Antieke Franse wekker, ca 1870 met figuur die slaat op een trommel. ( composiet metaal en messing) 26 cm . Cond.:G
Antieke Franse messing reiswekker omstreeks 1900, met bel, emaille wijzerplaat en geslepen glas 11cm. Cond:G
Antieke Franse messing reiswekker met bel omstreeks 1900, kleine wijzer mist, verder in goede staat, emaille wijzerplaat 11cm Cond:G
Vroeg 19e eeuws Belgisch uurwerk met wandophanging, messing wijzerplaat met tin, slagwerk 2 hamers op dubbele bel, C.I. Vertriest ToT AECTRE 1816. In goede staat, functies niet getest, 42x30x12cm.
Negentiende eeuwse bakkersklok omstreeks 1890, historisme met Jugendstil floraal decor, op keramiek en compositiemetaal, 8 daags uurwerk met halfuurslag, 39cm. Cond:G
Antiek Jugendstil keramieken klokkenstel met vergulde messing monturen omstreeks 1900. Floraal decor en gouddecor(wekkeruurwerk) In goede staat 50-57cm.
Franse notenhouten wandklok met barometer, Henry Deux, omstreeks 1880, 8 daags uurwerk met halfuurslag, achterwand mist, slinger mist, verder in goede staat 66x55x18cm. Cond:G
Grote antieke handbeschilderde porseleinen pendule met kasteel floraal en gouddecor, geen slinger, 8 daags uurwerk met halfuurslag, 40cm. Cond:G
Negentiende eeuwse eigenbouw Franse wandklok met mahoniehouten kast en franse pendule uurwerk en vergulde bronzen empire versieringen, in goede staat 70cm.
Antiek Frans marmeren klokkenstel omstreeks 1880 met stil 8 daags uurwerk, achterpoten zijn vervangen, chips marmer, hand af 29x52cm. Cond:R
Oude Engelse messing reiswekker dela Grense Oxford 768 20e eeuw. Uurwerk moet worden nagekeken 13cm Cond:G
Antiek wekkerklokje omstreeks 1880, kind bij stadsbron (compositiemetaal)opdraaiveer is goed, in goede staat 26cm.
Mooie 19e eeuwse Franse pendule, voorstellende een man met paard bij voederplaats, compositiemetaal met albast, 8 daags uurwerk met halfuurslag, achterpoten zitten er los bij, moet gesoldeerd worden 4...
Antieke Franse zwart marmeren pendule, met 8 daags uurwerk met halfuurslag, omstreeks 1880, in goede staat 31cm. Cond:G
Engelse mahoniehouten tafelklok 20e eeuw met mechanisch Zenith uurwerk, emaille wijzerplaat, stil uurwerk, bovenliggende balans, in goede staat 25cm.
Mooie antieke notenhouten Weense regulateur omstreeks 1880 met halve zuilen, weekloper met decentrale secondenwijzer (zonder slag) in goede staat 115cm Cond:G
Negentiende eeuwse Franse reiswekker met zwevende balans uurwerk, decentrale secondenwijzer(glas weg, wijzerplaat los, balans beschadigd), 16cm. Cond:R
Prachtige 19e eeuwse vergulde latoenkoperen comtoise, met gave emaille wijzerplaat, Normand Laine a St. Florent, floraal decor, in goede staat
Antieke Duitse notenhouten tafelklok van Junghans, omstreeks 1880 met koperen beslag, halfuurslag, in goede staat 44cm.
Antieke Franse wekker omstreeks 1900, porseleinen en bronzen voet, kristalglazen uurwerkhouder, in goede staat, opdraaiveer goed, 17cm.
Negentiende eeuwse Franse comtoise klok met vergulde Feuille en mooie gave wijzerplaat, uurwerk met ankergang 40x25x17cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Franse comtoise klok met latoenkoperen feuille en vouwslinger, 40x31x17cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Franse comtoise met wekkerfunctie en ankergang, in zeer goede staat, 44x28x14cm