Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten schrijfkist met inktpotten, in zeer goede staat 12x31x22cm. Cond;G
Grote gesigneerde plated Historisme dekseldoos met musicerende putti decor rondom, omstreeks 1880, monogram R.S in goede staat 8x25x9cm
Oude hangpetroleumlamp, 20e eeuw, messing met keramiek reservoir, groenblauw glazen kap 70x40øcm in goede staat
Zeldzame 3 lichts tafelpetroleumlamp, 19e eeuw met drie branders, en in hoogte verstelbaar 70cm. Cond:G
Grote antieke petroleumlamp op marmeren sokkel, omstreeks 1880 met halfnaakte dames, plaquettes, fratzen en ranken in goede staat 77cm
Originele bronzen vergulde Empire tafel, petroleumlamp met atlas en rondom applicaties met Griekse voorstellingen, omstreeks 1820, reservoir met draadglas, in goede originele staat 63cm. Cond:G
Grote Italiaanse staande vergulde lamp, 4 lichts met 4 lampenkappen, porseleinen en glazen pegels, 2e helft 20e eeuw( 1lampenkap kapot) 153cm. Cond:G
Grote Historisme tafelpetroleumlamp omstreeks 1880 met faunkoppen, klauwpoten en geslepen cassiskleurige brandkap in goede staat (goudkleurig) 77x27cm.Cond;G
Antieke opaline glazen petroleumlamp omstreeks 1900, geëlectrificeerd, 60cm. Cond:R
Handbeschilderde antieke porseleinen tafellamp met bronzen monturen en rondom landschapsdecor, in goede staat 61x34øcm
Grote antieke 19e eeuwse porseleinen petroleumlamp met handbeschilderde rozen en gouddecor, en bronzen montuur, Frankrijk of Duitsland omstreeks 1870, 69cm. Cond:G
Antieke opaline glazen geëlectrificeerde petroleumlamp met floraal decor 54cm Cond:G
Antieke Jugendstil petroleumlamp, omstreeks 1900 met 9 kaarshouders, floraal en zweepslagdecor, 60xø60cm. Cond:G
Antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp omstreeks 1900, met floraal en zweepslagdecor ø50x60cm. Cond:G
Twee 19e eeuwse eikenhouten lepelrekken met tinnen lepels, in goede staat.
Twee 19e eeuwse tinnen warmhouddeksels, zonder onderschalen 26-30cm. Cond:G
Prachtig groot Duits antiek historisme dienblad omstreeks 1880 met putti en bokkenwagen, gemerkt W.M.F, decor van rozenranken, in goede staat 57x27x3cm.
Zeven delen antiek tin 19e-20e eeuw, kraantjeskan, twee klepkannen, 4 tinnen borden
Negentiende eeuwse tinnen kraankan met koperen kraan, bedeukt 34cm. Cond:R
Grote 19e eeuwse Groninger kraantjeskan(stop weg, licht bedeukt en bijgeschilderd, 53cm. Cond:R
Lot divers oud tin, o.a. maten, borden, lepels, houders, 8-12cm Cond:R/G
Drie delen 19e eeuws tin, tinnen kraantjeskan, wandhouder, inktpot, in goede staat 9-47cm
Antieke Jardiniere en kraantjeskan, koperen Jugendstil Jardiniere met zinken binnenbak, tinnen kraantjeskan omstreeks 1800 24,5x37cm Cond:G
Hollands Gero tinnen theeset 6 delig 20e eeuw 9-45cm Cond:G
Oude kristallen hanglamp 20e eeuw, 9 lichts in goede staat 50x60øcm Cond:G
Antieke 4lichts hanglamp met prismenglas, omstreeks 1900 met porseleinen fittingen, messing deels verguld, met rocailles, in goede staat 70xø70cm
Twee oude Chinese lampenvoeten, brons met vogels en floraal decor, 20e eeuw 61cm Cond:G
Antiek messing haardscherm met restvergulding en geschilderd paneel met waterlelies en libelle, 113x60x20cm. Cond:G
Twee metalen beschilderde tafellampen, met Russische man en vrouw, 2e helft 20e eeuw, met kap, 70xø50cm. In goede staat
Twee oude tafellampen van schelpen met camee voorstelling 20e eeuw, in goede staat 18-22cm.
