Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Messing haardstel met scherm (4x)
Resultaat: 60 EUR

Vier delig messing haardstel, haardscherm met draken, haardschep, tang en pook, 20e eeuw 49x75cm Cond:G

Antiek haardstel
Resultaat: 60 EUR

Negentiende eeuws bronzen haardstel met leeuwenwapens, in goede staat 48x57cm. Cond:G

Haal en ketel
Resultaat: 30 EUR

Negentiende eeuwse gietijzeren haal en grote ketel, dito ijzer, in goede staat, 37x97cm. Cond:G

Oude brandblusser
Resultaat: 20 EUR

Oude messing brandblusser omstreeks 1920, gemerkt Pyrene, handelsmerk brandblusscher The Pyrene company ltd. London Eng 36cm. in goede staat

Theestoof
Resultaat: 60 EUR

Antieke 19e eeuwse mahoniehouten theestoof met messing binnenbak, omstreeks 1840, 54xø33cm. Cond:G

Jachtgeweer, enkelloops
Startprijs 170 EUR

Negentiende eeuwse voorlader mat gravering, in goede staat 123cm. Cond:G

Houten visemmer
Resultaat: 140 EUR

Leuke antieke houten visemmer met koperen beslag en hengsel, 19e eeuw (J.Post) 23x26øcm

Messing helmkit en koperen paraplubak
Startprijs 40 EUR

Antieke 19e eeuwse kolenkit en paraplubak, licht bedeukt, 37x46cm. Cond:G

Jugendstil paraplubak
Startprijs 50 EUR

Antieke wit geemailleerde Jugendstil paraplustandaard omstreeks 1900, zweepslag motief, in goede staat 60x45x25cm. Cond:G

2 Cloisonne vazen, groen
Startprijs 210 EUR

Twee grote oude Japanse cloissone vazen omstreeks 1920, met floraal decor en vogel decor 27x17cm Cond;G

7 Chinese beeldjes
Startprijs 80 EUR

Zeven Chinese figuren naar oud voorbeeld, 2e helft 20e eeuw in goede staat 5-6cm

2 Chinese vaasjes
Startprijs 50 EUR

Twee oude metalen Oosterse vazen, kruik met figuren en paarden, dekselkan in slakvorm met Chinese tekens, chip, 14-18cm Cond:R/G

Benen zonnewijzer met kompas
Startprijs 150 EUR

Oude benen zonnewijzer met kompas, 20e eeuw gemerkt Ansonia Clock Co New York USA met scheepsdecor op deksel, in goede staat 9,5x6x1.8cm

Benen doos, haven
Startprijs 100 EUR

Oude benen dekseldoos met havendecor gegraveerd op deksel, 20e eeuw in goede staat 11x2,8x6,6cm

2 Koraaltakken
Startprijs 175 EUR

Twee grote takken van koraal. Grootte 10x9 cm en 10x10 cm. Eén tak is gelijmd. Totaal ca 283 gr.

2 Snuffbottles, erotisch
Startprijs 110 EUR

Twee oude Chinese benen snuffbottles in de vorm van naakte dames 20e eeuw 6-6,5cm Cond;G

2 Netsuke's + ratje
Startprijs 75 EUR

Twee Chinese ivoren netsukes, gemerkt, en een ivoren ratje, chinese man met karper, 2 aapjes 2,5x3cm. Cond:G

3 Mammoeten, been
Startprijs 175 EUR

Drie benen mammoeten, waarschijnlijk gemaakt van mammoet been 4,5x6,5cm Cond:G

Benen opiumpijp, geisha's
Resultaat: 110 EUR

Oude Chinese benen opiumpijp met Geishas in landschapsvoorstelling 20e eeuw 48cm.

Japans cloisonne beeldje
Startprijs 65 EUR

Japanse Cloissonne Geisha met glasbloem en sieraden, 20e eeuw 21,5cm Cond:G

Japans cloisonne beeldje
Startprijs 90 EUR

Japanse Cloissonne Geisha met glasbloem en sieraden, 20e eeuw 25cm Cond:G

6 Figuren, erotica
Startprijs 60 EUR

Zes erotica figuren China, 2e helft 20e eeuw, 1 beschadigd, Cond:R/G

Citer in kist
Resultaat: 50 EUR

Mooie antieke Citer in originele kist omstreeks 1900, notenhouten fineer met bandintarsia en graveringen, in zeer goede staat 66x40x10cm.

Deense telefoon
Resultaat: 40 EUR

Vooroorlogse Deense telefoon JYDSK telefonaktieselskab, metaal met baceliet, in goede staat 32x25x12cm.

Deense telefoon
Resultaat: 40 EUR

Vooroorlogse Deense telefoon JYDSK telefoon, metaal met baceliet, 34cm. Cond:G

Viool, 18e-19e eeuw
Resultaat: 180 EUR

Viool met twee strijkstokken 18e-19e eeuw, delen zitten los verder in redelijke staat 60cm.

