Achttiende eeuwse Twentse eikenhouten dekenkist kist, met zadeldeksel, en origineel slot, in goede staat 83x153x71cm
Zeldzame houtgestoken Schwarzwald plantenbak(black forest) , plantenbak met originele zinken binnenbak met druivenranken en bloemendecor, in goede staat 87x60x42cm.
Mooie gave Hollandse 18e eeuwse wortelnoten Barok Louis Quinze commode met geschulpt blad, bronzen beslag en klauwpoten, in zeer goede staat, recentelijk gerestaureerd, 82x80x55cm.
Antieke Engelse met leder bekleedde schommelstoel 107x80x55cm Cond:G
Engelse mahoniehouten speeltafel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, groenleder, in goede staat 75x66x66cm
Engels mahoniehouten Dressoir, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 90x195x50cm.