Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren kandelaar
Startprijs 30 EUR

Zilveren 835/000 kandelaar opgevulde voet 6x6cm. MT: H. Höhle en J.J Bolhuis Amsterdam, voet licht bedeukt omstreeks, 1930

Kristallen vaas, zilv. voet
Startprijs 30 EUR

Fraai geslepen kristallen bloemenvaas 7,5x16cm op ronde gevulde 835/000 zilveren voet MT.: W. Burger en zonen, Haarlem. jl.: a 1960.

2 Zilveren kinderlepels
Startprijs 30 EUR

Zilveren 800/000 kinderlepel met fraai spiegelmonogram achterzijde steel en een 800/000 zilveren lepeltje Duits, 44gr. 11-18cm

Zilveren armband met kwarts
Startprijs 30 EUR

Zilveren armband, 925/000, met rookkwarts. ca 15,6 gram, 19cm lang Nieuw. Merk "Fossil"

2 Gouden dasspelden met parel
Startprijs 30 EUR

Twee gouden steekspelden, 585/000 met cultivé parel, ø 7 mm. Lengte 63 mm.

Barnstenen colliers ruw
Startprijs 30 EUR

Drie lange snoeren met barnsteenkralen, ruw of slechts getrommeld. Eén met een donkere kleur. Grootte ca 9-5 mm. Lengte 60, 140 en 170 cm. ca 156 gr.

Lot sieraden met snijwerk
Startprijs 30 EUR

Lot sieraden met snijwerk bestaande uit 3 lange colliers met olijfvormige houten kralen met langwerpige hanger met o.a. een boedha en Aziatische afbeeldingen en een rinkelarmband met sierlijk snijwer...

Broche, 9 karaat
Startprijs 30 EUR

Broche, 333/000, met parels, Fraaie gekrulde broche bezet met 3 cultivé parels. Grootte 45x30 mm. ca. 3,3 gr.

Zirkonia ketting 925/000
Startprijs 30 EUR

Zilveren zirkonia ketting, 925/000 met witte zirkonia 20x10mm lengte 45cm 14,5gr.

Zilveren ring met turkoois 925/000
Startprijs 30 EUR

Zilveren ring met turkoois 925/000 steen 13x16mm, ø 51, 8,3gr.

2 Zilveren ringen met stenen
Startprijs 30 EUR

Twee zilveren ringen, 925/000. Een brede zilveren ring versierd met in het midden een ovaal gefacetteerde licht blauwe steen en de buitenranden bezet met zoirconia's. 15 mm ø 60 En een ring met 3 blok...

Antheils-Schein Handelsgesellschaft 1886
Startprijs 30 EUR

Antieke Duitse Antheils-Schein, Berliner handelsgesellschaft C.No 02293 8 april 1886 in lijst, 23,5x33cm Cond:G

Schilderij, H. Stumm
Startprijs 30 EUR

H. Stumm omstreeks 1900 Duitse school, landschap met figuren en zwanen, olieverf op linnen 33x24cm Cond:M

Kustplaats, gesigneerd
Startprijs 30 EUR

Gesigneerd onder passpartout, kustplaats, ingekleurde ets op papier 26x19cm. Cond:G

Schilderij, Guy Fouget
Startprijs 30 EUR

Guy Fouguet 1923- vaas met bloemen olieverf op linnen 30x24cm Cond:G

Schilderij, onduidelijk gesigneerd
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk, Russische school omstreeks 1920 rotsen kust, olieverf op paneel 47x35cm Cond:G