Antieke viool in kist
Resultaat: 120 EUR

Antieke viool in houten vioolkist met strijkstok, omstreeks 1900, 76cm. Cond:G

Antieke viool in koffer
Resultaat: 700 EUR

Antieke viool in koffer omstreeks 1920, viool in goede staat met twee strijkstokken, 77cm Cond;R/G

Industriële fluit, Holland Signaal
Resultaat: 190 EUR

Grote bronzen scheidsrechtersfluit met messing plaquette en opschrift, Holland signaal, in goede staat 51x16x17cm

Antieke accordeon
Resultaat: 50 EUR

Vooroorlogse Duitse accordeon, gemerkt Hess Klingenthal 40x42x23cm. Cond:G

Karaffenset, hertegewei
Startprijs 180 EUR

Antieke likeurset Schwarzwald, gemaakt van hertengewei, karaf met 8 glazen, 1 glashouder beschadigd 34x28øcm. Cond:G

Zuid-Duitse engel met viool
Startprijs 220 EUR

Duitse houten barok stijl gepolychromeerde engel met vergulding, viool spelend 20e eeuw 34cm Cond:G

Apparaat in kist
Startprijs 120 EUR

Antiek scheikundig messing meet-apparaat omstreeks 1900, in originele mahoniehouten kist 8x24x15cm. Cond:G

Instrument in kist
Startprijs 40 EUR

Oude Engelse marine afstandmeter in mahoniekist door E.R Watts+son ltd. range finder Colton type M.K II, in goede staat 6x28x9cm.

2x Knipkunst
Startprijs 25 EUR

Twee maal antiek religieus, eenmaal papierknipsels in baklijst Ex puip BJM Jonassi, 1 x velours en linnen Angus dei 14-32cm,.Cond:G

2 Kraagkandelaars
Startprijs 110 EUR

Twee messing kraagkandelaars omstreeks 1900 in goede staat (naar oud voorbeeld) 24xø11cm. Cond:G

3 Diverse loepen
Resultaat: 60 EUR

Drie loepen 2e helft 20e eeuw o.a. hout, been, parelmoer, in goede staat 25-27cm

Opgezet wildzijn
Resultaat: 300 EUR

Antiek opgezet wildzwijn kop met houtsnijwerk, omstreeks 1916 Dannenberg, in goede staat 64x86x45cm. Cond:G

Opgezette springbok
Resultaat: 275 EUR

Oude Afrikaanse opgezette springbok, 20e eeuw in goede staat 120cm.

Opgezette spiesbok
Resultaat: 350 EUR

Oude opgezette Afrikaanse spiesbok 20e eeuw in goede staat 120cm.

2 Netsuke gordelknopen
Startprijs 65 EUR

Twee netsuke knoopgordels met gekleurde kralen. Een gordelknoop met netsuke in de vorm van een eend en een bewerkte bol. En een knoopgordel met netsuke in de vorm van een tijger en een hoofd. Lengte 1...

2 Netsuke gordelknopen
Startprijs 65 EUR

Twee netsuke knoopgordels met gekleurde kralen, o.a. goudsteen. Een knoopgordel met een netsuke in de vorm van een varken en een bewerkte bol. En een knoopgordel met een netsuke in de vorm van een kro...

Inro met apen en aap-netsuke
Startprijs 100 EUR

Oude Chinese benen Inro met apendecor, 20e eeuw in goede staat 6x4x2.5cm

5 Diverse telefoons
Resultaat: 160 EUR

Vijf vooroorlogse diverse telefoons, o.a wandtelefoon, metaal baceliet etc. 22-25cm Cond:G

2x Mahoniekist met divers bestek
Startprijs 60 EUR

Lot plated, antiek doosje met vorken, bestekdoos met divers bestek en opdienlepels 15-33cm. Cond:G

2 Kristallen wandlampen
Startprijs 40 EUR

Twee Venetiaanse stijl glazen wandlampen met spiegel, 20e eeuw, een compleet, een mist glas, 40x36x20cm Cond:R/G

Miniatuur
Resultaat: 120 EUR

Oud antiek miniatuur portret, geschilderde voorstelling Napoleon Bonaparte, omstreeks 1900, in notenhouten lijst, en in goede staat

Twee miniaturen
Startprijs 150 EUR

Twee fijngeschilderde miniatuur schilderijen, door D'arti Lancret, 3 figuren aan het vliegeren, en drie figuren die muziek maken, in goede staat ø8cm.

Vooroorlogse harpoen
Resultaat: 35 EUR

Vooroorlogse ijzeren harpoen in goede staat (oxidatie) L. 65cm. Cond:G

Crucifix
Startprijs 40 EUR

Negentiende eeuwse geeboniseerde houten crucifix met metalen corpus Christi, in goede staat 39cm.

