Antiek mahonie dienblad omstreeks 1920 in goede staat 46ø Cond:G
Vooroorlogse paraplu met hoornen heft en paardenhoef, met ivoren hoefijzer, omstreeks 1930, in goede staat
Twee grote keramieken tafellampen, roestkleurig gepatineerd, 20e eeuw in goede staat 70xø56cm.
Twee stellen messing kaarskandelaren, set historisme en set 19e eeuws pilastervormig, in goede staat 26cm.
Twee gesigneerde Japanse plated metalen figuren, met sprokkelhout, omstreeks 1900 in goede staat 25cm Cond;G
Grote 18e -19e eeuwse Perzische plated messing sierschotel, kopergeslagen en gegraveerd met Engelse figuren, fabeldieren, floraal decor ?l 38x5,5cm in goede staat
Originele antieke lokeend, handbeschilderd 19e eeuw(geen replica) originele beschildering en patina, in goede staat 40x15x21cm.
Drie antieke glazen lampenkappen, grote gebloemde geschilderde petroleumlampkap, art deco glazen lampenkap met ophangketting, Jugendstil gekleurd glazen kap met ophangketting ø18-ø43cm. Cond:G
Koffer met diverse camera's o.a Eumig, Brownie D by Kodak, Braunsweig Fafix Zett projection, in goede staat met accessoires Cond:G
Oud kreeftbestek in cassette omstreeks 1930, met rood bacelieten heften(krimpnaden) 4x25x15cm. Cond:R
Antiek dienblad, mahoniehout met intarsia en decor van tropische vlinders achter glas, in goede staat 46x29x7cm.
Achtarmige messing kroon (geelectrificeerd) omstreeks 1900 in goede staat 57x72øcm.
Antieke geldcassette met sleutel en 3 antieke zakmessen omstreeks 1900 Cond:G
Oude messing met houten weegschaal omstreeks 1930 met 8 verzonken gewichten, in goede staat 22x35x15cm.
Vier antieke lakstempels omstreeks 1900 (3 met graveringen, 1 glad) in goede staat 4-9,5cm
Negentiende eeuws Engelse Victoriaanse Samovaar, van koper en messing in goede staat 44x31x35cm Cond:G
Oude bronzen figuur met glazen bolvaas, vrouw met floraal decor, 2e helft 20e eeuw 57cm.
Oud Chinees ivoren schaakspel met grote fijngesneden speelstukken 2e helft 20e eeuw 52x52 en 53x24x10cm. Cond:G
Antieke smeedijzeren bijl met siertekens in Gotische stijl, 19e eeuws of ouder. 75x14x4 cm. In goede staat.
Stel houten kandelaars, 19e eeuw met goud kleurige beschilderingen, 5 lichts, 59x50x44cm Cond:G
Antieke ivoor met messing toneelkijker omstreeks 1900, in goede staat 7x10x4cm. Cond:G
Decoratieve Perzische sabel, met Turkoise en aluminium, 20e eeuw(wandversiering), 73cm.
Antieke Chinese pennenbak kompas, omstreeks 1900 met leuke voorstelling, muizen trekken kompas voorwaarts, compositiemetaal en originele beschildering 2x29x10cm.
Lot 18e-19e eeuws metaalwerk o.a 5 sleutels, tinnen bakje, ijzeren tang, ijzeren kurkentrekker, blikken bak op leeuwenpoten 18-19cm. Cond:G
Antieke messing weegschaal, 1e helft 20e eeuw met gewichten set en eikenhouten basement, 5,6x52x20cm Cond:G
Oude wandconsole met engelen kop, groen goud gepatineerd, 2e helft 20e eeuw (gipsgegoten) 17x23x22cm. Cond:G
Grote antieke notenhouten camera, omstreeks 1900, professioneel gebruikt, 53x72x26cm. Cond:G
Negentiende eeuws tinnen reliëf in notenhouten lijst, lauwerkrans, bijbelse figuur met leeuw, verso evangelis 12x2ø Cond:G
Elf oude wandelstokken 20e eeuw, o.a. met messing handvaten, in goede staat 80-90cm.
Zes x 19e/20e eeuwse merklappen, haakwerk 1853-1961-1920-1885 Cond"G
Decoratieve houten telefoon 2e helft 20e eeuw, naar oud voorbeeld, made in Italy 26x24x17cm. Cond:G
Lot antiek, koperen koetsstoof, waterketel, stoof, vaas 22-47cm Cond:G
Zeldzame 18e 19e eeuwse Chinese bronzen wierrookbrander met teksten op deksel, foohond, draak en olifantenkoppen, Cond:G
Lot diverse kroontjespennen, 6 oude kroontjespennen, 1 zilveren pen, 1x waterman vulpen, en een driedelige schrijfset met been Cond:G
Groot lot divers, 5 deel koper, 4 kerstborden glas Rastak, 5 porseleinen kastkommen met vogeldecor, aardewerk Quang Ying beeld, figuren 2 kistjes 3 porseleinen vogeltjes, 2 schaaltjes, koperen borstel...
Fles Eau de toilette "First de Van Cleef & Arpels, Paris 120 ml. nieuw.
Porseleinen met messing tafellamp, electrisch, 2e helft 20e eeuw 55cm. Cond:G
Twee Art Deco stijl tafellampen van messing, 2e helft 20e eeuw in goede staat
Twee vooroorlogse Engelse keramieken matchstrikers, 1x gemerkt minton, vin dubonnet, bryant + mays matches Cond:G
Twee antieke messing kandelaren omstreeks 1880, met ramskoppen, in goede staat 21cm.
Negentiende eeuwse Duitse stickbarometer van vurenhout, opticus J. Elkan, Aurich, in goede staat 98cm. Cond:G
Antieke blikken doos met slot en Chinese gelithografeerde voorstelling, omstreeks 1900, vereenigde blikfabriek Amsterdam 14x23x18,5cm Cond:G
Hollandse barometer, notenhout, 2e helft 20e eeuw, Warmink, in goede staat 83cm