Vier antieke Engelse Victoriaanse mahoniehouten stoelen, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gestoffeerd, in zeer goede staat 85x46x53cm.
Antieke Engelse eikenhouten opklapbare butlertray, omstreeks 1900 in goede staat 87x27ø Cond:G
Achtiende eeuwse Hollandse eikenhouten dekenkist, in goede staat 67x120x56cm. Cond:G
Brede, vroeg 19e eeuwse, 4 -laden commode met zwart marmeren blad, mahoniehouten fineer en mooi messing ringbeslag. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat, 83x130x55cm.
Eiken art deco bijzettafel met lade omstreeks 1920 in goede staat 66x54x33cm Cond:G
Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten scheepskastje met klep, lade en deurtje, staande op wieltjes 80x50x52cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten fauteuil, met groen velours stoffering, in goede staat 120x70x64cm.
Zuid Duitse notenhouten barok stoel met sterintarsia in zitting, wapen met adelaars als rugleuning, voorste poten mogelijk nagemaakt 103x45x43cm
Grote oude gemodernisseerde armleunstoel omstreeks 1900 (chabby chic) in goede staat 99x66x90cm.
Zeer grote oude Oosterse opiumtafel met originele polychromie en ijzeren beslag, in goede staat 60x130x196cm Cond:G
Antieke eikenhouten bureaustoel met lederen zitting omstreeks 1900 in goede staat 80x66x55cm
Zeldzaam mooie Duitse monumentale notenhouten Gründerzeit buffetkast omstreeks 1890 met Jugendstil glas in lood, volle dikke zuilen, capitellen, dikke snecken, snijwerk en origineel beslag. In zeer go...
Negentiende eeuwse notenhouten naaitafel met wortelhouten binnenwerk met vakverdeling en deksels, fijngesneden snijwerk en poten, en wolhouder(iets verbleekt) 80x60x45cm. Cond:G
Houten bloemtafel met binnenbak, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 49x53ø Cond;G
Grote wortelnoten Chippendale barokstijl eethoek met 6 stoelen, 2 met armleuning, 4 zonder, met klauwpoten, uittrektafel met 2 extra bladen, laklaag blad iets beschadigd, verder in goede staat, tafel:...
Negentiende eeuws Franse eikenhouten vissekop tafel, recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat 65x112x102cm. Cond:G
Negentiende eeuws rood gelakte empire penantkast met volle zuilen en vergulde messing capitellen, in goede staat 94x52x109cm.
Italiaanse armleun oorstoel met petit point bekleding en floraal decor, 20e eeuw 105x69x87cm Cond:G
Italiaanse armleunstoel met petit point bekleding en floraal decor, 20e eeuw, in goede staat 101x68x60cm.
Zeldzame Oosterse hougesneden salontafel met 2 dimensionaal snijwerk, landschap met indische olifanten, daarop glasplaat verder rondom floraal snijwerk, in goede staat 45x50x101cm.
Wortelnoten barock secretaire, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat, lichte fineerschade, met bronzen beslag 104x78x54cm. Cond:R/G
Antieke Engelse eikenhouten bijzettafel met getorste poten omstreeks 1900, in goede staat 77x52øcm
Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten Empire penantkast met zwart marmeren blad, halve zuilen met vergulde capitellen, mooi beslag, recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat 84x128...
Vier moderne lederen kuipstoelen op wieltjes, in goede staat 82x60x52cm