Vier cassettes oude plated bestek, 20e eeuw o.a visbestek, taartbestek etc 24-34cm. Cond:G
Hollandse gegraveerde messing tabaksdoor 18e-19e eeuws, in goede staat 12x8x3cm.
Modern kunstvoorwerp, boomstronk met metaalinleg op chrome voet 70cm Cond:G
Antiek Engels mahoniehouten dienblad met messing banden, 19e eeuws in goede staat 10x53x35cm.
Duitse eikenhouten Gründerzeit modelcommode, omstreeks 1880 geheel in originele staat met origineel beslag etc, achterkant blad beschadigd, 29x36x16cm.
Barokke tinnen Godslamp, omstreeks 1800, in goede staat 77x30ø Cond:G
Oude Hollandse eikenhouten ronde barometer, omstreeks 1930 A.H Becker 6-22cm.
Twee antieke seinlampen, J.A van Dijk Utrecht, gemerkt, omstreeks 1900 geelectrificeerd(zonder brander) verder in goede staat 50cm.
Negentiende eeuwse koperen tafeltreef op hoge voet 24,5xø19 in goede staat
Oosterse bewerkte koperen ketel 20e eeuw in goede staat 20x13øcm.
Antieke telescoop verrekijker in foudraal, ongemerkt omstreeks 1900 messing met leder, 61cm. Cond:G
Twee verschillende verzilverde miniatuur teckels 7-8cm.