Grote antieke 19e eeuwse porseleinen petroleumlamp met handbeschilderde rozen en gouddecor, en bronzen montuur, Frankrijk of Duitsland omstreeks 1870, 69cm. Cond:G
Twee 19e eeuwse eikenhouten lepelrekken met tinnen lepels, in goede staat.
Twee 19e eeuwse tinnen warmhouddeksels, zonder onderschalen 26-30cm. Cond:G
Prachtig groot Duits antiek historisme dienblad omstreeks 1880 met putti en bokkenwagen, gemerkt W.M.F, decor van rozenranken, in goede staat 57x27x3cm.
Zeven delen antiek tin 19e-20e eeuw, kraantjeskan, twee klepkannen, 4 tinnen borden
Negentiende eeuwse tinnen kraankan met koperen kraan, bedeukt 34cm. Cond:R
Grote 19e eeuwse Groninger kraantjeskan(stop weg, licht bedeukt en bijgeschilderd, 53cm. Cond:R
Lot divers oud tin, o.a. maten, borden, lepels, houders, 8-12cm Cond:R/G
Hollands Gero tinnen theeset 6 delig 20e eeuw 9-45cm Cond:G
Oude kristallen hanglamp 20e eeuw, 9 lichts in goede staat 50x60øcm Cond:G
Antieke 4lichts hanglamp met prismenglas, omstreeks 1900 met porseleinen fittingen, messing deels verguld, met rocailles, in goede staat 70xø70cm
Twee oude Chinese lampenvoeten, brons met vogels en floraal decor, 20e eeuw 61cm Cond:G
Tiffanystijl figurenlamp omstreeks 1970 in Historisme stijl 64xø49cm Cond:G
Twee metalen beschilderde tafellampen, met Russische man en vrouw, 2e helft 20e eeuw, met kap, 70xø50cm. In goede staat