Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

8 Antieke tegels
Resultaat: 40 EUR

Acht antieke Hollandse wandtegels 19e/20e eeuw, o.a mangaan 19e eeuw, in lijst en in goede staat 13x13cm

Delfts blauw bordje, 18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Hollandse Delftse schotel, 18e eeuws, gemerkt v.d Bijl, lichte randglazuurschade, 19,5ø Cond:G

Chinees voorwerp (chip)
Resultaat: 40 EUR

Apart antiek Chinees porseleinen voorwerp, met draken en Chinees schrift, 17e-18e eeuw, bovenrand chip 20xø10cm Cond:R/G

2 Franse vaasjes, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Twee 19e eeuwse handbeschilderde Franse vazen met figuren en landschapsdecor, 1 vaas gelijmd 18cm. Cond:R/G

Franse vaas met oren
Resultaat: 40 EUR

Antieke Italiaanse gesigneerde porseleinen ampfora vaas Richard Ginori no 8 met figuren in landschap decor en gouddecor, in goede staat 27cm.

Zonnespiegel
Resultaat: 40 EUR

Kleine houtgestoken zonnespiegel, 20e eeuw met zilver en bronskleurig decor ø31 Cond:G

Twee Staffordshire hondjes
Resultaat: 40 EUR

Twee grote antieke Staffordshire hondjes Kent gemerkt, omstreeks 1930, 30cm in goede staat

3 Ballerina's
Resultaat: 40 EUR

Drie Ballerina's 2e helft 20e eeuw Adulvia porcelain 13-19cm. Cond;G

2 Lladro hondjes
Resultaat: 40 EUR

Twee Spaanse Lladro porseleinen hondengroepen, 2e helft 20e eeuw in goede staat 12-16cm.

Dienblad
Resultaat: 40 EUR

Antiek keramieken dienblad omstreeks 1910, met florale decors en vernikkelde omranding 54x37cm Cond:R/G

3 Aardewerken kruiken
Resultaat: 40 EUR

Drie 19e eeuws steengoed, melkkan met groen glazuur, 2 Keulse kruiken, (chip bodem) Cond;R/G 24-29cm.

2 Chinese vaasjes
Resultaat: 40 EUR

Twee 17e/18e eeuwse vaasjes Chinees porselein, vogel en floraal decor (haarlijn) Cond:R/G 9cm.

Chinees trekpotje, 18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Achttiende eeuwse Chineesporseleinen trekpot Queng Lung met floraal decor (deksel niet origineel) 10x16x8,3 ø

2 Spiegels, Historisme
Resultaat: 39 EUR

Twee antieke Historisme spiegels omstreeks 1880, 1 maal messing verguld met putti, en 1 maal brons(tafelklapspiegel) 25-30cm Cond:G

Jachtbestek
Resultaat: 36 EUR

Uitgebreid Duits Solingen jachtbestek, Rich.Abr. Herder gesigneerd, met hoornen heften 30 delig 17-34cm. in goede staat

Zilveren oorbellen met amethyst
Resultaat: 35 EUR

Zilveren oorbellen met amethyst, 4,7 gr. 925/000, twee amethysten 15x10mm

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 35 EUR

Lot zilveren sieraden, 835/000, bestaande uit een collier van bolletjes, een collier met bewerkte bollen, een bedelarmband met gekleurde bedels en een armband met florale schakels.

Lot met 6 staal-vergulde ringen
Resultaat: 35 EUR

Lot met staal vergulde ringen, drie bezet met zirconia's ø 50-66. Nieuw

Miniatuur vogel met kooi
Resultaat: 35 EUR

Zilveren miniatuur vogelkooi met vogel, 835/000. Zilveren standaard met vogel voorzien van vogelkooi met vogel. 4x4x12 cm. ca 24 gr.

Zilveren miniatuur, riksja
Resultaat: 35 EUR

Zilveren 835/000 miniatuur Riksja met draaibaar stuur en wielen MT.: B. Peier, Schoonhoven. ca. 30gr. Grootte 4cm.

Broche
Resultaat: 35 EUR

Zilver vergulde broche met emaille en lapis lazuli. Ovale broche mooi versierd met emaille en een ovaal geslepen lapis lazuli. 41x28 mm. ca 18 gr. In goede staat.

