Vier delig messing haardstel, haardscherm met draken, haardschep, tang en pook, 20e eeuw 49x75cm Cond:G
Negentiende eeuws bronzen haardstel met leeuwenwapens, in goede staat 48x57cm. Cond:G
Negentiende eeuwse gietijzeren haal en grote ketel, dito ijzer, in goede staat, 37x97cm. Cond:G
Oude messing brandblusser omstreeks 1920, gemerkt Pyrene, handelsmerk brandblusscher The Pyrene company ltd. London Eng 36cm. in goede staat
Antieke 19e eeuwse mahoniehouten theestoof met messing binnenbak, omstreeks 1840, 54xø33cm. Cond:G
Negentiende eeuwse voorlader mat gravering, in goede staat 123cm. Cond:G
Leuke antieke houten visemmer met koperen beslag en hengsel, 19e eeuw (J.Post) 23x26øcm
Antieke 19e eeuwse kolenkit en paraplubak, licht bedeukt, 37x46cm. Cond:G
Antieke wit geemailleerde Jugendstil paraplustandaard omstreeks 1900, zweepslag motief, in goede staat 60x45x25cm. Cond:G
Twee grote oude Japanse cloissone vazen omstreeks 1920, met floraal decor en vogel decor 27x17cm Cond;G
Zeven Chinese figuren naar oud voorbeeld, 2e helft 20e eeuw in goede staat 5-6cm
Twee oude metalen Oosterse vazen, kruik met figuren en paarden, dekselkan in slakvorm met Chinese tekens, chip, 14-18cm Cond:R/G
Oude benen zonnewijzer met kompas, 20e eeuw gemerkt Ansonia Clock Co New York USA met scheepsdecor op deksel, in goede staat 9,5x6x1.8cm
Oude benen dekseldoos met havendecor gegraveerd op deksel, 20e eeuw in goede staat 11x2,8x6,6cm
Twee grote takken van koraal. Grootte 10x9 cm en 10x10 cm. Eén tak is gelijmd. Totaal ca 283 gr.
Twee oude Chinese benen snuffbottles in de vorm van naakte dames 20e eeuw 6-6,5cm Cond;G
Twee Chinese ivoren netsukes, gemerkt, en een ivoren ratje, chinese man met karper, 2 aapjes 2,5x3cm. Cond:G
Drie benen mammoeten, waarschijnlijk gemaakt van mammoet been 4,5x6,5cm Cond:G
Oude Chinese benen opiumpijp met Geishas in landschapsvoorstelling 20e eeuw 48cm.
Japanse Cloissonne Geisha met glasbloem en sieraden, 20e eeuw 21,5cm Cond:G
Japanse Cloissonne Geisha met glasbloem en sieraden, 20e eeuw 25cm Cond:G
Zes erotica figuren China, 2e helft 20e eeuw, 1 beschadigd, Cond:R/G
Mooie antieke Citer in originele kist omstreeks 1900, notenhouten fineer met bandintarsia en graveringen, in zeer goede staat 66x40x10cm.
Vooroorlogse Deense telefoon JYDSK telefonaktieselskab, metaal met baceliet, in goede staat 32x25x12cm.
Vooroorlogse Deense telefoon JYDSK telefoon, metaal met baceliet, 34cm. Cond:G
Viool met twee strijkstokken 18e-19e eeuw, delen zitten los verder in redelijke staat 60cm.
Antieke viool in houten vioolkist met strijkstok, omstreeks 1900, 76cm. Cond:G
Antieke viool in koffer omstreeks 1920, viool in goede staat met twee strijkstokken, 77cm Cond;R/G
Grote bronzen scheidsrechtersfluit met messing plaquette en opschrift, Holland signaal, in goede staat 51x16x17cm
Vooroorlogse Duitse accordeon, gemerkt Hess Klingenthal 40x42x23cm. Cond:G
Antieke likeurset Schwarzwald, gemaakt van hertengewei, karaf met 8 glazen, 1 glashouder beschadigd 34x28øcm. Cond:G
Duitse houten barok stijl gepolychromeerde engel met vergulding, viool spelend 20e eeuw 34cm Cond:G
Antiek scheikundig messing meet-apparaat omstreeks 1900, in originele mahoniehouten kist 8x24x15cm. Cond:G
Oude Engelse marine afstandmeter in mahoniekist door E.R Watts+son ltd. range finder Colton type M.K II, in goede staat 6x28x9cm.
