Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Sets messen
Startprijs 100 EUR

Vier oude Oosterse dolken met lederen schede 20e eeuw 23-48cm.

Antieke wandelstok been en hoorn
Startprijs 100 EUR

Zeldzame antieke benen met hoorn wandelstok(stukje af) omstreeks 1900, 95cm Cond:G

Ikoon maagd Maria
Startprijs 100 EUR

Geemailleerde hang ikoon 18e-19e eeuws met verso tekst(craquele) met heilige Madonna 4,3x3,7cm. Cond:G

Ikoon Jezus Christus
Startprijs 100 EUR

Negentiende eeuwse geemailleerde hang ikoon met glazen stenen Corpus Cristi, in goede staat 4,5x2,8cm

5 Sabels
Startprijs 100 EUR

Vijf decoratieve antieke sabels omstreeks 1900, lichte oxydatie 93cm. Cond:G

Theekist met flacons
Startprijs 100 EUR

Negentiende eeuwse pallisander theekist met 3 porseleinen flacons, met goud en figuren decor(2 stoppen gelijmd) verder in goede staat, met intarsia slot en sleutel, 14x24x12cm. Cond:G

19e eeuwse lokeend
Startprijs 100 EUR

Originele antieke lokeend, handbeschilderd 19e eeuw(geen replica) originele beschildering en patina, in goede staat 40x15x21cm.

Aziatische pennenschaal/kompas
Startprijs 100 EUR

Antieke Chinese pennenbak kompas, omstreeks 1900 met leuke voorstelling, muizen trekken kompas voorwaarts, compositiemetaal en originele beschildering 2x29x10cm.

2x Machstrikers
Startprijs 100 EUR

Twee vooroorlogse Engelse keramieken matchstrikers, 1x gemerkt minton, vin dubonnet, bryant + mays matches Cond:G

Bronzen Art Deco lampje
Startprijs 100 EUR

Originele art deco 2 lichts wandlamp, omstreeks 1930 jongen met mandoline, 20x24x10cm Cond:G

Chinees bronzen vaas
Startprijs 100 EUR

Antieke Chinese bronzen vaas met draken en floraal decor, omstreeks 1900 30,5cm. Cond:G

Chinees bronzen vaas
Startprijs 100 EUR

Oude Chinese bronzen vaas met foohonden en drakendecor, omstreeks 1900-1930, verfijnd uitgevoerd, in goede staat 24cm.

Eiken modelcommode
Startprijs 100 EUR

Duitse eikenhouten Gründerzeit modelcommode, omstreeks 1880 geheel in originele staat met origineel beslag etc, achterkant blad beschadigd, 29x36x16cm.

2 Snuffbottles, erotisch
Startprijs 110 EUR

Twee oude Chinese benen snuffbottles in de vorm van naakte dames 20e eeuw 6-6,5cm Cond;G

2 Kraagkandelaars
Startprijs 110 EUR

Twee messing kraagkandelaars omstreeks 1900 in goede staat (naar oud voorbeeld) 24xø11cm. Cond:G

2 koperen lampen
Startprijs 110 EUR

Een stel 19e eeuwse messing petroleumlampen met geetste glazen kappen, floraal decor, in goede staat 61cm. Cond:G

Stenen waterfilter
Startprijs 110 EUR

Negentiende eeuws Engels steengoed waterfilter met patent, Bartons patents natural stone and carbon water filter(26 gold medals) koperen kraan 50xø24cm. Cond:G

Afrikaans beeld, Dengese
Startprijs 110 EUR

Afrikaans houten beeld van de Dengese stam uit Congo ca. 1970, bijna geheel bewerkt. 59x20x19cm. Cond.: G

Inktstel met lade
Startprijs 120 EUR

Inktstel met lade voorzien van messing sierbeslag twee geslepen kristallen inktpotjes, gemerkt aan onderzijde met 925/000 zilveren monturen met klepdeksel, voorzien van fraai gedreven guirlandes.

