Ongesigneerd 19e eeuw, religieuze voorstelling, originele lijst, olieverf op linnen 107x85cm. Cond:R/G
Collier van granaat met gouden streeksluiting, 585/000. 3 Rijen granaten bevestigd aan een grote streeksluiting, rond model met geschulpte rand voorzien van filigrain en bloemapplicaties. Ontbreekt ee...
Stel 18e eeuwse confituurvorkjes 835/000 steelaanzet dubbel lof steeleinde rond model met kam, Mt: Hendrik Vrijman Rotterdam. 1793, 11,5cm 20gr.
Twee zilveren roomlepels, 835/000. Een roomlepel, Biedermeier met ovale bak met gecontourneerde rand voorzien van gravure bevestigd aan een geconturneerde steel met bewerking en een eikel. Voorzien va...
Grote fijn gedecoreerde 19e eeuwse gesigneerde bronzen plantenbak met olifantenkoppen, 13x44x27cm Cond;G
Achtiende eeuwse Barok bewerkte kaarsdover van tin en een bronzen zegelstempel(petschaft) 8-17cm Cond:G
Grote antieke bruingeglazuurde voorraadpot 19e eeuw 48x33øcm Cond:G
Negentiende eeuwse houtgestoken notenhouten wandconsole in rococco stijl met marmeren blad, in goede staat 48x61x98cm Cond:G
Creme geverfd massief eiken bijzettafel met lade, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 52x80x80cm
Twee messing tafellampen 2e helft 20e eeuw, in goede staat 80xø50cm
Reusachtige antieke blaasbalg, met leder, vermoedelijk Duitsland, 19e eeuw, geen wormbeval, voor smederij, in goede staat 170x60x85cm.
Lot met zes messen, bestaande uit 4 stalen messen en 2 zilveren messen, model puntfilet, 835/000. MT.: Koninklijke zilverfabriek Begeer, Voorschoten jl.:S: 1927. In goede staat. Lengte 23-24 cm.
Prachtig collier van grote groene tourmalijnkralen met een gouden, 585/000, sluiting. Grote gefacetteerde tourmalijnkralen, ø 16 mm, groen met roze, versierd met 17 gouden bewerkte bollen en een goud...
Lot 18e-19e eeuws metaalwerk o.a 5 sleutels, tinnen bakje, ijzeren tang, ijzeren kurkentrekker, blikken bak op leeuwenpoten 18-19cm. Cond:G
Antieke gouden broche, 585/000, met diamanten. Broche in de vorm van een maan met een bloementak, bezet met diverse diamanten, met oud slijpsel, in zilver gezet. Grootte 36x26 mm. ca. 8,4 gr. In goede...
Zilveren soeplepel, 835/000, met filet en parelrand. MT.: Johannes Schijfsma, Woudsend, Sneek. jl.: D: 1888. ca 189 gr. 32x10 cm. In goede staat.
Fraai gedreven 835/000 zilveren brandewijnkom met hamerslag en graveringen, Groninger model met staande oren als zeepaardje Mt: P. Heerens en Zn, Schoonhoven. jl.: K:1970. ca 156 gr. 20x8x10cm. In go...
Schaar met zilveren grepen aan ketting met rokhaak. Grepen met fruitversieringen met gladde ronde ogen en een jasseron ketting bevestigd aan een rokhaak. Voorzien van keur voor vreemde werken. Totaal ...
Grote 19e eeuwse notenhouten Franse buffetkast, 3 deurs, onder met houtgestoken leeuwenfamilie, verder volle zuilen, duivelskoppen, ranken en twee prieelen, hoge hemel, en koplijst omstreeks 1880, 245...
Sierlijk verguld couvert, bestaande uit twee vorken, een lepel en een mes voorzien van gecontourneerde steel met fraai versiering en voorzien van een monogram. Lengte 16 cm. ca. 135 gr.
