Twee oude antieke wandelstokken, 20e eeuw met messing heft, hondenkop en drankhouder, 19e eeuw met plated heft en wijnranken decor. 89-94cm.Cond:G
Oud gips gegoten beeld, vrouw met ampfora, 2e helft 20e eeuw in goede staat, gesigneerd garia, achter stukje ingezet, 68cm. Cond:R/G
Twee oude vergulde dolken, 20e eeuw, eenmaal met jachtmotief, eenmaal met vrijmetselaarsteken, Cond:G 34-55cm.
Negentiende eeuwse voorlader, stukje hout van kolf mist, en schroef mist, verder in originele staat 148cm. Cond:R
Zware ijzeren handboeien 20e eeuw nr 1002, gemerkt met driehoek in cirkel, sleutel erbij maar gebroken.
Oude opgezette Afrikaanse spiesbok 20e eeuw in goede staat 120cm.
Oude Afrikaanse opgezette springbok, 20e eeuw in goede staat 120cm.
19e eeuwse mahonie houten theestoof met intarsia en messing. Binnenbak 43x28cm. In redelijke staat.
Antieke National kassa, omstreeks 1920, metaal en mahoniehout gelithografeerd, 44x40x41cm. in goede staat
Vier 19e eeuwse speculaasplanken, 1 met wormbeval rest goed, 13-70cm Cond:G
Lot 19e eeuws antiek koperwerk o.a brander, doofpot, ketel ,schaal en jardinière 14-39cm en een zeldzaam antiek koperen waterreservoir omstreeks 1800 met wandwasbak, bewerkt met floraal decor in goede...
Zeven delige oude kopergeslagen pannenset, gemerkt E. dehillerin, in goede staat 19-30cm Cond:G
Negentiende eeuwse Biedermeier theestoof met messing ketel in binnenwerk en bandintarsia(krimpnaden) 71x40ø Cond:G
Antieke kopergeslagen paraplubak met rondom wildvoorstellingen omstreeks 1900, in goede staat 56x22cm
Achtiende eeuws antiek boek, oude en hedendaagse kerkelijke geschiedenissen, J.L Mosheim MDCCLXXX deel 3, band iets gescheurd 23x14,5x5,5cm. Cond:R
Tiffanystijl figurenlamp omstreeks 1970 in Historisme stijl 64xø49cm Cond:G
Vroeg 19e eeuws apothekerskistje met 4 gave originele stopflessen, omstreeks 1800, mahoniehout met bandintarsia, origineel slot en sleutel, minimale fineerschade 22x18x17cm. Cond:G
Grote Japanse rode zijden traditionele Kimono met kraanvogels en floraal decor(handwerk) 20e eeuw 186cm Cond:G
Oude Chinese houtgesneden tabaks of penselenpot in boedha vorm 20e eeuw, 11x11x10cm
Grote antieke tinnen Jugendstil visschaal met scheepvaart, vissers decor, en zweepslag decor, in goede staat 51x32x5cm
Duitse 19e eeuwse Historisme gietijzeren visitekaartjes standaard, meisje met oesterschelp, gemerkt Hanau E.G. Zimmerman 32cm. Cond:G
Vijf 19e eeuwse Russische bronzen kruisiging ikonen met emaille decor in goede staat 11x27cm. Cond:G
Duitse Art Deco gietijzeren sierschotel, gesigneerd H.E Schniewind, door Ewald Mature 1887-1965 voorstelling haan, 23x18,5x2cm. Cond:G
Vijf delen smeedmetaal renaissance, gotiek 16e-17e eeuw wandbeveiliging etc. 15-44cm. Cond:G