3x bronzen lijst met schilderijen
Startprijs 120 EUR

Drie 19e eeuwse bronzen lijsten omstreeks 1870 Duitsland, met deels geschilderde voorstellingen, 34-40cm Cond:R/G

Gestoken juwelen kistje
Startprijs 120 EUR

Houtgestoken Schwarzwald juwelenkistje (black forest) met floraal decor, omstreeks 1900 in goede staat 9x22x12cm.

Antiek haardscherm
Startprijs 120 EUR

Antiek messing haardscherm met restvergulding en geschilderd paneel met waterlelies en libelle, 113x60x20cm. Cond:G

Servies op standaard
Startprijs 120 EUR

Antieke roodkoperen servies op smeedijzeren standaard, omstreeks 1910 met brander, 7 delig gemerkt T.1. 112x35cm

Apparaat in kist
Startprijs 120 EUR

Antiek scheikundig messing meet-apparaat omstreeks 1900, in originele mahoniehouten kist 8x24x15cm. Cond:G

Antieke wandelstok met fluit
Startprijs 120 EUR

Zeldzame antieke wandelstok/herdersstok van hout en gewei, omstreeks 1900 , in de grip is een fluit uitgesneden, 134cm. Cond:G

Ivoren pennenhouder + briefopener
Startprijs 120 EUR

Antieke Chinese benen briefopener, en ivoren vulpen, 21-22cm Cond:G

Etalagepop kind
Startprijs 120 EUR

Oude kinderpaspop, omstreeks 1970, gemerkt met koppelingssysteem, 100cm. cond:G

Antiek theekistje
Startprijs 120 EUR

Antieke mahoniehouten theekist, omstreeks 1800 met origineel bronzen beslag en 3 originele messing theebussen, sleutel mist, verder goed 12x20x11,5cm.

2 messing kandelaren
Startprijs 120 EUR

Twee antieke messing kandelaren omstreeks 1880, met ramskoppen, in goede staat 21cm.

Houten gewerenrek
Startprijs 120 EUR

Negentiende eeuws gewerenrek voor 6 geweren met originele beschildering, in goede staat, 123x58x24cm. Cond:G

2 Messing kandelaren
Startprijs 125 EUR

Twee antieke 5 lichts messing kaarskandelaren 18e eeuws of eerder, 1 arm heeft breuk, 32,5cm. Cond:R/G

Groot Perzisch pistool
Startprijs 125 EUR

Antieke Oosterse donderbus, 19e eeuws, antieke provisorische reparaties 45cm Cond:R

Mahonie schrijfkist
Startprijs 125 EUR

Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten schrijfkist met inktpotten, in zeer goede staat 12x31x22cm. Cond;G

Twee vazen
Startprijs 125 EUR

Twee oude Japanse cloissone vazen omstreeks 1920 met bloesemtak decor in goede staat 17x10ø Cond:G

Afrikaans beeld, Fang
Startprijs 125 EUR

Afrikaans houten beeld van de Fang stam uit Gabon ca. 1960 (is gebruikt geweest), voorstellend een "dubbellichaam" van een man en vrouw met schelpjes in de oren. 84x20x16cm. Cond.: G

Kistje met spel
Startprijs 130 EUR

Oud pallisanderhouten kist omstreeks 1930 met 4 dekseldoosjes en benen spel 6x27x15cm.

Hertenvanger
Startprijs 140 EUR

Grote 19e eeuwse hertenvanger, met hoornen heft in goede staat 54cm.

Jugendstil tafel
Startprijs 150 EUR

Antieke Jugendstil Art Nouveau bijzettafel met natuurstenen blad, omstreeks 1900, floraal en zweepslag motief, 80xø37cm Cond:G

Empire lamp
Startprijs 150 EUR

Negentiende bronzen empire lamp 2e periode met vogels en buste, met klauwpoten, natuurstenen basis, origineel electrisch met keramische fitting, in goede staat 44cm.

