Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Franse zilveren dienlepels
Startprijs 125 EUR

Twee antieke Franse zilveren sierlepels met geschulpte bak en putties op gegoten bewerkte steel ca. 185gr. (samen), 800/000, 28cm. Cond.: G

2 Zilveren roomlepels
Startprijs 90 EUR

Twee zilveren roomlepels, 835/000. Een roomlepel, Biedermeier met ovale bak met gecontourneerde rand voorzien van gravure bevestigd aan een geconturneerde steel met bewerking en een eikel. Voorzien va...

Zilveren tabaksdoos 1845
Startprijs 190 EUR

Antiek Hollands zilveren tabaksdoos met ribbelversiering,835/000. Grootkeur. jl: L:1845, MT: J.v Halteren Schoonhoven. ca. 146 gram 12,5x7,5x2cm Cond:G

Zilveren schuitje
Startprijs 460 EUR

Fraai uitgewerkt zilveren bakje, 88 Zolotniks. Russisch ovaal schaaltje met rand voorzien van opgelegde krullen. Op ovale voet met bloem- en bladbewerking. Met royale grepen. Voorzien van vergulde bin...

2 Zilveren fazanten
Resultaat: 90 EUR

Twee zilveren fazanten, miniaturen, 800/000. 12x3x6 cm. ca. 42 gr. In goede staat.

2 Zilveren kandelaars
Startprijs 70 EUR

Twee zilveren tafelkandelaars, 925/000. Twee fraaie kandelaars met getorste rand en vlakbewerking. Voorzien van gevulde voet. ø10x8 cm. Eén kandelaar is iets gedeukt aan de onder en bovenrand.

Zilveren design klemband
Startprijs 30 EUR

Zilveren design klemband, 925/000, met afgevlakte bovenzijde, 58x46 mm. Breedte 12 mm. MT.: Edelmetaalbedrijf populier n.v. Den Bosch. ca. 16,3 gr.

Zilveren ring met carneool 925/000
Resultaat: 25 EUR

Zilveren ring met carneool 925/000 ringkop 22x17mm maat 59.

Modern zilveren collier 925/000
Startprijs 25 EUR

Modern zilveren collier 925/000. ca 39 gr. (massief) Lengte 80cm

Zilveren sieradenset met lapis
Startprijs 35 EUR

Zilveren sieradenset met Lapis Lazuli, bestaande uit een hanger, een ring en oorhangers met een hart bezet met een driehoekige lapis lazuli. totaal ca. 8,3 gr. ø 51 grootte hanger ca 2 cm incl. oog.

Armband zilver Pianegonda
Startprijs 375 EUR

Zilveren armband, 925/000, Merk Pianegonda, met 4 bedels met roodgouden, 750/000, plaatjes. Voorzien van kapitolstok. totaal ca. 33 gr. Lengte 18 cm.

Zilveren broche diamant
Startprijs 75 EUR

Zilveren broche, 835/000,. Fraaie bloementakjes bezet met 14 diamanten met oud slijpsel. 40x23 mm. ca. 7 gr. in goede staat.

Zilveren broche
Startprijs 30 EUR

Grote ronde broche van kunststof versierd met zilveren ornamenten en zirconia. ø 58 mm.

Zilveren horlogeketting met munt
Startprijs 75 EUR

Zilveren horlogeketting met munt, 925/000. Ketting van verlopende gourmetschakels met musketonhaak en onedele kapitolstok. Voorzien van een munt: Huddersfield &District cross country assoc. Gewicht al...

Zilveren horlogeketting
Startprijs 55 EUR

Zilveren horlogeketting, 925/000, Engels. Ketting gemaakt van een verlopende Gourmetschakel met kapitolstok en musketonhaak. Breedte 6-9 mm. Lengte 36 cm. ca. 44 gr.

Armband zilver parels, Pianegonda
Startprijs 300 EUR

Zilveren armband, 925/000, gourmet bezet met parels, waarvan een met gouden rand. Merk Pianegonda. ca. 33 gr. Lengte 19 cm. In goede staat

9 Zilveren kinderringen
Resultaat: 20 EUR

Lot met 9 zilveren kinderringen, 925/000. ca 9 gr.

