Twee vergulde Empire kandelaren omstreeks 1820, 3 lichts, 2 kleurig 45cm. Cond:G
Grote oude Chinese roodlak dekseldoos, zeer fijn uitgewerkt met swastika, floraal en kraanvogeldecor 1e helft 20e eeuw, chips onderrand 8x22x15cm Cond:R/G
Prachtig 19e eeuws Frans mahoniehouten theekistje met porseleinen kopjes, lepels, houders en flacons, incompleet, 14x33x24cm. Cond:G
Antieke viool in koffer omstreeks 1920, viool in goede staat met twee strijkstokken, 77cm Cond;R/G
Twee zeldzame bronzen vuurvergulde kaarskandelaren Empire, omstreeks 1800, kandelaar omkeerbaar tot bokaal, met kariatyden en bokkepoten, fijn gecissileerd, mooie kwaliteit, 28,5-32cm Cond:G
Antieke fotocamera op statief omstreeks 1910, notenhout met metaal, in hoogte en graden verstelbaar, in goede staat 121x60x60cm. Cond:G
Zware ijzeren handboeien 20e eeuw nr 1002, gemerkt met driehoek in cirkel, sleutel erbij maar gebroken.
Zeldzaam Frans eikenhout gestoken miniatuur kinderbank omstreeks 1870, opengewerkt met figuren, bloemen ,vaasdecor, ranken en hoorn des overvloeds, in zeer goede staat 50x80x24cm
Oude opgezette Afrikaanse spiesbok 20e eeuw in goede staat 120cm.
Grote 19e eeuwse Chinese ivoren figuur, voorstellende een man met vishengel, vis en jongen met schelp mooie kwaliteit 26cm Cond:G
Antieke palisanderhouten handwerkkist vol met oude sieraden, vingerhoeden en benen en ivoren accessoires, vakverdeling met spiegel in deksel, compleet 17x35x22cm Cond:G
Grote Japanse rode zijden traditionele Kimono met kraanvogels en floraal decor(handwerk) 20e eeuw 186cm Cond:G
Antieke Franse windmeter, omstreeks 1930, Jules Richard Paris, in originele foudraal, en in goede staat 8x21x11cm.
Antiek opgezet wildzwijn kop met houtsnijwerk, omstreeks 1916 Dannenberg, in goede staat 64x86x45cm. Cond:G
Drie miniaturenportretten, 19e eeuws, handgeschilderd in originele lijsten 12-14cm. Cond:G
Negentiende eeuws tinnen reliëf in notenhouten lijst, lauwerkrans, bijbelse figuur met leeuw, verso evangelis 12x2ø Cond:G
Duitse 19e eeuwse Historisme gietijzeren visitekaartjes standaard, meisje met oesterschelp, gemerkt Hanau E.G. Zimmerman 32cm. Cond:G
Antiek 19e eeuws dubbelloops flobert pistool met gravering, a. espingarda, especial campinera C.A. Pamieri, 9mm, kolf gebroken, 22cm. Cond:R
Twee grote antieke Japanse Cloissone voorraadpotten met deksel, bloesemtak en vogeldecor omstreeks 1920 in goede staat 22-16øcm Cond:G
Oude Afrikaanse opgezette springbok, 20e eeuw in goede staat 120cm.
Twee decoratieve Oosterse pistolen naar oud voorbeeld met parelmoer, koper en beeninleg 44-52cm. Cond:G
Zware vroeg 19e eeuwse bronzen classicistische ampfora vaas(empire) met rondom diverse romeinse figuren, omstreeks 1800 in goede staat 41cm.
Groot Indiaas handwerk (Boedhistisch) met Boedha's, draken en vele figuren, beschilderd met gouddraad en goudverf, 20e eeuw in lijst 48x83cm Cond:G
Zeldzame grote antieke wandtelefoon, eikenhout, metaal omstreeks 1910, L.M Ericsson+co 68cm Stockholm
Oude antieke beengestoken doodskop, in goede staat, helft doodskop, helft gezicht 5cm Cond:G
Antieke Russische bronzen scheepsbel met tekst, omstreeks 1900 in goede staat 9xø10cm
Antieke Franse christoffel vrouwen beeld die een schaal draagt genummerd, Jugendstil plated bronzen tafelstuk met kristallen schaal, omstreeks 1900, 48xø19cm Cond:G
Antieke Neogothische tafellamp omstreeks 1900 met Jezus figuur, in goede staat 25cm
Complete serie met 15 zakhorloges met originele dozen. The Hermitage collection. verzilverde horloges met mechanisch opwindmechanisme.
Grote Italiaanse staande vergulde lamp, 4 lichts met 4 lampenkappen, porseleinen en glazen pegels, 2e helft 20e eeuw( 1lampenkap kapot) 153cm. Cond:G
Twee mega grote gesigneerde koperen wandsierborden met portretten, 19e eeuw L.Dupuis Fecit, 1 Petrus Appelmans architect Antwerpen, 2 Quinin Massys Antwerpen 83ø Cond:G
Grote bronzen scheidsrechtersfluit met messing plaquette en opschrift, Holland signaal, in goede staat 51x16x17cm
Gesigneerde Chinese benen gesneden zwaard met hoogwaardigheidsbekleders en drakendecor, op zwart gelakte houten voet 20e eeuw 71x10x25cm Cond:G
Prachtige 19e eeuwse bestekcassette 14 delig, plated met ivoren heften, 6x visbestek, 6x gewoon bestek, grote opdienvork en fileermes, notenhouten kist met messing medaillon 37x25x7cm Cond:G
Viool met twee strijkstokken 18e-19e eeuw, delen zitten los verder in redelijke staat 60cm.
Oud Chinees ivoren schaakspel met grote fijngesneden speelstukken 2e helft 20e eeuw 52x52 en 53x24x10cm. Cond:G
Twee chique schemerlampen, 2e helft 20e eeuw, met messing 70-72cm. in goede staat
Acht antieke schrijfpennen omstreeks 1900, bewerkt, in goede staat, 17-22cm Cond:G
Afrikaans houten graandeurslot met forse dwarsgrendel van de Bambara stam uil Mali ca. 1950, 112x52x7cm. Cond.: G
Vijf vooroorlogse diverse telefoons, o.a wandtelefoon, metaal baceliet etc. 22-25cm Cond:G
Zes antieke messing fotolijsten omstreeks 1900, twee met beschildering en 4 met foto 10-12cm. Cond:G
Antieke Engelse scheermessenset met 7 scheermessen, ca 1900, Saturday to Friday. 4x18,5x9,5cm. Cond.: G
Grote Indiaase of Tibetaanse Tangka, met Boedha en figuren, handbeschilderd, tekst met handwerk omringd, 20e eeuw 68x100cm in lijst
Oude Duitse gokautomaat, omstreeks 1980, Totamint duplex, in goede staat 90x59x30cm.
Leuke antieke houten visemmer met koperen beslag en hengsel, 19e eeuw (J.Post) 23x26øcm
Oude kwikbarometer naar oud voorbeeld, 20e eeuw met messing achterplaat, notenhout, in goede staat. 122cm.
Negentiende eeuws Frans notenhouten kist met boulle en 3 porseleinen flacons, 2 gelijmd, 16x26x13,5cm. verder in goede staat
Duitse Art Deco gietijzeren sierschotel, gesigneerd H.E Schniewind, door Ewald Mature 1887-1965 voorstelling haan, 23x18,5x2cm. Cond:G