Duitse marinevlag WO I
Resultaat: 40 EUR

Antieke Duitse bureau Marinevlag WO1 op houten standaard met touwknoop 51cm, scheurtje vlag Cond:R/G

2 DDR NVA helmen
Startprijs 40 EUR

Twee oostduitse DDR N.V.A helmen met lederen binnenhelm en speld, in goede staat 6-30cm. Cond:G

Handboeien
Resultaat: 400 EUR

Zware ijzeren handboeien 20e eeuw nr 1002, gemerkt met driehoek in cirkel, sleutel erbij maar gebroken.

Kavel Duitse marinespelden, WO I
Resultaat: 70 EUR

Lot Duitse marine spelden en knopen en doosje met kaarten, erekruis feldpostkarten en foto's derde rijk etc. Cond:G

4 Sets messen
Startprijs 100 EUR

Vier oude Oosterse dolken met lederen schede 20e eeuw 23-48cm.

Twee brandweerhelmen, 1900
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Duitse brandweer kinderhelmen omstreeks 1920, 1 van messing 1 van leder en metaal 22-25cm. Cond:G

Militaire rekenschijf
Startprijs 60 EUR

Hollandse militaire rekenschijf in lederen etui, 2e helft 20e eeuw Cond:G ø13cm.

Antiek voorlader geweer
Resultaat: 75 EUR

Negentiende eeuwse voorlader, stukje hout van kolf mist, en schroef mist, verder in originele staat 148cm. Cond:R

2 Koffiemolens
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke koffiemolens omstreeks 1900 met messing en koperen maalgedeelte 24x25cm. Cond:G

2 Dolken
Resultaat: 60 EUR

Twee oude vergulde dolken, 20e eeuw, eenmaal met jachtmotief, eenmaal met vrijmetselaarsteken, Cond:G 34-55cm.

2 Reiskoffers
Startprijs 40 EUR

Twee oude lederen reiskoffers omstreeks 1930, zwart, 10 delen wit baceliet, toiletset, compleet, bruinleder, met 6 delig toiletset, incompleet 31-53cm. Cond:G

Beeld met console
Resultaat: 45 EUR

Oud gips gegoten beeld, vrouw met ampfora, 2e helft 20e eeuw in goede staat, gesigneerd garia, achter stukje ingezet, 68cm. Cond:R/G

Antieke wandelstok been en hoorn
Startprijs 100 EUR

Zeldzame antieke benen met hoorn wandelstok(stukje af) omstreeks 1900, 95cm Cond:G

Antieke wandelstok met fluit
Startprijs 120 EUR

Zeldzame antieke wandelstok/herdersstok van hout en gewei, omstreeks 1900 , in de grip is een fluit uitgesneden, 134cm. Cond:G

Antieke wandelstok met gezicht
Resultaat: 120 EUR

Zeldzame antieke wandelstok van een gewei, met gesneden gezicht en messing armaturen, tekst: sollucem omnibus, in goede staat 91cm.

2 Oude/antieke wandelstokken
Startprijs 40 EUR

Twee oude antieke wandelstokken, 20e eeuw met messing heft, hondenkop en drankhouder, 19e eeuw met plated heft en wijnranken decor. 89-94cm.Cond:G

Antieke wandelstok met ivoor
Startprijs 80 EUR

Antieke wandelstok met ivoren heft met 2 dimensionaal paardendecor, omstreeks 1900 Cond:G

Ikoon 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Porseleinen ikoon in goede staat 3x4cm.

Ikoon maagd Maria
Startprijs 100 EUR

Geemailleerde hang ikoon 18e-19e eeuws met verso tekst(craquele) met heilige Madonna 4,3x3,7cm. Cond:G

Antieke Historisme schildersezel
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse historisme schildersezel met krijgsheer decor op zwaan omstreeks 1880 58cm. in goede staat

Twee delen Jugendstil koperwerk
Resultaat: 35 EUR

Twee delen Duits Jugendstil omstreeks 1900, schaal kopergeslagen vrouw met fruitmand en zweepslagdecor, grote Jugendstil vaas met dennenappeldecor, gemerkt Kayser, 37-38cm Cond:G

Groene staande lamp met kap
Startprijs 30 EUR

Italiaanse houtgestoken staande lamp met beschilderingen omstreeks 1960, 162x35ø Cond:G

Ikoon Jezus Christus
Startprijs 100 EUR

Negentiende eeuwse geemailleerde hang ikoon met glazen stenen Corpus Cristi, in goede staat 4,5x2,8cm

Antieke ivoren toneelkijker
Resultaat: 30 EUR

Antieke ivoren toneelkijker met messing, gesigneerd M.Tauber Leipzig-Dresden (krimpscheuren ivoor) 8,5x11x5cm Cond:R

Barometer in eiken lijst
Resultaat: 100 EUR

Negentiende eeuws Engels mahoniehouten gestoken barometer+thermometer, in goede staat 74cm. Cond:G

Ivoren pennenhouder + briefopener
Startprijs 120 EUR

Antieke Chinese benen briefopener, en ivoren vulpen, 21-22cm Cond:G

Ikoon omstreeks 1900
Startprijs 65 EUR

Blikken ikoon in goede staat 4,5x7cm.

