Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

8 Apostel lepeltjes
Startprijs 140 EUR

Acht zilveren apostellepeltjes, 835/000 met een grote pleet lepel met apostel. 11-18 cm. Zilvergewicht: ca. 106 gr.

2x Mahoniekist met divers bestek
Startprijs 60 EUR

Lot plated, antiek doosje met vorken, bestekdoos met divers bestek en opdienlepels 15-33cm. Cond:G

Zilveren pasteivork
Startprijs 50 EUR

Fraaie zilveren pasteivork, 800/000. Voorzien van getorste steel. De bak met de tanden heeft een getrembleerde rand. ca 80 gr. Met monogramgravure. Lengte 22 cm. Cond.: G

2 Franse bordjes met familiewapen
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse Frans porseleinen Samson borden met floraal en wapendecor 21,5cm gemerkt, in goede staat

Zilveren ring met robijn
Startprijs 60 EUR

Zilveren ring met ronde robijn 925/000, en een rand bezet met kleine robijnen, allen cabouchon geslepen. grootte 18x13mm, ø 56,ca. 9,7gr. Nieuw

Opgezet wildzijn
Resultaat: 300 EUR

Antiek opgezet wildzwijn kop met houtsnijwerk, omstreeks 1916 Dannenberg, in goede staat 64x86x45cm. Cond:G

Twee Griekse figuren
Startprijs 100 EUR

Twee oude gipsen figuren, 1e helft 20e eeuw, twee Griekse dames, minimale chip, 24x37cm. Cond:R/G

Karaffenset, hertegewei
Startprijs 180 EUR

Antieke likeurset Schwarzwald, gemaakt van hertengewei, karaf met 8 glazen, 1 glashouder beschadigd 34x28øcm. Cond:G

2 Grote Imari schotels
Startprijs 180 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schotels, bord met fijne beschildering heeft haarlijn 40-41cm Cond:R/G

Divers Royal Albert porselein
Resultaat: 25 EUR

Lot Engels Royal Albert porselein 2e helft 20e eeuw, lily of the valley decor, cakeschaal, eierdop, tafelbel, theekop met onderschotel, servetring, twee schaaltjes, vorkje en lepel, taartschep en mes ...

Japans cloisonne beeldje
Startprijs 65 EUR

Japanse Cloissonne Geisha met glasbloem en sieraden, 20e eeuw 21,5cm Cond:G

Benen zonnewijzer met kompas
Startprijs 150 EUR

Oude benen zonnewijzer met kompas, 20e eeuw gemerkt Ansonia Clock Co New York USA met scheepsdecor op deksel, in goede staat 9,5x6x1.8cm

Ovale spinnekop-tafel
Startprijs 100 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten spinnekoptafel, Holland omstreeks 1860, in goede staat 77x107x130cm.

Jachtgeweer, enkelloops
Startprijs 170 EUR

Negentiende eeuwse voorlader mat gravering, in goede staat 123cm. Cond:G

A. Karssen
Startprijs 3.000 EUR

Anton Karssen 2e helft 20e eeuw, Hollandse ijspret, naar 19e eeuws voorbeeld, olieverf op paneel 70x49cm Cond:G

Marmeren potje met zilveren deksel
Startprijs 110 EUR

Zwavelstokkenpotje, marmer met zilveren deksel, pootjes en hengsel, 835/000. Bruin marmeren zwavelstokkenpotje met Biedermeier bewerkte deksel en hengsel. Geplaatst op 3 zilveren pootjes. ø8x11cm. plm...

Zilveren waterkan met schaal
Startprijs 1.000 EUR

Bijzondere fraaie zilveren waterkan met bijpassende onderschotel, 925/000, Italië. Grote schenkkan, glad, iets een gehamerd decor, met dubbele rand op voet. Voorzien van een platte brede handgreep met...

Zes zilveren bestekdelen
Startprijs 60 EUR

Zes bestekdelen bestaande uit een zilveren visschep met fraaie gravure op de schep, klein breukje, 2 botermesjes met verguld blad, 800/000 Wilh. Giese en drie vleesvorken met zilveren heft, 800/000.

Groot stilleven, Romeny
Resultaat: 650 EUR

Pieter Willem Romeny, 1830-1898. Stilleven met Wildvoorstelling, olieverf op paneel, 70x56cm. Cond.: G

Gouden armband met carneool
Startprijs 500 EUR

Gouden armband, 585/000, met carneool. Gouden schakelarmband, met 9 ronde schakels met geschulpte rand voorzien van een rond gefacetteerde carneool. ø schakel 18 mm. Voorzien van veiligheidsketting. L...

Witgouden broche met parel en diamant
Startprijs 240 EUR

Witgouden broche, 585/000, met diamant. Staafbroche, strikmodel, bezet met diverse kleine diamanten en een parel, ø 6 mm. Lengte 5 cm. ca. 7,5 gr.

Schaar met schede en ketting
Resultaat: 130 EUR

Schaar met zilveren greep, schede en ketting, 835/000. Schaar voorzien van zilveren greep en schede versierd met gegraveerde Biedermeier krul/ en bloembewerking. Voorzien van jasseronketting. Lengte 1...

Zilveren ovale zoutvaatjes
Startprijs 80 EUR

Stel 835/000 zilveren zoutvaatjes met divers drijfwerk, staande op 4 pootjes met blauwglazen binnenbakjes 5,5x4x4cm Z2 keur, importeursteken Hamco Amsterdam.

Gouden slavenband met briljant
Startprijs 1.300 EUR

Elegante slavenband GG/WG 585/000 met briljanten. Strakke brede slavenband, breedte 8 mm, met groot WG stuk, 28x8 mm, bezet met 3 rijen met 51 briljanten, totaal ca. 0.76 crt VSI/SI-TW, iets oplopend....