Zeer groot Corsicaans klapmes, 1e helft 20e eeuw. 53 cm. In goede staat. Cond.: G
Grote Oosterse dolk met lederen schede, houtgestoken kruithoorn en 2 munten Ned. Indie erin verwerkt 1945 (deksel mist) 37-77cm. Cond:R/G
Antieke smeedijzeren bijl met merktekens mogelijk Gotisch, bodemvondst. 82x40x4 cm. In redelijke staat.
Zeer grote 19e eeuwse messing kandelaar in Barokstijl, met cherubijnkoppen, 135cm. Cond;G
Grote bronzen kaarskandelaar omstreeks 1900, naar 17e eeuws voorbeeld(kaarspunt weg) met wapen, 84cm. Cond:R/G
Een zeer grote natuurstenen woestijnroos in goede staat, 29x16x15cm
Oude vooroorlogse zakkroonluchter omstreeks 1930, met prismenglas en messing, sommige delen zitten los 60x37øcm. Cond:R/G
Negentiende eeuws gewerenrek voor 6 geweren met originele beschildering, in goede staat, 123x58x24cm. Cond:G
Uitgebreid Duits Solingen jachtbestek, Rich.Abr. Herder gesigneerd, met hoornen heften 30 delig 17-34cm. in goede staat
Oude kersenhouten kaart speelkist, met daarin 4 kersenhouten opbergkistjes en kaartspellen omstreeks 1930, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd, in zeer goede staat 6x28x15,5cm.
Twee 19e eeuwse lak plaquettes met stempelafdruk, de benenkluif Utrecht Lauwerecht, 18x17x1cm. Cond:G
Metalen plafondlamp met prismen glas, 2e helft 20e eeuw 40x30ø Cond:G
Achttiende eeuwse oorkonde door Gerardy Tresly gedrukt 1786 voor academische prestaties, in goede staat etsen op papier 39x31cm.
Decoratieve houtgesneden liggende Boeddha met vergulding 2e helft 20e eeuw 90x72x13cm Cond:R/G
Oude Majolica petroleumlamp met messing voet en klauwpoten, cherubijnkoppen 20e eeuw 62xø15cm. Cond:G
Antieke opalineglazen petroleumlamp omstreeks 1900, met handbeschilderde florale decors 55cm. Cond:G
Oud houtgestoken wapenschild met twee zwaarden. Decoratief, 2e helft 20e eeuw 54x62x7cm.
Negentiende eeuwse pallisander theekist met twee deksels binnenin, origineel slot, 10x20x11cm. Cond:G
Drie delen antiek koperwerk 19e eeuws, messing petroleumlamp omstreeks 1900, koperen strijkijzer, biedermeier vijzel en stamper 11-31cm Cond:G
Antieke voorlader(beschadigd), en oude decoratieve sabel, 20 eeuw 42-104cm. Cond:M/G
Oud Chinees houtgestoken schaakspel met drakendecor en figurenvoorstellingen 6x45x55cm.
Antieke Engelse scheermessenset, Sheffield omstreeks 1900, met 7 scheermessen met imitatie ivoren heften. 4x18x10cm In goede staat.
Antieke Engelse scheermessenset met 7 scheermessen, ca 1900, Saturday to Friday. 4x18,5x9,5cm. Cond.: G
Antieke Historisme messing pronkbeker en schildersezel, omstreeks 1880, 43cm. Cond:G