Lot sieraden van de Massai stam, hals sieraad met hanger, losse armband, draagkoker met lederen band, 20e eeuws
Twee Afrikaans houten benen beelden van de Bamileke stam uit Kameroen ca. 1960-1970, voorstellend een levensboom met diverse gezichten, 41,5x10x6cm. en een talisman met diverse gezichten 49x10x5cm. Co...
Afrikaans houten beeld van de Songye stam uit Congo ca. 1980, voorstellend een wachter met hoorn van een dier op het hoofd, 70x15x17cm. Cond.: G
Afrikaans wit houten beeld van de Ambete stam uit Congo ca. 1980, voorstellend een staande figuur met holle achterzijde en schelpjes als ogen. 57x16x14cm. Cond.: G
Afrikaans houten beeld van de Bakongo stam uit Congo ca. 1960-1970. Bijna geheel met koperbeslag en dikke verenbos op het hoofd. Ivoren/benen ogen en navel. 97x25x17cm. Cond.: G
Afrikaans houten beeld van de Bakota stam uit Gabon ca. 1960-1970, voorstellend een figuur met aan beide kanten een gezicht. Bijna geheel bewerkt met ijzerdraad en koperbeslag.70x20,5x13cm. Cond.: G
Afrikaans houten beeld van de Bulu stam uit Ivoorkust ca. 1960-1970 met holle achterkant voor verbranding van kruiden door de medicijnman bij pijnbestrijding. 50x15x14cm., Cond.: G
Afrikaans houten beeld van de Chokwe stam uit Angola, 2e helft 20e eeuw, voorstellend een wit vrouwenfiguur met donkerrode/zwarte accenten. Linkerbeen beschadigd, verder in goede staat 70x18x16cm.
Afrikaans houten beeld van de Dengese stam uit Congo ca. 1970, bijna geheel bewerkt. 59x20x19cm. Cond.: G
Afrikaans wit houten beeld met glazen ogen van de Fang stam uit Gabon ca. 1970-1980, voorstellend een voorouder met kom. 52x13,5x11cm., diverse (termieten)beschadigingen.
Afrikaans houten beeld van de Fang stam uit Gabon ca. 1960 (is gebruikt geweest), voorstellend een "dubbellichaam" van een man en vrouw met schelpjes in de oren. 84x20x16cm. Cond.: G
Afrikaans houten beeld van de Fang stam uit Gabon, 2e helft 20e eeuw. Voorstellend een zittende man met kom in de handen.57x18x13cm, Cond.: G
Afrikaans houten beeld van de Lega stam uit Congo ca. 1970, voorstellend een knielende vrouw met pot, 60x19x22cm. Cond.: G
Afrikaans houten beeld van de Luba stam, voorstellend een staande vrouw. 70x14x15cm. Cond.; R-G
Afrikaans houten beeld van de Songye stam uit Kongo ca. 1960, voorstellende een man met hoorn van een dier op het hoofd en een raffia lendendoek, 81x17x16cm. Cond.: G
Afrikaans houten beeld van de Chokwe stam uit Angola ca. 1980-1990, voorstellend een knielende vrouw op tamtam, 52x20x20cm. Termietenschade aan voet, verder in goede staat.
Groot houtgestoken Afrikaans figuur, krijger met pijlen en tabakspijp, in goede staat 104cm.
Afrikaans houten graandeurslot met forse dwarsgrendel van de Bambara stam uil Mali ca. 1950, 112x52x7cm. Cond.: G
Afrikaans houten mannelijk masker van de Chokwe stam uit Angola, 2e helft 20e eeuw. Gemaakt van raffia met bamboe en mooi behouden verentooi. 59x57x10cm. Cond.: G
Afrikaanse houten offerbeker van de Yaka stam uit Congo, voorstellend een kom gedragen door een reptielachtige/fantasiefiguur. 18,5x14x15cm. Cond.: G
Antiek hangkastje met antiquarische voorstellingen, Winkler Prins, encyclopedie omstreeks 1900 met afbeelding(naar gravures) 16-delig(beschadigingen) 58x41x24cm. Cond:R/G
Negentiende eeuws Engels of Italiaanse houtgestoken lantaarn met verzilvering en leeuwenkariatyden, omstreeks 1900, kleine beschadigingen 200cm. Cond:G
Antieke Friese mahoniehouten kerfsnede EL in goede originele staat 90cm Cond:G