Kristallen hanglamp 1e helft 20e eeuw met chip, Cond:R/G 46xø60cm.
Mooie tafellamp plated met glas, 2e helft 20e eeuw in goede staat 74x38cm. hoogte zonder kap 48cm.
Twee grote antieke messing vergulde wandkandelaren met figuren, omstreeks 1900, geëlectrificeerd, in goede staat 52cm.
Twee oude tafellampen van schelpen met camee voorstelling 20e eeuw, in goede staat 16-21cm.
Jugendstilstijl tafellamp met kelken, 2 lichts, 2e helft 20e eeuw in goede staat
Gesigneerde metalen bureaulamp Jan des Bouvrie, 2 lichts met dimmer, 46x50x19cm, in goede staat
Antieke 17e eeuwse getijden gebed op papier, gezang door de paastijd(bladnr.356) paschalis waarin de verrezen Jezus als een paaslam wordt bezongen 41,5x27cm. Cond:G
Antieke 16e eeuwse getijdengebed met romeinse cijfer 78 met invitatorium dat is een gezongen regel waarmee een getijdengebed begint met ingekleurd initiaal(perkament) 48x37cm. Cond:G
Antieke Hollandse statenbijbel met goede originele band en bronzen beslag, uit 1746, te Gorinchem by Nicolaas Goetzee, ordinaris stadsdrukker, met diverse landkaarten, deels gerestaureerd, Cond:R/G 31...
Antiquarisch boek, Websters New international Dictionary. J.Bell en sons 1920, authorized edition 14,5x26x31cm. Cond:G
Negentiende eeuws antiquarisch boek, disputatio juridica inauguralis, Amsterdam 1851 door G.H Reuver, originele band, in goede staat 22x29x0,8cm. Cond:G
Antieke Engelse bijbel met ivoren kaft en lederen rug, the book of common prayer, Oxford, printed at the Univeristy press, 15x9x3cm. Cond:G
Verzameling Duitse antiquarische kinderboeken (127) o.a. Heidi, Hauffs märchen, Grimms Märchen, Rotkäppchen etc. 20-25cm. Cond:R/G
Duits verzamelalbum, illustrierte filmbühne 1950/1960, foto Inga Wolf, Carl Bay, Ulli Martin, handgesigneerd, leuk tijdsbeeld Duitse geschiedenis 6x24x31cm. Cond:G
Twee Duitse antiquarische illustraties, 17,5-32,5cm Cond:R/G
Drie maal antiquarisch Duitsland, Maria Regina Hillerin(incompleet), Evangelische Zeugnisse der Wahrheit 1795(incompleet en beschadigd) , geschichte Azien 17e-18e eeuws(incompleet) 11-35cm. Cond:M
Drie antiquarische boeken van Nederlandse kastelen en hun historie, deel 1,2,3 Elsevier in goede staat 30x24x4cm.
Antieke roodkoperen servies op smeedijzeren standaard, omstreeks 1910 met brander, 7 delig gemerkt T.1. 112x35cm
Twee mega grote gesigneerde koperen wandsierborden met portretten, 19e eeuw L.Dupuis Fecit, 1 Petrus Appelmans architect Antwerpen, 2 Quinin Massys Antwerpen 83ø Cond:G
Drie antieke kopergeslagen sierwandborden omstreeks 1880-1930 in goede staat 40-55cm Cond:G
Vijf delen koper en messingwerk 19e eeuw, 1 deel zwaar bedeukt, rest goed 25-45cm.
Twee antieke koperen dekselvazen, omstreeks 1900 met gravering, hoorn des overvloeds, in goede staat 31cm.