Schilderij, meisje en jongen
Startprijs 30 EUR

H. Miller 20e eeuw, jongen en meisje met zakdoek, olieverf op linnen, 50x30cm. Cond:G

Schilderij, Anconé
Startprijs 30 EUR

M.T Ancone, stadsgezicht oud Oldenzaal, olieverf op linnen 40x50cm Cond;G

Schilderij J. van Oosten, stilleven
Startprijs 30 EUR

J. van oosten stilleven schaal met eieren, olieverf op paneel 30x40cm Cond:G

Schilderij J. van Oosten, stilleven
Startprijs 30 EUR

J. van Oosten, stilleven met uien, olieverf op paneel 24x30cm Cond:G

Schilderij, Krijn van Dijke
Startprijs 30 EUR

Krijn van Dijke Rotterdam 1910 -Scharten 1980 landschap met kasteel aquarel op papier 49x31cm Cond:G

Schilderij, polderlandschap met huizen
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw landschap met witte huizen en knotwilgen

Klingebögle
Startprijs 30 EUR

R Klingbögl 1881-1943 Duitse school, Weens interieur met portaalklok en commode, olieverf op paneel 18,5x13,5cm Cond:G

H. ten Cate Weber
Startprijs 30 EUR

H ten Cate Weber, naïeve schilderkunst, herkomst de Pook 56x51cm dorp met vissers op hoge wal, olieverf op paneel

Geert Maring
Startprijs 30 EUR

Geert Maring 1989, 1943 Warfum (minerva etc.) abstract landschap e.p./6, ingekleurde ets op papier 64x49cm Cond:G

A.H. Hoffmann, stilleven
Startprijs 30 EUR

A.H. Hoffmann, vaas met bloemen, olieverf op linnen 40x30cm Cond:G

A.H. Hoffmann
Startprijs 30 EUR

AH. Hoffmann, riviergezicht met vissers, olieverf op linnen, 40x30cm. Cond:G

3 Werken, P. Lasonder
Startprijs 30 EUR

Drie maal P Lasonder, twee stilleven een landschap, aquarel op papier, 28x20cm Cond:G

Opaline petroleumlamp
Startprijs 30 EUR

Antieke opaline glazen petroleumlamp omstreeks 1900, geëlectrificeerd, 60cm. Cond:R

Petroleumlamp
Startprijs 30 EUR

Antieke opaline glazen geëlectrificeerde petroleumlamp met floraal decor 54cm Cond:G

Tinnen kraankan
Startprijs 30 EUR

Negentiende eeuwse tinnen kraankan met koperen kraan, bedeukt 34cm. Cond:R

2 Duitse antiquarische illustraties
Startprijs 30 EUR

Twee Duitse antiquarische illustraties, 17,5-32,5cm Cond:R/G

Groene staande lamp met kap
Startprijs 30 EUR

Italiaanse houtgestoken staande lamp met beschilderingen omstreeks 1960, 162x35ø Cond:G

2 Dekseldoosjes
Startprijs 30 EUR

Twee vooroorlogse dekseldoosjes, 1 maal baceliet(beschadigd), 1 maal agaat met messing montuur(goed)

8-Armige messing kroon
Startprijs 30 EUR

Achtarmige messing kroon (geelectrificeerd) omstreeks 1900 in goede staat 57x72øcm.

4 Delen antiek
Startprijs 30 EUR

Antieke geldcassette met sleutel en 3 antieke zakmessen omstreeks 1900 Cond:G

Telefoon
Startprijs 30 EUR

Decoratieve houten telefoon 2e helft 20e eeuw, naar oud voorbeeld, made in Italy 26x24x17cm. Cond:G

Oud blik, Chinese voorstelling
Startprijs 30 EUR

Antieke blikken doos met slot en Chinese gelithografeerde voorstelling, omstreeks 1900, vereenigde blikfabriek Amsterdam 14x23x18,5cm Cond:G

Barometer, 80-er jaren
Startprijs 30 EUR

Hollandse barometer, notenhout, 2e helft 20e eeuw, Warmink, in goede staat 83cm

Kruisbeeld, bisquit porselein
Startprijs 30 EUR

Antiek heilig Kruis omstreeks 1900, met eiken kruis en bisquit porseleinen heilig kruis 71x35cm. Cond:G

Koperen hanglamp
Startprijs 30 EUR

Kleine bronzen kaarsen kroonluchter, 20e eeuw in goede staat 37x40øcm

Mozaik, Maria met kind
Startprijs 30 EUR

Heilig mozaik, Madonna met kind omstreeks 1930 of ouder, in goede staat 34x34cm.