Lot barnsteen
Resultaat: 90 EUR

Lot met diverse barnstenen sieraden o.a. drie colliers en een armband. ca 97 gr.

Kristallen koekjespot
Startprijs 120 EUR

Geslepen kristallen koekjespot met waaier- en ruitslijpsel, en geslepen ster op bodem, op onderschotel met geschulpte rand, ook met ster op bodem. Deksel voorzien van 6 kantige gegraveerde 835/000 zil...

Zilveren theeset
Startprijs 660 EUR

Prachtige twee delige zilveren theeset, 835/000. Theeset bestaande uit een ronde bolle theekan met bijpassende roomkan, rijkelijk versierd met rocailles. MT.: J.kuiper, Amsterdam, jl.: E 1864. 22x13x1...

Djokja bus, 20e eeuw
Startprijs 125 EUR

Djokja zilveren bus, 800/000. Ronde bus met florale Djokja bewerking en bijbehorend deksel. ø 7,5 x 9 cm. In goede staat. ca. 179 gr.

Gouden naaldenkoker
Resultaat: 110 EUR

Gouden naaldenkoker, 585/000, Frans. Prachtig versierd met gedreven guirlandes en bewerkt met Biedermeier gravures. 7x1cm. ca 3,2 gr. In zeer goede staat.

Zilveren brandewijnkom
Startprijs 300 EUR

Zilveren brandewijnkom, rondom versierd met drijfwerk, waaronder vogel en florale motieven 835/000 ca. 101gr. ø 18cm inclusief handgrepen. In zeer goede conditie

Zilveren hengselmandje
Startprijs 125 EUR

Fraai zilveren hengselmandje, 875/000, met vergulde binnenzijde. Rond mandje op gladde voet met een sierlijk bewerkte rand afgewerkt met een rand met parels. Rusland rond 1950. ø 11x11 cm. ca 197 gr. ...

Zilveren suikerbak
Startprijs 360 EUR

Antiek zilveren suikerbak, 835/000. Vierkante suikerbak met afgeronde hoeken geplaatst op 4 rijkelijk versierde krulpoten. Suikerbak met opgelegde rand met krullen en accantusbladeren geplaatst op een...

Zilveren servies, 4-delig
Resultaat: 550 EUR

Fraai zilveren thee-, moccaservies, 835/000. Servies in een ovale vorm met een geribbeld motief, met de koffie- en theepot voorzien van houten oren. Model: Queen Ann. Afmeting: theepot: 26 x 11 x 18 c...

Zilveren natfruit-lepel
Resultaat: 120 EUR

Fraaie strakke zilveren natfruitlepel, 835/000, Lepel met grote ovaal vormige bak, uitgewerkt met bloemen en gravures, met strakke steel. M.T.: Koninklijke zilverfabriek Begeer n.v. Voorschoten, jl.: ...

2 Karaffen met zilveren stoppen
Resultaat: 110 EUR

Twee kristallen karaffen voorzien van zilveren stoppen, halsen en kragen, Engels 925/000. Eén karaf rond/bol geslepen model met uitgewerkt zilveren kraag. Voorzien van bolle bewerkte dop en een karaf ...

6 Zilveren vorken en lepels
Resultaat: 220 EUR

Zes zilveren vorken en zilveren lepels, 835/000, Hollands. Vorken en lepels, tafelcouvert, met puntvormige steel voorzien van een getrembleerde en een s-vormig geslepen rand. MT.: Cornelis Wendels, Mi...

4 Zilveren sleven
Resultaat: 180 EUR

Vier zilveren sleven,bwg, Hollands. Sleven voorzien van ovale puntbak voorzien van gecontourneerde steel voorzien van getrembleerde bewerking langs de rand en aan de bovenkant van de steel. MT.: D.H. ...

