Zware antieke bronzen pendule met vuurvergulde bronzen ornamenten, 19e eeuws met 8 daags uurwerk, halfuurslag veerslinger bronzen figuur met knuppel(minimale craquele wijzerplaat) in goede staat 49x40...
Grote 19e eeuwse Franse vergulde pendule, moeder met lezend kind omstreeks 1850, 8 daags uurwerk met veerslinger en halfuurslag, mooie vergulding en gave wijzerplaat 49x49x18cm. in goede staat
Grote antieke vuurvergulde Charles dix pendule omstreeks 1840 met 8 daags uurwerk en touwtjesslinger, voorstelling met edele heer, pen en schrijfpapier(wijzerplaat bij sleutelgaten beschadigd). Verder...
Zeer zeldzame grote Franse wandklok met speeldoos en mechaniek, barometer en klok. Functies niet getest, wijzerplaat licht beschadigd, 87x58x17cm. Cond:G
Oude Le coultre atmos klok 15 jewels uit Zwitserland, met vergulde messing klokkast in goede staat, functies niet getest, 24x21x16cm Cond:G
Grote vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule omstreeks 1830, met prachtige vergulding, Arabisch prinsesje op canape met voetenbank, 8 daags Frans gestempeld uurwerk met touwtjesslinger, slinger bij ...
Negentiende eeuwse Franse bronzen vergulde pendule, omstreeks 1850, voorstelling met twee puttis en florale guirlandes aan vaas. Origineel 8 daags uurwerk, met halfuurslag, veerslinger en vergulding. ...
Grote vroeg 19e eeuwse houtgestoken Weense wandklok met groot Weens uurwerk en kwartierslag. Voorstellend een figuur die het uurwerk draagt, omstreeks 1840, overgeschilderd, 8 daags uurwerk met touwtj...
Grote 19e eeuwse Franse witmarmeren pendule met bronzen figuur(herderin met pamfluit) 8 daags uurwerk met halfuurslag, minimale chips 50x52x20cm Cond:G
Antieke notenhouten gesneden Black forest klok met korhoen, omstreeks 1870, met 8 daags Frans uurwerk en halfuurslag. In goede staat 54cm.
Zeventiende eeuws Frans bronzen vergulde pendule met sevres porseleinen plaquettes, geleerde met perkament en boeken, 8 daags Richmond Paris gestempeld uurwerk met veerslinger 39x50x15cm. Cond:G
Grote antieke Franse brons met marmeren pendule, omstreeks 1870, met bronzen jonge geleerde met boeken en passer+haakse hoek, origineel 8 daags uurwerk met halfuurslag, in goede staat 59cm.
Negentiende eeuwse iepenhouten Friese staartklok met maanstand, wekker en datum, in mooie originele staat 123cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse schildpad pendule met verguld brons 8 daags uurwerk, met halfuurslag, Vincent Cie, medaille d'argent(lichte reparabele schades een schildpad) verder in goede staat 53cm
Negentiende eeuwse Franse pendule met porseleinen plaquettes en zuilen met putti, omstreeks 1870, compositiemetalen klokkast, 8 daags origineel uurwerk met halfuurslag en slinger, 53cm. Cond:G
Samengestelde antieke Franse pendule met bronzen basement en compositiemetalen klokhuis en figuur(huwelijk) omstreeks 1870-1890 8 daags uurwerk met halfuurslag 46x45x18cm. Cond:R
Grote Franse antieke torenklok omstreeks 1880 met 8 daags uurwerk en halfuurslag, compositiemetaal, emaille wijzerplaat, 55cm. in goede staat
Zeer grote houtgesneden goudkleurige figurenpendule, 20e eeuw met 19e eeuws uurwerk op vaste console. In goede staat. 8 Daags uurwerk met halfuurslag 73x62x24cm Cond:G
Grote antieke Engelse mahoniehouten staande klok, 8 daags uurwerk met maanstand, secondenwijzer en datum, 240cm omstreeks 1800, in goede staat, onderkant klokkast plint uit gezaagd.
Prachtige Duitse antieke Schwarzwald klok met wekker en 3 treinen, hout gepend uurwerk met messing raderen, omstreeks 1850, in goede staat 20x31x29ø
Zeldzaam antiek majolica klokkenstel omstreeks 1880, ongemerkt nr 203, voorstelling jongens met streken, 8-daags Frans uurwerk met veerslinger, voet gelijmd, 34-38cm. Cond:R/G
Vier antieke Jugendstil klokjes omstreeks 1900 Duitsland. Compositiemetaal bronskleurig gepatineerd, met floraal en figurendecor 21-33cm. Cond:G
Antieke vuurvergulde bronzen Franse pendule met gouden vergulding, verzilverde wijzerplaat, meisje met bokje, origineel 8 daags uurwerk, halfuurslag, touwtjesslinger 38,5cm. in goede staat
Antiek Frans klokkenstel omstreeks 1870, tour de Egypt, met coupes en porseleinen plaquettes, emaille cartouches, 8 daags Frans uurwerk, st Mart medaille Dór, compositie metaal 22-45cm. Cond:G