Spaanse kruithoorn
Resultaat: 40 EUR

Antieke Spaanse Kruithoorn, notenhout met messing plaquettes, naam Ottone Fillipo de Pajat 18cm Cond:G

Oude schildersezel
Resultaat: 75 EUR

Oude houtgestoken schildersezel in rococco vormgeving 20e eeuw 112cm. Cond:R/G

2 Russische lakwerk doosjes
Startprijs 60 EUR

Twee Russische lakwerk dekseldoosjes gesigneerd en met figurendecor, in goede staat 3,5x8,5x8,5cm.

2 Spiegels, Historisme
Resultaat: 39 EUR

Twee antieke Historisme spiegels omstreeks 1880, 1 maal messing verguld met putti, en 1 maal brons(tafelklapspiegel) 25-30cm Cond:G

Diverse schaven
Startprijs 80 EUR

Antieke houten gereedschapskist, omstreeks 1900 vol met houtschaven en extra schaven, in goede staat 30x80x25cm.

2 Stel kandelaars
Startprijs 60 EUR

Twee stel 19e eeuwse empire stijl kandelaars, messing 24-25cm. Cond:G

Spiesbok gewei
Startprijs 60 EUR

Oud Afrikaans spiesbok gewei, in goede staat 81cm.

3 Boeken
Startprijs 50 EUR

Drie antieke boeken, European and American snuff boxes 1730-1830, Rozenburg monographie einen Mannfaktor 1883-1917(München), modern primitives naive paintings Oto Bihaj Merin, 30-31cm Cond:G

3 Diverse boeken
Startprijs 50 EUR

Drie antieke boeken, 1 Bruckmanns Fayence lexikon, kunststijlen in kleur Bjarne Jornaes, antieke encyclopedie Paul Atterburg 18-30cm Cond:G

3 Diverse boeken
Startprijs 50 EUR

Drie boeken, eenmaal zakhorloges, alte Möbel Westmünsterland, The Luigi Koelliker studiolo, cathalogus sotheby's 23-29cm

3 Boeken, merktekens
Resultaat: 75 EUR

Drie boeken, meestertekens 1814-1963 goud en zilversmeden, zilvermerken, tinwerken 20-24cm. Cond:G

2 Leesboeken ca. 1830
Resultaat: 30 EUR

Twee leuke antiquarische leesboeken 1824-1832, onderwijzende lees en zangoefeningen voor 8 tot 10 jarigen door Johannes Hazeu, trouwhart van Dalheim de godvruchtige en verstandige landman, door Ferdin...

Kavel antieke boeken
Resultaat: 45 EUR

Lot antieke boeken, 5x over zilver, 1x Delfts aardewerk, J. de Bree Zeeuws zilver, oude Nederlandsch Majloica en delftsch aardewerk, Nederlands zilver 1580-1830, Gelders zilver, monumenten in zilver e...

Gebonden boek met kopergravures
Resultaat: 60 EUR

Hollands antiquarisch boek, Koninkrijk der Nederlanden, vol gravures en schilderachtige gezichten, door JL Terwen beschreven met naamlijst van intekenaars (nieuwe band, doorlezen) 8,5x18x25cm. Cond:R

Twee anitiquarische boeken Frans Hals
Resultaat: 30 EUR

Twee antiquarische verzamelboeken Frans Hals, door Prof. William Unger, band beschadigd, diverse steendrukken goed 40x29cm Cond:R

Veilinghamer
Startprijs 40 EUR

Antieke houten veilinghamer omstreeks 1900, in goede staat, geeboniseerd 24cm.

12 Messing deurkloppers
Resultaat: 35 EUR

Twaalf oude messing deurkloppers met leeuwenkoppen (oude winkelvoorraad) in goede staat, ongebruikt 14x11x4cm

2 Grote loepen
Resultaat: 50 EUR

Twee bijzonder grote loepen, 20e eeuw in goede staat 39x15ø-27x12øcm

Chinese cloisonne vaas + ei
Startprijs 50 EUR

Twee maal antiek, vaas met drakendecor, en een Duits porseleinen dekseldoos in eivorm waarschijnlijk Sitzendorf 25-12,5cm. Cond:R/G