7 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 50 EUR

Lot met 7 zilveren lepeltjes, 835/000, met een kroontje. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer. Eén lepeltje wat afgesleten aan de achterzijde. ca. 72 gr. Lengte 10 cm

Gouden ring met carneool
Startprijs 40 EUR

Gouden ring, 585/000, met carneool. Ring met ovale zetting met versierde rand met een carneool. zetkast wat afgesleten. ca. 3,1 gr. ø 53

Gouden broche met parels
Startprijs 200 EUR

Prachtige gouden broche, 750/000, met parels. Gouden broche in de vorm van een soort tak versierd met cultivé parels. 30x35 mm. In zeer goede staat

Gouden horlogesleutel; pistool
Startprijs 200 EUR

Bijzondere gouden horlogesleutel, 585/000, in de vorm van een pistool. Voorzien van veiligheidsketting. Lengte 6 cm. Cond.; R-G

Gouden broche met granaat
Startprijs 225 EUR

Grote gouden broche, 585/000, met granaten. Prachtige gouden broche in de vorm van een zeskant volledig bezet met granaten. ø 40 mm ca. 16 gr. Als nieuw

Set met granaat
Resultaat: 135 EUR

Set sieraden zilver verguld met granaat bestaande uit oorknoppen met een rozet, een bloemvormige en markiesvormige broche en een schakelarmband met bloemvormige schakels bezet met granaten. Totaal ca ...

Gouden collier met kruis
Resultaat: 160 EUR

Gouden collier met kruis, 585/000. Collier met een accolade vormige schakels met een groot gouden kruis verfraaid met Biedermeier krulgravure. Op de hoeken versierd met krullen. ca. 9,8 gr. Kruis 6,5x...

Antieke gouden broche
Startprijs 260 EUR

Antieke gouden broche, 585/000, met diamanten. Broche in de vorm van een maan met een bloementak, bezet met diverse diamanten, met oud slijpsel, in zilver gezet. Grootte 36x26 mm. ca. 8,4 gr. In goede...

Antieke speld met briljant
Startprijs 200 EUR

Antieke gouden kapspeld, 585/000, royaal bezet met diamanten met oudslijpsel. 52x22 mm. In goede staat.

Gouden collier met streekhanger
Resultaat: 70 EUR

Gouden collier, 585/000, met streekhanger met granaat. Collier van ronde ankerschakel voorzien van een ronde hanger met granaat en filigrainbewerking, gemaakt van een sluiting. Voorzien van onedele ve...

Gouden hanger met zegel
Startprijs 100 EUR

Gouden hanger, 585/000, met wapenzegel en medaillon met haar. Hanger in de vorm van een wapen met lagensteen voorzien van een gravure van een anker en een kruis. Aan de achterzijde te openen en voorzi...

Gouden manchetknopen Zeeuwse knop
Resultaat: 250 EUR

Fraaie antiek gouden manchetknopen gemaakt uit een Zeeuwse knop, ø 24 mm. Voorzien van belastingkeur. Enkele deukjes in de knoppen en een iets beschadigd randje aan één knop. totaal ca. 14 gr.

Koraal ketting
Startprijs 225 EUR

Koralen ketting, met tonvormige kralen, 8 mm, lengte 60 cm. ca. 48 gr. Zonder sluiting.

Zilveren fotolijst met emaille.
Startprijs 850 EUR

Fraaie zilveren fotolijst. 84 Zolotniks, versierd met emaille. Ovaal medaillon voor foto in een zilveren gecontourneerde plaat prachtig versierd met diverse kleuren emaille. De achterkant is gemaakt u...

Zilveren soeplepel
Resultaat: 70 EUR

Zilveren soeplepel, 835/000, met filet en parelrand. MT.: Johannes Schijfsma, Woudsend, Sneek. jl.: D: 1888. ca 189 gr. 32x10 cm. In goede staat.

Zilveren Empire suikerlepel
Startprijs 80 EUR

Zilveren Empire suikerlepel, 835/000. Suikerstrooier voorzien van ronde steel met dubbele filetrand. Een rechthoekige bak met geschulpte binnenrand en een opengewerkt hekjes patroon met in het midden ...

Zilveren pepermuntdoosje, schelp
Resultaat: 90 EUR

Zilveren pepermuntdoosje, 835/000, in de vorm van een schelp. Mooi bol doosje gemaakt als schelp met scharnierend deksel. Voorzien van ZII keur. 6x4,5x3cm. ca 42 gr. In goede staat.

Zilveren tweedelig roomstel
Startprijs 70 EUR

Zilveren roomstel bestaande uit een suikercoupe en een melkkannetje, 925/000, met gevulde voet. Roomstel bokaalmodel met oren. 15x8,5 cm. Fisher, enkele kleine deukjes. Verder in goede staat.