Chinese neksteun
Startprijs 150 EUR

Oude Oosterse bronzen rijk bewerkte neksteun met volplastische stieren, breuklijn, 32x50x15cm Cond:G

Wapenstok
Startprijs 150 EUR

Wapen reinig instrument 17e/18e eeuw, met ijzeren schede, heft verguld messing, hoorn en been.

Schrijfkist, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR

Prachtige 19e eeuwse pallisanderhouten schrijfkist met vakverdeling, schrijfdeel uitklapbaar en geheime ruimte en rondom parelmoerinleg, compleet met slot en sleutel 14x41x24cm. Cond;G

Petroleumlamp
Startprijs 150 EUR

Grote antieke petroleumlamp op marmeren sokkel, omstreeks 1880 met halfnaakte dames, plaquettes, fratzen en ranken in goede staat 77cm

Perkamenten blad 15e-16e eeuw
Startprijs 150 EUR

Antieke 17e eeuwse getijden gebed op papier, gezang door de paastijd(bladnr.356) paschalis waarin de verrezen Jezus als een paaslam wordt bezongen 41,5x27cm. Cond:G

Perkamenten blad 15e-16e eeuw
Startprijs 150 EUR

Antieke 16e eeuwse getijdengebed met romeinse cijfer 78 met invitatorium dat is een gezongen regel waarmee een getijdengebed begint met ingekleurd initiaal(perkament) 48x37cm. Cond:G

Benen zonnewijzer met kompas
Startprijs 150 EUR

Oude benen zonnewijzer met kompas, 20e eeuw gemerkt Ansonia Clock Co New York USA met scheepsdecor op deksel, in goede staat 9,5x6x1.8cm

Twee miniaturen
Startprijs 150 EUR

Twee fijngeschilderde miniatuur schilderijen, door D'arti Lancret, 3 figuren aan het vliegeren, en drie figuren die muziek maken, in goede staat ø8cm.

Grote camera
Startprijs 150 EUR

Grote antieke notenhouten camera, omstreeks 1900, professioneel gebruikt, 53x72x26cm. Cond:G

Scheermessen set
Startprijs 150 EUR

Antieke Engelse scheermessenset, Sheffield omstreeks 1900, met 7 scheermessen met imitatie ivoren heften. 4x18x10cm In goede staat.

Stel goudkleurige wandapliques
Startprijs 160 EUR

Stel houten kandelaars, 19e eeuw met goud kleurige beschilderingen, 5 lichts, 59x50x44cm Cond:G

Afrikaans beeld, Bakongo
Startprijs 160 EUR

Afrikaans houten beeld van de Bakongo stam uit Congo ca. 1960-1970. Bijna geheel met koperbeslag en dikke verenbos op het hoofd. Ivoren/benen ogen en navel. 97x25x17cm. Cond.: G

Enkelschots geweer
Startprijs 170 EUR

Vroeg 19e eeuws enkelschots geweer, voorlader, gegraveerd en gestempeld, breuk in houten kolf 126cm. Cond:R

Jachtgeweer, enkelloops
Startprijs 170 EUR

Negentiende eeuwse voorlader mat gravering, in goede staat 123cm. Cond:G

2 Koraaltakken
Startprijs 175 EUR

Twee grote takken van koraal. Grootte 10x9 cm en 10x10 cm. Eén tak is gelijmd. Totaal ca 283 gr.

3 Mammoeten, been
Startprijs 175 EUR

Drie benen mammoeten, waarschijnlijk gemaakt van mammoet been 4,5x6,5cm Cond:G

Design lamp
Startprijs 175 EUR

Jaren 70 Italiaanse Guitano Sciolari hanglamp met glazen bollen, in goede originele staat, krimpnaad grijs kunststof, 85x40ø Cond:G

Hollandse miniatuur barokcommode
Startprijs 180 EUR

Antieke Hollandse miniatuur iepenhouten barock commode omstreeks 1800, in goede originele staat 31x36x23cm.

