Negentiende eeuwse bronzen Russische reisikoon met drie heiligen en blauw emaille decor, 3,5x13,0,3cm Cond:G
Twee delen oud Perzisch brons, 20e eeuw of ouder, eenmaal pijpvaasje op hoge poten en ogen, en 5 lichts tafelolielamp met gravering 13,5x14cm.
Zeven maal antiek ijzerwerk o.a barok bankschroef, barok ijzeren schenkkan, carbidlamp, schep etc 8-40cm Cond:G
Lot antiek smeedijzer, eenmaal aambeeld omstreeks 1900, 6 renaissance hanggewichten, Spanje met motief, 6 slagpinnen 18e-19e eeuw 13-34cm Cond:G
Oosterse houtgestoken sperenhouder met 8 speren van hout en koper 20e eeuw in goede staat 97x100x20cm.
Oude Oosterse bronzen rijk bewerkte neksteun met volplastische stieren, breuklijn, 32x50x15cm Cond:G
Zeldzaam 19e eeuw Weens bijbeltje met verguld beslag en een op ivoor geschilderde Madonna, met gravures, Bebel und Erbannungsbuch für Katholische Christen von dr. Johan Aloysiuis Schneider, 16,5x10,5x...
Achtiende eeuwse origineel gepolychromeerde corpus Christi, gemonteerd op 19e eeuwse eikenhouten plaquette 32x20cm Cond:G
Antieke Jugendstil Art Nouveau bijzettafel met natuurstenen blad, omstreeks 1900, floraal en zweepslag motief, 80xø37cm Cond:G
Zeldzame grote antieke wandtelefoon, eikenhout, metaal omstreeks 1910, L.M Ericsson+co 68cm Stockholm
Twee zeldzame grote Japanse Cloissone deksel knobbelvazen met floraal en vogeldecor, in goede staat 37cm.
Grote 19e eeuwse Chinese ivoren figuur, voorstellende een man met vishengel, vis en jongen met schelp mooie kwaliteit 26cm Cond:G
Grote 19e eeuwse messing historisme hoorn des overvloeds met dragende atlas, cherubijnkoppen, en floraal decor omstreeks 1880 in goede staat 47x54x18cm. Cond:G
Antieke palisanderhouten handwerkkist vol met oude sieraden, vingerhoeden en benen en ivoren accessoires, vakverdeling met spiegel in deksel, compleet 17x35x22cm Cond:G
Prachtige 19e eeuwse bestekcassette 14 delig, plated met ivoren heften, 6x visbestek, 6x gewoon bestek, grote opdienvork en fileermes, notenhouten kist met messing medaillon 37x25x7cm Cond:G
Antieke mahoniehouten opticiendoos met diverse brilglazen en verschillende sterktes, meetapparatuur, omstreeks 1920 7x35x53cm.
Inktstel met lade voorzien van messing sierbeslag twee geslepen kristallen inktpotjes, gemerkt aan onderzijde met 925/000 zilveren monturen met klepdeksel, voorzien van fraai gedreven guirlandes.
Oude antieke beengestoken doodskop, in goede staat, helft doodskop, helft gezicht 5cm Cond:G
Antieke wandkandelaar 2 lichts, met putti gemonteerd op porselein, omstreeks 1900 35x32cm. Cond:G
Negentiende eeuwse bronzen kandelaar met Amor, second empire omstreeks 1870, in zeer goede originele staat 28,5cm.
Twee grote antieke Hollandse pronkschenkkannen, omstreeks 1880, compositiemetaal, bronskleurig gepatineerd met twee figuren (1 los) op marmeren voet 55cm Cond:R/G
Antieke Franse windmeter, omstreeks 1930, Jules Richard Paris, in originele foudraal, en in goede staat 8x21x11cm.
Antieke Hollandse miniatuur iepenhouten barock commode omstreeks 1800, in goede originele staat 31x36x23cm.