Negentiende eeuwse mahoniehouten piedestal met wit marmeren blad en veel bronzen beslag, omstreeks 1870, 2e periode Kariatiden, 78xø51cm. Cond:G
Twee Engelse mahoniehouten bijzettafels met lades op wielen, bandintarsia, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 61x55x55cm, 1 brandgat, Cond:R/G
Duitse antieke eikenhouten dekenkist omstreeks 1700, vroeg Barok renaissance stijl met floraal snijwerk en ruitvormige panelen. recentelijk vakkundig gerestaureerd, en in zeer goede staat 80x148x75cm.
Vier Duitse Gründerzeit notenhouten stoelen omstreeks 1880 met mooie biedermeier stijl stoffering 96x38x45cm. Cond:G
Oude armleunstoel naar oud voorbeeld met goede velours stoffering, in goede staat 120x70x76cm
Vier oude stoelen, 1x armleunstoel 20e eeuw met petit point stoffering, 3x Louis Phillipe stoelen, 93x50x45cm en 86x65x50cm Cond:G
Zestiger jaren winkel displaytafel, in hoogte verstelbaar metaal en hout, in goede staat 6 kantig, 97x65x75cm.
Engelse mahoniehouten sheratonstijl wandtafel met 2 lades, bandintarsia, 2e helft 20e eeuw in goede staat 74x120x40cm.
Engelse mahoniehouten ovaalvormige bijzettafel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 75x56x38cm. Cond:G
Engels trommelvormig bijzettafeltje, mahoniehout, 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel, in goede staat, op koperen wielen 60x60øcm.
Negentiende eeuwse Franse pallisanderhouten voltaire met goede velours stoffering, in goede staat 102x75x60cm Cond:G
Amelander beschilderde hoekkast met etagere, 18e-19e eeuws, met vaas en bloemen voorstelling 130x51x36cm. Cond:G
Bruin lederen oorfauteuil in Barokstijl, 20e eeuw in goede staat 106x90x83cm.
Donkerblauw lederen bank met fauteuil in Barokstijl, 20e eeuw in goede staat 85x156x76 en 100x75x 76cm
Set 19e eeuwse stoelen met originele beschildering en vlechtwerk rugleuning en zitting, in goede staat 103x46x56cm. Cond:G
Antieke kerfsnede etagere kastje Duitsland, met maan en datering A. Reimers 1910 Flensburg 80cm. Cond:G
Grote houtgestoken barokstijl spiegel, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 122x77cm
Achttiende eeuws Hollands eikenhouten kabinet, met halve zuilen en capitellen, mooi snijwerk en lijstenwerk, mooie patina, en mooi beslag. In goede staat 240x185x56cm.
Negentiende eeuws notenhouten rococo stijl bankje met petit point stoffering( poot gerestaureerd) verder in goede staat 53x52x40cm.
Twee Louis Quinze stijl stoelen met mooie biedermeier stoffering, groene beschildering, op wielen 78x76x62cm. Cond:G
Eikenhouten vitrinekast omstreeks 1950, met geslepen glas, schap en deur, in goede staat 75x43x50cm.
Eikenhouten opengewerkte snijwerk hocker met velours zitting, omstreeks 1920 in goede staat 54x50x50cm.
Antieke Bretonse eikenhouten gestoken stoel met floraal decor, omstreeks 1870, in goede staat, 102x50x43cm.