Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese figuur man
Startprijs 50 EUR

Oude Chinese houtgestoken figuur man met wandelstok, 20e eeuw, 30,5cm Cond:G

British sporting prints
Startprijs 50 EUR

Verzamelalbum Brittisch sporting prints, antiquarisch met gelithografeerde platen, betreffende paardensport, in goede staat 34x47x1cm

Koranhouder
Startprijs 50 EUR

Negentiende eeuwse houtgestoken Koranhouder, in goede staat 24x36x19cm.

Emaille broodtrommel
Startprijs 50 EUR

Vooroorlogse wit emaille brooddoos, in goede staat 55x30x22cm.

Koperen vaasje
Startprijs 50 EUR

Gesigneerde bronzen Japanse vaas of Yamahaka Maru, the yamashita steamship co L+D 1958, in goede staat 21,5cm.

Kijker
Startprijs 50 EUR

Negentiende eeuwse telescoop verrekijker, scheepvaart, messing met mahoniehout, 93cm. gemerkt Dolland London Cond:G

Afrikaans beeld, Lega
Startprijs 50 EUR

Afrikaans houten beeld van de Lega stam uit Congo ca. 1970, voorstellend een knielende vrouw met pot, 60x19x22cm. Cond.: G

Opaline olielamp
Startprijs 50 EUR

Antieke opalineglazen petroleumlamp omstreeks 1900, met handbeschilderde florale decors 55cm. Cond:G

Snijwerk met vogel
Startprijs 50 EUR

Zeer groot Oosters snijwerk, vogel op stam met bloemen, 20e eeuw, 198cm. Cond:G

Thaise boedha
Startprijs 50 EUR

Oude vergulde houten Thaise Boedha, ingelegd met spiegelglas, 20e eeuw in goede staat 63cm. Cond:G

Afrikaans beeld wachter, Songye
Startprijs 55 EUR

Afrikaans houten beeld van de Songye stam uit Congo ca. 1980, voorstellend een wachter met hoorn van een dier op het hoofd, 70x15x17cm. Cond.: G

Afrikaans beeld, Bulu
Startprijs 55 EUR

Afrikaans houten beeld van de Bulu stam uit Ivoorkust ca. 1960-1970 met holle achterkant voor verbranding van kruiden door de medicijnman bij pijnbestrijding. 50x15x14cm., Cond.: G

Afrikaans beeld, Fang
Startprijs 55 EUR

Afrikaans wit houten beeld met glazen ogen van de Fang stam uit Gabon ca. 1970-1980, voorstellend een voorouder met kom. 52x13,5x11cm., diverse (termieten)beschadigingen.

Afrikaans beeld, Fang
Startprijs 55 EUR

Afrikaans houten beeld van de Fang stam uit Gabon, 2e helft 20e eeuw. Voorstellend een zittende man met kom in de handen.57x18x13cm, Cond.: G

Afrikaans beeld, Songye
Startprijs 55 EUR

Afrikaans houten beeld van de Songye stam uit Kongo ca. 1960, voorstellende een man met hoorn van een dier op het hoofd en een raffia lendendoek, 81x17x16cm. Cond.: G

6 Delen Aziatica
Startprijs 60 EUR

Zes delen Oosters , zijde achter glas tafelscherm, waterbuffel Jade?, masker, spekstenen tafelstuk, houten boek, omstreeks 1900 11-37cm.

Dekseldoos met putti
Startprijs 60 EUR

Grote gesigneerde plated Historisme dekseldoos met musicerende putti decor rondom, omstreeks 1880, monogram R.S in goede staat 8x25x9cm

Tinnen theeset op tablet
Startprijs 60 EUR

Hollands Gero tinnen theeset 6 delig 20e eeuw 9-45cm Cond:G

Kristallen hanglamp
Startprijs 60 EUR

Kristallen hanglamp 1e helft 20e eeuw met chip, Cond:R/G 46xø60cm.

6 Figuren, erotica
Startprijs 60 EUR

Zes erotica figuren China, 2e helft 20e eeuw, 1 beschadigd, Cond:R/G

2x Mahoniekist met divers bestek
Startprijs 60 EUR

Lot plated, antiek doosje met vorken, bestekdoos met divers bestek en opdienlepels 15-33cm. Cond:G

Militaire rekenschijf
Startprijs 60 EUR

Hollandse militaire rekenschijf in lederen etui, 2e helft 20e eeuw Cond:G ø13cm.

2 Russische lakwerk doosjes
Startprijs 60 EUR

Twee Russische lakwerk dekseldoosjes gesigneerd en met figurendecor, in goede staat 3,5x8,5x8,5cm.

