Wortelnoten Friese staartklok met maanstand, 2e helft 20e eeuw in goede staat 88cm Cond:G
Negentiende eeuwse Franse Boulle pendule met brocot visible uurwerk(paar stukje boulle af van koplijst) 8 daags uurwerk, frans, halfuurslag, veerslinger, Farcot Paris 34cm. Cond:R/G
Antiek wekkerklokje omstreeks 1880, kind bij stadsbron (compositiemetaal)opdraaiveer is goed, in goede staat 26cm.
Oude Engelse messing lantaarnklok met mechanisch uurwerk omstreeks 1980, halfuurslag op bel 25cm Cond;G
Grote antieke handbeschilderde porseleinen pendule met kasteel floraal en gouddecor, geen slinger, 8 daags uurwerk met halfuurslag, 40cm. Cond:G
Antieke Duitse notenhouten tafelklok van Junghans, omstreeks 1880 met koperen beslag, halfuurslag, in goede staat 44cm.
Prachtige 19e eeuwse vergulde latoenkoperen comtoise, met gave emaille wijzerplaat, Normand Laine a St. Florent, floraal decor, in goede staat
Franse notenhouten wandklok met barometer, Henry Deux, omstreeks 1880, 8 daags uurwerk met halfuurslag, achterwand mist, slinger mist, verder in goede staat 66x55x18cm. Cond:G
Los antiek Engels 1 daags uurwerk omstreeks 1800, uurwerk moet schoongemaakt worden, 32x32x17cm. Cond:R
Samengestelde antieke Franse pendule met bronzen basement en compositiemetalen klokhuis en figuur(huwelijk) omstreeks 1870-1890 8 daags uurwerk met halfuurslag 46x45x18cm. Cond:R
Messing lantaarnklok 18e/19e eeuws met eikenhouten console, slinger vernieuwd, ankergang, slagwerk op grote bel, in goede staat 41x19x16cm.
Antieke Engelse mahoniehouten staande klok omstreeks 1800 met datum en secondenwijzer, Richard Holland Coventry, in goede originele staat 230cm.
Grote antieke Engelse mahoniehouten staande klok, 8 daags uurwerk met maanstand, secondenwijzer en datum, 240cm omstreeks 1800, in goede staat, onderkant klokkast plint uit gezaagd.
Antieke wortelnoten franse regulateur met intarsia, omstreeks 1870, stil uurwerk, mooi emaille wijzerplaat in goede staat 83cm.
Antieke Franse bronzen cartel wandklok omstreeks 1880 met 8 daags uurwerk en halfuurslag, in goede staat 56cm.
Antieke Franse wandklok, koeienoog omstreeks 1870, met beschilderingen, 8 daags uurwerk met halfuurslag, 54cm. Cond:G
Oude wortelnoten tafelklok met maanstand, bronzen armaturen, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 39cm.
Oude Duitse Wempe scheepsklok met slagwerk, Chronometerwerke Hamburg, omstreeks 1930-1950 7-13ø in goede staat
Antieke Franse pendule omstreeks 1840 met 8 daags uurwerk en touwtjesslinger, halfuurslag, Jeanne D'arc met lans 45cm Cond:G
Antieke Duitse regulateur, 8 model, notenhout in goede staat, ongemerkt uurwerk omstreeks 1880, 106cm. Cond:G
Drie delig Villeroy en Boch klokkenstel, omstreeks 1900 met Gustav Becker uurwerk, stil uurwerk met floraal decor 30-37cm. 1 vaas gelijmd, Cond:R/G
Antieke Franse vergulde bronzen pendule met wit marmer omstreeks 1860, origineel uurwerk met veerslinger, halfuurslag, vrouw met bloemenkrans, 40cm. Cond:G
Antieke Duitse notenhouten regulateur omstreeks 1880, compleet en in goede staat, wijzerplaat iets beschadigd, ongemerkt uurwerk 97cm. Cond:G