Camee hanger met omranding
Resultaat: 35 EUR

Elegant hangertje, Double, met camee. Fijn hangertje met fraai bewerkte rand bezet met een fraai uitgesneden camee. Grootte 29x13 mm. In goede staat.

Zilveren vergulde vork
Resultaat: 35 EUR

Antieke zilver vergulde vork, Frans 950/000, model hartfilet met fraaie bewerking bij de aanzet van de steel naar de tanden. En voorzien van een wapengravure aan de achterzijde. ca 60 gr Lengte 18 cm...

4 Zilveren lepels
Resultaat: 35 EUR

Vier unieke zilveren pasteilepels, 835/000. Lepels met een vrij ronde bak met getorste steel en afgewerkt met een gegraveerd blad. 2x MT.: Fa. J.M. van Kempen en Zonen Voorschoten, jl.: Q: 1900. en 2x...

Gouden oorhangers
Resultaat: 35 EUR

Gouden oorhangers met granaat. Brisure bezet met een granaat. Eén brisure veer wat lam. ca 1,5 gr.

Zilveren sierstop
Resultaat: 35 EUR

Zilveren 835/000 sierstop met parelrand en druiventros bekroning met blad, MT.:F.E Held, Amsterdam, ca 1880 11,5cm.

Armband + medaillon
Resultaat: 35 EUR

Zilveren armband en en goud op zilveren medaillon. Zilveren armband gemaakt van een oud bijbelslot versierd met figuren en een rond medaillon, lengte 19 cm breedte 3 cm met bewerking en monogram.ø 20 ...

2 Gouden broches
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke broches, GG 585/000. Een reversspeld van filligrain, 9 mm, en een schildbroche met ornamenten en onedele brochering. 29x20 mm.

Koralencollier
Resultaat: 35 EUR

Collier van bloedkoralen takjes, verlopend in grootte met double sluiting. 4-40 mm. Lengte collier 45 cm. ca 43 gr.

Schilderij, stilleven
Resultaat: 35 EUR

M. Nijhuis '89, stilleven met tin, schaal uien en glas, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G

2x Adrie Arendsman, zeefdruk
Resultaat: 35 EUR

Adrie Arendsman, Enschede 1941-1998 titel: Het ABC nr 6/15 zeefdruk op papier 46/34cm Cond:G

2x Adrie Arendsman, zeefdruk
Resultaat: 35 EUR

Twee werken Adrie Arendsman 1998, eerste dag van uitgifte postkaarten nr 4/15 V en nr7/15 II, zeefdruk op papier 58x52cm. Cond:G

Bureaulamp Jan des Bouvrie
Resultaat: 35 EUR

Gesigneerde metalen bureaulamp Jan des Bouvrie, 2 lichts met dimmer, 46x50x19cm, in goede staat

Kavel antiek koperwerk
Resultaat: 35 EUR

Lot 19e eeuws antiek koperwerk o.a brander, doofpot, ketel ,schaal en jardinière 14-39cm en een zeldzaam antiek koperen waterreservoir omstreeks 1800 met wandwasbak, bewerkt met floraal decor in goede...

Antieke theestoof
Resultaat: 35 EUR

19e eeuwse mahonie houten theestoof met intarsia en messing. Binnenbak 43x28cm. In redelijke staat.

Vooroorlogse harpoen
Resultaat: 35 EUR

Vooroorlogse ijzeren harpoen in goede staat (oxidatie) L. 65cm. Cond:G

Twee delen Jugendstil koperwerk
Resultaat: 35 EUR

Twee delen Duits Jugendstil omstreeks 1900, schaal kopergeslagen vrouw met fruitmand en zweepslagdecor, grote Jugendstil vaas met dennenappeldecor, gemerkt Kayser, 37-38cm Cond:G

12 Messing deurkloppers
Resultaat: 35 EUR

Twaalf oude messing deurkloppers met leeuwenkoppen (oude winkelvoorraad) in goede staat, ongebruikt 14x11x4cm

Verzameling vooroorlogse poëzieplaatjes
Resultaat: 35 EUR

Grote verzameling vooroorlogse poezieplaatjes, sommige met tekst achterop, in goede staat 14x14x10cm.