Hoorn des overvloeds
Startprijs 180 EUR

Grote 19e eeuwse messing historisme hoorn des overvloeds met dragende atlas, cherubijnkoppen, en floraal decor omstreeks 1880 in goede staat 47x54x18cm. Cond:G

klapmes
Startprijs 180 EUR

Antiek 19e eeuws klapmes met benen heft en beschilderingen, tekst op lemmet, Vendetta... heft gelijmd 42cm.

Karaffenset, hertegewei
Startprijs 180 EUR

Antieke likeurset Schwarzwald, gemaakt van hertengewei, karaf met 8 glazen, 1 glashouder beschadigd 34x28øcm. Cond:G

4 Grote kandelaars
Startprijs 180 EUR

Vier grote smeedijzeren staande kaarskandelaren 20e eeuw 127cm. Cond:G

Hanglamp met pegels
Startprijs 180 EUR

Oude vooroorlogse zakkroonluchter omstreeks 1930, met prismenglas en messing, sommige delen zitten los 60x37øcm. Cond:R/G

Schaakspel
Startprijs 180 EUR

Oud Chinees houtgestoken schaakspel met drakendecor en figurenvoorstellingen 6x45x55cm.

Groot klapmes, Corsica
Startprijs 190 EUR

Zeer groot Corsicaans klapmes, 1e helft 20e eeuw. 53 cm. In goede staat. Cond.: G

Kandelaar met putti
Startprijs 200 EUR

Negentiende eeuwse bronzen kandelaar met Amor, second empire omstreeks 1870, in zeer goede originele staat 28,5cm.

Oosterse lamp, olifanten
Startprijs 200 EUR

Oosterse brons gepatineerde tafellamp met drie olifanten op basement, 1e helft 20e eeuw met lederen kap, in goede staat 70x45ø

2 Lampen
Startprijs 200 EUR

Twee 19e eeuwse lampenvoeten met gasaansluiting, gedecoreerd met foohondenkoppen floraal decor, en vogels, 41cm Cond:G

Dubbelloops pistool
Startprijs 200 EUR

Vroeg 19e eeuws dubbelloops pistool, omklapbare dubbelloop en weggewerkte trekker, originele patina, in goede staat 24cm.

Antieke porseleinen lamp
Startprijs 200 EUR

Grote antieke 19e eeuwse porseleinen petroleumlamp met handbeschilderde rozen en gouddecor, en bronzen montuur, Frankrijk of Duitsland omstreeks 1870, 69cm. Cond:G

Prismen lampje
Startprijs 200 EUR

Antieke 4lichts hanglamp met prismenglas, omstreeks 1900 met porseleinen fittingen, messing deels verguld, met rocailles, in goede staat 70xø70cm

2 Cloisonne vazen, blauw
Startprijs 200 EUR

Twee grote oude antieke Japanse cloissone vazen omstreeks 1920 met bloesemtak en vogeldecor, in goede staat 26-13cm.

Chinese bronzen wierookbrander
Startprijs 200 EUR

Zeldzame 18e 19e eeuwse Chinese bronzen wierrookbrander met teksten op deksel, foohond, draak en olifantenkoppen, Cond:G

Grote kerkkandelaar
Startprijs 200 EUR

Zeer grote 19e eeuwse messing kandelaar in Barokstijl, met cherubijnkoppen, 135cm. Cond;G

2 Cloisonne vazen, groen
Startprijs 210 EUR

Twee grote oude Japanse cloissone vazen omstreeks 1920, met floraal decor en vogel decor 27x17cm Cond;G

Zuid-Duitse engel met viool
Startprijs 220 EUR

Duitse houten barok stijl gepolychromeerde engel met vergulding, viool spelend 20e eeuw 34cm Cond:G

Inro met ratten en rat-netsuke
Startprijs 225 EUR

Oude Chinese houtgestoken Inro met rattenoptocht en rat netsuke, 20e eeuw in goede staat 7,5x6øcm

Vergulde tafellamp met putti
Startprijs 250 EUR

Antieke vergulde houten tafellamp met 4 grote dansende putti, omstreeks 1900 in goede originele staat 100xø26 Cond:G

Twee cloissone vaasjes
Startprijs 250 EUR

Twee zeldzame 19e eeuwse vergulde bronzen empire ampfora vaasjes met cloissone inleg, in goede staat 22,5cm.

