Zware antieke bronzen leeuw op houten wandplaquette omstreeks 1900, in goede staat 54x30x7cm. Cond:G
Joodse tol uit wit en geelmetaal met een handvat voorzien van getorste bewerking en diverse bewerkingen met greinen op de tol. Grootte 7x3 cm.
Vroeg 19e eeuws apothekerskistje met 4 gave originele stopflessen, omstreeks 1800, mahoniehout met bandintarsia, origineel slot en sleutel, minimale fineerschade 22x18x17cm. Cond:G
Zeven delige oude kopergeslagen pannenset, gemerkt E. dehillerin, in goede staat 19-30cm Cond:G
Twee Art Deco stijl tafellampen van messing, 2e helft 20e eeuw in goede staat
Hoge 19e eeuwse Engelse mahoniehouten kist met messing beslag, in goede staat(slotplaatje mist) 24x30x21cm.
Negentiende eeuwse Neogothische bijbelstandaard, 40x42x30cm. Cond:G
Grote fijn gedecoreerde 19e eeuwse gesigneerde bronzen plantenbak met olifantenkoppen, 13x44x27cm Cond;G
Zeldzame 3 lichts tafelpetroleumlamp, 19e eeuw met drie branders, en in hoogte verstelbaar 70cm. Cond:G
Twee oude koperen hanglampen en koperen spiegel, in Louis Quinze stijl 20e eeuw, in goede staat 46-85cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse bronzen kandelaar voor 7 kaarsen, 1 kaarspin mist, verder in goede staat 78cm. Cond:G
Twee antieke kaarskandelaren omstreeks 1880, van messing en keramiek, 5 lichts, in goede staat 46cm.
Neogothische bronzen dekseldoos met Gotische voorstellingen, 19e eeuws of ouder, in goede staat 8,5x24x12cm
Tiffanystijl figurenlamp omstreeks 1970 in Historisme stijl 64xø49cm Cond:G
Drie 19e eeuwse Duitse petjes/ hoofdbekleding met monogram van gouddraad, daarbij 5 linten in hoedendoos 7x22cm. Cond:G
Antieke National kassa, omstreeks 1920, metaal en mahoniehout gelithografeerd, 44x40x41cm. in goede staat
Negentiende eeuws Engels mahoniehouten gestoken barometer+thermometer, in goede staat 74cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Biedermeier theestoof met messing ketel in binnenwerk en bandintarsia(krimpnaden) 71x40ø Cond:G
Oude Chinese benen opiumpijp met Geishas in landschapsvoorstelling 20e eeuw 48cm.
Vier antieke fotoalbums met diverse foto's in goede staat 22-26cm.
Vier antieke lakstempels omstreeks 1900 (3 met graveringen, 1 glad) in goede staat 4-9,5cm
Antiek wortelnoten bestekkist, ca 1900, compleet met slot en sleutel en voorzien van bandintarsia. In goede staat. 6x25x18 cm Cond.:G
Vijf 19e eeuwse Russische bronzen kruisiging ikonen met emaille decor in goede staat 11x27cm. Cond:G
Drie messing kaarskandelaren, 20e eeuw, kroonuchter 6 lichts, en tweemaal wandluchter 2 lichts, 25-44cm Cond:G
Antieke viool in houten vioolkist met strijkstok, omstreeks 1900, 76cm. Cond:G
Oud antiek miniatuur portret, geschilderde voorstelling Napoleon Bonaparte, omstreeks 1900, in notenhouten lijst, en in goede staat
Prachtige 19e eeuwse hertenvanger met lederen schede, hoornen heft en brons, in goede staat 51cm.
Leuke kleine antieke papieren Globus met notenhouten voet, messing en kompas, omstreeks 1900 in goede staat (neuer Erdglobus Stuttgart) 37xø16cm Cond:G
Vijf delen smeedmetaal renaissance, gotiek 16e-17e eeuw wandbeveiliging etc. 15-44cm. Cond:G
Grote Historisme tafelpetroleumlamp omstreeks 1880 met faunkoppen, klauwpoten en geslepen cassiskleurige brandkap in goede staat (goudkleurig) 77x27cm.Cond;G
Twee 19e eeuwse bronzen kaarskandelaren met Sphinxen omstreeks 1860, in goede staat 28cm. Cond:G
Zeldzame antieke wandelstok van een gewei, met gesneden gezicht en messing armaturen, tekst: sollucem omnibus, in goede staat 91cm.
Oude Chinese houtgesneden tabaks of penselenpot in boedha vorm 20e eeuw, 11x11x10cm
Grote 19e eeuwse vergulde barokstijl kaarskandelaar 124cm. (vergulding er deels af) Cond:R/G
Houten modelschip, 20e eeuw, driemaster naar 17e eeuws voorbeeld, in goede staat 87x110x18cm.
Duitse Art Deco gietijzeren sierschotel, gesigneerd H.E Schniewind, door Ewald Mature 1887-1965 voorstelling haan, 23x18,5x2cm. Cond:G
Negentiende eeuws Frans notenhouten kist met boulle en 3 porseleinen flacons, 2 gelijmd, 16x26x13,5cm. verder in goede staat
Oude kwikbarometer naar oud voorbeeld, 20e eeuw met messing achterplaat, notenhout, in goede staat. 122cm.
Leuke antieke houten visemmer met koperen beslag en hengsel, 19e eeuw (J.Post) 23x26øcm
Oude Duitse gokautomaat, omstreeks 1980, Totamint duplex, in goede staat 90x59x30cm.
Grote Indiaase of Tibetaanse Tangka, met Boedha en figuren, handbeschilderd, tekst met handwerk omringd, 20e eeuw 68x100cm in lijst
Antieke Engelse scheermessenset met 7 scheermessen, ca 1900, Saturday to Friday. 4x18,5x9,5cm. Cond.: G
Zes antieke messing fotolijsten omstreeks 1900, twee met beschildering en 4 met foto 10-12cm. Cond:G
Vijf vooroorlogse diverse telefoons, o.a wandtelefoon, metaal baceliet etc. 22-25cm Cond:G
Afrikaans houten graandeurslot met forse dwarsgrendel van de Bambara stam uil Mali ca. 1950, 112x52x7cm. Cond.: G
Acht antieke schrijfpennen omstreeks 1900, bewerkt, in goede staat, 17-22cm Cond:G
Twee chique schemerlampen, 2e helft 20e eeuw, met messing 70-72cm. in goede staat