29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

Diverse oude poppen
Resultaat: 50 EUR

11 Oude pluche beesten (Steiff, etc.)
Resultaat: 45 EUR

Elf oude pluche beesten, o.a Steiff, 20e eeuw, 4 teddyberen, 2 bokjes, 2 hazen, 1 hamster, nijlpaard en een hond. 7-50cm.

Oud speelgoedwagentje
Resultaat: 40 EUR

Kavel diverse modelauto's
Resultaat: 40 EUR

Armand Marseille 353 (Replica)
Resultaat: 40 EUR

Lot dinky toys
Resultaat: 30 EUR

Lot dinky toys speelgoed, 4x agrarisch Massey Harry Cond:G 1x Hawker Siddely, beschadigd.

5 Speelgoed auto's
Resultaat: 25 EUR

Vijf speelgoedauto's 2x DAF 3x Mercedes 15-30cm. Cond:G

9 Oude pluche figuren
Resultaat: 25 EUR