G. Metsu 1661, 19e eeuwse kopie) Jager met wijnglas, geweer, tin en gevogelte, olieverf op paneel 23x27,5cm
Twee schilderijtjes 20e eeuw, G.v. Marle en onduidelijk, boten op het strand en boerenhuis met wandelaar, olieverf op paneel, 8x8cm en 16x14cm. Cond:G
Nikolaus Gumberger 1822-1898 Duitse school, bergdorp, olieverf op paneel, 23x18cm Cond:G
Antieke Jugendstil Arnhems platelen presenteerschaal omstreeks 1900 met floraal decor, 38x26cm. Cond:G
Twee roodkoperen scheeps/seinlampen gemerkt S.W.M.F Port en Starboard, 20e eeuw in goede staat 31cm.
Maurice Lacroix horloge, bicolour kast met zwart leren band. ø kast 36 mm. In goede staat, band is wat versleten. Werkend
Kleine Hollandse eikenhouten luierkabinet omstreeks 1860 met bovenlade en twee deuren, drie lades onder. Met origineel benen beslag, recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 165x...
Groot antiek Hollands eikenhouten bordenrek, 19e eeuws met panelen bloemen en ranken in goede staat 90x130x14cm Cond:G
Antieke Chinees porseleinen penselenpot, 1e helft 20e eeuw, gemerkt met landschapdecor, in goede staat 11,5x7,5ø Cond:G
Twee zilveren bonbontangen, Duits 835/000, beiden voorzien van florale bewerkingen. 15-17 cm. ca. 101 gr. In goede staat.
Rado horloge, double kast met bruin leren band. Mechanisch, ø kast 36 mm. Klein barstje in het glas en een afgesleten band. Verder in goede staat.
Zilveren 835/000 verguld Russisch vorkje met geemailleerde steel en een goudkleurig Russisch lepeltje 9-11cm
Zakpotlood met goud, 585/000 en een zakhorloge. Een potlood met gouden bewerkte doppen, lengte 94 mm, en een witmetalen zakhorloge met een paard, werkend. ø 44 mm.
Twee Russische zilveren lepels, 84 zolotniks, rijkelijk versierd met emaille, op de bak een wapen, kroon en bloemen, voorzien van een deels getorste steel bekroond met een helblauwe kroon. Lengte 19 c...
Oud Oosters kleed fijngeknoopt, Kanchipurpari met floraal decor in goede staat 202x300cm Cond:G
Groot oud Chinees tapijt met vazen en floraal decor 210x310cm Cond:G
Oud Oosters Kelim tapijt met verschillende kleuren, in goede staat, kleine restauratie 130x196
Achttiende eeuwse Chineesporseleinen trekpot Queng Lung met floraal decor (deksel niet origineel) 10x16x8,3 ø
Twee 18e-19e eeuwse porseleinen kommen, Amsterdams bont met floraal en gouddecor, beide randschade 7,5x15ø Cond;R
Grote oude Weense vaas, gemerkt met bijenkorf en J.K Carlsbad omstreeks 1900, jugendstil met gouddecor en figuren in coulissendecor, in goede staat 38x21ø
Zeer groot natuurstenen Art Deco beeld omstreeks 1920, gesigneerd Menneville, Venetiaanse voorstelling man in gondel bij vrouw op kade, compositiemetaal, handbeschilderd, gondel hout met messing 56x64...
