Acht zilveren apostellepeltjes, 835/000 met een grote pleet lepel met apostel. 11-18 cm. Zilvergewicht: ca. 106 gr.
Lot plated, antiek doosje met vorken, bestekdoos met divers bestek en opdienlepels 15-33cm. Cond:G
Fraaie zilveren pasteivork, 800/000. Voorzien van getorste steel. De bak met de tanden heeft een getrembleerde rand. ca 80 gr. Met monogramgravure. Lengte 22 cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Frans porseleinen Samson borden met floraal en wapendecor 21,5cm gemerkt, in goede staat
Zilveren ring met ronde robijn 925/000, en een rand bezet met kleine robijnen, allen cabouchon geslepen. grootte 18x13mm, ø 56,ca. 9,7gr. Nieuw
Antiek opgezet wildzwijn kop met houtsnijwerk, omstreeks 1916 Dannenberg, in goede staat 64x86x45cm. Cond:G
Twee oude gipsen figuren, 1e helft 20e eeuw, twee Griekse dames, minimale chip, 24x37cm. Cond:R/G
Antieke likeurset Schwarzwald, gemaakt van hertengewei, karaf met 8 glazen, 1 glashouder beschadigd 34x28øcm. Cond:G
Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schotels, bord met fijne beschildering heeft haarlijn 40-41cm Cond:R/G
Lot Engels Royal Albert porselein 2e helft 20e eeuw, lily of the valley decor, cakeschaal, eierdop, tafelbel, theekop met onderschotel, servetring, twee schaaltjes, vorkje en lepel, taartschep en mes ...
Japanse Cloissonne Geisha met glasbloem en sieraden, 20e eeuw 21,5cm Cond:G
Oude benen zonnewijzer met kompas, 20e eeuw gemerkt Ansonia Clock Co New York USA met scheepsdecor op deksel, in goede staat 9,5x6x1.8cm
Negentiende eeuwse mahoniehouten spinnekoptafel, Holland omstreeks 1860, in goede staat 77x107x130cm.
Negentiende eeuwse voorlader mat gravering, in goede staat 123cm. Cond:G
Anton Karssen 2e helft 20e eeuw, Hollandse ijspret, naar 19e eeuws voorbeeld, olieverf op paneel 70x49cm Cond:G
Zwavelstokkenpotje, marmer met zilveren deksel, pootjes en hengsel, 835/000. Bruin marmeren zwavelstokkenpotje met Biedermeier bewerkte deksel en hengsel. Geplaatst op 3 zilveren pootjes. ø8x11cm. plm...
Bijzondere fraaie zilveren waterkan met bijpassende onderschotel, 925/000, Italië. Grote schenkkan, glad, iets een gehamerd decor, met dubbele rand op voet. Voorzien van een platte brede handgreep met...
Zes bestekdelen bestaande uit een zilveren visschep met fraaie gravure op de schep, klein breukje, 2 botermesjes met verguld blad, 800/000 Wilh. Giese en drie vleesvorken met zilveren heft, 800/000.
Pieter Willem Romeny, 1830-1898. Stilleven met Wildvoorstelling, olieverf op paneel, 70x56cm. Cond.: G
Gouden armband, 585/000, met carneool. Gouden schakelarmband, met 9 ronde schakels met geschulpte rand voorzien van een rond gefacetteerde carneool. ø schakel 18 mm. Voorzien van veiligheidsketting. L...
Witgouden broche, 585/000, met diamant. Staafbroche, strikmodel, bezet met diverse kleine diamanten en een parel, ø 6 mm. Lengte 5 cm. ca. 7,5 gr.
Schaar met zilveren greep, schede en ketting, 835/000. Schaar voorzien van zilveren greep en schede versierd met gegraveerde Biedermeier krul/ en bloembewerking. Voorzien van jasseronketting. Lengte 1...
Stel 835/000 zilveren zoutvaatjes met divers drijfwerk, staande op 4 pootjes met blauwglazen binnenbakjes 5,5x4x4cm Z2 keur, importeursteken Hamco Amsterdam.
Elegante slavenband GG/WG 585/000 met briljanten. Strakke brede slavenband, breedte 8 mm, met groot WG stuk, 28x8 mm, bezet met 3 rijen met 51 briljanten, totaal ca. 0.76 crt VSI/SI-TW, iets oplopend....