Jugendstilstijl tafellamp met kelken, 2 lichts, 2e helft 20e eeuw in goede staat
Vier 19e eeuwse speculaasplanken, 1 met wormbeval rest goed, 13-70cm Cond:G
Mooie antieke Citer in originele kist omstreeks 1900, notenhouten fineer met bandintarsia en graveringen, in zeer goede staat 66x40x10cm.
Vooroorlogse Duitse accordeon, gemerkt Hess Klingenthal 40x42x23cm. Cond:G
Twee bijzonder grote loepen, 20e eeuw in goede staat 39x15ø-27x12øcm
Twee bronzen tafellampen 2e helft 20e eeuw, in goede staat 70-80cm.
Twee 19e eeuwse dekseldoosjes met ivoor, eenmaal facetgeslepen kristalglas met messing en ivoor gesneden deksel met floraal decor, eenmaal geheel ivoor met monogram (chips deksel) 3-6cm Cond:R/G
Twee antieke documenten kisten 18e-19e eeuws, 19e eeuws, notenhout met slot, 18e eeuws eikenhout met slot 52-55cm Cond:G
Twee 18e eeuwse smeedijzeren balansweegschalen waarvan 1 gedateerd en met monogram 110-120cm. Cond:G
Oude mahoniehouten stoof met intarsia, koperen binnenbak, in goede staat 43x37ø cm.
Vier Japanse cloissone vazen 1e helft 20e eeuw met floraal decor, in goede staat 13-21cm Cond:G
Oude vogelkooi, beschilderd, gemaakt van hout en metaal 20e eeuw 27x30x24cm. Cond:G
Groot houtgestoken Afrikaans figuur, krijger met pijlen en tabakspijp, in goede staat 104cm.
Oud gips gegoten beeld, vrouw met ampfora, 2e helft 20e eeuw in goede staat, gesigneerd garia, achter stukje ingezet, 68cm. Cond:R/G
Vooroorlogse stereoscoopkijker met diverse kaarten, in goede staat 32cm.
Decoratieve houtgesneden liggende Boeddha met vergulding 2e helft 20e eeuw 90x72x13cm Cond:R/G