Feyenoord shirt No. 8
Resultaat: 35 EUR

Nieuw ingelijst origineel Feyenoordshirt no 8, Rotterdam G10 8, Giovanni v. Bronckhorst, in goede staat 51x67cm.

3 Dekseldoosjes, 19e eeuw
Resultaat: 35 EUR

Drie negentiende eeuwse dekseldoosjes, notenhouten garenhouder, parelmoerbeurs met vergulde sluiting, beurs notenhout, gemerkt Cannes je Reviendrai

Antiek mahonie dienblad
Resultaat: 35 EUR

Antiek mahonie dienblad omstreeks 1920 in goede staat 46ø Cond:G

Weegschaal met gewichten
Resultaat: 35 EUR

Oude messing met houten weegschaal omstreeks 1930 met 8 verzonken gewichten, in goede staat 22x35x15cm.

11 wandelstokken
Resultaat: 35 EUR

Elf oude wandelstokken 20e eeuw, o.a. met messing handvaten, in goede staat 80-90cm.

Beeldje China
Resultaat: 35 EUR

Oude Chinese spekstenen figuur, 20e eeuw in goede staat 23cm.

Beeldje op console
Resultaat: 35 EUR

Oud figuur, jonge man op console 24cm. Cond:G

2 Plated miniatuur teckels
Resultaat: 35 EUR

Twee verschillende verzilverde miniatuur teckels 7-8cm.

Afrikaans beeld, Luba
Resultaat: 35 EUR

Afrikaans houten beeld van de Luba stam, voorstellend een staande vrouw. 70x14x15cm. Cond.; R-G

Postzegelalbum
Resultaat: 35 EUR

Oud postzegel verzamelalbum, Imporia met diverse zegels, Holland, en Wereld, bestempeld 29x24x3cm Cond:R

Notenhouten Grunder tafelklokje
Resultaat: 35 EUR

Antieke Duitse notenhouten tafelklok omstreeks 1880 Gründerzeit, wormbeval, wijzerplaat geoxideerd 42cm Cond:M

2x Lederen poef
Resultaat: 35 EUR

Twee oude lederen poefen 20e eeuw met afneembare zittingen en binnen opbergruimte, bruin en blauw leder. 37x41ø Cond:G

2 Glazen bolvazen
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke blauwglazen bolvazen, iriserend blauw met gouden floraal decor(Lutz stijl) nr 242/287, omstreeks 1920 10-ø10cm. Cond:G

5 Glazen karafjes / flacons
Resultaat: 35 EUR

Vijf glazen flacons/karafjes, 2 van Frans melkglas versierd met bloemendecor, 1 karaf met gouddecor en handbeschilderd met bloemenguirlande, gemerkt Dicot Main, 1 karaf met goud omranding met bloemen ...

7 Parfumflacons
Resultaat: 35 EUR

Zeven glazen parfumflacons, 2 oranje gekleurde flacons met witte stop, 1 matglazen flacon met handbeschilderde voorstelling, 1 antieke grote flacon mat rose van kleur en 2 wit geribbelde flacons, 1x h...

Tegeltableau
Resultaat: 35 EUR

Oud antiek tegeltableau, 6 pas, met reiger, handbeschilderd, monogram R.D 46x30cm. Cond:G

4 Delen Makkum
Resultaat: 35 EUR

Vier delen Hollands Makkum keramiek, 20e eeuw, vaas, kandelaar, 2x kom 16-25cm. Cond:G

2x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 35 EUR

Twee delen 18e/19e eeuws Chinees porselein, capucijner schaaltje met zilveren montuur Lyra(haarscheur bodem), 18e eeuws schaaltje Familieroze, twee scherven gelijmd 11-12,5cm Cond:R

4-Delig Makkums kaststel
Resultaat: 35 EUR

Vier delig Makkums kaststel 20e eeuw met polychrome florale decors twee chips bij deksel 11-18cm Cond:R/G