2 Weegschalen
Startprijs 30 EUR

Twee antieke gietijzeren weegschalen met messing, omstreeks 1900 in goede staat 40-60cm.

2 Boten
Startprijs 30 EUR

Twee houtgesneden kajaks op houders, 2e helft 20e eeuw 88-91cm. Cond.: G

Koperen treef
Startprijs 30 EUR

Negentiende eeuwse koperen tafeltreef op hoge voet 24,5xø19 in goede staat

Koperen ketel met onderstel
Startprijs 30 EUR

Antieke koperen ketel met comfort en brander, omstreeks 1900 in goede staat 37cm.

Stuurwiel (boot)
Startprijs 30 EUR

Oude vetus stuurwiel voor boot, 20e eeuw in goede staat 51cm.

Stel koperen kandelaars
Startprijs 30 EUR

Stel messing kandelaars omstreeks 1920, naar oud voorbeeld, in goede staat 24cm.

2 Penningen Begeer
Startprijs 30 EUR

Twee penningen in doos van Begeer Voorschoten voor 25 jaar trouwe dienst ø8cm. en ø5cm. Cond.: G. Tevens een set met 5 munten "Sail 95", 1x een munt van 10 euro 1996, 1x 5 euro 1996, 1x munt Rotterdam...

1 Gulden 1892
Startprijs 30 EUR

Zilveren 1 Gulden, Koningin Wilhelmina anno 1892. Kwaliteit: ZF/P

Set antieke benen dominostenen
Startprijs 30 EUR

Set antieke benen dominostenen met hout, in houten doos, omstreeks 1900 in goede staat, 4,5x19,5x6,5cm.

Bloementafeltje met binnenbak
Startprijs 30 EUR

Houten bloemtafel met binnenbak, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 49x53ø Cond;G

Spiegel
Startprijs 30 EUR

Antieke halspiegel, omstreeks 1900 met facetgeslepen spiegel, in goede staat 125x70cm.

Kameelhocker
Startprijs 30 EUR

Oude kameelhocker, gemaakt van hout, koperbeslagen lederen zitting, oker kleurig (nieuw bekleed) in goede staat 52x70x38cm Cond:G

Ronde salontafel
Startprijs 30 EUR

Antieke mahoniehouten salontafel met glasplaat, fineerschade bij 3 spant 62x104 Cond:R/G

Spiegel, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR

Antieke spiegel met facetgeslepen spiegelglas omstreeks 1890, lijst beschadigd 91x47cm Cond:R

Antieke stoel
Startprijs 30 EUR

Antieke Engelse stoel met armleuning, omstreeks 1900, bewerkte poten en armleuning, velours stoffering 103x60x85cm Cond:G

Karaffenset groen
Startprijs 30 EUR

Antieke groen glazen likeurset, 7 delig met floraal en emaille beschildering 5,5-23cm in goede staat

Glazen vaas
Startprijs 30 EUR

Hoge blauwgroene transparante vaas omstreeks 1970, waarschijnlijk Murano, in goede staat 38cm.