Groot lot divers messing en koperwerk, 19e-20e eeuw 20-45cm Cond:G
Prachtige 19e eeuwse noten en mahoniehouten tabaksdekselpot, in goede staat 20x15ø cm
Twee antieke barometers omstreeks 1900, notenhout Jugendstil, en Schwarzwald ranken 27-43cm. Cond:G
Negentiende eeuwse luxe kreeftenset in originele cassette met ivoor, 6 delig(krimpnaden) 4,5x24x19cm. Cond:G
Vooroorlogse loep met gemshoorn, omstreeks 1930, in goede staat 25cm. Cond:G
Twee 19e eeuwse bronzen kaarskandelaren met Sphinxen omstreeks 1860, in goede staat 28cm. Cond:G
Drie 19e eeuwse Duitse petjes/ hoofdbekleding met monogram van gouddraad, daarbij 5 linten in hoedendoos 7x22cm. Cond:G
Grote antieke tabakspijp omstreeks 1900 met porseleinen kop(gelijmd) met jachtvoorstellingen 88cm. Cond:R
Decoratieve lamp met globe en atlas, van messing en hout 2e helft 20e eeuw, in goede staat
Lot van 6 fossielen, 2x gesteente lagen, 4x vissen in gesteente 11-20cm. Cond:G
Drie fossiele roofdier snijtanden in gesteente 11-13cm. Cond:G
Vroege ijzeren Renaissance haardplaat 17e eeuw, beschadigd, wijnranken mt bachus, 49x49x1 Cond:R
Antieke gietijzeren met bronzen kachel, met mooie ornamentuur, omstreeks 1880 Historisme, merk Frisia( achter stukjes afgebroken, wel erbij) 90x98x40cm.
Zes delige antieke messing haardset, incl. twee vuurbokken, houttang is kapot, 20-70cm Cond:R/G
Vier delig messing haardstel, haardscherm met draken, haardschep, tang en pook, 20e eeuw 49x75cm Cond:G
Negentiende eeuws bronzen haardstel met leeuwenwapens, in goede staat 48x57cm. Cond:G
Negentiende eeuwse gietijzeren haal en grote ketel, dito ijzer, in goede staat, 37x97cm. Cond:G
Oude messing brandblusser omstreeks 1920, gemerkt Pyrene, handelsmerk brandblusscher The Pyrene company ltd. London Eng 36cm. in goede staat
Antieke 19e eeuwse mahoniehouten theestoof met messing binnenbak, omstreeks 1840, 54xø33cm. Cond:G
Negentiende eeuwse voorlader mat gravering, in goede staat 123cm. Cond:G
Leuke antieke houten visemmer met koperen beslag en hengsel, 19e eeuw (J.Post) 23x26øcm
Antieke 19e eeuwse kolenkit en paraplubak, licht bedeukt, 37x46cm. Cond:G
Antieke wit geemailleerde Jugendstil paraplustandaard omstreeks 1900, zweepslag motief, in goede staat 60x45x25cm. Cond:G
Twee grote oude Japanse cloissone vazen omstreeks 1920, met floraal decor en vogel decor 27x17cm Cond;G
Zeven Chinese figuren naar oud voorbeeld, 2e helft 20e eeuw in goede staat 5-6cm
Twee oude metalen Oosterse vazen, kruik met figuren en paarden, dekselkan in slakvorm met Chinese tekens, chip, 14-18cm Cond:R/G
Oude benen zonnewijzer met kompas, 20e eeuw gemerkt Ansonia Clock Co New York USA met scheepsdecor op deksel, in goede staat 9,5x6x1.8cm
Oude benen dekseldoos met havendecor gegraveerd op deksel, 20e eeuw in goede staat 11x2,8x6,6cm
Twee grote takken van koraal. Grootte 10x9 cm en 10x10 cm. Eén tak is gelijmd. Totaal ca 283 gr.
Twee oude Chinese benen snuffbottles in de vorm van naakte dames 20e eeuw 6-6,5cm Cond;G
Twee Chinese ivoren netsukes, gemerkt, en een ivoren ratje, chinese man met karper, 2 aapjes 2,5x3cm. Cond:G
Drie benen mammoeten, waarschijnlijk gemaakt van mammoet been 4,5x6,5cm Cond:G
Oude Chinese benen opiumpijp met Geishas in landschapsvoorstelling 20e eeuw 48cm.
Japanse Cloissonne Geisha met glasbloem en sieraden, 20e eeuw 21,5cm Cond:G
Japanse Cloissonne Geisha met glasbloem en sieraden, 20e eeuw 25cm Cond:G
Zes erotica figuren China, 2e helft 20e eeuw, 1 beschadigd, Cond:R/G
Mooie antieke Citer in originele kist omstreeks 1900, notenhouten fineer met bandintarsia en graveringen, in zeer goede staat 66x40x10cm.
Vooroorlogse Deense telefoon JYDSK telefonaktieselskab, metaal met baceliet, in goede staat 32x25x12cm.
Vooroorlogse Deense telefoon JYDSK telefoon, metaal met baceliet, 34cm. Cond:G