Beschilderde vaas met romantische taferelen
Resultaat: 35 EUR

Grote oude Weense vaas, gemerkt met bijenkorf en J.K Carlsbad omstreeks 1900, jugendstil met gouddecor en figuren in coulissendecor, in goede staat 38x21ø

Delfts bonte koe
Resultaat: 35 EUR

Antieke Delftse polychrome koe 18e 19e eeuws, hoorns en juk beschadigd 20x28cm. Cond:R

Kavel divers imari
Resultaat: 35 EUR

Acht delen 19e eeuws Imari porselein, 5 borden, 2 kommen en een tablet, 16-21cm. Cond:R/G

Broche en oorschroeven Japans
Resultaat: 30 EUR

Broche en oorschroeven verguld, versierd met Japanse voostelling, ingelegd met zilver en goud. ø 39-26 mm

Ketting met amehtyst 925/000
Resultaat: 30 EUR

Ketting, zilver, 925/000, met amehtyst, 15x10mm. ca. 5,0 gr. 45cm lang

Collier van parels en bloedkoraal
Resultaat: 30 EUR

Collier van bloedkoraal en parels. Lang gedraaid collier met zoetwaterparels, ø 4 mm, en ronde bloedkoralen, ø 5 mm voorzien van double karabijnsluiting. Lengte 74 cm. ca 53 gr.

Zilveren hengselmandje
Resultaat: 30 EUR

Duits 800/000 zilveren ajour hengselmandje met parelrand aan de voet. ca. 46 gr. Grootte 10xø10,5cm. In goede staat

Labradoriet collier
Resultaat: 30 EUR

Collier van labradorietstenen. Platte stenen, 14x20mm, met zilveren sluiting met paarse steen. Lengte 45 cm

Hanger toermalijn
Resultaat: 30 EUR

Zilveren hanger met ovale toermalijn, 925/000, Grootte toermalijn 28x20mm. ca 10,3 gr. Nieuw

Barnsteencollier
Resultaat: 30 EUR

Collier van barnsteenkralen met bewerkte bolsluiting, 375/000. Fraai collier van barnsteenkralen, ø 6 mm, met gele bewerkte tussenstukjes, bevestigd aan een opengewerkte sluiting. Lengte 47 cm.

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 30 EUR

Lot zilveren sieraden bestaande uit drie ringen, een esprit collier en vleermuishanger. totaal ca 27 gr.

Lot sieraden
Resultaat: 30 EUR

Lot sieraden bestaande uit een barnsteen, ca 5x4 cm, en een double broche en schuif, in hartvorm met parel en kleursteentjes.

Lot sieraden
Resultaat: 30 EUR

Lot sieraden bestaande uit een ivoren rooshanger, een ronde broche met gravure en een zilver vergulde, 875/000 broche met camee.

2 Colliers/parels
Resultaat: 30 EUR

Twee colliers van parels één met zilveren sluiting, parels ø 9 mm, 62 cm. En een snoer met parels, ø 8 mm, lengte 55 cm. In goede staat.

4 Zilveren ringen
Resultaat: 30 EUR

Lot bestaande uit vier zilveren ringen: een ring met een achtmotief bezet met zirconia's, ø 53, een pavé ring met zirconia's, ø 51 een ring met floraal decor bezet met diverse barnstenen, ø 53, en ee...

Ring en hanger met andes opaal
Resultaat: 30 EUR

Zilveren ring en hanger, 925/000, met andes opaal. Ovaal cabouchon geslepen opaal, 12x17 mm, met brede zilveren rand, als hanger met clip en als ring met brede band. ø 53 totaal ca 10,3 gr. Nieuw

Zilveren collier met opaal
Resultaat: 30 EUR

Zilveren collier, 925/000, met hanger met opaal. Kort jasseroncollier met hanger met een ovale witte opaal, 11x9mm. Lengte 36 cm. ca. 5,6 gr.

3 Deel zilver
Resultaat: 30 EUR

Drie delen zilver bestaan: de uit een cakevork, theelepel, 835/000, en een briemesje, 925/000. Cakevork met figuren met een steel met bloemen, jl.E.: 1939 een theelepel met bloemensteel en een briemes...

