Oude Duitse Wempe scheepsklok met slagwerk, Chronometerwerke Hamburg, omstreeks 1930-1950 7-13ø in goede staat
Antieke Franse pendule omstreeks 1840 met 8 daags uurwerk en touwtjesslinger, halfuurslag, Jeanne D'arc met lans 45cm Cond:G
Antieke Duitse regulateur, 8 model, notenhout in goede staat, ongemerkt uurwerk omstreeks 1880, 106cm. Cond:G
Drie delig Villeroy en Boch klokkenstel, omstreeks 1900 met Gustav Becker uurwerk, stil uurwerk met floraal decor 30-37cm. 1 vaas gelijmd, Cond:R/G
Antieke Franse vergulde bronzen pendule met wit marmer omstreeks 1860, origineel uurwerk met veerslinger, halfuurslag, vrouw met bloemenkrans, 40cm. Cond:G
Antieke Duitse notenhouten regulateur omstreeks 1880, compleet en in goede staat, wijzerplaat iets beschadigd, ongemerkt uurwerk 97cm. Cond:G
Oude antieke Franse comtoise, omstreeks 1900 met watermolen voorstelling, Jacques Alnat, in goede staat 47x27x17cm.
Antieke Schwarzwald koekoeksklok met kwartel, omstreeks 1900, stukje gewei mist, 55cm Cond:G
Negentiende eeuwse beschilderde Friese staartklok met zeegezicht decor, in goede staat 140cm. Cond:G
Antieke Franse tafelklok met 8 daags uurwerk, facetgeslepen glas, boulle inleg, kwikslinger, bewerkt met leeuw en U.M 35cm. (lijst gelijmd) Cond;G
Oude Franse mini comtoise, omstreeks 1900-1950, Morbier, in goede staat 25x17x11cm. Cond:G
Antiek Duits Junghans wekkerklokje, metaal chrome met messing omstreeks 1900 (oxydatie) 15cm. Cond:R
Antieke Duitse Jugendstil notenhouten tafelklok, omstreeks 1900, 38cm Cond:G
Oude messing Quartz scheepsklok Ships Tine Quartz, 2e helft 20e eeuw, stuurwiel, in goede staat 28ø Cond:G
Negentiende eeuwse Franse pendule met porseleinen plaquettes en zuilen met putti, omstreeks 1870, compositiemetalen klokkast, 8 daags origineel uurwerk met halfuurslag en slinger, 53cm. Cond:G
Zware antieke bronzen pendule met vuurvergulde bronzen ornamenten, 19e eeuws met 8 daags uurwerk, halfuurslag veerslinger bronzen figuur met knuppel(minimale craquele wijzerplaat) in goede staat 49x40...
Grote 19e eeuwse Duitse bronzen Historisme Lenzkirch klok, aug.1million 453215 met albasten console en binnenplaat, bebloemde geemaileerde wijzerplaat(geheel in goede staat) 62cm Cond:G
Negentiende eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met dagaanduiding, mooie beschilderde wijzerplaat met mahonie intarsia, 1 daags, 210cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse Franse witmarmeren pendule met bronzen figuur(herderin met pamfluit) 8 daags uurwerk met halfuurslag, minimale chips 50x52x20cm Cond:G
Grote antieke Franse pendule met porseleinen plaquettes, gesigneerd A Couvin. Met geemailleerde wijzerplaat met putti Van compositiemetaal. Haarscheuren in de achterste poten 45cm
Antieke Franse Louis Seize stijl marmeren zuilen pendule omstreeks 1870 met origineel 8 daags uurwerk en halfuurslag, 42cm. Cond:G
Nieuwe Empirestijl klok 21e eeuw met vrouwelijke Moor(batterij functie) in goede staat 28x18x6cm Cond:G
Groot 3 delig antiek Frans verguld bronzen klokkenstel met 5 lichts kaarskandelaars met 8 daags Frans origineel uurwerk met halfuurslag, 45-51cm. Cond:G
Notenhouten miniatuur staande klok met maanstand en bronzen versieringen, Orfac 2e helft 20e eeuw 48cm. Cond:G