Antieke bronzen figuur door Eugen Wagner 1871-1942, man met sijs op marmeren voet, 36cm. Cond:G
Drie bronzen beelden 20e eeuw, twee musicerende figuren, Duitse jongen met krant 24-33cm
Houtgesneden figuur omstreeks 1930, dansende vrouw in klederdracht, in goede staat 39cm. Cond:G
Antieke bronzen figuur maarschalk te paard omstreeks 1900, door Boyer, Emile Boyer 1903-1953, in goede staat 15cm. Cond:G
Antieke compositie metalen figuur, voorstellende een baby op kinderstoel, door l. Steiner, poot achter beschadigd en breukje been., 29cm. Cond:R/G
Zilveren ring, Pierre cardin, 925/000, gerhodineerd. met draaibare binnenring bezet met 4 zirconia's. Breedte 8 mm. ø 53. ca. 10 gr. Nieuw
Uniek groot Djokja zilveren dienblad, 800/000. Ovale schaal met hamerslag en een rand met de bekende Djokja versiering. 41x28 cm MT.: (MD) Moeljodihardjo, 1936-1938 ca. 901 gr. In zeer goede staat.
Kavel zilver bestaande uit een servetband en vingerdoekband, 835/000, met gravure, suikertang met roosjes, 835/000, en 6 kleine theelepels, 800/000, met strak gevormde bak en lofje aan de steel. Tota...
Duitse 18e eeuwse glazen flacon(bruidsflacon) met geschilderde afbeelding en tekst, Ich bin bereit dir zu Dienen Diener alle Zeit, 15x7,5x4,5cm Cond:G
Mooi 4 delig Engels plated servies, theekan, koffiekan, roomkan, suikerpot, klassieke vormgeving, 20e eeuw 15-28cm.
Snoer met bloedkoralen met een mooie rode kleur, kaasvormig, ø 9 mm. ca 62 gr. Mooie kwaliteit. Lengte 52 cm.
Twee beginnersverzamelingen Nederland in 4 DAVO albums en diverse jaarpakketten in eurowaarden
Henry Ness Zweedse school, Fjord met zeilboten, olieverf op linnen 36x54 Cond:G
Antieke Ruitkristallen schaal met 835 zilveren beugel(gerepareerd) 21x23ø Cond:G
Twee miniaturen jager met pijp en ijscoman met handkar, met draaiende wielen Mt;C.A Stout Rotterdam 21gr.
Drie oude kristallen geslepen bonbonmanden 20e eeuw in goede staat 10-20cm. Cond:G
Jaren 70 Italiaanse Guitano Sciolari hanglamp met glazen bollen, in goede originele staat, krimpnaad grijs kunststof, 85x40ø Cond:G
Vijf x Ad van den Berg 2005 stad op palen, lithografie op papier 40x58cm Cond:G
Diverse delen plated, tablet, tabaksdoos, 5 messenleggers etc 5,5-40cm. Cond:G
Oude ruitkristallen parfumverstuiver met 925 sterling zilveren montuur, in goede staat 18cm.
Twee antieke blauwglazen bolvazen, iriserend blauw met gouden floraal decor(Lutz stijl) nr 242/287, omstreeks 1920 10-ø10cm. Cond:G
Gesigneerd J.J. Destree 19e eeuw, winterlandschap met figuren op het ijs, olieverf op paneel 18x12cm. Cond:G
G. van Pelt(Godefridus) Belgische school Antwerpen 1873-1926 st Josse ten Noode, boerenhuis aan het water, olieverf op linnen 100x136 cond:G
Barokke tinnen Godslamp, omstreeks 1800, in goede staat 77x30ø Cond:G
Zilveren hanghorloge, 835/000, met lange zilveren ketting. Merk Uniona. Kleine horloge met bewerkte rand en achterzijde, ø 28 mm,mechanisch. Hangend aan een lang collier, 925/000, lengte 70 cm. Totaal...
Vijf delen kristal 20e eeuw 1 maal zwaan gesigneerd Snappharr Glasbruk, eend, paard(oor af), diamantvorm(chip) souvernierbord Wien(chips) 4,5-11cm Cond:R/G
Oosterse bewerkte koperen ketel 20e eeuw in goede staat 20x13øcm.
Twee verschillende verzilverde miniatuur teckels 7-8cm.