2 Zilveren sieraden
Resultaat: 30 EUR

Twee zilveren sieraden, 925/000, een reverclip met krulbewerking, ontworpen door Ans Markus, 23x50mm, en een rechthoekige broche versierd met floraal decor, ontworpen door Jeroen Krabbe, 27x45mm. Tota...

Zilveren trechter en vingerdoekring
Resultaat: 30 EUR

Zilveren trechter en vingerdoekring, 835/000. Miniatuur trechter met gecontourneerde rand versierd met Biedermeier gravures 3x3cm, en een vingerdoekring versierd met dubbele filetrand. ca. 10 gr. In g...

Zilveren sierkurk
Resultaat: 30 EUR

Zilveren 835/000 sierkurk met dubbele parelrand, als nieuw MT.: S.I.Vet en Zn, Zaandam omstreeks 1920 8,5cm.

Zilveren lepel met kasteel
Resultaat: 30 EUR

Zilveren gedenklepel, Hollands 835/000. Lepel met een grote ronde bak met afbeelding van een kasteel, "het zegel ter stad Middelburg. Met een dubbel getorste steel bekroond met het wapen van Zeeland e...

Gouache, CK
Resultaat: 30 EUR

Monogram CK 19e eeuw, herenportret, beschadigd 20x17cm. gouache op papier Cond:R

Schilderij, zeegezicht
Resultaat: 30 EUR

Schaket, branding bij avond, olieverf op linnen 20x25cm. Cond:G

Schilderij, Alfred Zimmerman
Resultaat: 30 EUR

Alfred Zimmerman 1854-1910 Duitse school Beierse man met tabakspijp olieverf op paneel 18x13cm Cond:G

Schilderij, Brandsma
Resultaat: 30 EUR

Brandsma omstreeks 1960, zigeuner jongen olieverf op linnen 25x30cm Cond:G

Russische School, winter
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Russische school, winters stadsgezicht olieverf op paneel 15x20cm Cond:G

Schilderij, moeder met kind
Resultaat: 30 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1920, moeder met kind, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G

2 Zeefdrukken, Peter van den Akker
Resultaat: 30 EUR

Twee werken van Peter van den Akker Amsterdam 1949, titel: Venus e.d 3/5, en titel: diabolo e.d 3/5, zeefdruk op papier 40x31cm Cond:G

Heidegezicht bij avond
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk omstreeks 1900, heidegezicht bij avond, olieverf op linnen 27x33cm. Cond:G

P. von Weiler, stilleven
Resultaat: 30 EUR

P. von Weiler, Duitse school, stilleven met gemberpot, olieverf op paneel 41x33cm. Cond;G

Groninger kraantjeskan
Resultaat: 30 EUR

Grote 19e eeuwse Groninger kraantjeskan(stop weg, licht bedeukt en bijgeschilderd, 53cm. Cond:R

Kraankan en jardiniere
Resultaat: 30 EUR

Antieke Jardiniere en kraantjeskan, koperen Jugendstil Jardiniere met zinken binnenbak, tinnen kraantjeskan omstreeks 1800 24,5x37cm Cond:G

Lot tin
Resultaat: 30 EUR

Lot oud antiek tin, 9 lepels, 1 brandewijnkom, 5 borden, 18-15cm. Cond:G

Vroege haardplaat
Resultaat: 30 EUR

Vroege ijzeren Renaissance haardplaat 17e eeuw, beschadigd, wijnranken mt bachus, 49x49x1 Cond:R

Haal en ketel
Resultaat: 30 EUR

Negentiende eeuwse gietijzeren haal en grote ketel, dito ijzer, in goede staat, 37x97cm. Cond:G

Antieke ivoren toneelkijker
Resultaat: 30 EUR

Antieke ivoren toneelkijker met messing, gesigneerd M.Tauber Leipzig-Dresden (krimpscheuren ivoor) 8,5x11x5cm Cond:R

2 Leesboeken ca. 1830
Resultaat: 30 EUR

Twee leuke antiquarische leesboeken 1824-1832, onderwijzende lees en zangoefeningen voor 8 tot 10 jarigen door Johannes Hazeu, trouwhart van Dalheim de godvruchtige en verstandige landman, door Ferdin...