Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiek mahonie dienblad
Resultaat: 35 EUR

Antiek mahonie dienblad omstreeks 1920 in goede staat 46ø Cond:G

Antieke paraplu, paardenhoef
Resultaat: 40 EUR

Vooroorlogse paraplu met hoornen heft en paardenhoef, met ivoren hoefijzer, omstreeks 1930, in goede staat

2 Staande schemerlampen
Resultaat: 60 EUR

Twee grote keramieken tafellampen, roestkleurig gepatineerd, 20e eeuw in goede staat 70xø56cm.

2 Stellen kandelaars
Startprijs 60 EUR

Twee stellen messing kaarskandelaren, set historisme en set 19e eeuws pilastervormig, in goede staat 26cm.

2 Japanse beeldjes, 19e eeuw
Resultaat: 75 EUR

Twee gesigneerde Japanse plated metalen figuren, met sprokkelhout, omstreeks 1900 in goede staat 25cm Cond;G

Perzische schotel, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Grote 18e -19e eeuwse Perzische plated messing sierschotel, kopergeslagen en gegraveerd met Engelse figuren, fabeldieren, floraal decor ?l 38x5,5cm in goede staat

19e eeuwse lokeend
Startprijs 100 EUR

Originele antieke lokeend, handbeschilderd 19e eeuw(geen replica) originele beschildering en patina, in goede staat 40x15x21cm.

3 Antieke lampenkappen
Startprijs 50 EUR

Drie antieke glazen lampenkappen, grote gebloemde geschilderde petroleumlampkap, art deco glazen lampenkap met ophangketting, Jugendstil gekleurd glazen kap met ophangketting ø18-ø43cm. Cond:G

Diverse camera's
Startprijs 40 EUR

Koffer met diverse camera's o.a Eumig, Brownie D by Kodak, Braunsweig Fafix Zett projection, in goede staat met accessoires Cond:G

Visbestek
Startprijs 40 EUR

Oud kreeftbestek in cassette omstreeks 1930, met rood bacelieten heften(krimpnaden) 4x25x15cm. Cond:R

Dienblaadje
Resultaat: 40 EUR

Antiek dienblad, mahoniehout met intarsia en decor van tropische vlinders achter glas, in goede staat 46x29x7cm.

3 Kandelaren
Resultaat: 25 EUR

Drie messing kaarskandelaren 20-45cm. Cond:G

8-Armige messing kroon
Startprijs 30 EUR

Achtarmige messing kroon (geelectrificeerd) omstreeks 1900 in goede staat 57x72øcm.

4 Delen antiek
Startprijs 30 EUR

Antieke geldcassette met sleutel en 3 antieke zakmessen omstreeks 1900 Cond:G

Weegschaal met gewichten
Resultaat: 35 EUR

Oude messing met houten weegschaal omstreeks 1930 met 8 verzonken gewichten, in goede staat 22x35x15cm.

4 Antieke lakstempels
Resultaat: 110 EUR

Vier antieke lakstempels omstreeks 1900 (3 met graveringen, 1 glad) in goede staat 4-9,5cm

Engelse Victoriaanse samovaar
Resultaat: 60 EUR

Negentiende eeuws Engelse Victoriaanse Samovaar, van koper en messing in goede staat 44x31x35cm Cond:G

Beeld met bokaal
Resultaat: 60 EUR

Oude bronzen figuur met glazen bolvaas, vrouw met floraal decor, 2e helft 20e eeuw 57cm.

3x Gereedschap
Resultaat: 60 EUR

Drie x oud gereedschap, 19e/20e eeuw 28-42cm. Cond:G

Schaakspel met bord
Resultaat: 180 EUR

Oud Chinees ivoren schaakspel met grote fijngesneden speelstukken 2e helft 20e eeuw 52x52 en 53x24x10cm. Cond:G

Antieke bijl
Startprijs 80 EUR

Antieke smeedijzeren bijl met siertekens in Gotische stijl, 19e eeuws of ouder. 75x14x4 cm. In goede staat.

Stel goudkleurige wandapliques
Startprijs 160 EUR

Stel houten kandelaars, 19e eeuw met goud kleurige beschilderingen, 5 lichts, 59x50x44cm Cond:G

Antieke ivoren toneelkijker
Resultaat: 50 EUR

Antieke ivoor met messing toneelkijker omstreeks 1900, in goede staat 7x10x4cm. Cond:G

Perzische sabel
Startprijs 40 EUR

Decoratieve Perzische sabel, met Turkoise en aluminium, 20e eeuw(wandversiering), 73cm.