Twee maal antiek religieus, eenmaal papierknipsels in baklijst Ex puip BJM Jonassi, 1 x velours en linnen Angus dei 14-32cm,.Cond:G
Twee messing kraagkandelaars omstreeks 1900 in goede staat (naar oud voorbeeld) 24xø11cm. Cond:G
Drie loepen 2e helft 20e eeuw o.a. hout, been, parelmoer, in goede staat 25-27cm
Antiek opgezet wildzwijn kop met houtsnijwerk, omstreeks 1916 Dannenberg, in goede staat 64x86x45cm. Cond:G
Oude Afrikaanse opgezette springbok, 20e eeuw in goede staat 120cm.
Oude opgezette Afrikaanse spiesbok 20e eeuw in goede staat 120cm.
Twee netsuke knoopgordels met gekleurde kralen. Een gordelknoop met netsuke in de vorm van een eend en een bewerkte bol. En een knoopgordel met netsuke in de vorm van een tijger en een hoofd. Lengte 1...
Twee netsuke knoopgordels met gekleurde kralen, o.a. goudsteen. Een knoopgordel met een netsuke in de vorm van een varken en een bewerkte bol. En een knoopgordel met een netsuke in de vorm van een kro...
Oude Chinese benen Inro met apendecor, 20e eeuw in goede staat 6x4x2.5cm
Vijf vooroorlogse diverse telefoons, o.a wandtelefoon, metaal baceliet etc. 22-25cm Cond:G
Lot plated, antiek doosje met vorken, bestekdoos met divers bestek en opdienlepels 15-33cm. Cond:G
Twee Venetiaanse stijl glazen wandlampen met spiegel, 20e eeuw, een compleet, een mist glas, 40x36x20cm Cond:R/G
Oud antiek miniatuur portret, geschilderde voorstelling Napoleon Bonaparte, omstreeks 1900, in notenhouten lijst, en in goede staat
Twee fijngeschilderde miniatuur schilderijen, door D'arti Lancret, 3 figuren aan het vliegeren, en drie figuren die muziek maken, in goede staat ø8cm.
Vooroorlogse ijzeren harpoen in goede staat (oxidatie) L. 65cm. Cond:G
Negentiende eeuwse geeboniseerde houten crucifix met metalen corpus Christi, in goede staat 39cm.
Antieke Duitse bureau Marinevlag WO1 op houten standaard met touwknoop 51cm, scheurtje vlag Cond:R/G
Twee oostduitse DDR N.V.A helmen met lederen binnenhelm en speld, in goede staat 6-30cm. Cond:G
Zware ijzeren handboeien 20e eeuw nr 1002, gemerkt met driehoek in cirkel, sleutel erbij maar gebroken.
Lot Duitse marine spelden en knopen en doosje met kaarten, erekruis feldpostkarten en foto's derde rijk etc. Cond:G
Twee antieke Duitse brandweer kinderhelmen omstreeks 1920, 1 van messing 1 van leder en metaal 22-25cm. Cond:G
Hollandse militaire rekenschijf in lederen etui, 2e helft 20e eeuw Cond:G ø13cm.
Negentiende eeuwse voorlader, stukje hout van kolf mist, en schroef mist, verder in originele staat 148cm. Cond:R
Twee antieke koffiemolens omstreeks 1900 met messing en koperen maalgedeelte 24x25cm. Cond:G
Twee oude vergulde dolken, 20e eeuw, eenmaal met jachtmotief, eenmaal met vrijmetselaarsteken, Cond:G 34-55cm.
Twee oude lederen reiskoffers omstreeks 1930, zwart, 10 delen wit baceliet, toiletset, compleet, bruinleder, met 6 delig toiletset, incompleet 31-53cm. Cond:G
Oud gips gegoten beeld, vrouw met ampfora, 2e helft 20e eeuw in goede staat, gesigneerd garia, achter stukje ingezet, 68cm. Cond:R/G
Zeldzame antieke benen met hoorn wandelstok(stukje af) omstreeks 1900, 95cm Cond:G
Zeldzame antieke wandelstok/herdersstok van hout en gewei, omstreeks 1900 , in de grip is een fluit uitgesneden, 134cm. Cond:G
Zeldzame antieke wandelstok van een gewei, met gesneden gezicht en messing armaturen, tekst: sollucem omnibus, in goede staat 91cm.