2x Glazen press papiers
Startprijs 30 EUR

Twee oude glazen, paper weights, 20e eeuw 5,5x7cm. in goede staat

Divers kristal
Startprijs 30 EUR

Lot divers kristal 20e eeuw 12x, vazen, schalen, manden,1 vaas gelijmd, minimale chips Cond:R/G

2 Opaline vazen
Startprijs 30 EUR

Twee antieke opaline vazen met landschapsdecor, omstreeks 1900, 1 gelijmd 26xø13cm Cond:R/G

Kavel met 23 glazen
Startprijs 30 EUR

Lot van 23 diverse kristallen glazen met diverse slijpsels en afbeeldingen. 5-14 cm Cond.:G

5 Delen Fürstenberg porselein
Startprijs 30 EUR

Vijf delen oud Duits Fürstenberg porselein 60er jaren, 2 bolvazen, 2 hoge vazen, koekjesschaal 10-20cm. Cond:G

Groot wandbord, goudimari
Startprijs 30 EUR

Groot oud Imari porseleinen schotel, 2e helft 20e eeuw, tuindecor, 46,5cm. Cond:G

Porseleinen mandje
Startprijs 30 EUR

Antieke porseleinen bonbonniere met hengsel Weens gemerkt omstreeks 1900, floraal met gouddecor in goede staat 11,5x16x11cm

7 Delen Delft
Startprijs 30 EUR

Zeven x Hollands aardewerk 20e eeuw, 5 delig kaststel en 2 apothekers potten 18-33cm. Cond:R/G

5 Porseleinen beelden
Startprijs 30 EUR

Lot diverse porseleinen figuren 20e eeuw, 2 windhonden omstreeks 1900-1930, witte beschadigd, muscicerende groep, Duitsland, , figuur edele dame, rouches beschadigd, danseresje 10-22cm.

2 Bisquit wijwaterbakjes + Mariabeeld
Startprijs 30 EUR

Twee Duitse antieke bisquit porseleinen wijwater wandbakjes , omstreeks 1900, terracotta mariabeeld Jac Maris 1955 (beschadigd) in goede staat 19-33cm. Cond:R/G

Petrus Regout eierset
Startprijs 30 EUR

Antieke Hollandse societe ceramique Maastricht eierset, omstreeks 1900 8 delig (zoutnap heeft chip) decor Beatrix, 5-21cm

3 Delen Zwiebelmuster
Startprijs 30 EUR

Drie delen Duits Meissen porselein, grote sauskom omstreeks 1900, theepotje, schaal, 13-28cm Cond;M

2 Porseleinen doosjes + schaaltje
Startprijs 30 EUR

Drie delen oud porselein 20e eeuw, herend dekseldoosje, herend schaaltje, wedgwood, blue elephant dekseldoos 10-15cm. Cond:G

3 Blauwe vazen
Startprijs 30 EUR

Drie oude porseleinen oorvazen met floraal en vogeldecor, nr 44 B.A bed. omstreeks 1930, 22cm Cond:G

Kaststel, Kang Xi-kleurig
Startprijs 30 EUR

Driedelig Chinees porseleinen kaststel in Kang Xy stijl, in goede staat 26-31cm.

Lindner vaas
Startprijs 30 EUR

Duitse Lindner porseleinen dekselvaas met floraal en gouddecor, omstreeks 1960, in goede staat 24cm.

Diverse Chinese kop & schotels
Startprijs 30 EUR

Lot 18e-19e eeuws Chinees/Japans porselein, familie Roze bordje met floraal decor en chip, 5 maal rijstwijn kopjes met gouddecor binnenin, 4 diepe schotels goud-blauw 5,5x11,5øcm. Cond:G

Divers Chinees porselein
Startprijs 30 EUR

Lot antiek Chinees porselein, landschapsdecor, 3 capucijner schotels, 3 capucijner kopjes, en een 18e eeuwse schotel, Cond:R/G

Chinese kom + schaaltje
Startprijs 30 EUR

Twee delen Chinees porselein: 1x Chinees porseleinen kom 17e-18e eeuw 5,5xø13,8cm. en 1x oude Chinese eierschaal porseleinen kom 1e helft 20e eeuw met draken- en floraal decor. Geel/roze/groen/blauw 4...