Antiek bruidegomspijpje in de vorm van een zeilschip uit 1875. 835/000, lengte 11cm, In goede staat
Hendrik Fleurbaay Vlissingen 1896-1975, 17e eeuwse driemaster op volle zee, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G
Twee 19e eeuwse lak plaquettes met stempelafdruk, de benenkluif Utrecht Lauwerecht, 18x17x1cm. Cond:G
Zilveren rokhaak voorzien van chatelaine met schaar en breischede. Zilveren rokhaak, 835/000, in schildvorm, MT.: P.R.Cabboes, leeuwarden jl.: Q:1850. Voorzien van 2 jasseronkettingen, één met een ant...
Peter van den Braken 1896-1979, bloemen, olieverf op paneel 21x15cm Cond:G
Restsignatuur 1e helft 20e eeuw, strandgezicht met vele figuren olieverf op linnen 50x41cm Cond:G
Lot bestaande uit vier zilveren ringen: een ring met een achtmotief bezet met zirconia's, ø 53, een pavé ring met zirconia's, ø 51 een ring met floraal decor bezet met diverse barnstenen, ø 53, en ee...
Negentiende eeuwse pallisander theekist met twee deksels binnenin, origineel slot, 10x20x11cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Chinees porseleinen kom met lotusbloemen decor, goud-rood in goede staat 7,8x17,5cm.
Twaalf zilveren theelepels, 835/000, Hollands. Fraaie lepels met een laat Empire puntsteel en kabelrand en een spitse lepelbak. MT.: Hendrik Matthias Brandt, Amsterdam jl.: E 1839 ca.114,7 gr. één le...
Mooie antieke Hollandse schippertjes petroleumlamp, met handbeschilderde gebloemde kap omstreeks 1900, 50x28øcm.Cond:G
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met blauwe achtergrond en interieurdecor met vazen, 27,5x13ø Cond:G
Oude Chinese porseleinen deksel voorraadpot met familie Roze decor, omstreeks 1930 of later, in goede staat 22x16øcm
Jaap van Kregten 1878-1967, Twents landschap met kalveren, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1700, edele heer met engelenvleugels, olieverf op linnen 39,5x57cm. Cond:G
Drie antieke landkaarten 17e-18e eeuws, nieuwe kaart Schieland, Berghe op zoom, Dijkgraaf 16-24cm gravures op papier Cond:G
Kavel met 3 bezemstuivers: 1x Zilveren Pijl-of bezem stuiver Zeelandia anno 1791, Kwaliteit: ZF/P, 1x Zilveren pijl-of bezem stuiver Gelria anno 1764. Kwaliteit: ZF/P en 1x Zilveren pijl-of bezem stui...
Twaalf zilveren likeurlepels, 835/000, in cassette. Lepels met gecontourneerde steel met getrembleerde bewerking en voorzien van een puntbak. MT.: Gebroeders Deelman, Groningen, 1863-1878. Totaal ca. ...
Prachtige grote antieke porseleinen lamp met bolelfen of putti, gemerkt Spode Engeland, geelectrificeerd, in goede staat 75x45cm
Gouden rozet ring met alexandriet met granaat, 585/000 Rozet ring met in het midden een ovaal geslepen alexandriet, 12x8 mm, met daaromheen een rand met glasgrananten. 20x16 mm. ø 50 ca. 5,5 mm.
Oude Amerikaanse brandweer trapauto, omstreeks 1980, fire engine no 8(mist iets op gril, koplamp mist)In redelijke staat 60x110x54cm.
Zeer grote Japans porseleinen Imari kraagvaas met figuren in landschapsdecor, paradijsvogel, goud, en floraal decor 9minimale chip kraag) 62cm Cond;G
Groot poppenhuis met 6 kamers, eigenbouw met diverse meubelen en accessoires, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 65x62x28cm
Drie 19e eeuwse porseleinen figuren met schuddende hoofdjes, Arabische vrouw en man, en 1 Chinees, beschadigingen 8-12cm. Cond:R/G