2 Stel kandelaars
Startprijs 60 EUR

Twee stel 19e eeuwse empire stijl kandelaars, messing 24-25cm. Cond:G

Spiesbok gewei
Startprijs 60 EUR

Oud Afrikaans spiesbok gewei, in goede staat 81cm.

Antieke speeldoos
Startprijs 60 EUR

Antieke speeldoos omstreeks 1900(functioneert, kam goed) slotplaatjes mist verder in goede staat 10x17x12cm. Cond:G

Vijzel met stamper, begin 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Grote 19e eeuwse bronzen vijzel met stamper, 14x16,5cm. Cond:G

Vijzel met stamper, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR

Antieke Spaanse geribte vijzel, 17e eeuws of jonger, met stamper, in goede staat 9x13,6øcm

2 Stellen kandelaars
Startprijs 60 EUR

Twee stellen messing kaarskandelaren, set historisme en set 19e eeuws pilastervormig, in goede staat 26cm.

Perzische schotel, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Grote 18e -19e eeuwse Perzische plated messing sierschotel, kopergeslagen en gegraveerd met Engelse figuren, fabeldieren, floraal decor ?l 38x5,5cm in goede staat

Fries voetenbankje, kerk
Startprijs 60 EUR

Antiek mahoniehouten met eiken voetenbankje omstreeks 1900 in goede staat 18x19x26cm.

3x kompas
Startprijs 60 EUR

Drie oude messing Kompassen omstreeks 1900-1920 in goede staat 5-7,5cm.

Bellenkoord voor paard
Startprijs 60 EUR

Antieke paardentuig met bellen voor arrenslee, omstreeks 1900 100cm. Cond:G

Samovar
Startprijs 60 EUR

Antieke messing samovaar, omstreeks 1900 in goede staat 48cm.

Microscoop
Startprijs 60 EUR

Grote oude Bausch+Lomb microscoop omstreeks 1930-1950, Rochester USA in houten kist, Cond:G 40x21x26cm.

Halssieraad, Afrika
Startprijs 60 EUR

Lot sieraden van de Massai stam, hals sieraad met hanger, losse armband, draagkoker met lederen band, 20e eeuws

Zwaard in schede
Startprijs 60 EUR

Groot Chinees zwaard, messing met tropisch hout, 21e eeuw gravering op lemmet, Cond:G 103cm.

Japans cloisonne beeldje
Startprijs 65 EUR

Japanse Cloissonne Geisha met glasbloem en sieraden, 20e eeuw 21,5cm Cond:G

2 Netsuke gordelknopen
Startprijs 65 EUR

Twee netsuke knoopgordels met gekleurde kralen. Een gordelknoop met netsuke in de vorm van een eend en een bewerkte bol. En een knoopgordel met netsuke in de vorm van een tijger en een hoofd. Lengte 1...

2 Netsuke gordelknopen
Startprijs 65 EUR

Twee netsuke knoopgordels met gekleurde kralen, o.a. goudsteen. Een knoopgordel met een netsuke in de vorm van een varken en een bewerkte bol. En een knoopgordel met een netsuke in de vorm van een kro...

Ikoon omstreeks 1900
Startprijs 65 EUR

Blikken ikoon in goede staat 4,5x7cm.

Afrikaans beeld, Chokwe
Startprijs 65 EUR

Afrikaans houten beeld van de Chokwe stam uit Angola, 2e helft 20e eeuw, voorstellend een wit vrouwenfiguur met donkerrode/zwarte accenten. Linkerbeen beschadigd, verder in goede staat 70x18x16cm.

Afrikaans Chokwe beeld, vrouw
Startprijs 65 EUR

Afrikaans houten beeld van de Chokwe stam uit Angola ca. 1980-1990, voorstellend een knielende vrouw op tamtam, 52x20x20cm. Termietenschade aan voet, verder in goede staat.

Hang petroleumlamp
Startprijs 70 EUR

Oude hangpetroleumlamp, 20e eeuw, messing met keramiek reservoir, groenblauw glazen kap 70x40øcm in goede staat

5 Delen koperwerk, 19e eeuw
Startprijs 70 EUR

5 Delen koperwerk, 19e eeuw

2 Petroleumlampen
Startprijs 70 EUR

Twee opaline glazen antieke petroleumlampen met bloemendecor omstreeks 1900 (geelectrificeerd) Cond:G

Sieraden kistje met snijwerk
Startprijs 70 EUR

Antieke Schwarzwald sieradenkist met vogeldecor omstreeks 1900, lichte beschadigingen 20x23x15cm. Cond:R/G

Stel wandapliques
Startprijs 70 EUR

Stel Duitse bronzen wandlampen omstreeks 1900 met adelaars, in Barokstijl 40x42x27cm. Cond:G