Chinese hoornen cup
Startprijs 250 EUR

Antieke Chinese hoornen beker met figuren in landschapsdecor rondom, omstreeks 1900 11,5cm. Cond:G

2 Gepatineerde olielampen
Startprijs 250 EUR

Twee 19e eeuwse messing tafelolielampen met brons gepatineerde oosterse voostelling in goede staat 60xø13cm

Joodse kandelaar, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR

Grote 18e eeuwse messing 14 lichts kaarskandelaar (Joods?) in goede originele staat 112cm.

Empire petroleumlamp
Startprijs 250 EUR

Originele bronzen vergulde Empire tafel, petroleumlamp met atlas en rondom applicaties met Griekse voorstellingen, omstreeks 1820, reservoir met draadglas, in goede originele staat 63cm. Cond:G

Twee Chinese lampenvoeten
Startprijs 250 EUR

Twee oude Chinese lampenvoeten, brons met vogels en floraal decor, 20e eeuw 61cm Cond:G

2 Pronkvazen
Startprijs 275 EUR

Twee grote antieke Hollandse pronkschenkkannen, omstreeks 1880, compositiemetaal, bronskleurig gepatineerd met twee figuren (1 los) op marmeren voet 55cm Cond:R/G

2 Putti lampen
Startprijs 275 EUR

Twee Barockstijl tafellampen met putti(kunststof) 20e eeuw in goede staat 52cm.

18e Eeuws kruisbeeld
Startprijs 300 EUR

Achtiende eeuwse origineel gepolychromeerde corpus Christi, gemonteerd op 19e eeuwse eikenhouten plaquette 32x20cm Cond:G

Aziatische houder voor speren
Startprijs 300 EUR

Oosterse houtgestoken sperenhouder met 8 speren van hout en koper 20e eeuw in goede staat 97x100x20cm.

Chinese handwaaier met speksteen
Startprijs 300 EUR

Oude Chinese handwaaier met speksteen, gesneden voorstelling met vogel en bloesemtak, in goede staat 33x14,5cm.

Boekje zilver verguld
Startprijs 375 EUR

Zeldzaam 19e eeuw Weens bijbeltje met verguld beslag en een op ivoor geschilderde Madonna, met gravures, Bebel und Erbannungsbuch für Katholische Christen von dr. Johan Aloysiuis Schneider, 16,5x10,5x...

Kandelaar, 18e eeuw
Startprijs 400 EUR

Grote 19e eeuwse messing kandelaar, renaissance stijl, met drie ringen, in goede staat 153x41øcm

Brillendoos
Startprijs 400 EUR

Antieke mahoniehouten opticiendoos met diverse brilglazen en verschillende sterktes, meetapparatuur, omstreeks 1920 7x35x53cm.

2 Wandkandelaars met figuren
Startprijs 400 EUR

Twee grote antieke messing vergulde wandkandelaren met figuren, omstreeks 1900, geëlectrificeerd, in goede staat 52cm.

Reis toiletkistje
Startprijs 460 EUR

Negentiende eeuws Frans pallisanderhouten reis toilet kist, gemerkt met stempel, plated deksels op houders, accessoires met parelmoer, lade en twee verdiepingen, 16x28x22cm. Cond:G

2 Cloisonne kalebas dekselvazen
Startprijs 480 EUR

Twee zeldzame grote Japanse Cloissone deksel knobbelvazen met floraal en vogeldecor, in goede staat 37cm.

Zeldzame grote lamp met beeld
Startprijs 550 EUR

Zeldzame grote antieke tafellamp omstreeks 1880, voorstelling twee dames met bloemen op gemarmerde sokkel, geslepen glazen kap met pegels, 105x35øcm. Cond:G

10 Cakevormen
Startprijs 550 EUR

Tien 19e eeuwse cakevormen van koper, in goede staat