Mooie tafellamp plated met glas, 2e helft 20e eeuw in goede staat 74x38cm. hoogte zonder kap 48cm.
Twee Engelse plated kaarskandelaren in de vorm van Korinthische zuilen, 20e eeuw 16cm Cond;G
Twee antieke Historisme spiegels omstreeks 1880, 1 maal messing verguld met putti, en 1 maal brons(tafelklapspiegel) 25-30cm Cond:G
Uitgebreid Duits Solingen jachtbestek, Rich.Abr. Herder gesigneerd, met hoornen heften 30 delig 17-34cm. in goede staat
Nieuw ingelijst origineel Feyenoordshirt no 8, Rotterdam G10 8, Giovanni v. Bronckhorst, in goede staat 51x67cm.
Twee verschillende verzilverde miniatuur teckels 7-8cm.
Elf oude wandelstokken 20e eeuw, o.a. met messing handvaten, in goede staat 80-90cm.
Antiek mahonie dienblad omstreeks 1920 in goede staat 46ø Cond:G
Drie negentiende eeuwse dekseldoosjes, notenhouten garenhouder, parelmoerbeurs met vergulde sluiting, beurs notenhout, gemerkt Cannes je Reviendrai
Twee delen Duits Jugendstil omstreeks 1900, schaal kopergeslagen vrouw met fruitmand en zweepslagdecor, grote Jugendstil vaas met dennenappeldecor, gemerkt Kayser, 37-38cm Cond:G
Vooroorlogse ijzeren harpoen in goede staat (oxidatie) L. 65cm. Cond:G
Gesigneerde metalen bureaulamp Jan des Bouvrie, 2 lichts met dimmer, 46x50x19cm, in goede staat
Twaalf oude messing deurkloppers met leeuwenkoppen (oude winkelvoorraad) in goede staat, ongebruikt 14x11x4cm
19e eeuwse mahonie houten theestoof met intarsia en messing. Binnenbak 43x28cm. In redelijke staat.
Hollandse gegraveerde messing tabaksdoor 18e-19e eeuws, in goede staat 12x8x3cm.