cond:G

10 Bierpullen
Resultaat: 45 EUR

Tien oude Duitse bierpullen o.a. met tinnen deksel 20e eeuw 14-30cm Cond:G

2 KPM borden, kasteelgezicht
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Duitse K.P.M borden met kasteelvoorstellingen, omstreeks 1900 in goede staat 26ø

Karaffenset, hertegewei
Startprijs 180 EUR

Antieke likeurset Schwarzwald, gemaakt van hertengewei, karaf met 8 glazen, 1 glashouder beschadigd 34x28øcm. Cond:G

6 Figuren, erotica
Startprijs 60 EUR

Zes erotica figuren China, 2e helft 20e eeuw, 1 beschadigd, Cond:R/G

2 Grote Imari schotels
Startprijs 180 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schotels, bord met fijne beschildering heeft haarlijn 40-41cm Cond:R/G

Divers Royal Albert porselein
Resultaat: 25 EUR

Lot Engels Royal Albert porselein 2e helft 20e eeuw, lily of the valley decor, cakeschaal, eierdop, tafelbel, theekop met onderschotel, servetring, twee schaaltjes, vorkje en lepel, taartschep en mes ...

Jan Mankes
Resultaat: 350 EUR

Jan Mankes 1889-1920, boerin met koe, houtsnede op papier 19x14cm Cond;G

Chinese pot
Startprijs 250 EUR

Oude Chinese Familie Verte dekselvaas met rondom landschapsdecor(gemerkt) 1e helft 20e eeuw of ouder minimale haarlijn bovenrand 37,5x22,5cm Cond: R-G

7 Chinese beeldjes
Startprijs 80 EUR

Zeven Chinese figuren naar oud voorbeeld, 2e helft 20e eeuw in goede staat 5-6cm

Eiken Jugendstil tafeltje
Resultaat: 70 EUR

Antieke Jugendstil eikenhouten kinder schrijfbureau, met 2 lades en etage, omstreeks 1900 in goede staat 77x73x39cm.

Groot stilleven, Romeny
Resultaat: 650 EUR

Pieter Willem Romeny, 1830-1898. Stilleven met Wildvoorstelling, olieverf op paneel, 70x56cm. Cond.: G

Stutterheim
Startprijs 220 EUR

Louis Stutterheim 1873-1943 landschap bij Kortenhoef, olieverf op linnen 30x40,5cm. Cond:G

Thorapointer, Rusland
Startprijs 325 EUR

Zilveren Thorapointer, zilver 84 zolotniks, Rusland versierd met getorst draad, rode steen, een kandelaar en bekroond met een fazant. Minsk 1878. Grootte 30 cm. Wat gebruiksporen. ca 50 gr.

10 Theelepels en suikerschep
Startprijs 80 EUR

Zilveren wajang lepels, 800/000. 10 theelepels en een suikerlepel met getorste steel bekroond met een wajangfiguur. ca 119 gr. Lengte 13-17 cm. In goede staat

Lot ivoren sieraden
Resultaat: 90 EUR

Lot ivoren sieraden bestaande uit een broche, een collier met rooshanger en een collier met verlopende ivorenkralen.

2 Zilveren kandelaren
Startprijs 200 EUR

Stel lage kandelaars, zilver 925/000, Duits. Stel kandelaars, 2 armig met bewerkte rand. 16x9x12 cm. Tevens gekeurd met een klein Z1 keur.

Zilveren antiek mes
Startprijs 150 EUR

Zilveren mes met staande leeuw op het heft. Mes met zilveren heft van staande leeuw welke een schild vasthoudt. nagekeurd met waarborgteken voor ongewaarborgd gehalte van nationale oorsprong. Met stal...

Zilveren kluwenhouder met rokhaak
Resultaat: 590 EUR

Zilveren kluwenhouder met rokhaak, 835/000.Hollands. Bijzondere kluwenhouder met Biedermeierversieringen en een voorstelling van een stadsgezicht. Met peervormige rokhaak. MT.: L.van Maanen Sneek, Sne...