5x Staffordshire aardewerk
Startprijs 30 EUR

Vijf delen antiek Engels Staffordshire aardewerk, twee sets honden Spaniel, en keramieken figuur klokvoorstelling 10-23cm Cond:G

Zilveren sieradenset met lapis
Startprijs 35 EUR

Zilveren sieradenset met Lapis Lazuli, bestaande uit een hanger, een ring en oorhangers met een hart bezet met een driehoekige lapis lazuli. totaal ca. 8,3 gr. ø 51 grootte hanger ca 2 cm incl. oog.

Zilveren strijkijzer en lepel
Startprijs 35 EUR

Zilveren miniatuur en lepel, 835/000. Een miniatuur in de vorm van een antiek strijkijzer, 43x35 mm, MT.: Pako Metaalfabriek, Rhenen jl.:O:1974. en een suikerlepel bekroond met een man met een hoorn. ...

Divers antiek plated bestek
Startprijs 35 EUR

Antiek plated bestek, bestekcassette vis met benen heften (9 messen, 6 vorken, 1 lepel) bestekcassette met parelmoeren heften (2 vismessen) lepel, 2x saladebestek met kristallen heften 18-33cm Cond:G

3 Lepels, 2x pleet.
Startprijs 35 EUR

Drie lepels, een silverplated lepel van Wilhelmina, 6 september 1898-1938 met portret en wapen, een plated lepel met molen met losse wieken en een voorstelling van molens in de bak. En een zilveren le...

Zilveren miniatuur, olifant
Startprijs 35 EUR

Zilveren 800/000 miniatuur van een trompettende olifant. ca. 49gr. 6x5cm.

Zilveren broche kikker Quinn
Startprijs 35 EUR

Zilveren broche, kikker, 925/000. Merk Quinn. 38x28 mm. ca.16 gr. Nieuw

Design ring Novitum
Startprijs 35 EUR

Zilveren Design ring, 925/000. Strak model met geoxideerde lijnen. Breedte 12 mm. ø 54 ca. 8 gr. Nieuw

Designring Novitum
Startprijs 35 EUR

Zilveren designring, Novitum, 925/000. Strakke ring met slag, versierd met zwart geoxideerde lijnen. Breedte 7 mm. ø 54 ca. 11,5 gr. Nieuw

Klontjestang
Startprijs 35 EUR

Zilveren klontjestang 835/000 met lepelvormig uiteinde, hartvormige poten met palmet 35gr. 13cm MT: H.A Schuss, Amsterdam, jl.:B:1836

Kristallen zoutpotjes
Startprijs 35 EUR

Twee geslepen kristallen zoutpotjes met zilveren schroefdeksel ø4cm.

Kristallen peperstrooier
Startprijs 35 EUR

Fraai geslepen kristallen peperstrooier, 6,5cm. diverse slijpsels en zilveren 925/000 schroefdop Birmingham 1932

7x Der Ware Jakob, Dietz Stuttgart
Startprijs 35 EUR

Zeven Duitse Schertsuitgaves, Der ware Jacob, Druckverlag Dietz Stuttgart eind 19e eeuw 24x32cm (niet gecontroleerd of compleet is) Cond:R/G

Oostrom 1975
Startprijs 35 EUR

Wim van oostrom 1975, gemengde techniek met abstracte compositie, afkomstig galerie de Pook Hengelo. 34x48 Cond. G

Verzameling Duitse houtsnedes etc.
Startprijs 35 EUR

Grote verzameling Duitse houtsnedes, tekeningen etc. ongeveer 50 werken 22x30x3cm Cond:G

S. Tamisi, rozen
Startprijs 35 EUR

S. Tamisi, rozentakken, olieverf op linnen, 35x50cm Cond:R/G

P. de Bruin, Loosdrecht
Startprijs 35 EUR

P. de Bruin omstreeks 1930, Loosdrechtse plassen, olieverf op linnen 50x70cm Cond;G

Schilderij, Helmut Grundner
Startprijs 35 EUR

Helmut Grundner Duitse school, Rom Fontaine di Trevi, ets op papier, Cond:G