Twee oude antieke wandelstokken, 20e eeuw met messing heft, hondenkop en drankhouder, 19e eeuw met plated heft en wijnranken decor. 89-94cm.Cond:G
Antieke wandelstok met ivoren heft met 2 dimensionaal paardendecor, omstreeks 1900 Cond:G
Geemailleerde hang ikoon 18e-19e eeuws met verso tekst(craquele) met heilige Madonna 4,3x3,7cm. Cond:G
Antieke Duitse historisme schildersezel met krijgsheer decor op zwaan omstreeks 1880 58cm. in goede staat
Twee delen Duits Jugendstil omstreeks 1900, schaal kopergeslagen vrouw met fruitmand en zweepslagdecor, grote Jugendstil vaas met dennenappeldecor, gemerkt Kayser, 37-38cm Cond:G
Italiaanse houtgestoken staande lamp met beschilderingen omstreeks 1960, 162x35ø Cond:G
Negentiende eeuwse geemailleerde hang ikoon met glazen stenen Corpus Cristi, in goede staat 4,5x2,8cm
Antieke ivoren toneelkijker met messing, gesigneerd M.Tauber Leipzig-Dresden (krimpscheuren ivoor) 8,5x11x5cm Cond:R
Negentiende eeuws Engels mahoniehouten gestoken barometer+thermometer, in goede staat 74cm. Cond:G
Antieke Chinese benen briefopener, en ivoren vulpen, 21-22cm Cond:G
Antieke Spaanse Kruithoorn, notenhout met messing plaquettes, naam Ottone Fillipo de Pajat 18cm Cond:G
Oude houtgestoken schildersezel in rococco vormgeving 20e eeuw 112cm. Cond:R/G
Twee Russische lakwerk dekseldoosjes gesigneerd en met figurendecor, in goede staat 3,5x8,5x8,5cm.
Twee antieke Historisme spiegels omstreeks 1880, 1 maal messing verguld met putti, en 1 maal brons(tafelklapspiegel) 25-30cm Cond:G
Antieke houten gereedschapskist, omstreeks 1900 vol met houtschaven en extra schaven, in goede staat 30x80x25cm.
Twee stel 19e eeuwse empire stijl kandelaars, messing 24-25cm. Cond:G
Drie antieke boeken, European and American snuff boxes 1730-1830, Rozenburg monographie einen Mannfaktor 1883-1917(München), modern primitives naive paintings Oto Bihaj Merin, 30-31cm Cond:G
Drie antieke boeken, 1 Bruckmanns Fayence lexikon, kunststijlen in kleur Bjarne Jornaes, antieke encyclopedie Paul Atterburg 18-30cm Cond:G
Drie boeken, eenmaal zakhorloges, alte Möbel Westmünsterland, The Luigi Koelliker studiolo, cathalogus sotheby's 23-29cm
Drie boeken, meestertekens 1814-1963 goud en zilversmeden, zilvermerken, tinwerken 20-24cm. Cond:G
Twee leuke antiquarische leesboeken 1824-1832, onderwijzende lees en zangoefeningen voor 8 tot 10 jarigen door Johannes Hazeu, trouwhart van Dalheim de godvruchtige en verstandige landman, door Ferdin...
Lot antieke boeken, 5x over zilver, 1x Delfts aardewerk, J. de Bree Zeeuws zilver, oude Nederlandsch Majloica en delftsch aardewerk, Nederlands zilver 1580-1830, Gelders zilver, monumenten in zilver e...
Hollands antiquarisch boek, Koninkrijk der Nederlanden, vol gravures en schilderachtige gezichten, door JL Terwen beschreven met naamlijst van intekenaars (nieuwe band, doorlezen) 8,5x18x25cm. Cond:R
Twee antiquarische verzamelboeken Frans Hals, door Prof. William Unger, band beschadigd, diverse steendrukken goed 40x29cm Cond:R
Antieke houten veilinghamer omstreeks 1900, in goede staat, geeboniseerd 24cm.
Twaalf oude messing deurkloppers met leeuwenkoppen (oude winkelvoorraad) in goede staat, ongebruikt 14x11x4cm
Twee bijzonder grote loepen, 20e eeuw in goede staat 39x15ø-27x12øcm
Twee maal antiek, vaas met drakendecor, en een Duits porseleinen dekseldoos in eivorm waarschijnlijk Sitzendorf 25-12,5cm. Cond:R/G