Vooroorlogse stereoscoopkijker met diverse kaarten, in goede staat 32cm.
Oud gips gegoten beeld, vrouw met ampfora, 2e helft 20e eeuw in goede staat, gesigneerd garia, achter stukje ingezet, 68cm. Cond:R/G
Oud houtgestoken wapenschild met twee zwaarden. Decoratief, 2e helft 20e eeuw 54x62x7cm.
Negentiende eeuwse Russische bronzen reisikoon met emaille decor, in goede staat 10,5x13cm.
Antiek bronzen heilig kruis, omstreeks 1900 in goede staat 44cm.
Lot diversen 19e eeuws, weegschaal, gewichten, srtijkijzers, koffiemolen, hengselpot 11-40cm. Cond:G
Antiek dienblad, mahoniehout met intarsia en decor van tropische vlinders achter glas, in goede staat 46x29x7cm.
Twee tropisch houten kistjes, 20e eeuw pallisander en noten, in goede staat 30x22x8cm.
Vier delen 19e eeuw, 2 grote bewerkte tinnen borden omstreeks 1800, messing olielamp met cherubijnkopjes, tinnen dekselterrine bewerkt. 18-38cm. Cond:G
32 oude natuursteen bewerkte schaakstukken(compleet) 20e eeuw 6-12cm. 20e eeuw Cond:G
Vooroorlogse Deense telefoon JYDSK telefoon, metaal met baceliet, 34cm. Cond:G
Decoratieve lamp met globe en atlas, van messing en hout 2e helft 20e eeuw, in goede staat
Vooroorlogse loep met gemshoorn, omstreeks 1930, in goede staat 25cm. Cond:G
Prachtige 19e eeuwse noten en mahoniehouten tabaksdekselpot, in goede staat 20x15ø cm