Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Noten klok Schwartzwald
Startprijs 650 EUR

Antieke notenhouten gesneden Black forest klok met korhoen, omstreeks 1870, met 8 daags Frans uurwerk en halfuurslag. In goede staat 54cm.

Pendulestel met kindjes
Startprijs 350 EUR

Zeldzaam antiek majolica klokkenstel omstreeks 1880, ongemerkt nr 203, voorstelling jongens met streken, 8-daags Frans uurwerk met veerslinger, voet gelijmd, 34-38cm. Cond:R/G

Tafelklok Junghans
Startprijs 75 EUR

Antieke Duitse Junghans notenhouten tafelklok met latoenkoperen beslag, in goede staat 48cm

Engelse staande klok
Resultaat: 200 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse staande klok met eikenhouten kast en beschilderde wijzerplaat. 8 Daags uurwerk met secondenaanduiding. In goede staat. Lengte 223cm Cond:G

Tafelklokje, Warmink
Startprijs 40 EUR

Eikenhouten Wuba Westminster tafelklok met kwartierslag op 5 gongstaven. In goede staat 31,5cm Cond:G

Sallander klok
Resultaat: 20 EUR

Wortelnoten Sallandse wandklok met maanstand 2e helft 20e eeuw, in goede staat 53cm.

Eiken Engelse staande klok
Resultaat: 420 EUR

Antieke Engelse staande klok omstreeks 1800 met seconden en dagaanduiding, Robert Langley Chester. Eikenhouten klokkast met mahonie, verzilverde wijzerplaat en vergulde ornamenten. In goede staat 222c...

Klok, tubantia
Startprijs 60 EUR

Klok Dagblad Tubantia ui1952, aangeboden door het personeel voor 25-jarig bestaan, 1927-1952, Metalen klok met messing op eikenhouten plaquette, electrisch met centrale secondenwijzer, 68x58x7cm. Cond...

Art Deco klokkenstel
Startprijs 40 EUR

Majolica keramieken klokkenstel omstreeks 1930, gemerkt S.A la Majolique Wasmuels, in goede staat 22,5x39x10cm.

Franse marmeren klok, Brocot
Resultaat: 100 EUR

Grote 19e eeuwse Franse marmeren klok met Brocot-Visible, minimale chips, achterwand marmer gelijmd, 55cm. Cond;R

Friese stoelklok
Resultaat: 45 EUR

Oude Handbeschilderde Friese stoelklok, 2e helft 20e eeuw in goede staat 56cm. Cond:G

Groot uurwerk 2x
Resultaat: 1.000 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Franse uurwerken, 1x Herbault Paris, originele wijzerplaat en in goede staat, 1x Jean Fol Paris, in goede staat ø13 enø10,5cm

Friese stoelklok
Resultaat: 225 EUR

Grote oude antieke Friese stoelklok met wekker, latere beschildering 70cm. Cond:R/G

Mini comtoise haan
Resultaat: 60 EUR

Kleine oude haancomtoise wandklok, 2e helft 20e eeuw met emaille cartouches, 27cm FHS uurwerk, halfuurslag 27x17x11cm. Cond:G

Messing pendule
Resultaat: 150 EUR

Antieke vergulde messing 6 zuilenpendule, omstreeks 1900 met 8 daags uurwerk en halfuurslag, in goede staat 41cm

3 Klokjes
Resultaat: 60 EUR

Drie oude messing miniatuur pendules, 2e helft 20e eeuw, firma Schmid, 8 daags zonder slag, in goede staat 21-22cm. Cond:G

5 Staande klokjes
Resultaat: 70 EUR

Vijf oude miniatuurklokjes, 2e helft 20e eeuw, 3 staande klokjes en 2 neuchattel klokjes, o.a firma Schmidt en blessing, 21-30cm Cond:G

Haan comtoise
Resultaat: 420 EUR

Achttiende eeuwse Franse schotelhaancomtoise, met peerslinger en wekker, wijzerplaat craquele en beschadigingen, 38x24x17cm Cond;R/G

Porseleinen klokje
Resultaat: 50 EUR

Napels porseleinen tafelklokje met putti en florale decors, sommige bloemen beschadigd, 2e helft 20e eeuw , mechanisch uurwerk 26cm Cond:R

Fries stoelklokje
Resultaat: 70 EUR

Kleine Friese stoelklok, 20e eeuw, handbeschilderd, in goede staat 39cm.

Engels lantaarn klokje
Resultaat: 120 EUR

Oude Engelse messing lantaarnklok met mechanisch uurwerk omstreeks 1980, halfuurslag op bel 25cm Cond;G

Scheepsklokje met slagwerk
Resultaat: 70 EUR

Oude Duitse Wempe scheepsklok met slagwerk, Chronometerwerke Hamburg, omstreeks 1930-1950 7-13ø in goede staat

Pendule man met speer
Resultaat: 170 EUR

Antieke Franse pendule omstreeks 1840 met 8 daags uurwerk en touwtjesslinger, halfuurslag, Jeanne D'arc met lans 45cm Cond:G

3 delig blauw pendulestel
Resultaat: 100 EUR

Drie delig Villeroy en Boch klokkenstel, omstreeks 1900 met Gustav Becker uurwerk, stil uurwerk met floraal decor 30-37cm. 1 vaas gelijmd, Cond:R/G