Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke vergulde spiegel
Resultaat: 250 EUR

Antieke 19e eeuwse vergulde bewerkte spiegel, in goede staat 119x82cm Cond:G

Telefoon
Resultaat: 250 EUR

Zeldzame grote antieke wandtelefoon, eikenhout, metaal omstreeks 1910, L.M Ericsson+co 68cm Stockholm

Ton Schulten, zeefdruk
Resultaat: 250 EUR

Ton Schulten (ootmarsum) titel: bloeiende akkers 162/180 1996, zeefdruk op papier, 60x84cm. Cond:G

Schilderij, gesign. Jan Kruisen
Resultaat: 250 EUR

Jan Kruysen 1874-1938 Eindhoven, boerenhuis tussen bomen, olieverf op paneel 50x38cm. Cond:G

Schilderij, havengezicht Evert Moll.
Resultaat: 250 EUR

Evert Moll, 1878-1955 Den Haag, verso leuvenhaven, olieverf op paneel 20x10cm Cond:G

Oud bingo spel
Resultaat: 250 EUR

Negentiende eeuws eikenhouten bingospel met inlegbord en 2 lades met benen speelchips 35x26x23cm.

Gouden collier met hanger
Resultaat: 250 EUR

Gouden collier met hanger, 585/000, met granaat. Gourmetcollier met hanger gemaakt van twee trouwringen versierd met 2 granaten. Voorzien van veiligheid. ø hanger 25 mm, lengte 60 cm. ca. 15,4 gr.

Zilveren snavelkan, cupido
Resultaat: 240 EUR

Prachtige zilveren snavelkan, 835/000, bekroond met een cupido. Rijkelijk versierde kan met vogels, krullen en leeuwen. Op 3 klauwpoten en hengsel met takbewerking.12x8x17 cm. ca. 209 gr. In goede sta...

Onduidelijk Duitse school
Resultaat: 240 EUR

Onduidelijk gesigneerd 50er jaren Duitse school, abstracte figuratief stilleven met schenkkan, olieverf op linnen 65x60cm Cond:G

4 Kang Xi bordjes
Resultaat: 240 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor, gemerkt, minimale randschade ø21cm. Cond:R

Benen dodenkop
Resultaat: 240 EUR

Oude antieke beengestoken doodskop, in goede staat, helft doodskop, helft gezicht 5cm Cond:G

Leeuwenkopstoel, 19e eeuw
Resultaat: 234 EUR

Prachtige 19e eeuwse houtgestoken eikenhouten Franse armleunstoel, met mooie gave lederen bekleding, leeuwenkoppen, ranken en phenixen, in zeer goede staat 124x60x75cm,

Leeuwenkopstoel, 19e eeuw
Resultaat: 234 EUR

Prachtige 19e eeuwse houtgestoken eikenhouten Franse armleunstoel, met mooie gave lederen bekleding, leeuwenkoppen, ranken en phenixen, in zeer goede staat 124x60x75cm,

Schilderij, Josef Seckel
Resultaat: 230 EUR

Josef Seckel 1937, 1881-1945 Duitse school, stilleven met pluche dieren, olieverf op linnen 52x60xm. Cond:G

Gouden collier en armband
Resultaat: 230 EUR

Gouden collier en armband, 585/000. Gouden gourmetcollier, 1,7 mm, 60 cm en een gouden armband met achtjes schakel, breedte 4,8 mm. Lengte 21 cm. Totaal ca. 14 gr.

Bronzen Russische scheepsbel
Resultaat: 230 EUR

Antieke Russische bronzen scheepsbel met tekst, omstreeks 1900 in goede staat 9xø10cm

Oude Venitiaanse spiegel
Resultaat: 230 EUR

Antieke 19e eeuwse Italiaanse glazen spiegel, eikenhouten frame, geen replica, in goede staat 96x53cm. Cond:G

Collier van barnsteen
Resultaat: 225 EUR

Collier van barnsteen, kaasvormig, verlopend van .11-25 mm. Lengte 44 cm. ca 98 gr.

Broche Art Deco
Resultaat: 225 EUR

Gouden broche, 585/000, Art Deco, bezet met diamanten. Maanvormige broche royaal bezet met diamanten voorzien van een oud slijpsel. Met een sluiting voorzien van veiligheid. ø 34 mm. ca. 6,2 gr.

Jugendstil tafelstuk, gesigneerd Christoffel
Startprijs 225 EUR

Antieke Franse christoffel vrouwen beeld die een schaal draagt genummerd, Jugendstil plated bronzen tafelstuk met kristallen schaal, omstreeks 1900, 48xø19cm Cond:G

4 Diamanten ringen
Resultaat: 225 EUR

Vier gouden ringen met diamant, 585/000. Fantasie modellen. ca. 8 gr. Nieuw

Friese stoelklok
Resultaat: 225 EUR

Grote oude antieke Friese stoelklok met wekker, latere beschildering 70cm. Cond:R/G

Armleunstoel met getorste stijlen
Resultaat: 225 EUR

Mooie 19e eeuwse franse houtgestoken stoel met getorste verbinding en mooie gave Gobelin bekleding, vrouw met vaandel en eenhoornen en florale decors in goede staat 117x77x61cm. Cond:G

Tafelklok kwikslinger
Resultaat: 225 EUR

Antieke Franse tafelklok met 8 daags uurwerk, facetgeslepen glas, boulle inleg, kwikslinger, bewerkt met leeuw en U.M 35cm. (lijst gelijmd) Cond;G