Aziatische pennenschaal/kompas
Startprijs 100 EUR

Antieke Chinese pennenbak kompas, omstreeks 1900 met leuke voorstelling, muizen trekken kompas voorwaarts, compositiemetaal en originele beschildering 2x29x10cm.

Kavel metaalwerk, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Lot 18e-19e eeuws metaalwerk o.a 5 sleutels, tinnen bakje, ijzeren tang, ijzeren kurkentrekker, blikken bak op leeuwenpoten 18-19cm. Cond:G

Weegschaal met gewichten
Startprijs 40 EUR

Antieke messing weegschaal, 1e helft 20e eeuw met gewichten set en eikenhouten basement, 5,6x52x20cm Cond:G

Console met kindergezicht
Startprijs 40 EUR

Oude wandconsole met engelen kop, groen goud gepatineerd, 2e helft 20e eeuw (gipsgegoten) 17x23x22cm. Cond:G

Grote camera
Startprijs 150 EUR

Grote antieke notenhouten camera, omstreeks 1900, professioneel gebruikt, 53x72x26cm. Cond:G

Tinnen medaillon in lijst, 19e eeuw
Resultaat: 290 EUR

Negentiende eeuws tinnen reliëf in notenhouten lijst, lauwerkrans, bijbelse figuur met leeuw, verso evangelis 12x2ø Cond:G

11 wandelstokken
Resultaat: 35 EUR

Elf oude wandelstokken 20e eeuw, o.a. met messing handvaten, in goede staat 80-90cm.

Bajonet
Startprijs 50 EUR

Antieke bajonet No: 21366, met messing heft 64 cm. Cond.: G

6x Merklap / haakwerk
Resultaat: 70 EUR

Zes x 19e/20e eeuwse merklappen, haakwerk 1853-1961-1920-1885 Cond"G

Telefoon
Startprijs 30 EUR

Decoratieve houten telefoon 2e helft 20e eeuw, naar oud voorbeeld, made in Italy 26x24x17cm. Cond:G

Kavel koperwerk
Startprijs 40 EUR

Lot antiek, koperen koetsstoof, waterketel, stoof, vaas 22-47cm Cond:G

Bajonet
Startprijs 40 EUR

Antieke Bajonet WO I of WO II schede bedeukt, verder goed, 39cm.

Chinese bronzen wierookbrander
Startprijs 200 EUR

Zeldzame 18e 19e eeuwse Chinese bronzen wierrookbrander met teksten op deksel, foohond, draak en olifantenkoppen, Cond:G

Antieke vulpennen
Resultaat: 30 EUR

Lot diverse kroontjespennen, 6 oude kroontjespennen, 1 zilveren pen, 1x waterman vulpen, en een driedelige schrijfset met been Cond:G

Doos divers kleingoed
Resultaat: 30 EUR

Groot lot divers, 5 deel koper, 4 kerstborden glas Rastak, 5 porseleinen kastkommen met vogeldecor, aardewerk Quang Ying beeld, figuren 2 kistjes 3 porseleinen vogeltjes, 2 schaaltjes, koperen borstel...

Parfum Van Cleef & Arpels
Startprijs 25 EUR

Fles Eau de toilette "First de Van Cleef & Arpels, Paris 120 ml. nieuw.

Staande lamp
Startprijs 20 EUR

Porseleinen met messing tafellamp, electrisch, 2e helft 20e eeuw 55cm. Cond:G

Messing lamp
Startprijs 20 EUR

Messing tafellamp, 2e helft 20e eeuw in goede staat 56cm. Cond:G

2 Art Deco lampen
Resultaat: 90 EUR

Twee Art Deco stijl tafellampen van messing, 2e helft 20e eeuw in goede staat

2x Machstrikers
Startprijs 100 EUR

Twee vooroorlogse Engelse keramieken matchstrikers, 1x gemerkt minton, vin dubonnet, bryant + mays matches Cond:G

2 messing kandelaren
Startprijs 120 EUR

Twee antieke messing kandelaren omstreeks 1880, met ramskoppen, in goede staat 21cm.

Barometer
Startprijs 25 EUR

Negentiende eeuwse Duitse stickbarometer van vurenhout, opticus J. Elkan, Aurich, in goede staat 98cm. Cond:G

Oud blik, Chinese voorstelling
Startprijs 30 EUR

Antieke blikken doos met slot en Chinese gelithografeerde voorstelling, omstreeks 1900, vereenigde blikfabriek Amsterdam 14x23x18,5cm Cond:G

Barometer, 80-er jaren
Startprijs 30 EUR

Hollandse barometer, notenhout, 2e helft 20e eeuw, Warmink, in goede staat 83cm