Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Oude/antieke wandelstokken
Startprijs 40 EUR

Twee oude antieke wandelstokken, 20e eeuw met messing heft, hondenkop en drankhouder, 19e eeuw met plated heft en wijnranken decor. 89-94cm.Cond:G

Ikoon maagd Maria
Startprijs 100 EUR

Geemailleerde hang ikoon 18e-19e eeuws met verso tekst(craquele) met heilige Madonna 4,3x3,7cm. Cond:G

Groene staande lamp met kap
Startprijs 30 EUR

Italiaanse houtgestoken staande lamp met beschilderingen omstreeks 1960, 162x35ø Cond:G

Barometer in eiken lijst
Resultaat: 100 EUR

Negentiende eeuws Engels mahoniehouten gestoken barometer+thermometer, in goede staat 74cm. Cond:G

Spaanse kruithoorn
Resultaat: 40 EUR

Antieke Spaanse Kruithoorn, notenhout met messing plaquettes, naam Ottone Fillipo de Pajat 18cm Cond:G

2 Russische lakwerk doosjes
Startprijs 60 EUR

Twee Russische lakwerk dekseldoosjes gesigneerd en met figurendecor, in goede staat 3,5x8,5x8,5cm.

2 Stel kandelaars
Startprijs 60 EUR

Twee stel 19e eeuwse empire stijl kandelaars, messing 24-25cm. Cond:G

3 Diverse boeken
Startprijs 50 EUR

Drie antieke boeken, 1 Bruckmanns Fayence lexikon, kunststijlen in kleur Bjarne Jornaes, antieke encyclopedie Paul Atterburg 18-30cm Cond:G

2 Leesboeken ca. 1830
Resultaat: 30 EUR

Twee leuke antiquarische leesboeken 1824-1832, onderwijzende lees en zangoefeningen voor 8 tot 10 jarigen door Johannes Hazeu, trouwhart van Dalheim de godvruchtige en verstandige landman, door Ferdin...

Twee anitiquarische boeken Frans Hals
Resultaat: 30 EUR

Twee antiquarische verzamelboeken Frans Hals, door Prof. William Unger, band beschadigd, diverse steendrukken goed 40x29cm Cond:R

2 Grote loepen
Resultaat: 50 EUR

Twee bijzonder grote loepen, 20e eeuw in goede staat 39x15ø-27x12øcm

Guillame Farel 1930, medaille in band
Startprijs 50 EUR

Antiquarisch boek 1930 over Guillaume Farel, 1484-1565, originele band met bronzen penningen gemerkt, 5x20x26cm. Cond:G

Twee vazen
Startprijs 125 EUR

Twee oude Japanse cloissone vazen omstreeks 1920 met bloesemtak decor in goede staat 17x10ø Cond:G

Karta Segelleden, Stockholm 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Karta Segelleden, antiquarische kaart , Stockholm, 19e eeuw maritieme kaart kanaalwegen till Göhteborg, in goede staat 11x24x1cm.

Tooneel Decoratief, Amsterdam 1845
Startprijs 40 EUR

Negentiende eeuws antiquarisch boek, toneel decoratief, met op steen getekende platen, dichtelijke bijschriften, eene levensschets 1845 door E. van Ernst Koning, lichte vochtschade 26x35x1cm. Cond:R

Chinees bronzen plantenbak
Resultaat: 90 EUR

Grote fijn gedecoreerde 19e eeuwse gesigneerde bronzen plantenbak met olifantenkoppen, 13x44x27cm Cond;G

4 Juweliers display bakjes
Resultaat: 30 EUR

Vier juweliers display bakjes, 20e eeuw, 14x17x17cm. Cond:G

32 Natuurstenen schaakstukken
Resultaat: 40 EUR

32 oude natuursteen bewerkte schaakstukken(compleet) 20e eeuw 6-12cm. 20e eeuw Cond:G

Feyenoord shirt No. 8
Resultaat: 35 EUR

Nieuw ingelijst origineel Feyenoordshirt no 8, Rotterdam G10 8, Giovanni v. Bronckhorst, in goede staat 51x67cm.

2 Schemerlampen
Resultaat: 180 EUR

Twee chique schemerlampen, 2e helft 20e eeuw, met messing 70-72cm. in goede staat

2 Schemerlampen
Resultaat: 70 EUR

Twee messing tafellampen 2e helft 20e eeuw, in goede staat 80xø50cm

2 Lampen
Resultaat: 80 EUR

Twee bronzen tafellampen 2e helft 20e eeuw, in goede staat 80xø50cm

Sieraden kistje met snijwerk
Startprijs 70 EUR

Antieke Schwarzwald sieradenkist met vogeldecor omstreeks 1900, lichte beschadigingen 20x23x15cm. Cond:R/G

Antieke dekseldoos
Startprijs 35 EUR

Antieke houtgestoken dekseldoos omstreeks 1880 met slot en sleutel, lijst zit los 15x25x27cm. Cond;G